Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Морально-етичні норми спілкування в Клубі ФУП

Звернув увагу на один феномен ФУП. Декотрі з фупчиків не знаються на елементарних суспільних речах. Коли мова заходить щодо передачі своїх думок на письмі, то геть забувають про норми української мови. Власне, відповідні норми містяться й в будь-якій іншій мові Світу, в тому числі й в російській мові.

Тест №1 для фупчиків на знання умов вжитку ними питальних речень.
Умова тесту: Якщо в темі фупчика_1 розміщено допис фупчика_2, який звертається із питальним реченням до наведеної ним цитати від фупчика_3.

Питання до умови тесту №1:
1. Хто з фупчиків має виключне право відповісти на поставлене питання фупчика 2?
2. Чи хтось з фупчиків володіє прерогативою відповідати фупчику_2 за умов відкритості дискусії на ФУП?
3. Чи може будь-хто з фупчиків відповідати на питання фупчика_2?

Запрошую усіх фупчиків наводити свої варіанти відповіді на тест №1.
   
3. На питания фупчика_2 можуть вiдповiдати всi бажаючi фупчики.
   
Re: Морально-етичні норми спілкування в Клубі ФУП

WTF?
за поганої оцінки, отриманої в результаті "тесту" ТС, потрібно надіслати подання державним органам про необхідність забезпечення прав людини ображених . І бездіяльність держави визнати порушенням прав людини. Хай держава покарає модераторів ФУП за те, що вони недостатньо активно банять юзерів за порушення "моралі"  :D

Останнє редагування: 25 квітня 2018 17:47:36 від Serhii
   
Re: Морально-етичні норми спілкування в Клубі ФУП

Божевільня графоманів рульоз! :facepalm:
   
Питання до умови тесту №1:
1. Хто з фупчиків має виключне право відповісти на поставлене питання фупчика 2?
На ФУП ніхто не має виключного права, бо це відкритий форум.

2. Чи хтось з фупчиків володіє прерогативою відповідати фупчику_2 за умов відкритості дискусії на ФУП?
Ніхто, але з поваги до фупчика_2 та його співрозмовника, можна спершу зачекати відповіді фупчика_3.
Втім, якщо у питанні міститься явне перекручення фактів або помилка (наприклад, "вчені довели що розмірність простору є чотири", хоча насправді, правильно "вчені довели що розмірність простору-часу 4"), то я завжди намагаюся відповісти на запитання, мені особисто не поставлене.

3. Чи може будь-хто з фупчиків відповідати на питання фупчика_2?
Так, у нас немає правил та моральних перепон.


Тому, Інгредієнт, я повністю вас підтримую у цьому плані.
Дякую за увагу до форуму!
   
Божевільня графоманів рульоз! :facepalm:

Не можеш слідувати дискурсу, значить... Не треба тоді кидатися кавалками лайна
   
Re: Морально-етичні норми спілкування в Клубі ФУП

 :facepalm:
   
Питання до умови тесту №1:
1. Хто з фупчиків має виключне право відповісти на поставлене питання фупчика 2?
На ФУП ніхто не має виключного права, бо це відкритий форум.

2. Чи хтось з фупчиків володіє прерогативою відповідати фупчику_2 за умов відкритості дискусії на ФУП?
Ніхто, але з поваги до фупчика_2 та його співрозмовника, можна спершу зачекати відповіді фупчика_3.
Втім, якщо у питанні міститься явне перекручення фактів або помилка (наприклад, "вчені довели що розмірність простору є чотири", хоча насправді, правильно "вчені довели що розмірність простору-часу 4"), то я завжди намагаюся відповісти на запитання, мені особисто не поставлене.

3. Чи може будь-хто з фупчиків відповідати на питання фупчика_2?
Так, у нас немає правил та моральних перепон.


Тому, Інгредієнт, я повністю вас підтримую у цьому плані.
Дякую за увагу до форуму!

Дякую Вам, muliar, за виважене роз'яснення.
Щиро вдячний за привітання, чого й Вам зичу навзаєм!
   
Re: Морально-етичні норми спілкування в Клубі ФУП

Звернув увагу на один феномен ФУП. Декотрі з фупчиків не знаються на елементарних суспільних речах. Коли мова заходить щодо передачі своїх думок на письмі, то геть забувають про норми української мови. Власне, відповідні норми містяться й в будь-якій іншій мові Світу, в тому числі й в російській мові.

Вважаю, що фупчик Інгредієнт плутає елементарні норми вживання сполучників "і" і "й". :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія