Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На тобі нову шубку і відчепись від мене зі своїм Кексом. :-T

Ни, доню, цэ фантастика.
   
Зрозуміло.
если бы тебе было ПРАВИЛЬНО зрозумило, то кусок моего ответа ты бы не удалил
   
иди нафуй, чОрт недолугий .. это моя жизнь, мой выбор, мои решения и мой вариант мести. и не думай, что от меня пострадала только она одна.
гмбугагсгсь мстітєль.
Ніулавімий мстітєль  :weep:
А чому ніулавімий? А тому шо нафуй нікому не нужний  :lol:
   
гмбугагсгсь мстітєль.
Ніулавімий мстітєль  :weep:
А чому ніулавімий? А тому шо нафуй нікому не нужний  :lol:
ты гавно, а не человек... Нет желания общаться с тобой.. сходи нах, плиз
   
ну.. мы по очереди ( по желанию) хавчик готовили
а нах ти з нею жив  :S
   
а нах ти з нею жив  :S
я ж обЪяснял выше.. ау
   
да.. ну.. как дружить, то лучше мужика никого нет..
B-)  "лучше нет влагалища чем очко товарища"- подумав Вовчик... та зателефонував...Аел іту...
   
B-)  "лучше нет влагалища чем очко товарища"- подумав Вовчик... та зателефонував...Аел іту...
:weep:
   
а нах ти з нею жив  :S
шоб атамстіть.
нєулавімий бліадь мстітель  :weep:
   
Шансы иметь им со мной секс ничтожно малы

Звучит как девиз.
   
Якийсь він недолугий той Вовчик, навіть  жінці відімстити не вміє.  :)
   
Якийсь він недолугий той Вовчик, навіть  жінці відімстити не вміє.  :)
просто йопнутий. Замість того шоп іпсти він з ними по душам балакає. Тьху
   
Звучит как девиз.
----
Скоріш як діагноз! :gigi:
   
Шансы иметь им со мной секс ничтожно малы
   
 :lol:  :weep:
У Вовчика мстя зачотна!!
   
мне это было выгодно, понял?? отвали от меня .. У меня свои счеты с этим пьоздами
Тобі то вигідно.
А їй яка була користь?
Чи вона чимось провинилась і ти вирішив їй на зло пожити безплатно у неї ? Чи провинилась не вона, а всі жінки перед тобою?
   
унд

взаємовиключаюче.
Не буває такого.
Буває, у мого знайомого дуже гарна жінка і пхатись і з його і з її слів дуже любить. Але він то робота то алкоголь то здоров'я то втомився. Буває по декілька місяців їй стручка не вставляє, а вона ходить як з пружиною унутрі, але не гуляє. Дуже його кохає
   
 В чем проблема?  Вовчик прав. ЖеншЫн может и могло быть много, но есть же такииииие коровищи или образины, что шарахаешсИ. Обычно нормальный натурал, коиий не по 5 минут и чаще 2 раз на неделю  B-) , их обходит, НО!!!! Бывают в жисти разные ситуации, когда она каааак ПРЫГНЕТЬ, аки  дикая абизяна из Бразилии. Тоже и у дам бывает, когда к ней лезет какое-то чмо вонючее.

 Правда комплементарность иногда выкидывает такииииие фортелЯ...вспоминаю кой-чаво и ржу даже сейчас, хотя было по молодостЯм... :D  :facepalm:
   
а ну тоді нема питань
ахахахаха
   
В чем проблема?  Вовчик прав. ЖеншЫн может и могло быть много, но есть же такииииие коровищи или образины, что шарахаешсИ. Обычно нормальный натурал, коиий не по 5 минут и чаще 2 раз на неделю  B-) , их обходит, НО!!!! Бывают в жисти разные ситуации, когда она каааак ПРЫГНЕТЬ, аки  дикая абизяна из Бразилии. Тоже и у дам бывает, когда к ней лезет какое-то чмо вонючее.

 Правда комплементарность иногда выкидывает такииииие фортелЯ...вспоминаю кой-чаво и ржу даже сейчас, хотя было по молодостЯм... :D  :facepalm:
.    Дык в Бразилии не токмо абизяны,  там этих Педро ... почти (ц)
   
В чем проблема?  Вовчик прав. ЖеншЫн может и могло быть много, но есть же такииииие коровищи или образины, что шарахаешсИ. Обычно нормальный натурал, коиий не по 5 минут и чаще 2 раз на неделю  B-) , их обходит, НО!!!! Бывают в жисти разные ситуации, когда она каааак ПРЫГНЕТЬ, аки  дикая абизяна из Бразилии. Тоже и у дам бывает, когда к ней лезет какое-то чмо вонючее.

 Правда комплементарность иногда выкидывает такииииие фортелЯ...вспоминаю кой-чаво и ржу даже сейчас, хотя было по молодостЯм... :D  :facepalm:
.   И - да! Кароффка изложила свои эротические фантазии. Пусть Вован с ней и фантазирует.
   
Женщина проявляющая свою активность в получении секса выглядит жалко. Хотеть секса и начинать охоту - привилегия мужчины. Если же это делает женщина, то стаппэ как говорится.. это уже не женщина, а дешевая шлюха
   
Хотеть секса и начинать охоту - привилегия мужчины.
бля :facepalm1:
   
бля :facepalm1:
шо тебе надо?
   
Женщина проявляющая свою активность в получении секса выглядит жалко. Хотеть секса и начинать охоту - привилегия мужчины. Если же это делает женщина, то стаппэ как говорится.. это уже не женщина, а дешевая шлюха
.    Ну, вы, блин, даёте!(ц)
   
.    Не тебя спрашивал. ТСку, нашу эротическую фантазерку.
недотрах в неї ..
   
недотрах в неї ..
.   Как думаеш - за 2 месяца нагонит?
   
.    Ну, вы, блин, даёте!(ц)
Ну вы абстрагируйтесь от стереотипов и задумайтесь ненадолго над моими словами и неожиданно поймете что и тута я прав
   
шо тебе надо?
   
вот эти Эльфы, птахи Сороки думаете у них норм женщины по жизни?? нет ..там шо попало.. Дешевые куски гавна нажирающиеся для того чтобы потом чуть что говорить .. ах.. я даже не помню, что вчера случилось ..неужели вчера меня изнасиловали?
   
.   Как думаеш - за 2 месяца нагонит?
корова? Риторичне питання
   
Ого як тема багатьох заділа...


Особливо Вовчика))) Ми зрозуміли вовчик у тебе проблеми з ерекцією.

І головне скільки у Фупіівців штампів... Селекція суспільства на так званих гарних почалась тільки 5 тисяч років з появою міста, коли по запаху оприділити свій важко, тому орієнтуються на голос і вигляд... :weep:
   
вот эти Эльфы, птахи Сороки думаете у них норм женщины по жизни?? нет ..там шо попало.. Дешевые куски гавна нажирающиеся для того чтобы потом чуть что говорить .. ах.. я даже не помню, что вчера случилось ..неужели вчера меня изнасиловали?
Ха-ха, тебе це задіває?

Це каже що в тебе нижчий ранг ніж у неї... Тому їй потрібно виправдання тому що каже генетика)))) :facepalm1:
   
я как то жил в гостях с одной никакой теткой.. чисто по дружески жил, а она чо то решила, что я должен обязательно с ней любовью заниматься)) но стоппэ.. не стоит у меня на нее и точка.. так чо мне себя ломать ради чего?? нафуй мне ее тело противное? Один раз ночью это животное напилось набралось храбрости и тупо полностью передо мной разделось .. это была Жээээсть).. Тупо стоит голая и истерит накшталт -- Так что? Вовчик?? что я?? разве я не красивая?? смотри на меня!... тьфу.. так неловко было .. Жестяк, повторюсь, все это

 не стоит у меня  и точка..

оттак будет правильнее :)
   
Я женщин считаю за гавно
І пішов до гівна жити? А друзів чоловіків не було перекантуватися? Чи чоловіки тебе до себе в хату не пускають?
Гендерний фошизд ти, Вовчик.
   
вішенка на тортік в якості отвальної - все ж таки як-не як на 2 місяці вас залишаю. Поводьтеся тут культурно. :brunette:



Був у мене знайомий, балотувався депутатом у місцеві органи якісь. Має дітей. ЙОМУ і 30 ще немає, зізнався що секс його так обтяжує. Так і сказав: секс це так обтяжно… І звучало так, наче його жінка гвалтує. Симпатична така дівчина, колоритна, із явним бажанням в очах кохатись якомога більше і частіше, голодний у дівчини такий погляд на чоловіків, слюнки течуть. От він і відкупляється, і ховається від неї  з її кексом. Всілякими шубками і телефончиками.

Навіть розмови про її походеньки на сторону з нею заводить. Щоб відпочити бо двічі на тиждень по 5 хв для нього напряг.


Звичайно, є хитрунці, які щоб не відкуплятися шубкою, їдуть на рибалку. Типу, як у жінок голова болить, або червоні дні. Поїхав на рибалку, або в спортклуб качати біцепси. Це якась зневага у парах один до одного.

От людина щоб не займатись кексом, може піти в спортзал, може на рибалку, чи на полювання. І щоб не ображались на неї за це тіпа її хоббі, дарувати дівчині телефон, шубку…

======

Даний текст є художньою вигадкою. Якщо ви впізнали себе… це ваша проблема. Він покликаний звернути увагу на такий сучасний стан речей, коли людина не може задовольнити іншу і дозволити це робити на стороні також не може, бо не дозволяє суспільство. Взагалі цей обман: голова болить, придумані позапланові місячні, на рибалку, в спортзал, в  гараж - це огидно. До чого доводять людей соціальні ліфти з статусом сім’ї. Ханжество.

=======

тут хтось жалівся, що лисиці вулицями чимчикують, але і палець об палець не вдарив, щоб з тієї лисички шубку пошити к*. Далі слів так справа і не пішла до цього часу...

Національне обслідування The Kinsey Institute по сексуальному здоров'ю і поведінці  дає нам деяку статистику по частоті вупі-вупі для чоловіків і жінок.
Дуже багато залежить від того чи ти один (як Вовчик), чи в блуді (гражданський брак) чи  одружений.

Хлопчики:

• Тільки 2% одиноких хлопців віком 18 -24 років мають секс 4 чи більше разів на тиждень, а 21% жонатих хлопців цього віку  також не спішать мати більше вупі-вупі.
• Трохи менше половини жонатих хлопчиків віком 25 - 49 літ лізуть на жінку декілька разів за місяць.
•  Вік не обовязково повязний з частотою сексу. 13% хлопчиків віком 70 і старше залазять на дівчаток декілька разів на місяць, а то і тиждень.

Дівчатки:

• Біля 5% холостячок віком 18 - 24 мають секс 4 чи більше разів на тиждень, в порівнянні з 24% одружених дівчаток.
• Як і хлопчики, одружені дівчатка віком 25 - 49 лягають в кроватку з хлопцями декілька разів на місяць, одиноким так не везе.
• З віком для дівчаток частота обятій падає, тільки 25% дівчаток віком  старше 70 літ падають в ліжко 4 рази на місяць.

Але, навіть  якщо частота обятій більше, це не значить що люди стають більш щасливими.
https://www.issm.info/sexual-health-qa/what-is-the-normal-frequency-of-sex/

Якщо у Кароффкі є гроші - вона завжди може собі знайти самця для утіх
Як це робила Катерина
Як це робить Лоліта Мілявська
І в цьому немає нічого поганого
   
Я очень люблю ездить на пару дней порыбачить. Хотя абсолютно равнодушный к рыбалке. Но одни из самых лучших часов в жизни были именно на рыбалке.

Как то на ФУПе лет десять или больше назад опубликовал фотку с рыбалки. Так у настойки слюнки потекли...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія