Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Передайте кто-нибудь Зеленскому

Re: Податковою реформою по Зеленському

Жорстка боротьба з податковими правопорушеннями стала одним з ключових чинників, що призвели до поразки Саакашвілі в Грузії. Але він хоча б провів глибокі звільнювальні реформи. В Україні нічого подібного поки що немає. Ілюзія, що панує у верхівці уряду: «зате ми не беремо хабарів», і тому, мовляв, люди з розумінням сприймуть будь-яке закручування гайок, є ні чим іншим як дурним самообманом. Побутова корупція цвіте і пахне, люди щодня стикаються з вимаганням поліцейських і інших дрібних бюрократів, а на інвективи на адресу топ-корупціонерів українцям начхати — поки вони стикаються постійно з тотальною корупцією на низовому рівні.

Резюме: фіскальні ініціативи Слуги народу, а конкретно — Данила Гетьманцева — груба політична (що веде до кризи довіри до президента і нової влади) і економічна помилка. Щоб почати швидко розвиватися, Україні потрібна радикальна стимулювальна реформа податкової системи, а не торжество азаровщини, позбавлене будь-якої логіки, крім логіки хапка.

Ось кілька відгуків на фіскальну творчість «з поля».

Консультант «великої четвірки»: «Якщо взяти в такому вигляді і почати реально застосовувати в зазначені терміни — „хвиля народного гніву змиє“. Можливо, сподіваються на те, що „суворість законів компенсується необов’язковістю їх виконання“. Якщо друге — значить буде ризик вибіркового ставлення влади (чиїсь порушення будуть бачити, а чиїсь — не помітять)».

Із заяви Союзу українських підприємців: «Представники СУП підкреслили, що через бажання уряду та парламенту приймати зміни швидко, ці законопроекти можуть призвести до трагічних для українського бізнесу наслідків і стати черговим стимулом піти „в тінь“. Незважаючи на задекларований партією „Слуга народу“ курс на ліберальні реформи, наразі бізнес побачив великий блок ініціатив, які можуть повернути „до темних часів“: замість ліберальних стимулів для розвитку влада дбає про фіскалізацію».

Зі звернення Європейської бізнес-асоціації, що нарахувала 13 підводних не каменів, а скель або навіть гір в законопроекті 1210: «Експерти Асоціації висловлюють своє застереження щодо недоцільності прийняття законопроекту в такому вигляді та у надзвичайно стислі строки, що пропонуються у зв’язку із невідкладним статусом законопроекту. Асоціація повністю підтримує заяву прем'єр-міністра України про те, що податкова реформа має розпочатися навесні 2020 року, а зміни до податкового законодавства повинні вступити в силу з 2021 року».

Виникає справедливе запитання, що робити з усім цим неподобством. Я бачу чотири кроки, які підведуть риску під адміністративним захопленням громадян, які випадково опинилися в правлячій партії.

1. Зупинити зміну податкових правил до розроблення концепції і стратегії глибокої податкової реформи. Президент повинен ветувати законопроекти з гетьманцевського пакета, якщо вони будуть прийняті Радою.

2. Доручити прем'єру в стислі терміни розробити концепцію податкової реформи, яка передбачає поетапне зниження фіскального навантаження до рівня 33−35% ВВП (можна порівняти з рівнем навантаження в країнах, що швидко розвиваються).

3. Публічно заявити про позицію президента: Україні потрібна справжня податкова реформа, зі зниженням номінальних ставок і вирівнюванням правил гри, а не ямковий ремонт на мінному полі.

4. Зміцнити Данилом Гетьманцевим парламентський комітет з питань молоді та спорту.

   
Re: Податковою реформою по Зеленському

Тепер прихильники певної політсили заживуть.  (tu)
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Ответить по сути нечего и товаришч слился.
Я таких, как ты, по косточкам разбирал, когда ты про ФУП даже еще и не знал...
Ну угомонись уже.
Я написал про себя, что я там плачу.  И твоей личности , как оппонента,  ето никак не затрагивало.

В ответе тьі написал про мои  " ограниченньіе умственньіе  способности"  , что  не то что затрагивает, а  есть прямой переход га личности.

 Кокда я тебя ткнул в ето , тьі начал шото нести, типа ,   а тьі первьій слился , тьі ж писал про то как тьі...

  Тьі как в децком саду - надо кричать усрался первьім, мож тода поверят.

   Потому предметньій диалог я с тобой прекратил.


    Ето я тебе  "пакостачкам "  разжевал.

    Компренде?

   

   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Так, це було однією з причин.
Але, як бачимо, і теперішня влада йде по тому ж шляху.
І наступна теж буде намагатися душити дрібноту. Звісно, якщо та дрібнота ще залишиться.
І так буде продовжуватися поки будемо вибирати олігархів або їх ставлеників.
Але здається, українці вже звикли до "глистів", інших кандидатів просто не сприймають.(
Пані Цікава,ви та шоста коза з страшної казки про 7 козлят,яка утрималась,чи відкривати вовкові двері.
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Ну угомонись уже.
Я написал про себя, что я там плачу.  И твоей личности , как оппонента,  ето никак не затрагивало.

В ответе тьі написал про мои  " ограниченньіе умственньіе  способности"  , что  не то что затрагивает, а  есть прямой переход га личности.

 Кокда я тебя ткнул в ето , тьі начал шото нести, типа ,   а тьі первьій слился , тьі ж писал про то как тьі...

  Тьі как в децком саду - надо кричать усрался первьім, мож тода поверят.

   Потому предметньій диалог я с тобой прекратил.


    Ето я тебе  "пакостачкам "  разжевал.

    Компренде?

 
Хватит флудить, забаню обоих.
   
Re: Податковою реформою по Зеленському

Тепер прихильники певної політсили заживуть.  (tu)

Особливо 10 млн пенсів на мінімалці
   
Re: Податковою реформою по Зеленському

Особливо 10 млн пенсів на мінімалці

Їм пояснять що то винні бариги.
   
Re: Податковою реформою по Зеленському

Їм пояснять що то винні бариги.

так и будет

если истерия о Свинарчуках снесла президента,
то истерия о предпринимателях разрушит страну

   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Хватит флудить, забаню обоих.

Бугага, такая важная)))

Когда на тебя чего- то там напишут, тьі заваливаешь  лавиной постами в любой ветке  и не стесняешься)

 
   
Re: Податковою реформою по Зеленському

так и будет

если истерия о Свинарчуках снесла президента,
то истерия о предпринимателях разрушит страну

Країна лишиться.
І називатися буде так само.
Але жити бути як ДНР.
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

 Шафран, зеленский  только что передал, что он чихать хотел на твой маннифест!

  Так по теме?
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Бугага, такая важная)))

Когда на тебя чего- то там напишут, тьі заваливаешь  лавиной постами в любой ветке  и не стесняешься)
Я с такими придурками, как ты, вообще не общаюсь.
И не хочу, чтобы ты тут резвился со своими тупыми постами.
Так что отвянь.
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Шафран, зеленский  только что передал, что он чихать хотел на твой маннифест!

  Так по теме?
Доповидь ушла.
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Доповидь ушла.

 На то, как тьі обзьіваешься?
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Единственный вариант полноценной офф-лайн фискализации – это наличие некоего" черного ящика" в составе уже не программного, а программно-технического РРО


нах

опять лобби монополистов производителей железа
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Доповидь ушла.
:S ку?
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

:S ку?

Я на дефачек не обижаюсь)
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

нах

опять лобби монополистов производителей железа
Нет. Знаю человека лично, работаю на его ПО. Занимается много лет именно разработкой програмного  обеспечения розничной торговли, кассовых аппаратов в том числе. Никакого отношения к власти не имеет от слова вообще.
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

:S ку?
Что?
   
Re: Податковою реформою по Зеленському

Володимир Поперешнюк

Співзасновник Нової пошти

Влада пішла в наступ на бізнес?

Корупційна привабливість і потенційний тіньовий дохід збільшуються, коли бізнесу складно і важко

З перших днів призначення нова влада пішла в наступ на бізнес. Законопроекти 1053, 1073, що повертають так звану «п’ятикратку», яку раніше скасував президент, впроваджують систему наклепу покупця на підприємця, розширюють застосування реєстраторів (РРО) та інші ініціативи із «закручування гайок» бізнесу, включно з підвищенням податку для ІТ, демонструє реальні наміри нової влади.

Стало зрозуміло, що ми, підприємці, — вороги, а особлива ворожа каста для них — це ФОПи. Ми це все вже проходили з їхніми попередниками. На жаль, серед українців теж є чимало прихильників боротьби з ФОПами. Від простих споживачів, яким не подобаються неправильні чеки у ресторанах, до представників бізнесу на звичайній системі оподаткування.

Я розумію їхню позицію, адже наша компанія теж сплачує податків 4 млрд грн на рік. Коли одні мусять платити багато, а інші мають можливість платити менше, це може здаватися несправедливим.

Але разом з тим ФОПи відіграють ключову роль у розвитку економіки. Саме завдяки їм наша економіка ще жива і навіть потроху зростає.

Що робити з несправедливістю? Логічна відповідь: спрощувати умови, знижувати податки для компаній на звичайній системі.

Але в чиновника інша логіка. Корупційна привабливість і потенційний тіньовий дохід збільшуються, коли бізнесу складно і важко. Ймовірно, саме тому, замість лібералізації, яку нам обіцяли, маємо погіршення умов для підприємництва. Кращої стратегії знищення України, мабуть, і не придумаєш.
   
Re: Податковою реформою по Зеленському

Планку для чнуш за незаконное обогащение уже подняли до 14 млн.
"Крім того у скасованій версії статті незаконними вважались активи, "законність підстав набуття яких не підтверджено доказами". На думку Конституційного суду, це суперечило презумпції невинуватості. У проекті, який вніс Зеленський, такої фрази немає."
А для людей тока 100 тыс. гривен можно иметь, все что больше априори неуплачены налоги, хоть даже всеми поколениями с 90-х их копили, и презумпция невиновности не хромает?
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Что?
шось в тебе нерви ні до чого..
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

шось в тебе нерви ні до чого..
та да, раздражает немного тупой флуд :rotate:
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

та да, раздражает немного тупой флуд :rotate:

Тебя раздражает, когда люди   говорят не то, что тебе хочеться сльішать, или то, что тьі в данньій момент времени понять не можешь. 

  В данньій момент  случилось то - что  Зе, обещавший борьбу с олигархами и поддержку народа  -   собираеться  деньги чавьіть как раз из наріда, а  олегархов и их структурьі , где  львиная доля  взимаемого бабла -  чавьіть  ему лячно.
   

    Вот и вся суть, остальное лирика.

Можешь не отвечать,  писать в етом треде большемне буду.
Надо ж бьіть джентельменом)
 
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Тебя раздражает, когда люди   говорят не то, что тебе хочеться сльішать, или то, что тьі в данньій момент времени понять не можешь. 

  В данньій момент  случилось то - что  Зе, обещавший борьбу с олигархами и поддержку народа  -   собираеться  деньги чавьіть как раз из наріда, а  олегархов и их структурьі , где  львиная доля  взимаемого бабла -  чавьіть  ему лячно.
   

    Вот и вся суть, остальное лирика.

Можешь не отвечать,  писать в етом треде большемне буду.
Надо ж бьіть джентельменом)
 
Спасибо :)
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Нет. Знаю человека лично, работаю на его ПО. Занимается много лет именно разработкой програмного  обеспечения розничной торговли, кассовых аппаратов в том числе. Никакого отношения к власти не имеет от слова вообще.

в смысле?
разве кассовые аппараты не строго по списку?
разве этот список не монопольный?

никаких аппаратных кассовых аппаратов, только программные
опять будут потом это железо проверять, поверять, обслуживать и прочее
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Ну угомонись уже.
Я написал про себя, что я там плачу.  И твоей личности , как оппонента,  ето никак не затрагивало.

В ответе тьі написал про мои  " ограниченньіе умственньіе  способности"  , что  не то что затрагивает, а  есть прямой переход га личности.

 Кокда я тебя ткнул в ето , тьі начал шото нести, типа ,   а тьі первьій слился , тьі ж писал про то как тьі...

  Тьі как в децком саду - надо кричать усрался первьім, мож тода поверят.

   Потому предметньій диалог я с тобой прекратил.

    Ето я тебе  "пакостачкам "  разжевал.

    Компренде?

Где в моем ответе ты нашел "ограниченньіе умственньіе  способности"???
Или читать тоже не научился?

Вот фраза целиком:
"И если ты об этом не знаешь - то это лишь показывает ограниченность твоего мышления, а не отсутствие наездов."

Что ты можешь тут оспорить? Что ты знаешь про наезды, но делаешь вид будто их нет?
Так это еще хуже - назывется подлость. Тебе _такой_ вариант больше нравится?

ЗЫ. И не мог ты прекратить предметного диалога по одной простой причине - ты его изначально не вел, а хотел лишь своими понтами "Я людям белую зарплату платил" оспорить очевидный тезис "А среди той деятельности [предыдущей власти], ой, немало можно найти такого, что только ухудшало положение малого и среднего бизнеса". Не вышло - и сразу в кусты.
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Тебя раздражает, когда люди   говорят не то, что тебе хочеться сльішать, или то, что тьі в данньій момент времени понять не можешь. 

  В данньій момент  случилось то - что  Зе, обещавший борьбу с олигархами и поддержку народа  -   собираеться  деньги чавьіть как раз из наріда, а  олегархов и их структурьі , где  львиная доля  взимаемого бабла -  чавьіть  ему лячно.
   

    Вот и вся суть, остальное лирика.

Можешь не отвечать,  писать в етом треде большемне буду.
Надо ж бьіть джентельменом)
 
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1055045.0;topicseen
Верховна Рада за основу у першому читанні підтримала президентський законопроект, яким пропонується збільшити суму доходів, після якої починається незаконне збагачення. Бонус для корупціонерів
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Где в моем ответе ты нашел "ограниченньіе умственньіе  способности"???
Или читать тоже не научился?

Вот фраза целиком:
"И если ты об этом не знаешь - то это лишь показывает ограниченность твоего мышления, а не отсутствие наездов."

Что ты можешь тут оспорить? Что ты знаешь про наезды, но делаешь вид будто их нет?
Так это еще хуже - назывется подлость. Тебе _такой_ вариант больше нравится?

ЗЫ. И не мог ты прекратить предметного диалога по одной простой причине - ты его изначально не вел, а хотел лишь своими понтами "Я людям белую зарплату платил" оспорить очевидный тезис "А среди той деятельности [предыдущей власти], ой, немало можно найти такого, что только ухудшало положение малого и среднего бизнеса". Не вышло - и сразу в кусты.
Брейк :)
   
Re: Податковою реформою по Зеленському

Незабаром завиють,довбойоби ЗЕлені!
   
Re: Податковою реформою по Зеленському

Або як робити штучне дихання не з того кінця
Володимир Федорін
Співзасновник Bendukidze Free Market Center

Рада в пожежному порядку розглядає кілька податкових законопроектів, які призведуть до істотного погіршення підприємницького клімату, вдарять по українському малому і середньому бізнесу. Це робиться під гаслами «детінізації», «виконання міжнародних зобов’язань України», і — хоча не озвучується вголос — необхідності провести непопулярні реформи, поки є підтримка в парламенті.

Обіцянка прем'єра Олексія Гончарука провести глибоку податкову реформу в 2020 році на цьому тлі звучить як притча про віслюка й падишаха: ті, хто бездумно голосують за божевільні ініціативи голови податкового комітету Ради Данила Гетьманцева мають всі шанси не досидіти в парламенті до нормальної податкової реформи.

Результатом прийняття гетьманцевського пакета буде посилення корупції, різке зростання невдоволення самозайнятих, додатковий відтік економічно активного населення за кордон і повна зупинка інвестиційної активності значної частини середнього бізнесу.

Україна, безумовно, потребує підвищення ефективності податкової системи. Різнобій ставок, нерівні умови конкуренції через неоподатковуваний тіньовий імпорт, привілейоване становище платників податків — олігархів — все це пригнічує інвестиційне середовище і є одним з ключових чинників нашої бідності. Нагадаю, Україна сьогодні — найбідніша країна Європи з ВВП на душу населення і одночасно найбільш економічно невільна (12 вересня це підтвердить свіжий ренкінг «Економічна свобода в світі» канадського Інституту Фрезера).

Податкова реформа, безумовно, передбачає й жорстке виконання нових, більш справедливих правил. Однак без кроків назустріч бізнесу, без зниження номінальних ставок всі суто фіскальні кроки будуть справедливо сприйматися українцями як тріумф бюрократії, порушення суспільного договору і обман довіри.

Міркування про лібертаріанство і чистий лібералізм, які можна почути з вуст Гетьманцева, не більше ніж шумова завіса. Він або повністю позбавлений економічного мислення, або — як податковий консультант — зацікавлений у максимальному ускладненні правил гри для подальшого отримання ренти з податкового хаосу. Замість того щоб балансувати заходи, що посилюють адміністрування, стимулювальними заходами (зниження ставок податків, податкова амністія тощо) «фракція консультантів» заклала в податкові законопроекти все те, чого тільки бажає душа податківця-корупціонера.

Грузія славиться жорсткою боротьбою з ухиленням від сплати податків. Однак заходам, які Україна пропонується прийняти зараз, в Грузії передували: податкова амністія; зниження ставок і скорочення кількості податків; рішуча зачистка правоохоронних органів, посадки ключових корупціонерів і жорстоке переслідування злодіїв у законі, котрі вважають себе джерелом влади.

Жодної з цих умов в Україні не дотримано. Замість того, щоб нарощувати політичний капітал президента, який прийшов до влади з програмою звільнення українців від корупціонерів, бюрократів та іншої безтолочі, податкові консультанти, що спливли незрозуміло звідки, його щедро витрачають.
возразить нечего.Можно только добавить.Главное чтобы попандопалы с гусями не разбежались как гонтаревы.
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Значит, так. Пишу последний раз для разгоняющих зраду.
Я много лет на ФУПе пишу одно и то же: главная проблема малого бизнеса - это сложное законодательство, сложное АДМИНИСТРИРОВАНИЕ.
А не то, что ни в коем случае ФОПам не надо вводить РРО.
Моя позиция ВСЕГДА была и остается следующей: СНАЧАЛА УПРОЩЕНИЕ АДМИНИСТРИРОВАНИЯ, ПОТОМ РРО.
Более того, я ВСЕГДА считала и считаю, что ФОПы как класс должны уйти в небытие.
Я всегда осуждала и осуждаю оптимизацию налогов крупного бизнеса за счет ФОПов. Это неправильно.
Я прекрасно знаю, как работает малое предпринимательство в развитых странах.
Все должны работать на равных условиях.
НО СНАЧАЛА УПРОЩЕНИЕ УСЛОВИЙ ВЕДЕНИЯ БИЗНЕСА, А ПОТОМ ПЕРЕХОД НА ОБЩУЮ СИСТЕМУ.
Я пережила пять президентов, переживу и шестого, если что.
И я всегда писала: защищать Зеленского я буду до начала сентября, т.е. до начала полноценной работы Парламента и правительства.
И всегда писала, что если будут лажать - буду критиковать нещадно.
Поэтому я даю им возможность не совершить ошибку. Если осознают, то есть надежда на положительные перемены.
Зы. Несмотря на все завывания ФУПА пока все остальное, что они делают, мне нравится. :rotate:

Как может столько глупости помещаться в одной головке??? :S  Я в шоке.
Все таки зельки - это результат отбора, а не случайность. Отбора отрицательного.
   
Re: Податковою реформою по Зеленському

Або як робити штучне дихання не з того кінця


 (tu)
   
Re: Податковою реформою по Зеленському

Незабаром завиють,довбойоби ЗЕлені!
Я сьогодні , довбойобам зеленим говорив, щоб готовили касові, бажано у зеленому кольору,сука мовчать, як гімна в рот понабирали...
Але вони ж засранці не будуть ніуя робити, щоб цю нечисть вигнати, коли прийде час, будуть знову інші за них робити , вичищати за ними,
те гімно яке вони привели до корита...
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Пилять :facepalm:
Слушаю Раду опять.
Принимают законопроект про подачу отчетности.
Хотят отчетность по ЕСВ подавать вместе с ЕСВ, причем ежемесячно.
Плюс увеличить штрафы за неправильную подачу отчетности. :facepalm:
У меня один вопрос к диджитализатору Гетьманцеву: нахрена подавать ежемесячно отчеты, если все равно все платежи налоговая видит и так. Почему не сделать просто ежегодный отчет, как во всех развитых странах?

Останнє редагування: 11 вересня 2019 16:39:19 від шафран
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Пилять :facepalm:
Слушаю Раду опять.
Принимают законопроект про подачу отчетности.
Хотят отчетность по ЕСВ подавать вместе с ЕСВ, причем ежемесячно.
Плюс увеличить штрафы за неправильную подачу отчетности. :facepalm:
У меня один вопрос к диджитализатору Гетьманцеву: нахрена подавать ежемесячно отчеты, если все равно все платежи налоговая видит и так. Почему не сделать просто ежегодный отчет, как во всех развитых странах?
і шо не так?
 Ordnung muß sein
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Пилять :facepalm:
Слушаю Раду опять.
Принимают законопроект про подачу отчетности.
Хотят отчетность по ЕСВ подавать вместе с ЕСВ, причем ежемесячно.
Плюс увеличить штрафы за неправильную подачу отчетности. :facepalm:
У меня один вопрос к диджитализатору Гетьманцеву: нахрена подавать ежемесячно отчеты, если все равно все платежи налоговая видит и так. Почему не сделать просто ежегодный отчет, как во всех развитых странах?
Немає слів... :(
зєндєркаМанда "професіоналів" вишукує все нові і нові причини для штрафів ФОПів.(
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

і шо не так?
 Ordnung muß sein
Зачем сдавать отчеты каждый месяц?
Чтобы был повод штрафы начислять за неправильпо поданный отчет?
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Немає слів... :(
зєндєркаМанда "професіоналів" вишукує все нові і нові причини для штрафів ФОПів.(
Так это всех касается, не только ФОПОВ :laugh:
   
Re: Передайте кто-нибудь Зеленскому

Так это всех касается, не только ФОПОВ :laugh:
Це прекрасно.)
За все потрібно відповідати. Лише гірко, що страждатимуть і нормальні люди, які не вибирали ЗєлєБєню.
А так - "швидше сядуть, швидше вийдуть".  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія