Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Никакой трагедии 2 мая в Одессе не было, Вова Зе-бил!

Ти б скромно помовчала, Бякуська, зі своїм Свином-прєзіком )))  :laugh:
Я не раз казала : до Зєліка - жодних претензій, це - відкритий і безперечний космополіт, який ніколи не косив під українського патріота, і - відповідно - ніколи ним не був і не є.
То як я можу його звинувачувати у відсутності патріотичних почуттів до Української України?
а нахера нам президент космополит- непатриот? Ты епанулась?
   
а анахера ни президент космополит- непатриот? Ты епанулась?
ні нахера.
претензії до тих, хто своїми голосами сформував таку пекельну парочку на другий тур.
Я тут ні до чого.

ПС сам ти "епанувся".
   
Ти б скромно помовчала, Бякуська, зі своїм Свином-прєзіком )))  :laugh:
Я не раз казала : до Зєліка - жодних претензій, це - відкритий і безперечний космополіт, який ніколи не косив під українського патріота, і - відповідно - ніколи ним не був і не є.
То як я можу його звинувачувати у відсутності патріотичних почуттів до Української України?

Ну якщо ти тут влаштовуєш виходи з циганочкою зі своїм прєзіком-дегенеретом, і навіть більше - вже починаєш розписуватися в тому, що умисно голосувала за космополіта в той час, коли Україні потрібен президент-патріот - то у мене більше не лишилося питань до твоїх розумових здібностей.
Іди корінь квадратний ізвлєкай, космополітка  :pooh_lol:
   
Ну якщо ти тут влаштовуєш виходи з циганочкою зі своїм прєзіком-дегенеретом, і навіть більше - вже починаєш розписуватися в тому, що умисно голосувала за космополіта в той час, коли Україні потрібен президент-патріот - то у мене більше не лишилося питань до твоїх розумових здібностей.
Іди корінь квадратний ізвлєкай, космополітка  :pooh_lol:
Ну ти й подвинута!
Ти поняття "умисно" і "вимушено" ніяк не відрізняєш? Нє? Ну то твоя проблема.
   
а нахера нам президент космополит- непатриот? Ты епанулась?
:facepalm: 
Да. А шо - не ясно ? Хто завгодно, який завгодно - аби не Петро. Так сказало хуйло - мироськи виконали  :facepalm1:
І ще у неї до жаби - ЖОДНИХ претензій !  Бо вона, суко - ЗНАЛА !  :suicide2:
   
ні нахера.
претензії до тих, хто своїми голосами сформував таку пекельну парочку на другий тур.
Я тут ні до чого.

ПС сам ти "епанувся".

Так чого ж ти прокотила косату ??  :lol:
   
Ну ти й подвинута!
Ти поняття "умисно" і "вимушено" ніяк не відрізняєш? Нє? Ну то твоя проблема.

Знову брешеш ? платівку заїло ?
   
Да. А шо - не ясно ? Хто завгодно, який завгодно - аби не Петро. Так сказало хуйло - мироськи виконали  :facepalm1:
з логікою у тебе таки серйозний напряг
якщо було настільки багато тих, для кого голосування за твого "Петра" було категорично і безперечно неприйнятним, якого біса ти вперлася рогом : "Тільки Петро! І ніхто інший!"  ?
ти відмовилася шукати консенсусу! а тепер хтось тобі винен?
   
Ти і далі тут будеш за зелень дупу рвати?
Бачиш сама, що йому до Петра, як до неба рачки?
а це вже як кацапський куратор скаже за того і буде дупу рвати, найважливіше "только не Порошенко"/(C) Xyйло/
   
Знову брешеш ? платівку заїло ?
Де я "брешу" ? Хіба не ти написала :
починаєш розписуватися в тому, що умисно голосувала за космополіта
? Зарапортувалася, Бякусю? Коли я писала, що голосувала "умисно"? Чи ти вкладаєш якийсь інший смисл у це слово, ніж загальноприйнятий?
   
а це вже як кацапський куратор скаже за того і буде дупу рвати, найважливіше "только не Порошенко"/(C) Xyйло/
ну от для тебе, бадилля, найважливішим було "Только Порошенко!"
чому ти виявився настільки негнучким і закіснілим, бадилля?
   
Ну ти й подвинута!
Ти поняття "умисно" і "вимушено" ніяк не відрізняєш? Нє? Ну то твоя проблема.

то ти зараз "вимушено" тут за Зе бюсгалтєр рвеш
   
Де я "брешу" ? Хіба не ти написала :
? Зарапортувалася, Бякусю? Коли я писала, що голосувала "умисно"? Чи ти вкладаєш якийсь інший смисл у це слово, ніж загальноприйнятий?

Не торохти :)) Ти УМИСНО голосувала за зелену жабу, прокинувши при цьому жульку.
Ти, і вся ваша жулькошобла  УМИСНО верещала тут більше ніж рік тому за жабу - все ж можна підняти :) Так що не ганьбись далі своєю брехнею, пагрємуха  :D
   
ні нахера.
претензії до тих, хто своїми голосами сформував таку пекельну парочку на другий тур.
Я тут ні до чого.

ПС сам ти "епанувся".

да не поймут они Вас никогда. Им нужен "президент-патріот" - и это хорошо, мне и Вам он тоже не помешал бы. Но если бяки не могут отличить патриотизм от имитации патриотизма, то на табуретке закономерно появляются зеленские. И вот тут у них полный тормоз... не могут постичь. А ведь все просто: если в начале пэдропрезидентства молодой человек стоял в очереди в военкомат, а в конце пэдропрезидентства он же заявляет "какой я был дурак, мама дорогая", то виноват в этом не зеленский. Зеленский - результат. Так и сейчас - если бы сегодня случайным выбором опросить сотню -другую участников одесских событий с проукраинской стороны, то думаю, что сегодня довольно многие из них ответили бы примерно так же. К сожалению.
   
Не торохти :)) Ти УМИСНО голосувала за зелену жабу, прокинувши при цьому жульку.
Ти, і вся ваша жулькошобла  УМИСНО верещала тут більше ніж рік тому за жабу - все ж можна підняти :) Так що не ганьбись далі своєю брехнею, пагрємуха  :D
ти зараз поводишся вже зовсім несерйозно. І навіть певною мірою ганебно. Пропонуєш мені спростовувати твої хворобливі марення, брязкало? Не діждешся.
   
да не поймут они Вас никогда. Им нужен "президент-патріот" - и это хорошо, мне и Вам он тоже не помешал бы. Но если бяки не могут отличить патриотизм от имитации патриотизма, то на табуретке закономерно появляются зеленские. И вот тут у них полный тормоз... не могут постичь. А ведь все просто: если в начале пэдропрезидентства молодой человек стоял в очереди в военкомат, а в конце пэдропрезидентства он же заявляет "какой я был дурак, мама дорогая", то виноват в этом не зеленский. Зеленский - результат. Так и сейчас - если бы сегодня случайным выбором опросить сотню -другую участников одесских событий с проукраинской стороны, то думаю, что сегодня довольно многие из них ответили бы примерно так же. К сожалению.
маєте рацію
єдине, в чому я не певна : вони справді не здатні почути і зрозуміти сказане іншою стороною, чи просто релігія не дозволяє
зрозуміло, що для визначення Свина "патріотом" їм потрібні не реальні справи (категорично відрізняти від імітацій!), їм достатньо словесної заяви самого Свина.
Але ж хоча би усвідомити (навіть не визнати!), що хтось таки має право на інше бачення, що їм заважає?...
   
если бяки не могут отличить патриотизм от имитации патриотизма, то на табуретке закономерно появляются зеленские.
До речі, дуже слУшна думка.
Власне, саме так і сталося рік тому.
   
да не поймут они Вас никогда. Им нужен "президент-патріот" - и это хорошо, мне и Вам он тоже не помешал бы. Но если бяки не могут отличить патриотизм от имитации патриотизма, то на табуретке закономерно появляются зеленские. И вот тут у них полный тормоз... не могут постичь. А ведь все просто: если в начале пэдропрезидентства молодой человек стоял в очереди в военкомат, а в конце пэдропрезидентства он же заявляет "какой я был дурак, мама дорогая", то виноват в этом не зеленский. Зеленский - результат. Так и сейчас - если бы сегодня случайным выбором опросить сотню -другую участников одесских событий с проукраинской стороны, то думаю, что сегодня довольно многие из них ответили бы примерно так же. К сожалению.

а ти не забув часом що преЗедент вже рік при владі
жодної корисноі діі
все чого він коснеться перетворюється в гівно
а тебе все Петя муляє?

   
а ти не забув часом що преЗедент вже рік при владі
жодної корисноі діі
все чого він коснеться перетворюється в гівно
а тебе все Петя муляє?
ваш Петя за 5 років царювання наробив багато шкоди Українцям в Україні, вони відреагували відповідно
яке ви маєте право на невдоволення їхнім рішенням, мешкаючи в іншій країні?
   
виглядав би жалюгідно

жалюгідно вигляда той, хто завжди преться бути правим.
що неможливо за виначенням
   

Ні, я НЕ вважаю трагедією загибель жодного колорацького ватника у ними ж розв"язаній війні проти України.
Гаразд.
Як тоді ви відноситесь до президента воюючої країни,
який називає загибель колорадських ватників,
причетних до загибелі українських патріотів трагедією
і співуває їх родинам?
   
ваш Петя за 5 років царювання наробив багато шкоди Українцям в Україні, вони відреагували відповідно
яке ви маєте право на невдоволення їхнім рішенням, мешкаючи в іншій країні?

те що Петя наш петьки знають
розкажи що ваш Зеленя зробив корисного за рік
скільки і почом посад продав
на скільки нажерся на війні та на біді
де гроши з таможні
чому нами керує оцей гребаний квартал?
чи язик в попу і знов про Петра пісню заспіваєш?



 
   
жалюгідно вигляда той, хто завжди преться бути правим.
що неможливо за виначенням
значить, ви виглядаєте жалюгідно, вже не ображайтеся
   
значить, ви виглядаєте жалюгідно, вже не ображайтеся

нічо-нічо, продовжуйте собі
   
Гаразд.
Як тоді ви відноситесь до президента воюючої країни,
який називає загибель колорадських ватників,
причетних до загибелі українських патріотів трагедією
і співуває їх родинам?
Погано, з відразою, але очікувано, оскільки - як я вже писала вище - ми знову маємо президента-непатріота, на жаль, та ще й схоже певною мірою, ватника
Ви так само оцінювали, НАПРИКЛАД,  фактичну відмову Свина назвати винуватців трагедії на Майдані? І де можна побачити вашу оцінку?
Насправді я усвідомлюю ваші певні складнощі, мені легше : я не є виборцем Зеленського. Але все ж таки?
   
А вы спросили у этого Гордиенко одессит он или как Стерненко?
   
нічо-нічо, продовжуйте собі
дякую
але певна користь мабуть таки є
   
те що Петя наш петьки знають
розкажи що ваш Зеленя зробив корисного за рік
скільки і почом посад продав
на скільки нажерся на війні та на біді
де гроши з таможні
чому нами керує оцей гребаний квартал?
чи язик в попу і знов про Петра пісню заспіваєш?
я ж тобі кажу : Зе - таке ж г*но як і Петя, просто поки що шкоди наробив менше, бо менше перебував на посаді.  Далі що?
   
я ж тобі кажу : Зе - таке ж г*но як і Петя, просто поки що шкоди наробив менше, бо менше перебував на посаді.  Далі що?

так я і питаю, що він корисного зробив за рік?
які досягнення в економічному і зовннішнополітичном у розвитку країни?
і будь ласка, досить вже Петром прикриватись ...





   
так я і питаю, що він корисного зробив за рік?
які досягнення в економічному і зовннішнополітичном у розвитку країни?
і будь ласка, досить вже Петром прикриватись ...
тобто ти не зрозумів чіткої, розгорнутої і однозначної відповіді? Тоді я вже нічим допомогти не зможу, на жаль.
   
Погано, з відразою, але очікувано, оскільки - як я вже писала вище - ми знову маємо президента-непатріота, на жаль, та ще й схоже певною мірою, ватника
Ви так само оцінювали, НАПРИКЛАД,  фактичну відмову Свина назвати винуватців трагедії на Майдані? І де можна побачити вашу оцінку?
Насправді я усвідомлюю ваші певні складнощі, мені легше : я не є виборцем Зеленського. Але все ж таки?

По-перше, я радий, що в цій темі ви вперше висловили своє відношення до слів Зеленського,
хоча спочатку намагались його захистити, ображаючи фупчиків.
По-друге, якщо ви називаєте Свином Порошенка, як до того Ющенка, то, певен, розумієте,
що даєте всі права називати Тимошенко різними принизливими словами?
Пригадувати їй супровід Лазоренка чи корупційні тендери Яценка, відсутність майна, офіційно зафіксовані рекорди в брехні чи різні інші махінації...
Вам це не дошкулятиме?
По-третє, стосовно винуватців трагедії на Майдані:
Я тут, і взагалі на форумах, пишу небагато. Я, скоріше, читач, ниж письменник.
Так, я є прибічником Порошенко, хоча не пам'ятаю, щоб колись публічно підтримував тут
його дії. Можливо, раз на рік чи два. Виконаю "план" на цей рік (чи два): Порошенко під час розстрілів був на Майдані.
Був безпосередньо там, де було небезпечно. Не тільки був одним з організаторів Майдану. А значить, серед тих,
хто допоміг Тимошенко вийти з тюрми, хоча, припускаю, не мав до неї прихильності, пам'ятаючи про події під час ющенківського президентства.
Порошенко допомогав тим, хто виносив поранених.
Бачив він тих, хто стріляв в майданівців? Когось, в масках, бачив. Наскільки я розумію, намагався зашкодити їм, як і інші лідери Майдану,
встановити якийсь контакт. Пам'ятаєте фото Тимошенко з сепарами? Мабуть, Вона також намагалась домовитись...
Бачив Порошенко тих, хто вбивав майданівців? Ні, оскільки це були снайпери.

Політика, як кажуть, це мистецтво можливого.
На відміну від плісняви у Порошенка не було усієї повноти влади: він не контролював парламент (БПП був другим на виборах,
не маючи вирішального впливу на ВР). Він не контролював Кабмін. Він не контролював суд. Він не контролював МВС.
СБУ і прокуратура, так, були його креатурою. Але ж: якщо хтось гадає, що безпосередньо після зміни влади
можна вигнати одних, поганих есбеушників і прокурорів, замінивши їх іншими - то він або дурень, або на його спосіб мислення впливає "місце сидіння".
Реформа прокуратури, суду і мвс не вдалася, з цим не можна не погодись.
Чому? Тут багато факторів. Думаю, під час активних дій головне було - втримати фронт, нагодувати, озброїти та одягти армію.
Це вдалося. Тут пристойна команда назбиралась. Втримати державні фінанси та банківську систему. Сформувати в світі правильну та активну протидію хуйлу.
Це також вдалося. В той час, як "в органах" всі, без виключення, професіонали були частиною корупційного механізму.
А непрофесіоналам треба було час на те, щоб навчитися.
Чи можна почати вчитися зі справи про розстріли на Майдані? Навряд чи. Крім того, такі об'ємні та багатоепізодні справи, тисячами експертиз,
з сотнями тисяч слідчих дій, з фігурантами, які, в багатьох випадках, є недосяжними для слідчих, такі справи розслідуються багато років.
Хоча б для того, щоб надійти до суду в пристойному вигляді.
   
Можу навести аналогічні справи, які в демократичних країнах розслідувалися багато-багато років... Міг Порошенко сам займатися розслідуванням? Ні. Міг надавити на сбу і прокуратуру, щоб ті пришвидшили розслідування? Впевнений, що він робив це.   
Безумовно, він, як кожна людина, помилявся. Ставив не на тих людей (а де їх брати, "тих"). Так, корупцію він не поборов. Так, домовлявся про взаємодіію
з регіональними елітами (я був в шоці, коли в 18-му, здається, році харківська облрада майже одностайно, в тому числі, місцеві сепаратисти, проголосувала за скасування російської мови, як регіональної, здається так...). Те, що він декларував, бувало, не виконувалося. Але ж. Те, що він декларував - було і є вірним.
І Україні всміхнулася доля, що на тому етапі Президентом стала така освічена, досвічена, талановита, вольова та українська людина.
Десь так  :)
А те, що ми маємо зараз - це пліснява. Не думаю, що тут багато важить єврейське походження Зеленського.
Хоча інколи він в своєму єврействі бував досить органічним і смішним (як, наприклад, в роліку про царя Леоніда і його єврейську маму).
Скоріше, тут більш важливіші сформовані на момент обрання бізнес-інтереси і місце похоження.
Бо людина може вийти з Кривого Рогу. А от Кривий Ріг з людини - навряд чи.
Менталітет Кривбасу і його населення ненабагато відрізняється від Донбасу.
Зеленський - пліснява. В той же час, я зичу йому успіху в тому, що йде на користь України.
Оскільки для хуйла зараз, як і завжди, головне - розвалити Україну через слабку владу.
В той же час, те, що воно робило цей рік і робить зараз - це, як він висловився, "національна трагедія".
Надіюся, Бог якось допоможе Україні. Бо на людей надія слабка.
І те, що читачі ФУПу досі, в своїй беззаперечній більшості, є проукраїнськими, тобто, антизеленськими,
незважаючи на атипоошенківську політику власниці ресурсу (зрозуміло, тут можна знов на мене настучати пані Притулі ;) )
свідчить про те, що шанси в нас є. І слава Україні.
   
По-перше, я радий, що в цій темі ви вперше висловили своє відношення до слів Зеленського,
хоча спочатку намагались його захистити, ображаючи фупчиків.
далі не читала, нема сенсу читати маячню
бо по-перше, я вже сторазів висловлювала свою думку щодо президентства Зеленського
і по-друге, саме мене кожне педреня намагалося якнайкрутіше обізвати у цій гілці, ну а я ...вже звично втрималася від симетричних реакцій )))
   
Марк Гордиенко, лидер практики «ХОРА», байкер, психоисторик, основатель  школы активных навыков «Стоик»

Послушайте какую хуету он нес до Майдана.Типичный проходимец-аферист,как вы любите  :weep:

   
По-друге, якщо ви називаєте Свином Порошенка, як до того Ющенка, то, певен, розумієте,
що даєте всі права називати Тимошенко різними принизливими словами?
Ні, не розумію. Бо саме Порошенко і Ющенко поховали Майдан-2004, а разом із ним і Надію Українців. Саме Ющенко і Порошенко свідомо привели до влади у 2010 Янучарню з усім відомими наслідками.
Це все. Реально нема сенсу витрачати час на коментування маячні.
   
Дебилы,поясните,в каком законе зафиксировано что можно безнаказанно убивать людей в мирном городе.Пусть массажист Макс Г,нам об этом расскажет.
   
Де я "брешу" ? Хіба не ти написала :
? Зарапортувалася, Бякусю? Коли я писала, що голосувала "умисно"? Чи ти вкладаєш якийсь інший смисл у це слово, ніж загальноприйнятий?

Я так бачу, у тебе чо то  із зором чи то з гіпофізом поганенько :)))
Повторюю для тебе, як для заслужєної пєнсіванєрки питання: ЧОМУ ВИ ПРОКАТИЛИ КОСАТУ на виборах ? Чому не вивели її в другий тур ?
Відповідай, тарахтєлка !  :-)o
   
да не поймут они Вас никогда. Им нужен "президент-патріот" - и это хорошо, мне и Вам он тоже не помешал бы. Но если бяки не могут отличить патриотизм от имитации патриотизма, то на табуретке закономерно появляются зеленские. И вот тут у них полный тормоз... не могут постичь. А ведь все просто: если в начале пэдропрезидентства молодой человек стоял в очереди в военкомат, а в конце пэдропрезидентства он же заявляет "какой я был дурак, мама дорогая", то виноват в этом не зеленский. Зеленский - результат. Так и сейчас - если бы сегодня случайным выбором опросить сотню -другую участников одесских событий с проукраинской стороны, то думаю, что сегодня довольно многие из них ответили бы примерно так же. К сожалению.

дядя, ты дурак ? ты - генератор белого шума  :laugh:
Просто сравните результаты у Петра и результаты у прихильники певної політсили. Или даже на это не способны ?  :weep:
   
Ні, не розумію. Бо саме Порошенко і Ющенко поховали Майдан-2004, а разом із ним і Надію Українців. Саме Ющенко і Порошенко свідомо привели до влади у 2010 Янучарню з усім відомими наслідками.
Це все. Реально нема сенсу витрачати час на коментування маячні.


А....так ты ж это...Натальевна ! Как я могла забыть !  :facepalm:
   
Дебилы,поясните,в каком законе зафиксировано что можно безнаказанно убивать людей в мирном городе.Пусть массажист Макс Г,нам об этом расскажет.

Еще один...друх олдбоя....Послушай Стаса Домбровского - он вчера спецом для такой ваты как ты все разжевал.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія