Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що нас очікує у 2019-2021 роках? 4 суттєвих кризи

Показати зображення...

Я перепрошую за особисте запитання. Після смерті вас відспівувати не будуть?  Судячи по вашому знущальному  ставленні до хреста як символу віри, мабуть, так.
   
Re: Що нас очікує у 2019-2021 роках? 4 суттєвих кризи

Нє, треба ще більше хмарочосів на цю ж інфраструктуру повішати :D , щоб проривало не раз на два місяці, а на два тижні.
Дайош два дні! Я вірю, ми це зможемо! :(
   
Re: Що нас очікує у 2019-2021 роках? 4 суттєвих кризи

не далі як 2021 починається кількарічний глобальний спад.
вельми висока вірогідність.
може, раніше.

тобто потрібно примудритись знайти таку свою фішку, щоб всупереч тренду нас піднімала.
або ж сприймати спад зовні, як нагоду зайняти нові ніші.
   

Останнє редагування: 19 грудня 2018 21:38:56 від Max Min
   
Re: Що нас очікує у 2019-2021 роках? 4 суттєвих кризи

Кризи 2-3-4 тривають вже багато років. Ти хіба не помічаєш?

Криза 1 теж стільки ж. Але ж...
   
Re: Що нас очікує у 2019-2021 роках? 4 суттєвих кризи

1. Расія, яка метушиться та розвалюється на очах. Нас зачепить безумовно, якщо віз не буде до того часу.

2. Криза інфраструктури (так, все що побудовано за Совку буде вже валитися, бо йому вийшов термін придатності, по мостам у Київі видно).

3. Демографічна криза. Молоді та роботящі їдуть. Залишаться чиновники та пенси.

4. Дефолт ПФУ.. як непід'ємний тягар на шиї бюджету та народу України.

Що "гарного" забув?
ні в якому разі про суіцид не думай, ти там дєржись, все переборемо ...
   
Тем высшим силам, которые возможно существуют, уж точно похер, будут тебя отпевать или нет. Ты уже умрешь.
   
тим, хто налаштований на піздєц
А ми в противагу: армія, мова, церква, коаліція з США, ЄС, Канада..., + продовження реформ

мдя змішались коні люди трафарети
   
Скажу кратко. Нас очикуе п.з.д.ц.
За последнии пять лет вырисовался тренд этого. Никаких улучшений не предвидится.
   
Re: Що нас очікує у 2019-2021 роках? 4 суттєвих кризи

Скажу кратко. Нас очикуе п.з.д.ц.
За последнии пять лет вырисовался тренд этого. Никаких улучшений не предвидится.

До 2004 р багато людей вірило в успішну Україну, що можна щось зробити, потім їх ставало все менше й менше, останній сплеск надії був у 2013-14, а зараз надія майже втрачена, вже навіть молодь не вірить.
   
1. Расія, яка метушиться та розвалюється на очах. Нас зачепить безумовно, якщо віз не буде до того часу.

2. Криза інфраструктури (так, все що побудовано за Совку буде вже валитися, бо йому вийшов термін придатності, по мостам у Київі видно).

3. Демографічна криза. Молоді та роботящі їдуть. Залишаться чиновники та пенси.

4. Дефолт ПФУ.. як непід'ємний тягар на шиї бюджету та народу України.

Що "гарного" забув?
Новая власть   новый передел  .
   
До 2004 р багато людей вірило в успішну Україну, що можна щось зробити, потім їх ставало все менше й менше, останній сплеск надії був у 2013-14, а зараз надія майже втрачена, вже навіть молодь не вірить.

Успешная Украина никому не нужна. Не западу, не востоку. А сама она не вытянет.
Тут уже все ясно на ближайшие десять лет. Либо она будет находиться в стагнации, либо ее раздеребанят.
   
Успешная Украина никому не нужна. Не западу, не востоку


то то запад нас пытается всеми силами вытащить из болота  :D
   
Re: Що нас очікує у 2019-2021 роках? 4 суттєвих кризи

Успешная Украина никому не нужна. Не западу, не востоку. А сама она не вытянет.
Тут уже все ясно на ближайшие десять лет. Либо она будет находиться в стагнации, либо ее раздеребанят.
Питання: чи потрібен ФУПу користувач "Пупкин, Киев"?
Особисто я не впевнений...
   
Мои коллеги, кто в 2015 не решился релоцироваться, грызут локти. Думали, что с их 2-3к+ евро в Украине им будет лучше, вот только лучше не становится.
   
До 2004 р багато людей вірило в успішну Україну, що можна щось зробити, потім їх ставало все менше й менше, останній сплеск надії був у 2013-14, а зараз надія майже втрачена, вже навіть молодь не вірить.
Нас спасут жесткие массовіе посадки чиновничьего быдловорья! Того самого шо рисует себе миллионные зарплаты и премии. За "интенсивность труда" чиновничьей срани от которого такая жопа в экономике!  И управление судебной системой извне!

Останнє редагування: 20 грудня 2018 12:19:05 від a49
   
Якби ти знав в який готель він телефонує.
Рашко-бізнес "Прем'єр-Палац".
А у рашка-бізнесу - "де я, там расія".
Я йому вже пояснив куди не треба телефонувати.

Дивно, я вважав, що іноземці надають перевагу міжнародним мережам типу Редісона.
   
Дивно, я вважав, що іноземці надають перевагу міжнародним мережам типу Редісона.

Какой дебил в 2к18 вообще будет куда-то телефонувать? Зашел на букинг, забронил и забыл.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія