Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зупини Лося :bueee:

Re: Зупини Лося  :bueee:

У таких хитрозроблених саме такий розрахунок,що інші "терпіли" будуть і далі стояти в заторі,а потім ще і впустять їх,коли вони будуть вклинюватись з трамвайної колії
Я таких ніколи не впускаю і деколи в них ну дууже спалахує :weep:
Я всегда пропускаю когда вежливо просят. Нельзя быть говном на дороге.
По моим наблюдениям, самые вежливые на дороге львовский ВС, ты наверно печальное исключение
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

А згадав
Я купіл машину, гдє мнє єє ставіть? (с)

Додай,що він хоче паркуватись в самому центрі Києва і ще й безкоштовно  :weep:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Я всегда пропускаю когда вежливо просят. Нельзя быть говном на дороге.
По моим наблюдениям, самые вежливые на дороге львовский ВС, ты наверно печальное исключение

Ти не плутай пропускати з другорядної(а в цих випадках я практично завжди пропускаю) і пропускати хитрозроблених козаченьок на кшталт тебе з Камрадом,які думають,що наіпали всіх і вважають королями життя.ось таких я не пропускаю ніколи принципово
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Без питань. Я повз таких осіб з "обмеженими (розумовими) можливостями" щодня проходжу. Кожного дня, сцуко, в аптеку з гіпертонічним кризом приїжджають  :gigi:
Напевне тобі інваліди щодня жаліються, що всі їхні місця позаймані. І тобі сердобольному приходиться підсоблювати їм щоб до входу вчасно допровадити.Тоді розумію бо важко щодня всі їх кривди так близько до серця приймати. Разом з сердобольним автором роликів.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Приклад чого? Я був нещодавно в Європі.жодного запаркованого паркуля на велодоріжці не побачив.в Києві їх купа.що будемо з цим робити? Чи всі вони з гипертонічним кризом,тому маємо їх зрозуміти та пробачити? :facepalm1:
Чому такі крайнощі? На велодоріжці. Просто приклад в якій європейській країні громадські активісти ліплять наклейки на неправильно запарковані автомобілі.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

з ким ви спорите? з лосями? їм тре в єба*о з ноги і ніяких спорів. вони тупі що корки і не розуміють що тре жити по правилах, а не мені так зручно, мені так вдобно
   
Re: Зупини Лося  :bueee:
dig

Нарушать правила ПДД это конечно плохо. Но это есть полиция. Если ты активист, фоткай , фиксируй нарушение и отправляй в полицию. Там штраф выпишут за нарушение ПДД. Или не выпишут. Но тебе никто не давал права под колёса машины желязики кидать и машину портить.
Ну так фоткай, как кидают железяки, фиксируй нарушение - и отправляй в полицию. Какие проблемы?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Чому я інаді 2-3 кола наворачую, але не дозволяю собі зайняти місце, призначене для людей з обмеженими можливостями і позначеним відповідним знаком?
Чому я, як не запізнюсь, не їду зустріскою, а коли мені потрібно в магаз, іноді ставлю машину за декілька сот метрів, бо ближче або немамісць, або газон.
То такі як я - лохи, а іншим можна, бо панимаєшь, абстаятєльства.
Я навіть більше скажу, люди які дозволяють собі плювати на пдр та інших учасників руху, вони і в інших питаннях зазвичай мудаки.
Я себе не можу уявити лізучим кудись без черги, а от горе водія який паркується на газоні чи на не призначеному йому місці для інвалідів - запросто
Тебе же написали не под знак.Если только разметка без знака и знак в этом случае имеет разное значение. А эти дебилы гоняют с разметки.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Напевне тобі інваліди щодня жаліються, що всі їхні місця позаймані. І тобі сердобольному приходиться підсоблювати їм щоб до входу вчасно допровадити.Тоді розумію бо важко щодня всі їх кривди так близько до серця приймати. Разом з сердобольним автором роликів.

 :facepalm1:

А ти таки реально інвалід.моральний :(
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Чому такі крайнощі? На велодоріжці. Просто приклад в якій європейській країні громадські активісти ліплять наклейки на неправильно запарковані автомобілі.

Крайнощі в тому,щоб показати,скільки уїпанів в Україні.і,як показує ця тема, ти-якраз один з них  (td)
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Ну так фоткай, как кидают железяки, фиксируй нарушение - и отправляй в полицию. Какие проблемы?

Та все вони прекрасно розуміють.у них просто розрахунок на те,що нічого їм не буде,бо поліція не може бути фізично скрізь і завжди.і вже тим паче кількість зусиль,щоб довести їх провину,не вартуватиме тих 300-500 грн,які вони заплатять
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

лосі побили ведучого

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

лосі побили ведучого

https://youtu.be/cVnYUgHUEKs?t=577

Ну ведучій там постраждав якраз не дуже.і лосі,до речі, теж видно,що норм так отримали
Тут питання в іншому: а де була муніципальна варта,яка завжди присутня на рейдах?
П.С. і як показово злились з гілки ті,хто виправдовував уїпанство їзди трамвайними коліями  :weep:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Ну ведучій там постраждав якраз не дуже.і лосі,до речі, теж видно,що норм так отримали
Тут питання в іншому: а де була муніципальна варта,яка завжди присутня на рейдах?
П.С. і як показово злились з гілки ті,хто виправдовував уїпанство їзди трамвайними коліями  :weep:

У мене така підозра, що не всі знають, що відокремленою колією їздити в жодному разі не можна, не говорячи вже про зустрічну колію  :weep:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:
hawk2002

У мене така підозра, що не всі знають, що відокремленою колією їздити в жодному разі не можна, не говорячи вже про зустрічну колію  :weep:
Тут по пробігав один, який намагався повчати інших щодо пдр
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

У мене така підозра, що не всі знають, що відокремленою колією їздити в жодному разі не можна, не говорячи вже про зустрічну колію  :weep:

Так там,здається, і на в'їзді на ті колії навіть знак цегла стоїть.чи я помиляюсь?
А так то все добре ті хитрозроблені розуміють.як і Сталкер з Камрадом.інша річ,що вони уявили,що на місці тих рагулів могли бути і вони :weep:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Так там,здається, і на в'їзді на ті колії навіть знак цегла стоїть.чи я помиляюсь?
А так то все добре ті хитрозроблені розуміють.як і Сталкер з Камрадом.інша річ,що вони уявили,що на місці тих рагулів могли бути і вони :weep:

Підозрюю, що цеглу більше для дорожньо-експлутаційних ТЗ поставили, бо вони багато знаків можуть порушувати, крім цегли та заборони повороту. Іншим ТЗ, крім трамваїв, і так заборонено туди їхати.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Підозрюю, що цеглу більше для дорожньо-експлутаційних ТЗ поставили, бо вони багато знаків можуть порушувати, крім цегли та заборони повороту. Іншим ТЗ, крім трамваїв, і так заборонено туди їхати.

Ну це так.але постійно в проекті такі " розумники" світяться: а де тут знак,що не можна паркуватись :weep:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:
Ali

Ну ведучій там постраждав якраз не дуже.і лосі,до речі, теж видно,що норм так отримали
Тут питання в іншому: а де була муніципальна варта,яка завжди присутня на рейдах?
П.С. і як показово злились з гілки ті,хто виправдовував уїпанство їзди трамвайними коліями  :weep:

Можу сказати що ці зупиняльщики те що вони роблять - і є хуліганка та провокування аварійних ситуацій
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Можу сказати що ці зупиняльщики те що вони роблять - і є хуліганка та провокування аварійних ситуацій

Угумс, а ангелики,які тулять тротуаром та трамвайними коліями, не провокують аварійні ситуації  :weep:  :facepalm1:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:
Ali

Угумс, а ангелики,які тулять тротуаром та трамвайними коліями, не провокують аварійні ситуації  :weep:  :facepalm1:

вони теж, но на то є поліція
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

вони теж, но на то є поліція

Поліція не може бути завжди і скрізь
Я йду тротуаром, по якому систематично їздять ось такі рагулі.
Що я маю зробити? Витерти сопельки і постійно їх пропускати? Чи таки намагатись привернути увагу громадськості-влади до цієї проблеми?
Якщо б ти дивився цей проект,то бачив би,що київська влада доволі часто реагує на проблеми,до яких ведучий проекту привертає увагу
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Поліція не може бути завжди і скрізь
Я йду тротуаром, по якому систематично їздять ось такі рагулі.
Що я маю зробити? Витерти сопельки і постійно їх пропускати? Чи таки намагатись привернути увагу громадськості-влади до цієї проблеми?
Якщо б ти дивився цей проект,то бачив би,що київська влада доволі часто реагує на проблеми,до яких ведучий проекту привертає увагу
Дехто каже що маєте вбити рагуля щоб привернути увагу суспільства до проблеми, я звісно не згодний бо наша поліція нас береже.

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Дехто каже що маєте вбити рагуля щоб привернути увагу суспільства до проблеми, я звісно не згодний бо наша поліція нас береже.

Мене цілком задовільняє те,як це робить ведучий цього проекту.достатньо подивитись на те,як в декого навіть тут палає,що хтось намагається їм заважати їздити трамвайними коліями та хідниками :)
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Поліція не може бути завжди і скрізь
Я йду тротуаром, по якому систематично їздять ось такі рагулі.
Що я маю зробити? Витерти сопельки і постійно їх пропускати?
якщо їде назустріч - проходиш по капоту-даху-багажнику, спригуєш і йдеш далі. якщо ззаду під‘їзжає, то просто йдеш далі і все. можна навіть повільніше :beach:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

якщо їде назустріч - проходиш по капоту-даху-багажнику, спригуєш і йдеш далі. якщо ззаду під‘їзжає, то просто йдеш далі і все. можна навіть повільніше :beach:

Ти мешкаєш в Україні?
І хотів би я побачити,як ти пройдеш по їдучому на тебе авто :facepalm1:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Ти мешкаєш в Україні?
І хотів би я побачити,як ти пройдеш по їдучому на тебе авто :facepalm1:
звісно ж тут живу. тротуарами зазвичай повільно їдуть, а коли майже впираються в тебе, то зупиняються. типу, щоб ти з’їбав зі шляху. і тоді як раз зручно зайти на капот і йти далі. тільки треба бути готовим, що покидьок може раптом рванути, коли залізеш на капот. ну і треба бути в добрих кросах
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

звісно ж тут живу. тротуарами зазвичай повільно їдуть, а коли майже впираються в тебе, то зупиняються. типу, щоб ти з’їбав зі шляху. і тоді як раз зручно зайти на капот і йти далі. тільки треба бути готовим, що покидьок може раптом рванути, коли залізеш на капот. ну і треба бути в добрих кросах

Пошкодження майна
   
Re: Зупини Лося  :bueee:
Ali

Поліція не може бути завжди і скрізь
Я йду тротуаром, по якому систематично їздять ось такі рагулі.
Що я маю зробити? Витерти сопельки і постійно їх пропускати? Чи таки намагатись привернути увагу громадськості-влади до цієї проблеми?
Якщо б ти дивився цей проект,то бачив би,що київська влада доволі часто реагує на проблеми,до яких ведучий проекту привертає увагу

фотографувати і напрявляти до поліції,  обіцяли почати реагувати

буває дійсно критична ситуація і рагулями тоді виглядають зупиняльщики
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

фотографувати і напрявляти до поліції,  обіцяли почати реагувати

буває дійсно критична ситуація і рагулями тоді виглядають зупиняльщики

Ти просто не в курсі процедури.повір,що для мене це вже давно пройдений етап
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Черговий випуск,який показово демонструє ставлення водіїв до пішоходів
І в Україні потрібно вводити накопичувальну систему штрафів,бо для абсолютної більшості власників мерсів та каєнів ці штрафи ні про що
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Черговий випуск,який показово демонструє ставлення водіїв до пішоходів
І в Україні потрібно вводити накопичувальну систему штрафів,бо для абсолютної більшості власників мерсів та каєнів ці штрафи ні про що

Тільки штрафи !!! І дуже великі, щоб било по кишені !!!
І контроль поліції !!!
В нас зараз поліції майже нема, так "носяться" всі !!!
І кожним роком росте агресія, не залежно від національності
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Тільки штрафи !!! І дуже великі, щоб било по кишені !!!
І контроль поліції !!!
В нас зараз поліції майже нема, так "носяться" всі !!!
І кожним роком росте агресія, не залежно від національності

Так,має бути якась градація,бо для власника авто 100+ тисяч доларів 680 грн штрафу-це ні про що
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Так,має бути якась градація,бо для власника авто 100+ тисяч доларів 680 грн штрафу-це ні про що

Це антиконституційно бо це сегрегація за майновим станом. Власники каєнів вже стільки сплатили ПДВ, акцизу і пенсійний збіру і тепер можуть не тільки іздити тротуарами а ще й сигналіти холопам.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

мене американец здивував

каже "я з Нью Йорка" і теж там паркуюсь де хочу

впевнений він тролить бо дивлячись відео блогерів з Нью Йорка там за не правильну парковку штрафують швидко
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

диви яка свиня мерзена

живе в Нью Йорку, дотримуєтся там правил, а приїхав в Україну, подивився на місцевих лосів і вирішів, що раз всі порушують і він буде

ще й пащекує тим хто його пристидити намагаєтся

позбавити громадянства порушника
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Це антиконституційно бо це сегрегація за майновим станом. Власники каєнів вже стільки сплатили ПДВ, акцизу і пенсійний збіру і тепер можуть не тільки іздити тротуарами а ще й сигналіти холопам.

В Європі це-розповсюджена практика
Тут одначе видно,що система штрафів не працює.тут має бути або евакуація(яка виводить незручності для цих людей на абсолютно інший рівень), або система балів
В мене навіть у Львові є знайомі,які свідомо паркуються в центрі під знаком"стоянка-зупинка заборонена" і стоять там цілий день
Сплатити штраф в 170 грн(половина від 340) виходить одначе дешевше,ніж оплачувати парковку або шукати її
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Зі мною колись працював норвег. Не знаю скільки в нього було промілє, але права в нього були забрані на 2 роки..
Бахнуло цого по кишені дуже добре
1. На роботу просив, щоб підвезли - платив
2 один раз спізнився, норег, що мав забрати, поїхав, той їхав автобусом - платив
3 пару раз спізнився - попередили, якщо запізнешся, більше не будемо підвозити - приходив, за 10-15 хвилин раніше, чекав, а цей момент, дощ, сніг, вітер
4 саме головне, що в нього забрали права на всі транспортні речі, навідь на екскаватор, так йому прийшлося, шукати хто може йому шояь там д дворі зробити - і знову, вдарило по кишені

Недавно бачив, в якомусь магазині, розвозить товар, ну зовсім "нещастливе" літцо !!! :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія