Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Никакой трагедии 2 мая в Одессе не было, Вова Зе-бил!

Не хочу копатися у вчорашньому твіттері, але напевне прийдеться. Там є відео, на якому видно, що будинок профсоюзів підпалив зсередини ватан, коли у нього з рук випала пляшка з запалювальною сумішшю. Тобто всі загиблі там ватани - на совісті того дибіла-ватана. Тому всі ці високопарні тексти з обох боків - вони не мають сенсу. Немає предмету для розмови. Це був нещасний випадок, спричинений дурістю ватанів.

це неважливо
вiдповiдь надано в старттоп
Поэтому вопрос - кто виноват в трагедии 2 мая,- даже стоять не должен, потому что это война, а войну развязал хуйло и если у вас, Зеленский, война в голове закончилась, значит у вас проблема с головой. А в силу вашего поста, у нас у всех тоже проблемы.
   
Зеленський - це їх гуру, який сказав їм, що не треба цього соромитися - жалюгідності і нікчемності.
Я редко смотрел 95 квартал
но каждый раз как показывали зал
я видел эти лица жалюгідності і нікчемності
с налетом жлобства  хуторянства и имбецильности
страшная смесь
   
Наприклад, люди, які відсторонилися від війни. Типу це не наше діло. Це війна бариг, типу вони на ній заробляють. В душі ці люди розуміють, що вони несуть ахінею, щоб виправдади свою нікчемність. Але тут появився Зеленський. І дав їм зрозуміти, що вони не одні. Що мовляв нас, нікчем, багато. І разом ми - сила. І що взагалі не треба цього соромитися.
   
Власну думку неодноразово казав і доводив....Без провокації в Одесі не було б ні якого Донбаса та ЛНР..Тре була картинго..Ії отримали..Проплачен і з обох сторін процеси..Ретельно підготовлені ,зрежисовані та зроблені..Як анигіляція майдану.. Від будинку навіть профспілок та пожежі там..
Чи для когось новина ,що потяги з ультрас фінансував Беня?
   
Власну думку неодноразово казав і доводив....Без провокації в Одесі не було б ні якого Донбаса та ЛНР..Тре була картинго..Ії отримали..Проплачен і з обох сторін процеси..Ретельно підготовлені ,зрежисовані та зроблені..Як анигіляція майдану.. Від будинку навіть профспілок та пожежі там..
Чи для когось новина ,що потяги з ультрас фінансував Беня?

та да,
i войни не було i з Криму б вийшли, бо путiну нiчого булоб по ТВ показать

   
і - "нікакой трагєдії нє било" ?  :X
Це була битва, в якій твоя зелена падаль на стороні кацапні. Ти для мене ворог, який б'є в спину, гірше за прямого агресора.
   
прихильники певної політсили вата и подонок. Хотите выписать штраф? Пох.
   
Я після перемоги Зеленського придивлявся до його виборців. Виявилося, що їх багато серед моїх знайомих. І навіть родичів. Я придивлявся до цих людей. І намагався їх зрозуміти. І зрозумів. Єдине, що їх всіх об'єднувало - це нікчемність та жалюгідність. І мене осінило - це саме те, чим їх пройняв Зеленський. І навернув до себе.
Як цікаво...
А які особливості, які характерні відзнаки виборців Кнуря ? Чим вони вирізняються з-поміж інших громадян, крім того що згодні визнати "злочини" Українців і вибачитися перед євреями? Ну, ще запросто проковтнуть будь-яких "цинічних бандер" на адресу Українців..Що ще?
   
та да,
i войни не було i з Криму б вийшли, бо путiну нiчого булоб по ТВ показать
Про Крим багато років пишу ..Також роками готувалось підгрунтя від влади мародерів до залякування татарами..Гибрідна війна ? Ні,не чули..
   
А вот и Киля отметился:

   
Як цікаво...
А які особливості, які характерні відзнаки виборців Кнуря ? Чим вони вирізняються з-поміж інших громадян, крім того що згодні визнати "злочини" Українців і вибачитися перед євреями? Ну, ще запросто проковтнуть будь-яких "цинічних бандер" на адресу Українців..Що ще?
------------------------------------------
До чого тут твої євреї,курка?
   
Це була битва, в якій твоя зелена падаль на стороні кацапні. Ти для мене ворог, який б'є в спину, гірше за прямого агресора.
Та мені байдуже, хто я для тебе, прислужнику кремлівської маріонетки і за сумісництвом - дячка МПЪ.
Для мене ворог той, хто вчасно вивіз подалі від розправи з Києва беркутів - після того як вони "вправно" відстрілялися" по людях на Майдані, а потім вправно поховав всі справи про ці злочини, попередньо знищивши докази.
   


 B-)
   
Як цікаво...
А які особливості, які характерні відзнаки виборців Кнуря ? Чим вони вирізняються з-поміж інших громадян, крім того що згодні визнати "злочини" Українців і вибачитися перед євреями? Ну, ще запросто проковтнуть будь-яких "цинічних бандер" на адресу Українців..Що ще?

Ну я виборець Кнуря. Що вас цікавить? Кнур мої учікування виконав десь наполовину, що дуже добрий результат. Що я хотів в першу чергу від нього тоді? Перш за все, повний відрив від хуйло економічно, щоб вони своїми заборонами-ембарго були нам покуй. Це було виконано практично на 100%, чим я дуже задоволений. Особливо мені сподобалося, як кацапи хотіли нам втюхати свій газ, а ми так вальяжно: "Та накуй треба"
   
А вот и Киля отметился:

Показати зображення...

интересно-шо он помнит?
   
------------------------------------------
До чого тут твої євреї,курка?
Не хами, Вольтере. Юзер дослідив виборців Зеленського (підозрюю, що серед досліджуваних були не тільки прямі його виборці, а й ті, хто просто у другому турі не мав іншого вибору). Я запитала, чи не досліджував він аналогічним чином і виборців Кнуря Панамського, деякі з характерних відзнак яких є загальновідомими (я їх окреслила). А ще які?
   
Ну я виборець Кнуря. Що вас цікавить?   мої учікування виконав десь наполовину, що дуже добрий результат. Що я хотів в першу чергу від нього тоді? Перш за все, повний відрив від хуйло економічно, щоб вони своїми заборонами-ембарго були нам покуй. Це було виконано практично на 100%, чим я дуже задоволений. Особливо мені сподобалося, як кацапи хотіли нам втюхати свій газ, а ми так вальяжно: "Та накуй треба"
а ви невибагливий...
тим більш, що ніякого економічного відриву від Хуйлостану насправді не було..Досить згадати як свинарчуки волали, що тих складових інакше як у Хуйла більше ніде було взяти...Та й загалом "взаємовигідна торгівля" не затихала ні на день..Але то таке..Ні патронного заводу не було збудовано, ні жодного з підривів арсеналів не розслідувано...
ага, і газ ми споживали таки коцапський, дарма, що перегнаний сюди не напряму..
   
Як цікаво...
А які особливості, які характерні відзнаки виборців Кнуря ? Чим вони вирізняються з-поміж інших громадян, крім того що згодні визнати "злочини" Українців і вибачитися перед євреями? Ну, ще запросто проковтнуть будь-яких "цинічних бандер" на адресу Українців..Що ще?

ти шо перший день на форумi?
не знаєш якi петьки бувають?
   
А вот и Киля отметился:

Показати зображення...

колянчик празднует:)
   
совершенно согласен с аффтарам цитируемой статьи,
война это такое свинство, которое не обходится без жертв,
а виноват в войне всегда тот, кто войну начал
тк все остальное происходящее это уже ответка.
Если бы люди после нападения и смертей
не пошли и не расхерачили все на Куликовом поле
то рашисты первыми бы начали ржать
над "хохлами не умеющими за себя постоять",
как это они делают в случае с Крымом "а хуле вы не защищались".
В этом случае защитились
и подлым лицемерам остается лишь крокодильи слезы лить
   
а ви невибагливий...
тим більш, що ніякого економічного відриву від Хуйлостану насправді не було..Досить згадати як свинарчуки волали, що тих складових інакше як у Хуйла більше ніде було взяти...Та й загалом "взаємовигідна торгівля" не затихала ні на день..Але то таке..Ні патронного заводу не було збудовано, ні жодного з підривів арсеналів не розслідувано...
ага, і газ ми споживали таки коцапський, дарма, що перегнаний сюди не напряму..

По факту уже повністю відбувся відрив економічний. Настільки сильний, що народ не може звикнути. Тут була гілка про кацапські пригоди з нафтою та хлором. Так народ там все питався "А як у нас справи з кацапськими хлором і нафтою? На що ми відповідали "А ніяк! Ми давним-давно не імпортуємо кацапську нафту, і нам насрать, що там з нею".

Останнє редагування: 3 травня 2020 15:06:56 від svo1973
   
Досить згадати як свинарчуки волали, що тих складових інакше як у Хуйла більше ніде було взяти...

І ви неуважно слідкували за тим, що волали свинарчуки. Вони волали, що мова йшла про настільки малу кількість комплектуючих, що нам треба було від Кацапстану, що їх було простіше та дешевше спиздити\привезти контрабандою, ніж заморочуватися їх заміною.
   
Як цікаво...
А які особливості, які характерні відзнаки виборців Кнуря ? Чим вони вирізняються з-поміж інших громадян, крім того що згодні визнати "злочини" Українців і вибачитися перед євреями? Ну, ще запросто проковтнуть будь-яких "цинічних бандер" на адресу Українців..Що ще?

Мирося давно вже проковтнула Зеленського, зреклася Тимошенко і тепер перебуває на шпагаті - як продовжувати захоплюватися тим, що робить на своєму пості єврей Зеленський, який фактично руйнує ті цінності та ідеали, які були близьки громадянам України, в угоду омріяного Вовою зближення з Росією,  і водночас палко негодувати з того, що Порох перепросив у євреїв вибачення за дії тих окремих українців під час Другої Світової війни, які були причетні до холокосту. Бо ж були і інші українці-праведники миру, які переховували євреїв від нацистів.

От такий пердімонокль у людини.

До речі, знайшла те, що вже котрий рік виносить мізки Мирославі:


23 декабря 2015


Президент Петр Порошенко, выступая в парламенте Израиля, извинился за преступления украинцев против евреев в годы Холокоста.

Порошенко отметил, что многие украинцы помогали представителям еврейской общины спастись во время Второй мировой войны.

В то же время, он сказал, что следует помнить о "негативных эпизодах нашей истории, когда коллаборационисты ... помогали извергам".


"Как только возникла независимая Украина, ее руководство принесло извинения за те преступления, которые были совершены отдельными украинцами в годы Холокоста, - сказал Порошенко.

"Я, конечно же, разделяю позицию первого Президента Украины Леонида Кравчука. И делаю это в парламенте еврейского государства, пред лицом детей и внуков жертв Холокоста, переживших эту страшную трагедию еврейского народа, перед всеми гражданами вашей страны", - добавил он.

Вместе с тем президент сказал, что Украина не может допустить, чтобы "преступления коллаборационистов" были забыты.

"На неприятии этих преступлений должны быть воспитаны будущие поколения", - сказал он.

Президент Порошенко также пригласил руководство Израиля приехать в Киев на мероприятия по случаю 75-й годовщины трагедии в Бабином Яре в 2016 году.



https://www.bbc.com/ukrainian/rolling_news_russian/2015/12/151223_ru_n_poroshenko_ukraine_israel



Останнє редагування: 3 травня 2020 15:13:56 від шуша
   
Ну я виборець Кнуря. Що вас цікавить?   мої учікування виконав десь наполовину, що дуже добрий результат. Що я хотів в першу чергу від нього тоді? Перш за все, повний відрив від хуйло економічно, щоб вони своїми заборонами-ембарго були нам покуй. Це було виконано практично на 100%, чим я дуже задоволений. Особливо мені сподобалося, як кацапи хотіли нам втюхати свій газ, а ми так вальяжно: "Та накуй треба"

https://www.youtube.com/watch?v=D2Mq-egjR3Y

Я Пороха і всю ту владу за ОЦЕ пробачати не збираюсь

тоді би подібні теми не приходили в голову не лише Зеленському, а нікому взагалі

так, ви можете сказати, та най тепер нова влада... най

я вважаю, шо то ніколи не пізно, дати чіткі визначення, але цього не робилося навіть т.з. ура-патріотичною владою при Порошенкові :X

чи сподіваюсь на якісь позитивні зрушення нині - ні.

беззаконня було і залишається
   
Ви давно чули про Онищенка? Це був такий поц в Росії, що відповідав за заборону української продукції  :weep: Ми вже давно про нього забули. Згинув десь в глибинах Сибіру. Тому що він давно нам покуй.
   



André Alexin с Андрій Альохіном.
19 ч. ·


Яке все ж таки гівно. Воно закликає українців «не гинути заради політичних цілей».

Тобто всі - він Нігояна і добровольців до кіборгів, до хлопців, які загинули ось навіть останніми днями, - просто лоханулися, підвели цього уйобка.

Слів нема.


Знаєте, от раніше - хай вже був «маріонетка олігархів», просто персонаж, поганий актор - тепер ні: уйобок. Гівно - гидко паличкою взять.

Тьху.
   
Если бы люди после нападения и смертей
не пошли и не расхерачили все на Куликовом поле
то рашисты первыми бы начали ржать
над "хохлами не умеющими за себя постоять",
как это они делают в случае с Крымом "а хуле вы не защищались".
В этом случае защитились
и подлым лицемерам остается лишь крокодильи слезы лить
100%


   
Ще остання ниточка, що зв'язує нас економічно з Рашкою - це газ. Тому що чисто фізично нам ще необхідно, щоб через нашу територію качали кацапський газ, бо це необхідно для всіх тих схем заміщення з Європою, щоб у нас той газ був. Але я вже писав, що все може змінити новий турецький канал.
   
Ви давно чули про Онищенка? Це був такий поц в Росії, що відповідав за заборону української продукції  :weep: Ми вже давно про нього забули. Згинув десь в глибинах Сибіру. Тому що він давно нам покуй.

Гєна Аніщєнка живіше всіх живих... деп Госдури
   
Re:  Никакой трагедии 2 мая в Одессе не было, Вова Зе-бил!

А что зеленуха считает трагедией, он не уточнил? Подпаленные  жопы ватников, сепаратистов или погибших украинских патриотов? Пусть определится и четко сформулирует понятие трагедии)) А то получается что для него трагедия то что в Одессе не получилась новососоия ... Он президент какой страны?
   
Но не было подлей

POSTED BY: ANTI-COLORADOS 3 ТРАВНЯ, 2020

Наверное, спустя несколько лет, мы будем вспоминать год, прошедший от последних выборов, как время правление самой позорной власти в Украине. Именно позорной, поскольку ее криворукость, бездонная жадность и такая же безграничная жадность являются лишь фоном для позора, безмерного и беспросветного. Уже в который раз, в течение этого времени, приходится приводить цитату из Некрасова, которая одним четверостишием четко описывает происходящее:


«Я книгу взял, восстав от сна,

И прочитал я в ней:

“Бывали хуже времена,

Но не было подлей».

В самом деле то, что мы сейчас наблюдаем, никак иначе, кроме как лютый и подлый позор, назвать просто нельзя, даже при всем своем желании. Просто на минуточку представим себе ситуацию, что весной 1942 года кто-то из Англии, например, звонил в Берлин и говорил бы в трубку примерно следующее.

-Алло, это Берлин? Лондон на проводе, Рейхскацелярию мне срочно. Канцелярия? Соедините с Адиком. Скажите – Андрюха звонит из Лондона. Из канцелярии Черчилля. Какой, какой? Андрюха, скажите и все. Ну хорошо, скажите, что его беспокоит агент «Козырь»… Адик? Рад тебя слышать! Я – в порядке, твоими молитвами, а ты как? Как Ева? Привет передавай. А сам как? Да я понимаю, танки – нужное дело…

Бред? Ничего подобного. Завхоз кабинки открыто говорит о том, что постоянно созванивается с администрацией главы страны агрессора. В это самое время на фронте гибнут наши военные, а он общается с убийцей наших людей, причем не просто убийцей, а серийным и патологическим мясником, на счету которого около 20 тысяч только украинцев. Плюс, за этим деятелем масса других подвигов и вот с той стороны уже тоже не стесняются говорить о том, что этот деятель давно завербован российскими спецслужбами.




Останнє редагування: 3 травня 2020 15:28:54 від valet
   
Оно понятно, что никто из говорящих не держал в руках агентурного дела этого пациента, поскольку после развала совка в топку КГБ пошли только оперативные дела или как еще их называли «дела оперативных разработок ОРД», а вот агентурные дела, со всеми данными агентов, их собственноручными расписками, фотографиями, спецпроверками и прочим, уехали в Москву. Поэтому оттуда так легко и дергали за нитки то специалиста по шапкам, то кума, то другую агентурную шваль. Так что дела никто из говорящих об этом – гарантированно не видел, а сам пациент ведет себя именно так, будто он прикомандирован сюда Лубянкой для решения своих проблем и он действует именно в таком ключе, даже особо этого не скрывая.

И что важно, никто даже не дернулся по этому поводу, хотя в любой нормальной стране, сотой части этих данных было бы достаточно для того, чтобы как минимум уволить подобного пациента. То есть, никто и ничего плохого в этом не видит, а такое может быть либо от полной слепоты, либо от того, что ворон ворону глаз не выклюет.

Или вот еще один пациент, который долгое время выдавал себя за патриота. Теперь он агитирует за дефолт Украины, поскольку и так уже ограбленную страну он хотел бы выжать до капли. Вот, что пишут сегодняшние СМИ по поводу знаменитого и многострадального «банковского закона»

«Коли ухвалять закон, тоді вже буду звертатися. Ми обговорювали так, побіжно.  Чому до нього (Портнова – ред.)? Він має великий досвід з 2014 року, він себе захищав… і він все виграв».




То есть, пациент готов рвать Украину в лоскуты и на это – тоже никто не обращает внимание. А на этом фоне, некто 2 мая рассказывает о том, что люди не должны гибнуть из-за политических предпочтений. Трудно понять, имел ли он в виду даже сейчас неизвестное количество забитых насмерть патриотов в Донецке и Луганске просто за то, что весной 14 года они держали в руках флаги своей страны, Украины?  Или его интересуют только те, кто в своих руках держал чужие флаги?

И все эти персонажи, вместе взятые, не стесняясь и открыто справляют нужду в Украину и на память людей, которые за нее отдали свои жизни. Так что, прав был поэт? Не было подлей?
   
Этот позор ебаный выбрала Мирослава, и не кается ни капельки.
   
Этот позор ебаный выбрала Мирослава, и не кается ни капельки.
Ну що взяти з типової представниці (ТП) антипорошенківців, крім аналізу? :laugh:
   
Пишет gorlis_gorsky (gorlis_gorsky)
2020-05-02 22:05:00

Никакой трагедии 2 мая в Одессе не было, Вова Зе-бил!

Марк Гордиенко:
Обращение к Зеленскому.
Ещё раз про 2 мая.
Как «начальник националистической полиции», - так меня прозвали в пропагандистском фильме, снятом французом по заказу Кремля, - хочу сказать злое.
Прочитал я послание Зеленского, где он до сих пор как бы не понимает, и не знает, кто виновник в трагедии 2 мая.
И вообще, весь его постик веет таким подтекстом, что это проукраинские граждане Одессы виновны в том, что защищали свой город от «русской весны» и отбивались от российского проекта «Новороссия».

Давайте по пунктам:
1)  Два месяца, Одессу качали пророссийскими шествиями и акциями. Инициаторами беспорядков были именно активисты русского мира.
19 февраля, 3 марта, 10 апреля - это были дни наших сражений за Одессу и Украину, а 2 мая - это не трагедия, и не чёрный день в истории Одессы, г-н Зеленский, а генеральное сражение одесситов, положившее конец проекту Новороссия, целью которого был захват всего Юго Востока Украины.
Одесса, 2 мая, спасла Украину, воюя против хуйло на своём участке одесского фронта.
Это было продолжение гибридной войны, где мы потеряли Крым, Донецк с Луганском, но на своём участке фронта - отстояли Одессу.
Это была Перемога.
2)  Поэтому вопрос - кто виноват в трагедии 2 мая,- даже стоять не должен, потому что это война, а войну развязал хуйло и если у вас, Зеленский, война в голове закончилась, значит у вас проблема с головой. А в силу вашего поста, у нас у всех тоже проблемы.
Но, скажу вам так.
Два месяца, - март-апрель 14 года, - Одесса воевала, преодолевая сопротивление не только коллаборантов и прямых агентов фсб, но и вопреки тем, кто стал властью: Немировскому как главе ОДА, Боршуляку как прокурору области и никчемному начальнику областной милиции, ставленнику Дубового.
Это их была ответственность: уже после захвата СБУ в Луганске и Славянска - быстро и жёстко подавить филиал и плацдарм ФСБ на Куликовом поле.
А они, вместо этого, вступили в переговоры с террористами, не замечая русских флагов, пророссийских митингов и шествий.
Поэтому, не обольщайтесь - ваша голова, в которой закончилась война, это не голова Котовского из романа Пелевина «Чапаев и Пустота» и вы - не Шива, который творит миры и их уничтожает.
Вы просто проект Коломойского, всего лишь ...
И вам надо думать, как выпутаться из этого «проекта», потому что Украина больше, сильнее и опаснее, чем может казаться из кабинета Януковича.
Одесса справилась с зелёными человечками в 14 году, и Украина уже 6 лет сражается с русскими войсками, которых вы боитесь назвать агрессором, поэтому и возникает дурацкая ФСБшная вонь про «трагедию 2 мая»...
Просто надо что-то поправить вам в вашей голове, которая стала головой преЗЕдента Украины, и все сразу разъяснится...
Так понятно?

 (tu)  (tu)  (tu)
   

Забули кацапа спитати. На пожежі загинуло 48 людей, з них, половина жителі росії і придністров,я. Це так звані патріоти руського міра. Власне вони виконували сценарій розроблений в фсб росії, тобто це були найманці - вояки.
[/quote]


Не хочу вмішуватися в істерику вашу, але Відверта Брехня ріже око(((
На рахунок того що загиблі "половина жителі Росіі та Придністров"я"((
Ніби ж всюди є ця інфа навіть списком?
Нафіга відверто брехати?((
   
Этот позор ебаный выбрала Мирослава, и не кается ни капельки.
Видимо, Зеленский близок ей по духу

Обзывать солдат украинской армии баранами
Обзывать Украину проституткой
Не признавать войну с РФ, а говорить " у нас с Россией недоразумение"
Говорить "какая разница на каком языке"
   
Этот позор ебаный выбрала Мирослава, и не кается ни капельки.

це перекидування гівном по рядах, хто за кого голосував... до чого це?

скажіть попередня влада дала чіткі визначення по тим подіям? ні я не про словеса - а про наявність законодавчої бази, шоб судити ту всю нечисть, не по якомусь окремому епізоду вирваному з контекству, а за військові злочини, за розв'язання війни, за підбурювання та колаборанство, скільки справ за 5 років ПРИ владі ПОРОШЕНКА винесли суди?
тільки тому, шо судді херові? це класно перекидувати вину в умовах невиконання владою своїх прямих обов'язків, шо нинішньою, шо попередньою
   
А что зеленуха считает трагедией, он не уточнил? Подпаленные  жопы ватников, сепаратистов или погибших украинских патриотов? Пусть определится и четко сформулирует понятие трагедии)) А то получается что для него трагедия то что в Одессе не получилась новососоия ... Он президент какой страны?

Зеленський усе це пистить для уйопнів, що ще не визначилися, вони з розумними чи красівими. Хоча таких уйопнів в реалі дуже мало залишилося.
   
------------------------------------------
До чого тут твої євреї,курка?
просто нікчемна тупа курка, жодного зв'язку між словами

Останнє редагування: 3 травня 2020 15:40:47 від Ольгерд
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія