Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Суд по MH17

Re: Суд по MH17

Мене це також просто шокувало. Вони там що, серйозно гадають, що  взавтра оператори того Бука разам із курським комбригом сядуть в літак і прилетять в Нідерланди прихопивши всі штабні папери і проситимуть пробачення? І хуйло каятиметься - пробачте нас нерозумних.

 :facepalm1:

Якісь ці голандці дивні.
Можливо це формальна вимога їхнього законодавства. Ну, типу як коп в америці має правду сказати на пряме питання "чи ти коп"?...
   
Re: Суд по MH17

Можливо це формальна вимога їхнього законодавства. Ну, типу як коп в америці має правду сказати на пряме питання "чи ти коп"?...

Мабуть законодавство вимагає спочатку запропонувати признатись добровільно. Тому і запитують. Я це писав.

Звісно що ніхто не признається.

А відносно «допомогти слідству» всяким можливим свідкам, то на двох відео на попередній сторінці люди просто наївні. Думають що отими «наші дєди ваєвалі разом» чи зжальтесь над нашими загиблими вони щось отримають. Отримають - регіт «ох і лохи…»

Потрібно конкретно.

За фотку екіпажу Бука з доказамии достовірності - $250 К
За оригінал наказу по штабові в/ч - $500 К

І так далі.

Тільки так щось добудуть.

   
Re: Суд по MH17

СУД В ДЕЛЕ О СБИТОМ МН17 СМОЖЕТ ОГЛАСИТЬ ПРИГОВОР В КОНЦЕ 2022 ГОДА

Суд в деле о сбитом МН17 будет готов огласить приговор в конце 2022 года. Об этом сообщил председательствующи й судья Хэндрик Стэйнхаус, передает «Интерфакс-Украина».

«Как долго это займет, пока не известно, поэтому суд зарезервировал три даты: 22 сентября, если не будет готово, то 17 ноября или же 15 декабря 2022года», — сказал Стэйнхаус, анонсируя повестку дня предстоящих слушаний, в частности, в части возможной даты обнародования приговора.

Сегодня возобновился судебный процесс в деле о сбитом «Боинге» рейса МН17. Суд предоставил слово родным и близким погибших. Выступят более 90 родственников.

«Боинг» авиакомпании Malaysia Airlines, выполнявший рейс МН17 «Амстердам — Куала-Лумпур», сбили в небе над Донбассом 17 июля 2014 года. На борту самолета находились 298 человек, все они погибли.

В марте 2020 года в Нидерландах начался судебный процесс над четырьмя обвиняемыми в трагедии рейса МН17 Малазийских авиакомпании.

Слушания проходят в отсутствие обвиняемых — трех граждан России и одного украинца — Игоря Гиркина (Стрелкова), Сергея Дубинского, Олега Пулатова и Леонида Харченко.

Международная следственная группа пришла к выводу , что комплекс «Бук», из которого сбили «Боинг», принадлежал 53-й зенитно-ракетной бригаде ПВО, базирующейся в российском Курске. Власти России свою причастность к трагедии отрицают.

В мае 2018 года власти Австралии и Нидерландов официально обвинили Россию  в причастности к крушению «Боинга» MH17 над Донбассом.
   
Re: Суд по MH17

Дело о катастрофе MH17: в России заявили, что один из свидетелей скончался

https://www.ostro.org/general/society/news/618502/
   
Re: Суд по MH17

Дело о катастрофе MH17: в России заявили, что один из свидетелей скончался
:cray:
   
Re: Суд по MH17
PAL

Дело о катастрофе MH17: в России заявили, что один из свидетелей скончался
https://www.ostro.org/general/society/news/618502/
а-я-я-й!
яка несподіванка!
"Послє тяжолой і прадалжітєльнай балезні"?

Мені цікаво, суд дійсно сподівається знайти живими екіпаж того буку?
   
Re: Суд по MH17

Мені цікаво, суд дійсно сподівається знайти живими екіпаж того буку?
цікаво б взнати, де вони і шо вони
   
Re: Суд по MH17

а-я-я-й!
яка несподіванка!
"Послє тяжолой і прадалжітєльнай балезні"?

Мені цікаво, суд дійсно сподівається знайти живими екіпаж того буку?

Там і без них все ясно
Навіть якщо путєна чайком нагодують, все одно роісі доведеться відповідати
   
Re: Суд по MH17

а-я-я-й!
яка несподіванка!
"Послє тяжолой і прадалжітєльнай балезні"?

Мені цікаво, суд дійсно сподівається знайти живими екіпаж того буку?

В таких випадках говорять - «хороше запитання».

 :D
   
Re: Суд по MH17

а-я-я-й!
яка несподіванка!

"Послє тяжолой і прадалжітєльнай балезні"?

Мені цікаво, суд дійсно сподівається знайти живими екіпаж того буку?

Бывает
   
Re: Суд по MH17

Там і без них все ясно
Навіть якщо путєна чайком нагодують, все одно роісі доведеться відповідати
укулєле хош сказать шо росію всьо равно посадять?
   
Re: Суд по MH17
PAL

Там і без них все ясно
Навіть якщо путєна чайком нагодують, все одно роісі доведеться відповідати

так не треба "нагодовувати"
На самий крайній випадок є план "Ха". Ланцюжок обірветься на якомусь генералові, якого дуже замучить совість, що дав наказ вбити стільки людей, й він повіситься у себе на дачі
А Хуйло залишиться увесь у білому

   
Re: Суд по MH17
Ita

так не треба "нагодовувати"
На самий крайній випадок є план "Ха". Ланцюжок обірветься на якомусь генералові, якого дуже замучить совість, що дав наказ вбити стільки людей, й він повіситься у себе на дачі
А Хуйло залишиться увесь у білому
Вы не правы. Генералы так не поступают. Только 3 выстрела в голову...  ну или хотя бы 2  :shuffle:
   
Re: Суд по MH17

так не треба "нагодовувати"
На самий крайній випадок є план "Ха". Ланцюжок обірветься на якомусь генералові, якого дуже замучить совість, що дав наказ вбити стільки людей, й він повіситься у себе на дачі
А Хуйло залишиться увесь у білому

Вже. Вже обірвався. Просто по ланцюгу до хуйло ВЖЕ не досягнути. А письмових наказів від нього зрозуміло що не було. Так що таки немає легальних методів на Костю Саприкіна.

Навіть нещасні мафіозі - хрещені батьки передавали накази когось вбити через кількох довірених посередників. Самих їх було неможливо в чомусь звинуватити. Аль Капоне за яким був не один цвинтар, сів за податкові махінації. Ні одного вбивства довести не змогли. І взагалі нічого довести не змогли. Крім фінансових оборудок, і то за непрямими ознаками.
   
Re: Суд по MH17

Дело о катастрофе MH17: в России заявили, что один из свидетелей скончался
https://www.ostro.org/general/society/news/618502/

Это официальное заявление или заявление какого-то "donchaninа"?
   
Re: Суд по MH17

Как вообще Россия могла заявить о смерти зашифрованного человека?????
   
Re: Суд по MH17
PAL

Как вообще Россия могла заявить о смерти зашифрованного человека?????

не манипулируй
Не "росия", а "В росии"
Это две большие разницы

И конкретно, об этом заявило агенство РИА Новости, что легко проверяется в гугле
https://ria.ru/20210906/mh17-1748845161.html

А риа ссылается на заявление судьи
"Суд получил некоторые документы от следственного судьи, эти документы будут включены в досье. Это отчеты по опросам трех свидетелей, отчеты экспертов, а также оценка следственным судьей отчетов Королевской военной академии Бельгии <...> Что касается свидетеля, известного как G9O81, нас уже информировали о том, что его ухудшающееся здоровье может вызвать трудности для его опроса, а сейчас нам сообщили, что этот свидетель скончался несколько недель назад", — сказал Стинхейс на заседании в понедельник.
   
Re: Суд по MH17

не манипулируй
Не "росия", а "В росии"
Это две большие разницы

В том то и дело. РИА Новости всего лишь привела слова судьи Стинхейса: "умер один из свидетелей по делу о крушении рейса MH17"
Этот свидетель мог умереть где угодно, то есть в любой стране.
   
Re: Суд по MH17

Этот свидетель мог умереть где угодно, то есть в любой стране.
навіть у британії, ага
   
Re: Суд по MH17

Вже. Вже обірвався. Просто по ланцюгу до хуйло ВЖЕ не досягнути. А письмових наказів від нього зрозуміло що не було. Так що таки немає легальних методів на Костю Саприкіна.

Навіть нещасні мафіозі - хрещені батьки передавали накази когось вбити через кількох довірених посередників. Самих їх було неможливо в чомусь звинуватити. Аль Капоне за яким був не один цвинтар, сів за податкові махінації. Ні одного вбивства довести не змогли. І взагалі нічого довести не змогли. Крім фінансових оборудок, і то за непрямими ознаками.

Ну значить версія про "руський самольот з дітьми" вже теж померла?
   
Re: Суд по MH17

Что-нибудь про это известно?
   
Re: Суд по MH17
PAL

Что-нибудь про это известно?

– Да, человек смертен, но это было бы еще полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чем фокус! И вообще не может сказать, что он будет делать в сегодняшний вечер
(с)

PS. Кирпич ни с того ни с сего, .... – никому и никогда на голову не свалится. (c)
   
Re: Суд по MH17

Ну значить версія про "руський самольот з дітьми" вже теж померла?

Версія не померла. І нікуди не дінеться. Так тихо і житиме своїм життям.

Але з такими темпами судочинства її не те що ніколи не доведуть в суді, а навіть не розглядатимуть. Просто не встигнуть.

Особливо, коли ще на стадії слідства слідчі заявляють, що «ми остаточно взнаємо про все ЛИШЕ ТОДІ, коли конкретні учасники ОСОБИСТО про все розкажуть». Іншими словами у них там все та ж давно нам сумно відома «царіца доказатєльств» - чистосердечне признання.

Тому що ні організатори, ні виконавці ніколи ні в чому не признаються. Це ті, які виживуть. А свідки, яких зуміють якось зацікавити дати покази, будуть помирати «після тривалих важких хвороб». А ще можуть з‘явитись маса всяких лівих свідків, на кшталт диспетчера Карлоса. Голандці просто навіть не чули тамошню поговірку - «бреше як очевидець».

Хоч довести цю версію можна іншими методами. Буде не легко, але можна. От лише це нікому не потрібно. В тому числі не потрібно головній зацікавленій стороні - УКРАЇНІ. Проти якої готували ту нечувану раніше в світовій історії провокацію. А голандцям ті московистські діти яких хотіли грохнути, тим більше не цікаві.
   
Re: Суд по MH17

Версія не померла. І нікуди не дінеться. Так тихо і житиме своїм життям.

Але з такими темпами судочинства її не те що ніколи не доведуть в суді, а навіть не розглядатимуть. Просто не встигнуть.

Особливо, коли ще на стадії слідства слідчі заявляють, що «ми остаточно взнаємо про все ЛИШЕ ТОДІ, коли конкретні учасники ОСОБИСТО про все розкажуть». Іншими словами у них там все та ж давно нам сумно відома «царіца доказатєльств» - чистосердечне признання.

Тому що ні організатори, ні виконавці ніколи ні в чому не признаються. Це ті, які виживуть. А свідки, яких зуміють якось зацікавити дати покази, будуть помирати «після тривалих важких хвороб». А ще можуть з‘явитись маса всяких лівих свідків, на кшталт диспетчера Карлоса. Голандці просто навіть не чули тамошню поговірку - «бреше як очевидець».

Хоч довести цю версію можна іншими методами. Буде не легко, але можна. От лише це нікому не потрібно. В тому числі не потрібно головній зацікавленій стороні - УКРАЇНІ. Проти якої готували ту нечувану раніше в світовій історії провокацію. А голандцям ті московистські діти яких хотіли грохнути, тим більше не цікаві.
для казламордых версия с аэрофлотом как серпом по яйцам. Одно дело мочить каких то укропов, другое дело самих казламордых. [KA]
Это действительно никому не нужно по той простой причине, что не было никакой ошибки и никто ничего не перепутал, а бук сознательно увели в противоположную сторону. Кацапам это не нужно понятно почему, а нам потому как придется отвечать на вопрос, а кто же увел и почему, а оно нам надо.. Пусть будет, что перепутали Первомайские, тем более, что кацапы возразить не смогут..
   
Re: Суд по MH17

Там есть момент интересный.
Тел.Разговор двух сепаров, сразу после падения обломков. Тот младший бармалей, что был возле обломков, и лазил по пожарищу....должен был собрать любые уцелевшие документы с фамилиями и фото. Так вот старший бармалей спрашивает младшего.

С...Ты нашел документы? Фамилии и фото хоть можно разобрать? Надо срочно документы....

М...Да нашёл...но тут степаныч какая-то xyeта...морды какие-то китаезкие и нихрена не понять, НЕ ПО НАШЕМУ ВСЁ НАПИСАНО, короче херня непонятная. Надо, чтобы ты сам разобрался на месте.....
   
Re: Суд по MH17

Там есть момент интересный.
Тел.Разговор двух сепаров, сразу после падения обломков. Тот младший бармалей, что был возле обломков, и лазил по пожарищу....должен был собрать любые уцелевшие документы с фамилиями и фото. Так вот старший бармалей спрашивает младшего.

С...Ты нашел документы? Фамилии и фото хоть можно разобрать? Надо срочно документы....

М...Да нашёл...но тут степаныч какая-то xyeта...морды какие-то китаезкие и нихрена не понять, НЕ ПО НАШЕМУ ВСЁ НАПИСАНО, короче херня непонятная. Надо, чтобы ты сам разобрался на месте.....

Думаешь, что по указке сверху старший бармалей срочно искал документы с руского самолёта для Хуйла который сидел со всем своим РНБО и ждал?
   
Re: Суд по MH17

Думаешь, что по указке сверху старший бармалей срочно искал документы с руского самолёта для Хуйла который сидел со всем своим РНБО и ждал?
на тот момент никто никого уже не ждал, ларнакский борт уже сел. А вот кого завалили, надо было разбираться, но то, что ожидали все на русском - факт.

Останнє редагування: 18 вересня 2021 03:24:36 від Doctor
   
Re: Суд по MH17

... А вот кого завалили, надо было разбираться, но то, что ожидали все на русском - факт.

Да, и я об этом же.....
   
Re: Суд по MH17

По Пулатову ОТБОЙ! Голландский журналист сообщил, что адвокаты разговаривали с Пулатовым.
   
Re: Суд по MH17

А где этот Караулов сейчас? Кацап до мозга яиц.

По теме видео караулова со стрелковым - тупая нарезка какой-то муйни.
   
Re: Суд по MH17

Да, и я об этом же.....

Да, и я об этом же.... несколько раз говорил пану Маковію: - Судят за совершенное преступление, а не за намерения.

А он, и вы тут тянете тезу: - Блиять, ошиблись, не в тот самолёт попали, кацапы не виноваты в уничтожении МН17, потому шо тупые донецкие абизьяны не туда отвезли БУК, не в тот Первомайский...

Вы, йопьть, в своём уме? Нахрена вы отмазываете кацапов в совершении этого преступления?

Если Суд докажет наличие кацапского экипажа в БУКе (я в этом не сомневаюсь), то это значит наличие кацапов в Украине в июне. Это уже кирпичик... Фуйово, конешно, шо кирпичик с десантниками которые заблудились выпал... но это так, к слову.




   
Re: Суд по MH17
PAL

Если Суд докажет наличие кацапского экипажа в БУКе (я в этом не сомневаюсь), то это значит наличие кацапов в Украине в июне. Это уже кирпичик... Фуйово, конешно, шо кирпичик с десантниками которые заблудились выпал... но это так, к слову.

шо за "кірпічік" такий "валшєбний"?
Цуко, на найвищому офіційному рівні, в ООН, ще у 2014му кацапам прямо казали: "ваші війська вторглися на територію України"
Що відповіли кацапи, пам'ятаєш?

   
Re: Суд по MH17

Да, и я об этом же.... несколько раз говорил пану Маковію: - Судят за совершенное преступление, а не за намерения.

А он, и вы тут тянете тезу: - Блиять, ошиблись, не в тот самолёт попали, кацапы не виноваты в уничтожении МН17, потому шо тупые донецкие абизьяны не туда отвезли БУК, не в тот Первомайский...

Вы, йопьть, в своём уме? Нахрена вы отмазываете кацапов в совершении этого преступления?

Если Суд докажет наличие кацапского экипажа в БУКе (я в этом не сомневаюсь), то это значит наличие кацапов в Украине в июне. Это уже кирпичик... Фуйово, конешно, шо кирпичик с десантниками которые заблудились выпал... но это так, к слову.

А за спробу (покушение) на вбивство судять?

А то виходить, коли кіллеру замовили вбити міністра а він промазав і вбив випадкового перехожого, то кіллера що, судити за нещасний випадок? За випадкове неупереджене (непреднамеренное) вбивство? Яке ніяк не звязане із спробою вбивства іншої особи.

І було б дуже дивно, якби суд розглядав справу лише в контексті «необачного вбивства випадкового перехожого». Дивуючись але зовсім не цікавлячись - а навіщо він його вбив?
   
Re: Суд по MH17

шо за "кірпічік" такий "валшєбний"?
Цуко, на найвищому офіційному рівні, в ООН, ще у 2014му кацапам прямо казали: "ваші війська вторглися на територію України"
Що відповіли кацапи, пам'ятаєш?

Показати зображення...

Так на тому СовБезі і інших засіданнях мав бути присутній Петро з доказами. Це абсолютно в рамках ООН.

Крім того, так склалася доля, що в 2016-17 роках ми були в СовБезі як "непостійні члени від Східної Європи".

Як ми цим скористалися?
   
Re: Суд по MH17
PAL

Да, и я об этом же.... несколько раз говорил пану Маковію: - Судят за совершенное преступление, а не за намерения.

Пане, Ви будете дуже здивовані, але.....

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#Text

Стаття 14. Готування до кримінального правопорушення

1. Готуванням до кримінального правопорушення є підшукування або пристосування засобів чи знарядь, підшукування співучасників або змова на вчинення кримінального правопорушення, усунення перешкод, а також інше умисне створення умов для вчинення кримінального правопорушення.
2. Готування до кримінального проступку або злочину, за який статтею Особливої частини цього Кодексу передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до двох років або інше, більш м’яке покарання, не тягне за собою кримінальної відповідальності.

Стаття 15. Замах на кримінальне правопорушення

1. Замахом на кримінальне правопорушення є вчинення особою з прямим умислом діяння (дії або бездіяльності), безпосередньо спрямованого на вчинення кримінального правопорушення, передбаченого відповідною статтею Особливої частини цього Кодексу, якщо при цьому кримінальне правопорушення не було доведено до кінця з причин, що не залежали від її волі.
2. Замах на вчинення кримінального правопорушення є закінченим, якщо особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення кримінального правопорушення до кінця, але кримінальне правопорушення не було закінчено з причин, які не залежали від її волі.
3. Замах на вчинення кримінального правопорушення є незакінченим, якщо особа з причин, що не залежали від її волі, не вчинила усіх дій, які вважала необхідними для доведення кримінального правопорушення до кінця.

А тепер найголовніше!

Стаття 16. Кримінальна відповідальність за незакінчене кримінальне правопорушення

Кримінальна відповідальність за готування до кримінального правопорушення і замах на кримінальне правопорушення настає за статтею 14 або 15 і за тією статтею Особливої частини цього Кодексу, яка передбачає відповідальність за закінчене кримінальне правопорушення.


Тобто, гідно з чинним законодавством, готування та замах на здійснення злочину карається у той же спосіб й за тою ж статтею, як й вчинення цього злочину!


   
Re: Суд по MH17

А то виходить, коли кіллеру замовили вбити міністра а він промазав і вбив випадкового перехожого, то кіллера що, судити за нещасний випадок?

Суд зараз проходить не по "нещасному випадку", а по конкретному вбивству - сбиття МН17.

По твоєму прикладу - кіллера будуть судити за вбивство. Буть то міністр чи випадковий перехожий.
   
Re: Суд по MH17

Пане, Ви будете дуже здивовані, але.....

Чого б я був здивований? Я про це знаю і згоден.

Але для того щоб був Суд - треба щоб пан Маковій приніс докази "за незакінчене кримінальне правопорушення". Їх поки що немає... На жаль. І навряд чи ці докази будуть (на мою думку).

Поки що виставє доказів, що МН17 збив кацапський екіпаж, на кацапському БУКу, за вказівкою...
   
Re: Суд по MH17

А то виходить, коли кіллеру замовили вбити міністра а він промазав і вбив випадкового перехожого, то кіллера що, судити за нещасний випадок?
версія, яку ти лобіруєш, така і є, тіки не міністра хотіли вбити, а терористів наприклад. І промахнулися. Буває, чо. Ізвінітє.
Да, ольгінець? :D
   
Re: Суд по MH17
PAL

Чого б я був здивований? Я про це знаю і згоден.

Але для того щоб був Суд - треба щоб пан Маковій приніс докази "за незакінчене кримінальне правопорушення". Їх поки що немає... На жаль. І навряд чи ці докази будуть (на мою думку).

Поки що виставє доказів, що МН17 збив кацапський екіпаж, на кацапському БУКу, за вказівкою...

це так й є
Й більше того, конкретно цей суд не збирається перейматися мотивом злочину. Що є насправді кричущим порушенням основ юриспруденції, бо звинувачені є, факт злочину є, знаряддя знайшли - а мотив? Навіть у простому мордобої пишуть мотив "з хуліганських намірів" або "неприязнь до потерпілого". А тут? Настільки суспільно небезпечний злочин, а про мотиви ніхто й не заїкається!

   
Re: Суд по MH17

це так й є
Й більше того, конкретно цей суд не збирається перейматися мотивом злочину. Що є насправді кричущим порушенням основ юриспруденції, бо звинувачені є, факт злочину є, знаряддя знайшли - а мотив? Навіть у простому мордобої пишуть мотив "з хуліганських намірів" або "неприязнь до потерпілого". А тут? Настільки суспільно небезпечний злочин, а про мотиви ніхто й не заїкається!

Ну якщо Суд доведе, що кацапи привезли БУК, то вони скажуть: - Мотив, то збивати укропські самольоти.

І ось тут вже наступний етап.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія