Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

Арестовичу вже 4 запита світових ЗМІ по МЛРСам...  :-)o
   
Re: Арестович
Ale

Арестовичу вже 4 запита світових ЗМІ по МЛРСам...  :-)o
А по понятному?
   
Re: Арестович
nik

красава
   
Re: Арестович

А по понятному?

4 світових ЗМІ запросили його на інтерв'ю по питанню МЛРС. 
   
Re: Арестович

красава

москалі так коров своїх кличуть "Красава"
   
Re: Арестович

москалі так коров своїх кличуть "Красава"

Звідки інфа?
   
Re: Арестович
Ale

4 світових ЗМІ запросили його на інтерв'ю по питанню МЛРС. 
А він хоч по їхньому розмовляє? Чи може він військовий? А ці ЗМІ не кацапи в екзилі типу латиніноі?
   
Re: Арестович
nik

москалі так коров своїх кличуть "Красава"

слухай... хто такий арестович всі знають, ти хто - не зна ніхто, красава
   
Re: Арестович

А він хоч по їхньому розмовляє? Чи може він військовий? А ці ЗМІ не кацапи в екзилі типу латиніноі?
Так. Так. Ні. :tease:
   
Re: Арестович
nik

А він хоч по їхньому розмовляє? Чи може він військовий? А ці ЗМІ не кацапи в екзилі типу латиніноі?

Знание английского языка, по его словам, совершенствовал в одной из частных школ Англии.
   
Re: Арестович
Ale

Так. Так. Ні. :tease:
А є підтвердження що цей дятел дійсно воював крім його слів? І яку мову він знає, що будучи військовим перекладачем п***а тільки на російський? А ви не його кум?)
   
Re: Арестович
Ale

Знание английского языка, по его словам, совершенствовал в одной из частных школ Англии.
Ну по його словам ми з легкістю візьмемо Москву)
   
Re: Арестович

москалі так коров своїх кличуть "Красава"


Вот ты и спалился
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

https://youtu.be/nfBIBP2Y9J4

У 30+ теж прикольні пародії на них. В кожному випуску.

   
Re: Арестович
Ale

https://youtu.be/nfBIBP2Y9J4
Фейгін - агент фсб , воював якщо не помиляюсь в Боснії , здогадайтеся з ким і від кого, навіщо це гімно на фуп тягнути?
   
Re: Арестович
nik

Ну по його словам ми з легкістю візьмемо Москву)

при яких умовах?
   
Re: Арестович

Фейгін - агент фсб , воював якщо не помиляюсь в Боснії , здогадайтеся з ким і від кого, навіщо це гімно на фуп тягнути?

Арестовіч не говно. - Красава ..
   
Re: Арестович
nik

Вот ты и спалился

 :laugh:  :facepalm:
   
Re: Арестович
Ale

при яких умовах?
Ні при яких
   
Re: Арестович
Ale

Арестовіч не говно ..
Але розмовляє з гімном, тусувався з гімном (Корчинським - іншим подвійним агентом), постійно бреше, про що правда потім зізнається)
   
Re: Арестович

А по понятному?
А по понятному Арестович таки пробил уши   запад грубыми эмоциями в виде мата в их адрес! Я уже анализировал на ФУПе ту технологию, что практикует Арестович.Упомянув 5 категорий людей. к которым обращена его пропаганда.
   
Re: Арестович

Але розмовляє з гімном, тусувався з гімном (Корчинським - іншим подвійним агентом), постійно бреше, про що правда потім зізнається)

Арестовіч свого часу теж Зе нх посилав
а зараз огого ..в фаворі, радник ..
   
Re: Арестович
nik

Ні при яких

брехня
   
Re: Арестович
Ale

брехня
Доведи як ти зібрався захватити столицю ядерної держави?)
   
Re: Арестович
Ale

А по понятному Арестович таки пробил уши   запад грубыми эмоциями в виде мата в их адрес! Я уже анализировал на ФУПе ту технологию, что практикует Арестович.Упомянув 5 категорий людей. к которым обращена его пропаганда.
Ну залишилось йому ще на стіл насрати на засіданні країн ЄС, так а що він саме пробив?
   
Re: Арестович

Ну залишилось йому ще на стіл насрати на засіданні країн ЄС, так а що він саме пробив?

та останнім часом його слухати неможливо, шепоче якусь хрень ..
   
Re: Арестович
nik

Доведи як ти зібрався захватити столицю ядерної держави?)

я не арестович. це ти доведи, що, як ти стверджуєш, він таке сказав без ніяких умов. час пішов.
   
Re: Арестович
nik

та останнім часом його слухати неможливо, шепоче якусь хрень ..

ну то не слухай  :laugh:
   
Re: Арестович
Ale

я не арестович. це ти доведи, що, як ти стверджуєш, він таке сказав без ніяких умов. час пішов.
Він це сказав з умовами що нам нададуть озброєння що ми хочемо - а це брехня і перекручування фактів тому що у кацапів залишиться один аргумент - ядерна зброя і цьому ми не можемо нічого протиставити, я вже мовчу як цей редиска хвалив кацапських військових, типу вони молодці, арестович - гандон і крапка, ті хто його підтримують тупі створіння
   
Re: Арестович

Фейгін - агент фсб , воював якщо не помиляюсь в Боснії , здогадайтеся з ким і від кого, навіщо це гімно на фуп тягнути?

Фейган чуть ли не каждый день на нашем тв в марофонах.
Раз там, значит цензурой разрешон..
   
Re: Арестович

А є підтвердження що цей дятел дійсно воював крім його слів? І яку мову він знає, що будучи військовим перекладачем п***а тільки на російський? А ви не його кум?)

Є, пiздьoж, ні.
   
Re: Арестович
Ale

Є, пiздьoж, ні.
Пруф?)
   
Re: Арестович
Ale

Фейган чуть ли не каждый день на нашем тв в марофонах.
Раз там, значит цензурой разрешон..
Ну у нас на ТВ дох…я фсбшників пасеться та типу хороших кацапів, потім знову хтось скаже - «праєбалі»)
   
Re: Арестович
nik

Він це сказав з умовами що нам нададуть озброєння що ми хочемо - а це брехня і перекручування фактів тому що у кацапів залишиться один аргумент - ядерна зброя і цьому ми не можемо нічого протиставити, я вже мовчу як цей редиска хвалив кацапських військових, типу вони молодці, арестович - гандон і крапка, ті хто його підтримують тупі створіння

ну от бачиш, спочатку ти стверджував, що він це сказав без ніяких умов, тепер ти зїхав і таки були умови...)))

цитату не навів, - ну як тобі вірити? це вже не реагувати на твоє "тупі створіння"...

то хто тут тупий?  :laugh:
   
Re: Арестович

Пруф?)
Особова справа у кадровиків ГУРу, подаєте запит і отримуєте подробиці згідно ваших повноважень. У відкритих джерелах пошукайте в дописах Кас'янова про спільну "роботу" зовсім нещодавно.
   
Re: Арестович

Фейган чуть ли не каждый день на нашем тв в марофонах.
Раз там, значит цензурой разрешон..

зрадник Ведмедчук теж на тих марофонах ..може в марофоні щось поправити?

   
Re: Арестович

ну то не слухай  :laugh:

а вам він навіщо?  Я розумію ще люди яким ліньки читати, вони включають увечері Арестовича.  Але ви ж на форумі, тут і так є все, що він скаже і набагато більше.
   
Re: Арестович
nik

а вам він навіщо?  Я розумію ще люди яким ліньки читати, вони включають увечері Арестовича.  Але ви ж на форумі, тут і так є все, що він скаже і набагато більше.

і читаю, і слухаю, і не тільки арестовича. слухаю з задоволенням,

водорозділ простий - на загал він за україну, так само, як ви і я. от і все. тут або плюс, або мінус, багато в житті стало після 24-го лютого або чорним, або білим.

слухаю не завжди і не роблю з арестовича кумира, так що без фанатизму. просто спотерігаю, ак у дейких рве пукани. не подобається, не слухай, якось він це переживе.

але 1.5 млн переглядів за день дещо кажуть, і не на користь тих, хто... ну ви в курсі.

оце таке, куме.
   
Re: Арестович

6 сторінок про те як не треба слухати Арестовича!
"Будь-яка згадка у пресі, навіть найнегативніша, крім некрологу, це реклама".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія