Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моя відповідь Арестовичу

Моя відповідь Арестовичу

Послухала його вчорашній ефір, де він висловив думку, що в цій війні гине цивільних менше, ніж по статистиці багатьох попередніх війн у різних країнах. На підставі цього він робить висновок, що кацапи таким чином нас, цивільних громадян України, таки бережуть. Але додає, що ці цифри загиблих цивільних потребують осмислення.

Моя думка, єдина причина чому статистично цивільних гине менше ніж, наприклад він згадав війну у В'єтнамі, війну у Афганістані, це швидка можливість евакуації, яку мали українські громадяни.

Хочу, щоби Арестович почув цю думку, осмислив і не ніс маячню на мільйонну аудиторію.

Візьмемо приклад Харкова.
Перші кілька днів народ замер в очікуванні, як воно буде.
Я зателефонувала багатьом своїм знайомим, які сказали, що не мають жодної думки про евакуацію, сподіваються пересидіти або вдома, або в укритті. А потім виявилося, що укриття не виглядає надійним, коли бомби прилітають в жилу застройку. Виявилося, що не можна безпечно вийти з будинка ні за хлібом, ні за водою, ні вигуляти собаку, бо на початку березня спальний район був обстріляний касетними боєприпасами.
І виявилося, що пересидіти в місті не вийде і народ масово евакуювався. Саме ця розумна стратегія цивільних, призвела до таких відносно невеликих втрат . Мільйон виїхавших тільки з Харкова. Просто нехай прикине кількість можливих щоденних жертв, якби народ масово не поїхав.

Другий чинник - наявність ППО. Ворог просто не зміг розстріляти мирне населення Києва, завдяки наявності ППО.
Сподіваюсь, він зможе уявити, потенційну кількість жертв у разі відсутності як евакуації, так і вдалої роботи наших захисників неба.

Re: Моя відповідь Арестовичу
Geo

Кохаєте Арестовича? Жінкам це притаманно. :love:

Цивільних гине менше через неможливість стратегічних бомбордувань сотнями тис.т. бомб.

Моя відповідь Арестовичу
Арестовичу на "відповіді" глибоко начхати, він виступ відкатав, монетизував і готується до наступної вистави в якій посили до глядача можуть бути діаметрально протилежні сказаному раніше.  :-)o

Арєстовіч нехай порахує у Маріуполі кількість загиблих цивільних для почвтку.

Geo

Розберемо по буквах:

Послухала його вчорашній ефір (як можна слухати цього сраного провокатора і маніпулятора взагалі), де він висловив думку, ( у нього нема думок, у нього є продумані вкиди)  що в цій війні гине цивільних менше, ніж по статистиці багатьох попередніх війн у різних країнах (цей урод вже має точну цифру цивільних в Україні, які загинули?). На підставі цього він робить висновок, що кацапи таким чином нас, цивільних громадян України, таки бережуть (зрозуміло, що він зараз провокує всіх зі сторони "кацапні", а завтра він вже знову буде щирим бандерівцем. Це ж блядіна і нарцис Арестович, який все робить заради своїх лулзів) . Але додає, що ці цифри загиблих цивільних потребують осмислення ( нема у нього хисту осмислювати великі масиви даних).

Моя думка, єдина причина чому статистично цивільних гине менше ніж, наприклад він згадав війну у В'єтнамі, війну у Афганістані ( знову ж таки, Арестович точно знає, скільки цивільних у нас загинуло? Бо тут ще досі розкопують великі братські могили), це швидка можливість евакуації, яку мали українські громадяни.

Хочу, щоби Арестович почув цю думку (не почує, якщо навіть Ви йому в ухо кричати будете свою думку, бо для Арестовича є тільки Арестович в цьому світі, плювати він на Вас хотів, тим більш на ФУП. Нарцис не буде його читати), осмислив і не ніс маячню на мільйонну аудиторію (буде обов'язково нести, бо це його мета і задача - нести пургу і лапшу).

Висновок. Ви кохаєте Арестовича. Бо не бачити, який це кінчений ублюдок може тільки закохана жінка.  :love:

Ваш Geo. Забанений наглухо персонально Арестовичем на всіх його фейсбуках і інших твітерах ще в 2016-2017 рр. Бо я цю гниду дуже давно знаю. Ще до його зірковості.

Останнє редагування: 27 лютого 2024 09:53:58 від Geo

Я вже навіть не пам'ятаю, коли його свідомо подивився  :gigi:

Хоча в дечому з ним можна погодитися, але слід пам'ятати, що Люсьєн просто шукає меседжі для цільової аудиторії. Своїх поглядів там немає, флюгер, що намагається вгадати тенденції. Зараз він висловлює очікування зрадойобів і пораженців, але то таке, вони б тоді іншого слухали.

Арєстовіч нехай порахує у Маріуполі кількість загиблих цивільних для почвтку.
Він називав кількість загиблих у Маріуполі, бо це наша найбільша трагедія . І в нього вийшло , що у одному тільки Маріуполі загинуло більше, ніж сумарно по всій країні.
Але він не зміг зробити вірний висновок чому так.

То есть в разбомбленном Мариуполе мало было жертв, братских могил в Мангуше мало? Такого нет по всей стране только благодаря тому, что у нас появилась ПВО и есть возможность приземлять кацапские самолеты.
А вобще, это все равно что обговаривать высеры азирова или царева или какнашенкова или еще какой-то кацапобимбы. Может, еще удушение женщин обговорить? Ясно, что это было задание кремля, сперва сделать из себя идиота, когда его все считали украинским чинушей, а потом через время уже можно начинать и кацапопропаганду лить (у них всегда расчет на короткую память).

Останнє редагування: 27 лютого 2024 10:02:50 від Val777

Цивільних гине менше через неможливість стратегічних бомбордувань сотнями тис.т. бомб.
Навіть, якщо бомбити тисячами бомб, але пусті жилі квартали, то кількість загиблих буде невелика.
Приклад, Північна Салтівка, розстріляна вщент. Жителів у мирний час було, як у всьому Маріуполі. Але такої трагедії із загиблими цивільними нема, бо евакуювалися достатньо швидко.

Geo

Бо у Арестовича на аватарці на фейсбуці...стояла, може і зараз стоїть Христос в променях святості з розпростертими руками, до якого йде огроменний людський натовп внизу до його ніг. Знаєте, чиє обличчя там відфотошоплено? Арестовича.

Це цинічне створіння і мерзота без жодної краплі совісті і сумління.

Люди....ви з глузду з'їхали?

Geo

Мдя. Ясно. Сорі. Вибачте. Більше не буду.

він робить висновок, що кацапи таким чином нас, цивільних громадян України, таки бережуть.

от же мразота,  кацапи вбивають всіх до кого можуть дотягнуться,  лишають тільки тих хто буде і далі вбивати разом з ними.

і те що не до всіх ще дотягнулись заслуга лише ЗСУ.

От так я бачу цього "експерта" Дуже влучно хтось намалював це відео.

А навіщо взагалі слухати/дивитись Арестовича?

Щоб що?

Geo

https://www.facebook.com/nimaisundara.dasa/videos/1081095603227122/?ref=embed_video&t=37
От так я бачу цього "експерта" Дуже влучно хтось намалював це відео.

І знаєте, що тут важливо...Не цей АІ ролік, де Арестович пи*дить, як Арестович. А те, як Арестович КІНЧАЄ В ОРГАЗМАХ від того, що ЛЮДИ ВІРЯТЬ всій цій маячні. Він реально кайфує від наочних результатів цих маніпуляцій. Десь він, можна сказати....повноцін ний збочинець. Його прихильники для нього, це "собачки Павлова". Він тащиться.

slp

Щоб що?

Чтобы не пропустить момент когда начнет говорить правильные вещи - '2-3 недели' и 'кофе в Ялте'

Лично я перестал его слушать
Когда вернется 'старый' Арестович - маякните

Чтобы не пропустить момент когда начнет говорить правильные вещи - '2-3 недели' и 'кофе в Ялте'

Лично я перестал его слушать
Когда вернется 'старый' Арестович - маякните
:facepalm:  пuздeць

+1, не модливості скидувати прості чугунні бомби.

slp

то что он сейчас говорит - да

раньше с Фейгиным это была форева
Старался не пропускать их совместные стримы

Geo

:laugh:   :weep:

Щоб що?
хз, я не дивлюсь і не дивилась це лайно

Де ви всі час берете оте усе дивитись? 

то что он сейчас говорит - да

раньше с Фейгиным это была форева
Старался не пропускать их совместные стримы
Повторний

Щоб що?
Була заявлена тема Сценарій розвитку подій третього року війни.

Але мова зараз не про це.

Він зачепив тему, як кацапи ставляться до цивільних. Мені його висновок геть вибісив, бо ми , живі свідки цього ставлення можемо свідчити як було і завдяки кому і чому ми живі.

Перші блекаути у Харкові були вже у березні 2022.
Кацапи били по електромережах, по водонасосних підстанціях. Було зрозуміло, що нас не те ще не бережуть, а навпаки намагаються довести до межі неможливості жити у місті. А це на хвилиночку, місто на 1,5 мільйони мешканців. Три доби без освітлення, без води, з ледь теплим приміщенням під постійними обстрілами та бомбардуваннями.

та ні, це просто ватоголовий олігофрен.
В принципі, оце і є люсіна ЦА

Мало йому гине цивільних??  :X

Кацапи били по електромережах, по водонасосних підстанціях
вони у Луганську теж били по цим об'єктам в 2014

він робить висновок, що кацапи таким чином нас, цивільних громадян України, таки бережуть.

"Пожалів вовк кобилу - лишив хвіст та гриву".

Geo

хз, я не дивлюсь і не дивилась це лайно

Моллі. Є завжди добббббррррячий відсоток людей, які здають гроші в МММ, ходять розгойдуватись і впадати в транс на стадіони до Кашпировського, записуються в церкви Деві Марії Христос, тягають шапочки з фольги, ставлять навпроти монітору кактуси, вірять в те, що Земля все ж таки пласка і всіх обманювали.....дивл яться серіал "Слуга Народу" і Арестовича.

Так. Це йобнуті люди. І що цікаво. Це одні і ті ж самі люди.

Арестович працює. В будь-який період часу на конкретного працедавця. Тож завжди несе в ефір інфу у тому розрізі, який потрібен замовникові. Подеколи вилазить на екрани зі своїм черговим : "Я вам вчора брехав.  Сьогодні я кажу правду". Далі - по колу. Тупа, примітивна ІПСО.
Пам"ятаєте момент, коли Арестович перестав сприйматися всерйоз більшістю слухачів?
"Збита" (в миттєвій інтерпретації Арестовича) нашим ППО ракета на Перемозі у Дніпрі, "уламки" якої рознесли цілу секцію багатоповерхівки.
Оно Хуйло договорився, що Польща сама винна у тому, що Гітлер напав у 1939.
Арестович на тому ж шляху.

slp

Повторний

Повторная форева
Ждем наших побед и возвращения прежнего Арестовича

slp

иги в своем репертуаре

Geo

(tu)

slp

Моллі. Є завжди добббббррррячий відсоток людей, які здають гроші в МММ, ходять розгойдуватись і впадати в транс на стадіони до Кашпировського, записуються в церкви Деві Марії Христос, тягають шапочки з фольги, ставлять навпроти монітору кактуси, вірять в те, що Земля все ж таки пласка і всіх обманювали.....дивл яться серіал "Слуга Народу" і Арестовича.

Так. Це йобнуті люди. І що цікаво. Це одні і ті ж самі люди.

лучше уж арестович чем бутусов и др любители зрады

Хочу, щоби Арестович почув цю думку, осмислив і не ніс маячню на мільйонну аудиторію.

:facepalm1:

Ви вважаєте, що Арестович не розуміє усіх причин?
А несе він те, що бажає почути цільова аудиторія І це дозволяє йому цією аудиторією маніпулювати і доносити проміж речей, з якими можна погодитись, те, що він бажає донести (за гроші або від себе)

Прості запитання, які не потребують складних відповідей:

Чому собака лиже яйця? Тому що може.
Чому кацапи досі не знищили всіх українців? Тому що не можуть.
Чому люся непослідовний у своїй позиції і постійно крутиться як флюгер? Тому що лицемірний гандон-хайповщик і нарцис.

Чи потрібен був той єлей, який він, треба визнати, майстерно лив в уха своїй аудиторії з початку вторгнення? Ну, мабуть, комусь таки допомогло не впасти в глибоку депресію, бо його дивилось доволі багато народу і загальна температура по палаті трохи впала з їх регулярними стрімами.
Багато від кого тоді чув "Фєйгін... Арєстовіч... бла бла бла". І це люди, про яких я був впевнений, що до 24.02.2022 вони і прізвищ таких не знали.
Зворотній бік медалі тут в тому, що цього єлея було настільки дохера, що дуже велика частина повірила, що "вже через 2-3 тижні перемога (с)" і, ховаючись від реалій, досі не може вийти з цього стану і повноцінно включитись в загальну справу.
Мій висновок: з рештою виявилось, що від люсі більше шкоди ніж позитивного ефекту його "убаюкувань" на початку широкомасштабки, а зараз так взагалі майже переметнувся в стан ворогів, бо немає більшого паскудника, ніж ображений нарцис з підвішеним язиком.

На фразі "послухала Арестовича" можна було уже одразу зупинятися. Воно вже розкрило себе як хуйло агента. Питання - навіщо його слухати?

иги в своем репертуаре

Це не репертуар, а моя послідовна позиція. Доки ти будеш вкидати тут ватні бздури про те, що єдина причина чому Південь досі не звільнений це "небажання військових вдаватись до рішучих дій (с)", а не відсутність можливості зробити це з мінімальними втратами особового складу, я буду тебе хуїсосити. Твоє щастя, що не маю часу сидіти тут постійно.

Пам"ятаєте момент, коли Арестович перестав сприйматися всерйоз більшістю слухачів?
"Збита" (в миттєвій інтерпретації Арестовича) нашим ППО ракета на Перемозі у Дніпрі, "уламки" якої рознесли цілу секцію багатоповерхівки.
Тобто тоді, коли він сказав правду.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія