Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Ви самі читали на що посилаєтесь. Західний Донбас - західна частина Донецького вугільного басейну. А зовсім не культурно-ментальний регіон, частина Днбасу як регіону.

Західний Донбас — вугільний район України, у межах Дніпропетровської і Харківської областей, частина Донецького кам'яновугільного басейну.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

В мене навіть і близько не було подібної мети.І про свої коріння я ніколи не забуваю і не забуду
Інша річ,що ви маєте навчитись не брехати відверто,бо Дніпропетровська область-це центральна Україна
А з визнанням власної неправоти у вас наразі справи геть кепські

Троляко, ти знаєш куди тобі прямувати ------> Запам’ятай, друже, що тільки товсті тролі можуть сперечатися в мережі на форумах з приводу того, до якого регіону належить та чи інша область  :K
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Західний Донбас — вугільний район України, у межах Дніпропетровської і Харківської областей, частина Донецького кам'яновугільного басейну.
Донбас, це вугільний басейн, він охоплює і частину росії, до чого тут етнічні регіони?
   
Троляко, ти знаєш куди тобі прямувати ------> Запам’ятай, друже, що тільки товсті тролі можуть сперечатися в мережі на форумах з приводу того, до якого регіону належить та чи інша область  :K

Тобто ви-троль?До того ж глупенький троль,який знаходить в собі нахабство заперечувати очевидні речі :K
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Донбас, це вугільний басейн, він охоплює і частину росії, до чого тут етнічні регіони?

Бля, мова про Західний Донбас, а не про весь Донбас.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Тобто ви-троль?До того ж глупенький троль,який знаходить в собі нахабство заперечувати очевидні речі :K

 :gigi:

Добре, Володя, маю справи, тому звиняй, що не можу далі годувати твою троляцьку природу.
   
До речі, у свій час Пургін мріяв про отаку гігантську донецьку республіку
   
:gigi:

Добре, Володя, маю справи, тому звиняй, що не можу далі годувати твою троляцьку природу.

Цікаво.А чому ви вирішили,що я-Володя?  :S  :laugh:
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Цікаво.А чому ви вирішили,що я-Володя?  :S  :laugh:

Тому що так тебе звати, ти хіба своє ім’я забув?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Незрозуміло те, що ви себе виносите за рамки, Україна. От що незрозуміло.

Бред какой-то. Где Вы это увидели? Цитату пожалуйста.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Обсирати - це нагадувати про статистику мобілізації та про статистику по загиблих? Друже, у тебе дуже викривлене ставлення до реальності  :lol:

І яка статистика загиблих? Можете навести кількість згиблих жителів Львівської і Донецької області, які загинули воюючи за Україну і проти України?
Для порівняння.
   
Влітку 2016 року - це не влітку 2014 року. Велика різниця.

То я мав на увазі, що влітку 2016 вже не такі були проблеми з забезпеченням, як раніше (з названих вами позицій одяг, взуття, броніки, кухня — норм), але залишалися з людьми.

А влітку 2014... Добровольці. Без зважання на невідповідність умов ідеальним критеріям. Мій набір під кінець серпня з Київського облвоєнкомату автобусом закинули одразу під Дебальцево, не було часу на навчальні центри й полігони. Ми не знали, що нас чекає, яке забезпечення, але вже тоді було норм, все основне видали, тільки каски ще жерстяні. А вже теплий одяг був від волонтерів.

P.S. Ок, іду з гілки, не буду підтримувати флейм  B-)

Останнє редагування: 10 грудня 2017 19:14:36 від соннна.тетеря
   
Тому що так тебе звати, ти хіба своє ім’я забув?

Дуже цікаво.Можете далі в приваті розповісти мені подбробиці  :)
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Нагадати тобі про виконання планів із мобілізації на Західній Україні? Україну врятували в основному прості хлопці з центру, півдня та північно-східних районів, там із мобілізацією таких проблем не було.
Тому що вони були б насупними за нами. Вони такої долі не схотіли.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Бред какой-то. Где Вы это увидели? Цитату пожалуйста.
ВПЛ должны любить Украину, а Украина должна любить ВПЛ.
Переселенці горомадяни України. Україна це держава, що складається з території і її громадян. Ви є частина України. От і любіта себе.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Не назве.Бо таких і близько не було
До речі,трагедію Кривбасу і досі пам"ятаю((
Бат Артемівськ.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Переселенці горомадяни України. Україна це держава, що складається з території і її громадян. Ви є частина України. От і любіта себе.

Вы же сами написали что ВПЛ - это граждане Украины.

Ну замените в моем тексте ВПЛ на граждан - что это сделает утверждение неверным?

Получится - граждане Украины должны любить Украину, а Украина должна любить своих граждан.

Что не так?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

То я мав на увазі, що влітку 2016 вже не такі були проблеми з забезпеченням, як раніше (з названих вами позицій одяг, взуття, броніки, кухня — норм), але залишалися з людьми.

А влітку 2014... Добровольці. Без зважання на невідповідність умов ідеальним критеріям. Мій набір під кінець серпня з Київського облвоєнкомату автобусом закинули одразу під Дебальцево, не було часу на навчальні центри й полігони. Ми не знали, що нас чекає, яке забезпечення, але вже тоді було норм, все основне видали, тільки каски ще жерстяні. А вже теплий одяг був від волонтерів.

Для війни з кацапами такого базового спорядження виявилося малувато в 2014 році. Війну лише кількістю не виграють.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Дуже цікаво.Можете далі в приваті розповісти мені подбробиці  :)

Ми знайомі заочно. Цього вистачить і без привату.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Дивимось те,куди більшість джерел відносить Дніпропетровську область.Дніпропетровська область-це таки центральна Україна
І тільки Алезка і ви намагаються її назвати "східною Україною"
Может географически. Но она очень сильно заселена мигрантами в Украину извне. Про павлоградских пролетариев и говорить не стоит. Вата. Хорошо, если наполовину.
   
Бат Артемівськ.

Ще був Шахтарськ.Але вони мало чим запам"ятались.Про бат Донбасс взагалі не згадую
   
Для війни з кацапами такого базового спорядження виявилося малувато в 2014 році. Війну лише кількістю не виграють.

Що ви хочете сказати, треба було здатися?
   


Ми знайомі заочно. Цього вистачить і без привату.

Світ тісний))



Останнє редагування: 11 грудня 2017 11:30:10 від Львівянин
   
Может географически. Но она очень сильно заселена мигрантами в Украину извне. Про павлоградских пролетариев и говорить не стоит. Вата. Хорошо, если наполовину.

Ми зараз говоримо саме про географію
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Ще був Шахтарськ.Але вони мало чим запам"ятались.Про бат Донбасс взагалі не згадую
Тому що їх швидко переформували
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Вчора поспілкувався з переселенкою з Донецька. Коротко історія така:
В 2014 році її разом з дітьми вивезли з Донецька волонтери. Допомогли чим могли. Знайшли житло, допомогли з роботою.
Рідня її залишилася в Донецьку. Сестра працює в "міліції ДНР". Зарошувала її повернутися і обіцяла її влаштувати на робуоту в "міліцію".
Тепер найголовніше головне: Вона б повернулася і служила б там "міліції", як би там зарплата була більша.
З цього я зробив висновок, що "скільки вовка не годуй, а він до лісу дивиться".
Те, що вона при цьому скоїть злочин - її не хвилює.


Вставлю и историю про своего знакомого. В 14 году с женой в Харьков сбежал, когда в квартиру снаряд влетел. В Харькове всю зарплату съемная квартира съедала. Продержался меньше года. Переехал в Россию к родственникам жены, в райцентре устроился на работу водителем. Получил гражданство, устроился в школу учителем, сейчас завучем работает. Предоставили дом, участок земли. Жена тоже работает в школе. Дети переехали туда же с семьями. Я узнал здесь, что оказывается какая-то помощь ЕС выделяется переселенцам. Только где она? И не одни они такие. Еще один знакомый получил российское гражданство, вся семья под Питером. Из тех, кто в 14 году в Россию уехал практически все там и осели. Это государственная политика такая - людей выгонять? И это не алкаши, не люмпены - все с высшим образованием, толковые специалисты.     

Хтось може мені пояснити чому перше повідомлення це бан на місяць, а друге нормально?
Тому, що перший автор (судячи з історії повідомлень) україномовний і проукраїнський, а другий російськомовний і проросійський?
Це така політика модераторів?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Вы же сами написали что ВПЛ - это граждане Украины.

Ну замените в моем тексте ВПЛ на граждан - что это сделает утверждение неверным?

Получится - граждане Украины должны любить Украину, а Украина должна любить своих граждан.

Что не так?
Я люблю море. Море може мене любити?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Що ви хочете сказати, треба було здатися?

Я хочу сказати, що воювати з тим спорядженням, що зараз є, у 2014 році можна було б набагато ефективніше. Але, звичайно, я дуже поважаю те, що ви зробили в 2014 році.
   
Тому що їх швидко переформували

Які були причини переформатування?За Шахтарськ зрозуміло.Чому переформатували Артемівськ?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Я люблю море. Море може мене любити?

Это разные категории.

А Украина - это территория и граждане. Вы сами это написали.

Что плохого когда граждане любят своих сограждан (а лучше согражданок) и свою землю? Разве такая любовь означает что граждане отделяют себя от Украины?
   
Ще був Шахтарськ.Але вони мало чим запам"ятались.Про бат Донбасс взагалі не згадую
ШАхтарськ та ДОнбас були сформовані з добровольців з усіх областей України
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Это разные категории.

А Украина - это территория и граждане. Вы сами это написали.

Что плохого когда граждане любят своих сограждан (а лучше согражданок) и свою землю? Разве такая любовь означает что граждане отделяют себя от Украины?
Згідний, миру Вам! [ua]
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Згідний, миру Вам! [ua]

Слава Украине!
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

знайшов сучку сєпарську,з дружковкі
змінила імя шоб її не знайти
тепер вона альона
проживає на загниваючому Заході
маю фекову сторінку,додався в друзья
як додасть то подивимось шо там в неї в архіві
   
ШАхтарськ та ДОнбас були сформовані з добровольців з усіх областей України

А як щодо Артемівська?
   
А як щодо Артемівська?
У червні 2014 Аваков заявляв, що спецпідрозділ Артемівськ комплектується виключно мешканцями Донецької області. Але серед загиблих бійців Артемівська є уродженці і інших областей.
   
У червні 2014 Аваков заявляв, що спецпідрозділ Артемівськ комплектується виключно мешканцями Донецької області. Але серед загиблих бійців Артемівська є уродженці і інших областей.

А яка була чисельність Артемівська?Бо той самий Донбас до батальойну не дотягував по своїй чисельності
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Хтось може мені пояснити чому перше повідомлення це бан на місяць, а друге нормально?
Тому, що перший автор (судячи з історії повідомлень) україномовний і проукраїнський, а другий російськомовний і проросійський?
Це така політика модераторів?
Так.
Дивує, що Ви це помітили тільки зараз.
   
А яка була чисельність Артемівська?Бо той самий Донбас до батальойну не дотягував по своїй чисельності
максимум до 200 чол.
   
Ще був Шахтарськ.Але вони мало чим запам"ятались.Про бат Донбасс взагалі не згадую

  Мій племінник, син троюрідної сестри, воював в "Шахтарську". Взнав через рік, після того.
  І зараз десь воює, але не питаю. Бо вони недалеко від Зони розмежування, виїхали
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія