Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Матрица Анропова или М1 и М2. Интересное "чтиво"

До речі, я тут пару роликів Ігора Вадимовича (Одесская хунта) переслухав. То йому в аргументах якраз не вистачає інформації про незаконність існування РФ і тим більше членства в ООН.
Хто має з ним зв'язок - передайте йому, бдлск.
Бо та адреса, що зазначена на його каналі не працює. Мабуть валять її спамом.
   
Re: Матрица Анропова или М1 и М2. Интересное "чтиво"

давно такої xyйні не слухав...
   
Re: Матрица Анропова или М1 и М2. Интересное "чтиво"

Чого це. Він добру справу робить. Нехай із сотні тих, хто його послухав (а слухають же), в одного щось у макитрі зарухається - то й прок.
Зрозуміло, що він бере на себе увесь цей непотріб і викладає  його. Але бувають і досить інтелектуальні співбесіди.
   
Re: Матрица Анропова или М1 и М2. Интересное "чтиво"

у этого поца есть интересные мысли по поводу империи как симфонии народов, а вот фантазия о реформаторском кегебе это маловероятно. Эта городская легенда существует со времен попыток реабилитации Берии в период перестройки.

Турч тащи лучше его размышлизмы о симфонии народов, там есть за что зацепиться в диспуте.
   
"Мне не хотелось, чтобы люди думали, что это антироссийская книга. Я пишу про группу людей, которые захватили власть, - говорит Белтон. - И я описываю их методы работы и мышления. Это осколки 1980-х".
https://www.bbc.com/russian/amp/features-52973092
   
Re: Матрица Анропова или М1 и М2. Интересное "чтиво"

Матриця - хуятриця.
   
понимали сами партийцы. Они собственно и запустили механизм развала
У перший половині обговорюють технологію.

   
Що тут?

Турчинов і досі сцить кип‘ятком від свого кумира Андропова? І досі тягне свою мошкань сюди?
   
Та причому тут Турч. Останнє інтерв'ю - як ділили країну. В нас теж по тій схемі. Крім мавпування в Києві взагалі ж нічого вигадати не могли. Та й в Москві повний треш з кваліфікацією.
   
Re: Матрица Анропова или М1 и М2. Интересное "чтиво"

Та причому тут Турч. Останнє інтерв'ю - як ділили країну. В нас теж по тій схемі. Крім мавпування в Києві взагалі ж нічого вигадати не могли. Та й в Москві повний треш з кваліфікацією.

нє ну ми тут про кургіняна
   
А я чесно його і не дивився. Вистачило коментів.
А темка сама по собі цікава.
   
Ісканіє многомудрих замислів і многоходовочок довжиною в сотні років то родіме п'ятно кацапа. На верху сидять такіж довбойоби тільки з відмороженою совістю та іншим, які в 99% випадків діють ситуативно, беруть що лежить і дальше носа не дивляться і не бачать. Да і зачєм?
   
   
"Так ніколи і не перерізавши пуповину від Радянського Союзу, Російська Федерація продовжує залишатися генетичною копією своєї диявольської імперії-матері. Встановивши табличку з власною назвою в залі Ради Безпеки ООН всупереч Статуту ООН, згідно зі статею 23 якого (і ви можете це легко перевірити) Радянський Союз, а не Російська Федерація, є постійним членом Ради Безпеки."
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія