Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чотирьохкомпонентна вакцина проти грипу GCFlu (Корея), Ціна

   
В приватній клініці, Киів
   
Ніжин
   
В приватній клініці, Киів

+350-600 огляд терапевта.
   
Французька Ваксігрип
   
это все к чему?  :S

реклама вакцин от гриппа и аптек?
   
Так, не зрозуміло до чого це все було наведено?

Але бачу, що в Україні ціна протигрипозної вакцини прибл. $10/дозу.

Для порівняння, в НьюЙорку для людей без страховки можна знайти якусь акцію, по якій можна уколотись і безкоштовно.
А за гроші ціна дози від $40, або $70 за "велико-дозову" дозу.
   
Це ота вакцина, що в Кореї заборонили минулого року? https://www.cbc.ca/news/health/south-korea-continues-flu-vaccine-plan-safety-concerns-1.5772203
   
Як вижити в сучасному світі: (1) навчитися трохи англійської і (2) навчитися користуватися google.
   
это все к чему?  :S

реклама вакцин от гриппа и аптек?

К тому, что зима не за горами.
Насчет рекламы - мимо денег
   
Як вижити в сучасному світі: (1) навчитися трохи англійської і (2) навчитися користуватися google.
1. Вчись
2. Користуйся.

Чи хтось забороняє?
   
Так, не зрозуміло до чого це все було наведено?

Але бачу, що в Україні ціна протигрипозної вакцини прибл. $10/дозу.

Для порівняння, в НьюЙорку для людей без страховки можна знайти якусь акцію, по якій можна уколотись і безкоштовно.
А за гроші ціна дози від $40, або $70 за "велико-дозову" дозу.

А чому не безкоштовно? Он нові безкоштовні.  :S
   
Це ота вакцина, що в Кореї заборонили минулого року? https://www.cbc.ca/news/health/south-korea-continues-flu-vaccine-plan-safety-concerns-1.5772203
де там про це?
   
1. Вчись
2. Користуйся.

Чи хтось забороняє?

Та я OK. Серце крає бачити як вас дурять.
   
де там про це?

О, хтось прочитав :laugh:
   
О, хтось прочитав :laugh:
де там про ЗАБОРОНИЛИ ?!
   
де там про ЗАБОРОНИЛИ ?!

Я тебе похвалив, що ти єдиний в цій гілці, хто прочитав цитований мною текст англійською мовою. Мій поінт був: продають вам всяку херню, яка кому нікому непотрібна.

Ти вичитав, що її треба тримати замороженою перед вживанням?
   
Через високу мутацію вірусу, у вакцин проти грипу ефективність на рівні 60%, тому гроші можуть бути викинутими на вітер.
   
Так, вичитав.
Refrigerated то не є замороженою.
Охолодженою, скорше

На французьку теж є підозри?
   
Через високу мутацію вірусу, у вакцин проти грипу ефективність на рівні 60%, тому гроші можуть бути викинутими на вітер.
А можуть і не бути  :-)o
   
Ну так в чем проблема? Уколись сам. Это не сложно. Только в случае аллергической реакции скорой можешь не дождаться.
   
Я вколов
Місяць назад
   
Пльо, какой я дремучий оказывается. Про уколы ботоксов знал, а про то что каждый год себе ещё какую то хренотень колют не знал.
   
Пльо, какой я дремучий оказывается. Про уколы ботоксов знал, а про то что каждый год себе ещё какую то хренотень колют не знал.
Протигрипозку кожен рік колимо я і дружина, вона в дитячій лікарні працює тож ми підзадовбалися кожен сезон осінь-зима "вигрібати" "что то новенькое", тепер все ок  :-)o
   


Майже місяць тому вакцинувалась. У приватній клініці  :weep:
   
Пльо, какой я дремучий оказывается. Про уколы ботоксов знал, а про то что каждый год себе ещё какую то хренотень колют не знал.

Ботокс раз на півроку підколюють.
   
Майже місяць тому вакцинувалась. У приватній клініці  :weep:
Молодець.
Французькою?
   
Так, вичитав.
Refrigerated то не є замороженою.
Охолодженою, скорше

На французьку теж є підозри?

refrigerated - охолоджений
frozen - заморожений

У звичному сенсі межа проходить на 0Со
   
Протигрипозку кожен рік колимо я і дружина, вона в дитячій лікарні працює тож ми підзадовбалися кожен сезон осінь-зима "вигрібати" "что то новенькое", тепер все ок  :-)o

Ну у нас в семье не принято болеть, максимум насморк, поэтому и не знаю за прививки.
   
Ну у нас в семье не принято болеть, максимум насморк, поэтому и не знаю за прививки.
(tu)  добра сімейна традиція,  най так буде і надалі  :-)o
   
Та я OK. Серце крає бачити як вас дурять.

 :-)o  :K

Та ладно... Прям таки дурять ..
Хто ? коли?
   
Молодець.
Французькою?

Корейською чотирьохкомпонентно ю
   
:-)o  :K

Та ладно... Прям таки дурять ..
Хто ? коли?

Знаю людей настільки зневірених у вітчизняній медицині, що купуватимуть хтозна-що зарубіжне за будь-які гроші. З Польщі везуть м'ятні цукерки для горла.
   
Це ота вакцина, що в Кореї заборонили минулого року? https://www.cbc.ca/news/health/south-korea-continues-flu-vaccine-plan-safety-concerns-1.5772203

Звідки відомості про те що її заборонили?

Health authorities said they found no direct links between the deaths and the vaccines.
   
Нушо - ну подививсь старотве і хіба - подякувати комусь , за "просвітницьку" потугу ув інформуванні за вартість чогось десь , бо однак , що з пенсії , що з мінімальної зарплатні , інше щось куплятимецця , а не якась "вакцина" від шмарклів .  ))
   
Нушо - ну подививсь старотве і хіба - подякувати комусь , за "просвітницьку" потугу ув інформуванні за вартість чогось десь , бо однак , що з пенсії , що з мінімальної зарплатні , інше щось куплятимецця , а не якась "вакцина" від шмарклів .  ))

300 грн онуки виділять
   
300 грн онуки виділять

Спершу най хоч хтось надрукує , хоч якось засвідчене , що у лікарні , тії лікарі , здатні точно , шляхом відбору проб та здійсненням відповідних аналізів , встановити - ашовоно за шмарклі - гриб , ОРЗ , ОРВІ , чі мо яка алергія .., та скільки коштує саме така точна діагностика . ))

Хоч хтось в житті бачило , що-би той терапевт , котрий має лише хвонендоскопа і здатний ото хіба легені прослухати та градусніка запхати форому до відповідного місця )) , мав можливість встановити точного діагноза фороби зі шмарклями ..?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

То який сенс від якоїсь сраної вакцини ..? хоч теоретично тая вакцина і повинна діяти на упередження , але ж лише від якихось визначених вірусів мо і поможе вберегтись  , від тих вірусів , котрі були/існували штамами у час розробки та виготовлення тієї вакцини , а цієї зими , хто дасть гарантію , що інших штамів не буде ..? ))

Воно зрозуміло , що агресивно-нахабне пропагандонство торгашів "від медицини" , заради заробляння бабла , у вільному світі і передбачуване і має т.б.м. підстави , але ж - межі , межі . ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія