Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сенатор Маккейн заявив, що WikiLeaks співпрацює з Росією B-)

8 БЕРЕЗНЯ, 2017, 11:23


Американський сенатор Джон Маккейн заявив, що ресурс WikiLeaks, який оприлюднив документи про кібершпіонаж ЦРУ, пов'язаний з Росією
Про це повідомляє Washington Examiner.

"Я не можу сказати, що росіяни відповідальні за це, але зрозуміло, що WikiLeaks пов'язаний з росіянами", - сказав Маккейн.

Сенатор також закликав посилити кібербезпеку країни в зв'язку з викраденням документів американської розвідки.

"Моє найбільше занепокоєння викликає те, що вони показали можливість зламати деякі з наших найважливіших секретних матеріалів. Якщо вони можуть зламати ЦРУ, вони можуть зламати будь-кого", - додав Маккейн.

Нагадаємо, Сайт WikiLeaks опублікував тисячі документів, нібито взяті з Центру кібер-розвідки ЦРУ, що відкривають подробиці інструментарію американського кібершпіонажу.
   
Опущенцы
   
Це вже секрет полішинеля.


DIE PRESSE: WIKILEAKS — РУПОР КРЕМЛЯ
Випуск ТСН.Ніч за 7 березня 2017 року (повна версія)
 
Платформа мовчить про проступки Росії.
Викривальна платформа Джуліана Ассанжа дедалі частіше публікує інформацію, що вигідна хуйло. А провини Росії замовчуються.
Про це пише Олівер Грімм у статті "WikiLeaks, рупор Кремля", опублікованій на сайті газети Die Presse. Більше читайте тут: https://тсн/svit/die-presse-wikileaks-rupor-kremlya-739041.html
   
Звісно співпрацює.
Остання кампанія про відмазування москалів з одночасним поливанням бруду ЦРУ та інших розвідок - які ще докази потрібні?
Хтось бачив якісь матеріали з вікілікс, які показували б москалів у негативному світлі?
А тут заявляють, що ЦРУ влаштовувало хакерські атаки і залишало сліди, щоб навести підозру на росіян.
От хтось у це вірить?
Я припускаю таку можливість у принципі.
Але нафуя ЦРУ було валити кандидата від демократів, якого воно в цілому підтримувало?
Ніхто ж не заперечує, що злам серверів демократів завдав шкоди Хіларі.
   
Американський сенатор Джон Маккейн заявив, що ресурс WikiLeaks, який оприлюднив документи про кібершпіонаж ЦРУ, пов'язаний з Росією
Це і без нього вже давно було зрозуміло.
   
"Я не можу сказати, що росіяни відповідальні за це, але зрозуміло, що WikiLeaks пов'язаний з росіянами", - сказав Маккейн

 :weep:  100% доказательства
   
Тепер видно скільки готувався Кремль. Вікілікс створено в 2006, а активно він почав злив з 2010. Тільки з часом по мірі розкриття карт стає зрозумілим хто є головним вигодонабувачем. Ще невідомо хто головний спонсор теракту 9/11. По меншій мірі в загальну картину інтриги геополітичного пас'янсу вписується.
9/11 – Отпечатки пальцев Кремля
Free Speech. Свобода Слова.   Free Speech. Свобода Слова.   
Константин Берковец
Кто стоит за великой американской трагедией 11 сентября?
Эксклюзивное исследование для "Свободы Слова"
http://ipvnews.org/pandora_article24022011.php
   
"Я не можу сказати, що росіяни відповідальні за це, але зрозуміло, що WikiLeaks пов'язаний з росіянами", - сказав Маккейн

 :weep:  100% доказательства
А вам треба обов'язково в суді під присягою. А інакше їхтамнєбило і нєт.
   
А вам треба обов'язково в суді під присягою. А інакше їхтамнєбило і нєт.


п***а не мешки тягать (с)
ничего личного к Маккейну или хуйло не имею
   
Re: Сенатор Маккейн заявив, що WikiLeaks співпрацює з Росією  B-)

Там они опять на днях выложили что ЦРУ использует своё консульство в Германии для хакерских атак по всей Европе
   
Звісно співпрацює.
Остання кампанія про відмазування москалів з одночасним поливанням бруду ЦРУ та інших розвідок - які ще докази потрібні?
Хтось бачив якісь матеріали з вікілікс, які показували б москалів у негативному світлі?
А тут заявляють, що ЦРУ влаштовувало хакерські атаки і залишало сліди, щоб навести підозру на росіян.
От хтось у це вірить?
Я припускаю таку можливість у принципі.
Але нафуя ЦРУ було валити кандидата від демократів, якого воно в цілому підтримувало?
Ніхто ж не заперечує, що злам серверів демократів завдав шкоди Хіларі.

хиллари не простили бенгази
   
п***а не мешки тягать (с)
ничего личного к Маккейну или хуйло не имею
Только из твоих постов прослеживается личная любовь к пукину.
   
п***а не мешки тягать (с)
ничего личного к Маккейну или хуйло не имею
А я к последнему имею. Причем с 2001 года. Живу в Украине и не считаю эти предубеждения зазорными.
   
"Я не можу сказати, що росіяни відповідальні за це, але зрозуміло, що WikiLeaks пов'язаний з росіянами", - сказав Маккейн

 :weep:  100% доказательства

Чий крим
   
А вам треба обов'язково в суді під присягою. А інакше їхтамнєбило і нєт.

зачем под присягой

вот хотя бы чтоб как с флинном - контакты с кацапами, звонки хер знает сколько раз от посла и тд

вот это доказательства
   
Только из твоих постов прослеживается личная любовь к пукину.

 :lol:
ага
шо ще прослеживается?
   
зачем под присягой

вот хотя бы чтоб как с флинном - контакты с кацапами, звонки хер знает сколько раз от посла и тд

вот это доказательства
Такі докази будуть коли слід. Тому що повинні бути неспростовними. А ми як співрозмовники розглядаєм тут на ФУПі всі факти з точки зору більшої чи меншої достовірності. Чи до суду над Чикатило ми всі повинні не мали сумніватись в його шляхетності. Так само як зараз може у кого є сумніви щодо путлєра? Чи те,що він не причетний до вибухів будинків в Росії?

Останнє редагування: 8 березня 2017 16:27:49 від Cталкер
   
Чий крим


по украинскому законодательству автономная республика в составе Украины
с чем я полностью согласен
де-факто контролируется рф
исторические корни крыма я думаю нет смысла сейчас перечислять  :D
   
Re: Сенатор Маккейн заявив, що WikiLeaks співпрацює з Росією  B-)

по украинскому законодательству автономная республика в составе Украины
с чем я полностью согласен
де-факто контролируется рф
исторические корни крыма я думаю нет смысла сейчас перечислять  :D

 8-) то було риторичне питання.
   
8-) то було риторичне питання.

поняв
   
Такі докази будуть коли слід. Тому що повинні бути неспростовними. А ми як співрозмовники розглядаєм тут на ФУПі всі факти з точки зору більшої чи меншої достовірності. Чи до суду над Чикатило ми всі повинні не мали сумніватись в його шляхетності. Так само як зараз може у кого є сумніви щодо путлєра? Чи те,що він не причетний до вибухів будинків в Росії?

хватит нести х.й.ю

викиликс сливает с 2010

за это время главный фигурант и обвиняемый успел получить срок, отсидеть, выйти на свободу и сменить пол

и за это время не были установлены контакты с кацапами, кроме того что сноуден просто сидит в раше
   
Re: Сенатор Маккейн заявив, що WikiLeaks співпрацює з Росією  B-)

хватит нести х.й.ю

викиликс сливает с 2010

за это время главный фигурант и обвиняемый успел получить срок, отсидеть, выйти на свободу и сменить пол

и за это время не были установлены контакты с кацапами, кроме того что сноуден просто сидит в раше

Це може свідчити про те що кгб дуже класно все організували
   
Це може свідчити про те що кгб дуже класно все організували

так не бывает

все равно контакты всплывают

особенно если заряжают свежие сливы
   
Re: Сенатор Маккейн заявив, що WikiLeaks співпрацює з Росією  B-)

так не бывает

все равно контакты всплывают

особенно если заряжают свежие сливы

Між іншим ми не можемо стверджувати що контакти не всплили. Їх просто можуть не публікувати просто. Шо я бачу - так це досконалий таймінг цих крапля за краплею виливів
   
Re: Сенатор Маккейн заявив, що WikiLeaks співпрацює з Росією  B-)

Законсперір. ковтун (справа Литвиненка) сидів (з сім'єю на соціалі) в Намбурге і там же вчились і жили за довго до 11/09 організатори теракта , і таких Ковтунов понатикані в Європі за мзду (труба ш-р.,и тд) - море і як наслідок КДБ / ФЗБ вуха стирчать за всіма тер-актами в Світі, і все це вписується в ідеологію х-ла з часів Мюнхенскойречі
   
хватит нести х.й.ю

викиликс сливает с 2010

за это время главный фигурант и обвиняемый успел получить срок, отсидеть, выйти на свободу и сменить пол

и за это время не были установлены контакты с кацапами, кроме того что сноуден просто сидит в раше
Посмотрим кто несет.
Югенд, хуйло взрывал дома в России или нет?
   
Посмотрим кто несет.
Югенд, хуйло взрывал дома в России или нет?

в москве да

в каспийске и буйнакске - чечены
   
в москве да

в каспийске и буйнакске - чечены
А в Волгодонске и попытка в Рязани?
   
Не знаю кто за кем или кто на ком, нопохоже что зашквар у ЦРУ и АНБ с этим сливом знатный.

US Intelligence Officials: Latest WikiLeaks Drop “Worse Than Snowden” Docs
SAN FRANCISCO — US intelligence officials were panicked that WikiLeaks released a trove of thousands of documents on Tuesday that claim to expose the tools the CIA uses to hack phones, computers, and other devices.
Intelligence officials confirmed to BuzzFeed News that the documents they reviewed appear legitimate, and that they not only put current US cyber operations in danger, but provide a road map for adversaries around the world who want to study US methods and, one day, deploy those methods themselves.

This is, if you look at the big picture, worse than Snowden. What he released led to big headlines and put a few lives in danger. What we have here could potentially put thousands of people in danger in countries around the world.

Вся статья - https://www.buzzfeed.com/sheerafrenkel/us-intelligence-officials-latest-wikileaks-drop-worse-than-s?utm_term=.yskm9db75#.vhADVxmnb

И прямая речь Маккейна - “If they can hack into the CIA, they can hack into anything,” said Sen. John McCain.

Останнє редагування: 8 березня 2017 23:42:02 від oiler
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія