Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таки вірус з лабораторії

Re: Таки вірус з лабораторії

продаєш за тою ж ціною 1 грн.?


Сам антидот знайдеш на базарі за 15 гривень пучок.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Кріп?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

пане Марку, посилаюся сам на себе, то не айс. Та саме так воно діє. Ви би перший рвали волосся на лобку, якби не надали жодноі вакціни а люди мерли

ну хоч ви не звинувачуйте в тому що не скоїв :weep:  Я завжди був прихильником австралійського шляху. Ця доктрина була розроблена в Америці за наказом президента Буша, і показала свою дієвість на протязі більш ніж року. Ну не прописано в підручниках епідеміології щоб пандемію мутуючого вірусу гасити дрявими вакцинами! чи слабо вам визнати що це нонсенс?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

   
Re: Таки вірус з лабораторії

ну хоч ви не звинувачуйте в тому що не скоїв :weep:  Я завжди був прихильником австралійського шляху. Ця доктрина була розроблена в Америці за наказом президента Буша, і показала свою дієвість на протязі більш ніж року. Ну не прописано в підручниках епідеміології щоб пандемію мутуючого вірусу гасити дрявими вакцинами! чи слабо вам визнати що це нонсенс?
повторюю. Не вакцінуйтеся. Едине, прохання, в заповіт занесіть, щоб мене попередили про місце поховання. Ви дуже ввічливий юзверь, з вами пріемно спілкуватися. Я прінесу квіти.
   
Re: Таки вірус з лабораторії
a49

Можна петрушку
Нельзя ли описать методику применения???
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Нельзя ли описать методику применения???
головне, то добути міцний  добрячій корінь. Що з ним далі робити ви знаете. Як засунете, то вже ковід вам не страшний.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Нельзя ли описать методику применения???


Жрать хлорофилл в любой форме.

   
Re: Таки вірус з лабораторії

Показати зображення...
Жрать хлорофилл в любой форме.
(tu)
все геніальне - просте!
   
Re: Таки вірус з лабораторії

(tu)
все геніальне - просте!
це трохі хібна думка. Пан гражданин хімік спеціфічний, та не біолух. Я би на це ставку би не робив. Боляче, біліть, стати може.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Жрання трави, прі отруті гемолітичними отрутами не спасло жодноі людини.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

це трохі хібна думка. Пан гражданин хімік спеціфічний, та не біолух. Я би на це ставку би не робив. Боляче, біліть, стати може.

ви кажете що цього не може буть бо ваша короткозорість, зашореність, and a lack of imagination. A я кажу що в цьому щось є бо молекулу можна підправити to enhance the targeted functions.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Гем та хлорофіл - порфіріни, факт. Та один до одного без повноі розборкі не перетворюються. То теж факт. Дуже зручно осаджувати хлорофіл, міняючі магній на цінк, білий осад. Гем так не падає. Його осаджують міддю. То різні сполукі, схожи, та різні. Міша, жеріть салата, шкоди від того не буде, як і користі. Хочя, користь є, вам, мій пане, спокійніше.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ви кажете що цього не може буть бо ваша короткозорість, зашореність, and a lack of imagination. A я кажу що в цьому щось є бо молекулу можна підправити to enhance the targeted functions.
вам в голову я не влізу. Да і не потрібно то мені. Чітайте уважно літературу. Вище я відповів на саме закідон.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Гем та хлорофіл - порфіріни, факт. Та один до одного без повноі розборкі не перетворюються. То теж факт. Дуже зручно осаджувати хлорофіл, міняючі магній на цінк, білий осад. Гем так не падає. Його осаджують міддю. То різні сполукі, схожи, та різні. Міша, жеріть салата, шкоди від того не буде, як і користі. Хочя, користь є, вам, мій пане, спокійніше.

начебто корона цінк не любить...
   
Re: Таки вірус з лабораторії

начебто корона цінк не любить...
це не від того, що хлорофіловий порфірін з цінком в осад падає.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

це не від того, що хлорофіловий порфірін з цінком в осад падає.

а від чого?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

знов про Фаучі  :shuffle:

https://www.bitchute.com/video/YIXRSIF0XhUP/
   
Re: Таки вірус з лабораторії

а від чого?
від цінку. Бачіте, отой магній в центрі? Його можна поміняти на іньший метал. Коордінаціонні зв'язки. З цінком в центрі - хлорофіл, то каменюка, хочя то вже не зовсім хлорофіл.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ще Міше треба істи багато осміногів. Іхній гем, майже тотожній людському, та з міддю в середині, синя кров.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ще Міше треба істи багато осміногів. Іхній гем, майже тотожній людському, та з міддю в середині, синя кров.

пропонуєте гуманізувати осміногів?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

пропонуєте гуманізувати осміногів?
як я пропоную іх жерти, то гуманізація? Однако!
   
Re: Таки вірус з лабораторії

як я пропоную іх жерти, то гуманізація? Однако!

Scientists made a mouse embryo that's 4% human
https://edition.cnn.com/2020/05/21/us/human-mouse-chimera-hybrid-scn-trnd/index.html
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Scientists made a mouse embryo that's 4% human
https://edition.cnn.com/2020/05/21/us/human-mouse-chimera-hybrid-scn-trnd/index.html
ну і що?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ну і що?

я так зрозумів ви пропонували арійську голубу кров переливати для лікування ковіду. Начебто така кров більш ефективно переносить кисень.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

я так зрозумів ви пропонували арійську голубу кров переливати для лікування ковіду. Начебто така кров більш ефективно переносить кисень.
гем з мідью гірше переносить. То гем молюсків. Він древніший за наш. Я пропонував просто пану Міхайлу жерти осміногів. Там достатньо гему. І то смачно. Головне, не пересмажити, хвилина - півтори. Потім стає гумою. Шкоди йому від того не стане, як і користі.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Я люблю осміногів під білим соусом, що моя благовірна готує. Основні інгрідіенти: біле сухе віно, сік лімону, вершкове масло, сіль, цукор, білий перец.
   
Re: Таки вірус з лабораторії
abg

Можна петрушку


В яких дозах? Протокол приймання петрушки є?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

хроніка спалаху дельти в Австралії

   
Re: Таки вірус з лабораторії

Дельта вже в бункері?

Цитувати
Как следует из сообщения на сайте Кремля, хуйло рассказал о том, что вынужден "в течение определенного периода времени" соблюдать режим самоизоляции, в телефонном разговоре с президентом Таджикистана Эмомали Рахмоном. Это связано со случаями заражения коронавирусом в его окружении, пояснил президент. хуйло также предупредил Рахмона о том, что из-за самоизоляции будет участвовать в саммите ОДКБ и ШОС в Душанбе в режиме видеоконференции.Во вторник Песков объяснил ситуацию так: "хуйло сообщил Рахмону, что, к сожалению, ввиду того, что были выявлены случаи заболевания коронавирусом, фактически президент является контактным, поэтому он должен занимать ответственную позицию, не подвергать опасности здоровье своих коллег - участников саммитов".

хуйло сдал тест на коронавирус и "абсолютно здоров", заверил Песков. По его словам, президент контактировал с несколькими заразившимися Covid-19. Он не стал уточнять, кто именно в окружении хуйло заболел, и не смог ответить на вопрос, как хуйло будет голосовать на выборах в Госдуму с учетом самоизоляции. "Когда президент примет решение, он сообщит", - сказал представитель Кремля журналистам.

Позже сам хуйло во время онлайн-совещания с членами правительства сказал, что среди заболевших - сотрудник, который работает с ним в непосредственной близости: "Он ревакцинировался - судя по всему, поздновато. Через три дня, по-моему, после ревакцинации заболел. Я накануне общался с ним целый день. Очень близко, в течение всего дня... Посмотрим, как реально сработает на практике "Спутник V". Потому что титры у меня, по общим данным, достаточно высокие".

....
Гендиректор центра им. Гамалеи Александр Гинцбург считает, что самому хуйло будет достаточно находиться на самоизоляции неделю. "Исходя из общих соображений, неделя - этого вполне достаточно, однако конкретные недели остаются на усмотрение специалистов, которые наблюдают хуйло", - заявил он Интерфаксу, назвав российского президента "законопослушным человеком", который выполняет "медицинские инструкции".
https://www.bbc.com/russian/news-58555556

є ще сумніви що ковід це біологічна зброя?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Сам антидот знайдеш на базарі за 15 гривень пучок.

Петрушка?  :-)o
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Дельта вже в бункері?
є ще сумніви що ковід це біологічна зброя?
ковід це не зброя, і це безсумнівно
   
Re: Таки вірус з лабораторії

The United States reached another grim pandemic milestone on Tuesday: One of every 500 Americans has died of COVID-19, Johns Hopkins University data shows. With the 662,899th death, America reported a toll equal to 0.2% of the population, based on the number of people who answered the 2020 Census that was conducted near the beginning of the pandemic. Half of those deaths have happened since just before Christmas 2020. The country reached this point as hospitalizations have surged due to the highly contagious delta variant of the coronavirus. The surge has caused shortages in health care facilities not seen since the winter peak of COVID, before vaccines were widely available in the U. S. The delta variant has added what could potentially be months of increase in cases, hospitalizations and deaths to what appeared to be a waning pandemic earlier in the summer, particularly as children — ineligible for vaccines under age 12 — return to in-person learning. As of last week, the U. S. has also recorded more COVID cases in 2021 than in the previous year. In the last 28 days, the country has recorded 4.3 million new cases and more than 39,000 deaths.-Mike Stucka and Jeanine Santucci, USA TODAY

У вівторок Сполучені Штати досягли ще одного похмурого етапу пандемії: Один з кожних 500 американців помер від COVID-19 , свідчать дані Університету Джона Хопкінса. Зі 662 899 -ю смертю Америка повідомила про кількість жертв, що дорівнює 0,2% населення, виходячи з кількості людей, які відповіли на перепис населення 2020 року, проведений на початку пандемії. Половина цих смертей трапилася безпосередньо перед Різдвом 2020 року. Країна досягла цього рівня, оскільки госпіталізації зросли через дуже заразний дельта -варіант коронавірусу. Такий сплеск спричинив дефіцит у закладах охорони здоров’я, якого не було з часів зимового піку COVID, до того, як вакцини були широко розповсюджені у США. зменшення пандемії на початку літа, особливо в дитинстві-не підлягає вакцинації у віці до 12 років-повернутися до навчання особисто. Станом на минулий тиждень США також зареєстрували більше випадків COVID -20 у 2021 році, ніж у минулому році. За останні 28 днів у країні зареєстровано 4,3 мільйона нових випадків захворювання та більше 39 000 смертей.-Майк Штука та Жанін Сантуччі, США СЬОГОДНІ

   
Re: Таки вірус з лабораторії

Слухайся. Зроби щеплення!
   
Re: Таки вірус з лабораторії

China defector claims he warned of Covid outbreak in Wuhan weeks before it was revealed https://www.mirror.co.uk/news/world-news/china-defector-claims-warned-covid-25005820
   
Re: Таки вірус з лабораторії
a49

China defector claims he warned of Covid outbreak in Wuhan weeks before it was revealed https://www.mirror.co.uk/news/world-news/china-defector-claims-warned-covid-25005820
Об этом уже писали ещё  в 19 году...
   
Re: Таки вірус з лабораторії

FDA VAX meeting :shuffle:

   
Re: Таки вірус з лабораторії

Re: Таки вірус з лабораторії

Народ мрет от страха а не от ковида.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Народ мрет от страха а не от ковида.

саме так - страх примушує ставати в черги на вакцинування, а там де черги - там зараження, то отримують вірус і вакцину в одинь день... потім дивуються чому через 3 дні після вакцинації ковід.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія