Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Платформа за життя та мир   :lol:

https://t.me/verhovna_rada_zmi/34901
"...Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю, бо це означатиме програш. Ніякого воєнного стану..."

БЮТ і ЄС - капітулянти!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Народ сьогодні піде штурмувати банкомати?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Народ сьогодні піде штурмувати банкомати?
зберегли пункт про блокування рахунків?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

?single
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

зберегли пункт про блокування рахунків?

Не знаю...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не знаю...
Коли взнаєш буде пізно  :shuffle:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Народ сьогодні піде штурмувати банкомати?

Чому?
   
зберегли пункт про блокування рахунків?

Все як і ми бачили, без правок. Правки до другого читання, але я би особливо надії не мав
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Цікаво, а мертві душі СП, які написали заяви про складання мандатів, проголосували?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чому?

Щоб зберегти свої гроші, напевне...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Народ сьогодні піде штурмувати банкомати?

Ясне діло, такі ухилянти як і ти будуть штурмувати банкомати, а не кацапські позиції.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Щоб зберегти свої гроші, напевне...

Та ще ніхто нічого не блокує
Закон має бути проголосований, підписаний і вступити в дію
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ясне діло, такі ухилянти як і ти будуть штурмувати банкомати, а не кацапські позиції.

Угу...
Вже мене і в ухилянти записали...  8-)
Я користуюсь готівкою тільки не базарі і не збираюсь нічого знімати...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Угу...
Вже мене і в ухилянти записали...  8-)
Я користуюсь готівкою тільки не базарі і не збираюсь нічого знімати...

А ти не ухилянт?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А ти не ухилянт?

Звісно ж ні...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Звісно ж ні...

Якшо ні, то ні. А чому вважаєш, шо ні?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Народ сьогодні піде штурмувати банкомати?

всі ухилянти вже все давно зняли, зараз переписують нерухомість на родичів
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

всі ухилянти вже все давно зняли, зараз переписують нерухомість на родичів

І звільняються з роботи...  :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І звільняються з роботи...
звільнись без ТЦК.....
прийом і звільнення через ТЦК
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

звільнись без ТЦК.....
прийом і звільнення через ТЦК

Ну випадки  різні бувають.
Сестра каже, що знає декількох ДЕЗЕРТИРІВ, які сьогодні офіційно працюють.
Ніхто їх не чіпає...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/DPSUkr/18077?single
шо за нахер?  за сім тищ місяць не зміг прожити у Неньці
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ser

економіці п***а
- працюючі офіційно зникнуть
- бізнесам гаплик
- податків не буде
Всі підуть в кеш і в тінь

влада сама собі вистрелила в ногу

слідуючий крок який? зачистки в населених пунктах Західної України?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ser


таки прихильники певної політсили ввжають українців своїми батраками своїм майном
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

економіці п***а
- працюючі офіційно зникнуть
- бізнесам гаплик
- податків не буде
Всі підуть в кеш і в тінь

влада сама собі вистрелила в ногу

слідуючий крок який? зачистки в населених пунктах Західної України?

Може ти вже дозрів до суіциду?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

економіці п***а
- працюючі офіційно зникнуть
- бізнесам гаплик
- податків не буде
Всі підуть в кеш і в тінь

Нажаль, так...
Ну ще й офіційна відмова від конституційних норм...
Тепер ми навіть формально - не демократія...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

економіці п***а
- працюючі офіційно зникнуть
- бізнесам гаплик
- податків не буде
Всі підуть в кеш і в тінь

влада сама собі вистрелила в ногу

слідуючий крок який? зачистки в населених пунктах Західної України?

По селах вже немає кого зачищати на Західній Україні
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Ну випадки  різні бувають.
Сестра каже, що знає декількох ДЕЗЕРТИРІВ, які сьогодні офіційно працюють.
Ніхто їх не чіпає...

Може мати місце невірне толкування, та люди не дезертири. Або треба звертатися до компетентних органів.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Може мати місце невірне толкування, та люди не дезертири. Або треба звертатися до компетентних органів.

Ти знаєш багато вироків по дезертирам?
А їх точно не одиниці.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ser

Може ти вже дозрів до суіциду?
тобі гаааандону вже казали не міряй всіх по собі :laugh:
забаньте вже врешті цю гнилу радіоточку
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/blacklist2477/32295

 Розлючені жінки напали на матір з дитиною у Космачі

Вони вважали, що ця жінка - "наводчиця воєнкому".

Жінки з натовпу почали бити машину, намагалися вирвати ключі та тягли жінку за волосся, щоб та вийшла до них. Також вони вдарили дитину биткою через вікно

Тут від самї жінки.

https://www.facebook.com/yana.vandhurak/posts/pfbid02tXqT9tPxPSfVH6gcyP99DG334VoyHBAPbeELBDGKCtMgmx1ogVNpaSXVpNnnMCazl

Іваночка Ванджурак
6 год  ·
Слава Україні, нарешті я хоть трішки відійшла від усього і хочу поділитися з вами тут, як у селі Космач зустрічають людей!!!
ПРОШУ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ ЦЬОГО ПОСТА
В мене струс мозку, а в дитини перебій носа!!!
Їхала я значить на нову пошту в Космач зі мною в машині перебувала моя донечка якій 6 рочків, в самому центрі біля заправки мене зупинив натовп РОЗЛЮЧЕНИХ ЖІНОК з яких і деякі особи були в великому стані алкогольного спʼяніння,  у них були в руках дубінки, біти, різні желізні металеві штуки.
Я відкрила вікно і вони зразу почали так мовити наїхати на мене зі словами (хто ти така, куди ти їдеш, якого х*я ти приїхала до нас в село) я їм обʼяснила що їду з дитиною на нову пошту, і що я місцева із сусіднього села, вони з наїздом сказали, щоб я показала свій телефон чи я їх там не знімала, я зразу взяла в руки телефон і одній жіночці все показала, вона побачила що там нічого немає  і сказала ну нехай їде поки їде…
І тут вони мене з горем пополам відпустили, хоч рух був на дорозі сильно перекритий цим натовпом…
І тут я вже повертаюся із нової пошти цією самою дорогою, і вони знову там стоять але вже ще більш розлючені, і я дивлюся як всі ці люди просто їдуть на мою машину, я встигла замкнути двері, і відкрила вікно, і декілька осіб почали мене знову питати хто я така, що я точно не місцева бо вони мене не знають, і що я НАВОДЧИЦЯ ВОЄНКОМУ!!!
Що я приїхала до них в село здавати їх і здавати їхніх чоловіків,
і це було вже з криками з угрозами та матами в мій бік сказано…
І тут почалося все ПЕКЛО вони почали бити машину, (трясли так машиною, хотіли машину перевернути) почали витягувати мене через вікно, виривати мені волосся і вирвали ключі з машини, вони хотіли всіма способами витягнути мене з машини, я почала кричати, що в МАШИНІ ДИТИНА надіялася на хоть якусь людяність,
АЛЕ ОДНА ЖІНОЧКА ЗАПХАЛА БІТУ У ВІКНО І ДАЛА В ГОЛОВУ ДИТИНІ, в той час як інша мене тримала за волосся і я нічого просто нічого не могла зробити
потім звідкись взялись дві мої знайомі та односельчанки яким я дуже вдячна , я їх впустила в машину, одна взяла дитину на руки і почала прикривати собою, інша допомагала мені вибратися з їхніх рук, там вже і відео декілька секунд встигли зробити!!! І це все тривало десь приблизно 15-20 хв
І потім вони якось відчинили з мого боку двері і хотіли мене витягнути, я навіть уявити не можу що б тоді було
Але в один момент один вуйко закричав, що всі сюда,  це не та машина яка нам потрібна була ми попутали!!!
І ззаді приїхала інша машина і вони так мовити переключилися на ту машину, і я незнаю як але вибралася із того Пекла!!!
Скажіть люди від коли вам жінка із дитиною маленькою викликає загрозу???
Для тих хто розповсюджує неправдиву інформацію що ніби я була пʼяна, то в мене є всі докази, я проходила у лікарні та у відділку Алкотестер, і там все по 000

Останнє редагування: 7 лютого 2024 15:07:30 від tom_cat
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну і місцева преса. Тат за воєнкомів не згадують  :rotate:  На ФБ поліції вже потерли, до речі

https://firtka.if.ua/blog/view/blizko-sotni-liudei-perekrili-dorogu-u-kosmachi-rozliuchenii-natovp-napav-na-dvokh-zhinok-ta-ditinu

Близько сотні людей перекрили дорогу: у Космачі розлючений натовп напав на двох жінок та дитину
07.02.2024

У результаті конфлікту в Косівському районі постраждали троє людей, серед них – неповнолітня: поліція з’ясовує обставини інциденту.
Про це повідомили у поліції Івано-Франківської області, передає Фіртка.
Вчора, 6 лютого, на лінію «102» надійшло повідомлення про конфлікт за участі місцевих мешканців в селі Космач. На місце негайно виїхали керівництво обласної, районної поліції та слідчо-оперативна група.
Поліцейські з’ясували, що мешканці отримали неправдиву інформацію, яку розповсюдили у локальних групах у соціальній мережі. Близько сотні людей самовільно перекрили місцеву дорогу та не пропускали транспортні засоби. Між громадянами відбулись сутички, в яких постраждала неповнолітня та дві жінки. Вони були доставлені у місцеву лікарню.
Поліцейські провели з мешканцями роз’яснювальні бесіди та невдовзі люди розійшлись.
Поліція очікує на результати експертиз від медиків, після чого буде вирішене питання щодо надання правової кваліфікації події.
Як зазначила сама постраждала Іванна Ванджурак на своїй Facebbok-сторінці, вона їхала у відділення "Нової пошти" в Космач. З нею в машині перебувала шестирічна донька.
Зі слів жінки, у центрі, біля заправки, її зупинив натовп розлючених жінок, деякі особи були в стані алкогольного спʼяніння. У них були в руках палиці, біти, різні залізні, металеві речі.
"Відкривши вікно, вони зразу почали говорити: "Хто ти така? Куди ти їдеш? Чого ти приїхала до нас в село?".
Я їм пояснила, що їду з дитиною на пошту, і що я місцева, із сусіднього села.
Люди  з "наїздом" сказали, щоб показала свій телефон, чи їх там не знімала. Я одразу взяла в руки телефон — і одній жінці все показала. Вона побачила, що там нічого немає — і я поїхала.
Повертаючись із  пошти цією самою дорогою, вони знову там стояли, але вже були ще більш розлючені.
Я побачила, як всі ці люди просто ідуть на мою машину.
Встигла замкнути двері, і відчинила вікно, і декілька осіб почали мене знову питати: "Хто я така?".  Назвали мене "наводчицею воєнкому". Думали, що я "здаю" їхніх чоловіків", - пише Іванна Ванджурак.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Ти знаєш багато вироків по дезертирам?
А їх точно не одиниці.

Важко щось знати остаточно. Війна, цензура, пропаганда. Але те, шо наша законодавча база заслабка проти ухилянства, дезертирства та іншого -  це так. Не кажучі вже про механізми примушення. Тут у кацапів є велика перевага...

Останнє редагування: 7 лютого 2024 15:09:20 від TC
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ser

Нажаль, так...
Ну ще й офіційна відмова від конституційних норм...
Тепер ми навіть формально - не демократія...
згоден
суспільний договір розірваний
податкова - давно вже не сервіс
влада - далеко від демократії
людина - не суб'єкт а об'єкт

не ясно  тільки як довго прихильники певної політсили збираються так рулити?
ламання через коліно? - в цю гру можна грати вдвох

але поки гра без правил триває - влада про свої обовязки забула
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Важко щось знати остаточно. Війна, цензура, пропаганда. Але те, шо наша законодавча база заслабка проти ухилянства, дезертирства та іншого - заслабка це так. Не кажучі вже про механізми примушення. Тут у кацапів є велика перевага...
(tu)  [ua] 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Що значить "наводчиця воєнкому" ???  8-:
І чого ці курви з битами бігають ?  8-:
Жінки доведені до відчаю.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну і місцева преса. Тат за воєнкомів не згадують  :rotate:  На ФБ поліції вже потерли, до речі

https://firtka.if.ua/blog/view/blizko-sotni-liudei-perekrili-dorogu-u-kosmachi-rozliuchenii-natovp-napav-na-dvokh-zhinok-ta-ditinu

Близько сотні людей перекрили дорогу: у Космачі розлючений натовп напав на двох жінок та дитину
07.02.2024

У результаті конфлікту в Косівському районі постраждали троє людей, серед них – неповнолітня: поліція з’ясовує обставини інциденту.
Про це повідомили у поліції Івано-Франківської області, передає Фіртка.
Вчора, 6 лютого, на лінію «102» надійшло повідомлення про конфлікт за участі місцевих мешканців в селі Космач. На місце негайно виїхали керівництво обласної, районної поліції та слідчо-оперативна група.
Поліцейські з’ясували, що мешканці отримали неправдиву інформацію, яку розповсюдили у локальних групах у соціальній мережі. Близько сотні людей самовільно перекрили місцеву дорогу та не пропускали транспортні засоби. Між громадянами відбулись сутички, в яких постраждала неповнолітня та дві жінки. Вони були доставлені у місцеву лікарню.
Поліцейські провели з мешканцями роз’яснювальні бесіди та невдовзі люди розійшлись.
Поліція очікує на результати експертиз від медиків, після чого буде вирішене питання щодо надання правової кваліфікації події.
Як зазначила сама постраждала Іванна Ванджурак на своїй Facebbok-сторінці, вона їхала у відділення "Нової пошти" в Космач. З нею в машині перебувала шестирічна донька.
Зі слів жінки, у центрі, біля заправки, її зупинив натовп розлючених жінок, деякі особи були в стані алкогольного спʼяніння. У них були в руках палиці, біти, різні залізні, металеві речі.
"Відкривши вікно, вони зразу почали говорити: "Хто ти така? Куди ти їдеш? Чого ти приїхала до нас в село?".
Я їм пояснила, що їду з дитиною на пошту, і що я місцева, із сусіднього села.
Люди  з "наїздом" сказали, щоб показала свій телефон, чи їх там не знімала. Я одразу взяла в руки телефон — і одній жінці все показала. Вона побачила, що там нічого немає — і я поїхала.
Повертаючись із  пошти цією самою дорогою, вони знову там стояли, але вже були ще більш розлючені.
Я побачила, як всі ці люди просто ідуть на мою машину.
Встигла замкнути двері, і відчинила вікно, і декілька осіб почали мене знову питати: "Хто я така?".  Назвали мене "наводчицею воєнкому". Думали, що я "здаю" їхніх чоловіків", - пише Іванна Ванджурак.
Якийсь  воно п***а, читаєш як казку, ідуть люди до машини біти палиці, залізяки...  а ти такий двері закрив, і сидиш як дебіл
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

тіп їздить по селу/місту і здає тцкашникам де хлопи є ? Хз то шось нове з тим звинуваченням
Не тіп, це одразу палево. А от жінка з дитиною, спочатку ніхто не підозрював.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Жінки доведені до відчаю.

Кацапи прийдуть - вгамують.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Якийсь  воно п***а, читаєш як казку, ідуть люди до машини біти палиці, залізяки...  а ти такий двері закрив, і сидиш як дебіл

Не усі готові давити машиною людей, шо тебе оточили. Хтось не може спричиняти таку шкоду людям, хтось розуміє, шо це стаття.

Останнє редагування: 7 лютого 2024 15:34:26 від TC
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Кацапи прийдуть - вгамують.
Кацапе, тобі ніхто не вірить.
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія