Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

50 000 сильних водіїв вантажівок, які прямують до Оттави, столиці Канади, які, як очікується, прибудуть уже в суботу, можуть побити світовий рекорд щодо найдовшої колони. Водії вантажівок, які називаються «конвоєм Свободи», виступають проти мандата федерального уряду на вакцинацію для транскордонної діяльності та надихають інших у всьому світі. Водії вантажівок від Канади до США, від Австралії до Європи об’єднуються в усьому світі, щоб протестувати проти надмірного впливу їхніх урядів на охорону здоров’я, особливо на примусове застосування вакцин. Очікується, що конвої свободи з Америки приєднаються до десятків тисяч далекобійників в Оттові в суботу, щоб змусити уряд скасувати прикордонні паспорти вакцини проти COVID. Група Facebook в Австралії під назвою «Офіційний конвой до Канберри 2022» налічує понад 66 тисяч учасників і готує конвой, який прибуде до столиці до 31 січня, щоб протестувати проти мандатів вакцин. У цей момент організовуються численні конвої по Європі, які прибудуть до Брюсселя в невизначений день. Група Telegram з понад 14 500 учасників збирає конвої по всьому континенту, щоб зустрітися в столиці. Europe Convoy виступає за відсутність паспортів vaxx, свободу здоров’я, відсутність медичного апартеїду та за те, щоб ціла низка європейських чиновників пішла у відставку.
Це зрозуміло і просто, і, як нещодавно сказав відомий подкастер Джо Роган, «Канада повстала».
Навіть найбагатша людина в світі Ілон Маск вчора заявив, що підтримує канадських далекобійників своїм 71,8 мільйонам підписників.
Хід може змінитися, оскільки далекобійники є серцем будь-якої економіки, а повстання цих груп людей може повернути економіку світу в рецесію. Можливо, уряди прокинуться з огляду на те, що вантажівки мають потужний рух, оскільки рух поширюється блискавично по всьому світу, може бути тим, що потрібно, щоб повернути певну медичну свободу і принаймні покласти край примусовим щепленням.

Цитувати
The 50,000 strong truck drivers heading to Ottawa, Canada's capital, expected to arrive as early as Saturday, may break a world record for the longest convoy. Called the "Freedom Convoy," the truck drivers oppose the federal government's vaccine mandates for cross-border activity and have inspired others worldwide.
Truck drivers from Canada to the US to Australia to Europe are banding together in protests worldwide against their respective governments' overreach of public health, especially forced vaccine mandates. Freedom convoys from America are expected to join tens of thousands of truckers in Ottowa on Saturday to get the government to repeal cross-border COVID vaccine passports. A Facebook group in Australia called "2022 Official Convoy to Canberra" has more than 66k members and is preparing a convoy to arrive in the capital by Jan. 31 to protest vaccine mandates. Multiple convoys across Europe are being organized at this very moment that will converge on Brussels at an unspecified date. A Telegram group with more than 14,500 members assembles convoys across the continent to meet in the capital. Europe Convoy is for no vaxx passports, health freedom, no medical apartheid, and for a whole host of European officials to resign.
It's clear and straightforward, and as the famous podcaster Joe Rogan recently put it, "Canada is in Revolt."
Even the richest man in the world, Elon Musk, chimed in yesterday and said he supports the Canadian truckers to his 71.8 million followers.
The tide could be turning as truckers are the beating heart of any economy, and a revolt among these groups of people can send economies of the world tumbling back into recession. Maybe governments will wake up to the power truckers have as the movement spreads like wildfire across the globe could be what is needed to regain some medical freedom and at least put an end to forced vaccinations.


   
А це вже класичне ІКОНІЧНЕ фото для будь якої революції.


   
The 50,000 strong truck drivers heading to Ottawa, Canada's capital, expected to arrive as early as Saturday, may break a world record for the longest convoy. Called the "Freedom Convoy," the truck drivers oppose the federal government's vaccine mandates for cross-border activity and have inspired others worldwide.
Truck drivers from Canada to the US to Australia to Europe are banding together in protests worldwide against their respective governments' overreach of public health, especially forced vaccine mandates. Freedom convoys from America are expected to join tens of thousands of truckers in Ottowa on Saturday to get the government to repeal cross-border COVID vaccine passports. A Facebook group in Australia called "2022 Official Convoy to Canberra" has more than 66k members and is preparing a convoy to arrive in the capital by Jan. 31 to protest vaccine mandates. Multiple convoys across Europe are being organized at this very moment that will converge on Brussels at an unspecified date. A Telegram group with more than 14,500 members assembles convoys across the continent to meet in the capital. Europe Convoy is for no vaxx passports, health freedom, no medical apartheid, and for a whole host of European officials to resign.
It's clear and straightforward, and as the famous podcaster Joe Rogan recently put it, "Canada is in Revolt."
Even the richest man in the world, Elon Musk, chimed in yesterday and said he supports the Canadian truckers to his 71.8 million followers.
The tide could be turning as truckers are the beating heart of any economy, and a revolt among these groups of people can send economies of the world tumbling back into recession. Maybe governments will wake up to the power truckers have as the movement spreads like wildfire across the globe could be what is needed to regain some medical freedom and at least put an end to forced vaccinations.
:love:
Я з тобою, Канада!
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

Тебе мало вашего отдельного підарского барака ты еще сюда это говно антиваксерское приволок ?
   
я думаю що це тількі початок бо заради понтів люди би не стояли при -24oC
 :super:

   
Гідність - це те без чого неможна жити, це те за що треба боротись...

   
Мюридам и всем прочим раша писакам очень тоже нравится
"..Теперь они подходят к столице и уже завтра, если Трюдо не пойдет на попятную или не введет войска, то вполне реально, что случится первая антикуарная революция, где люди смогут добиться своих прав сами, либо закончат многолетнюю диктатуру либералов, педерастов, извращенцев и фарм-корпораций"
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

Як на мене порівнювати цей протест і революцію Гідності це раша пропаганда, бо вони не мають нічого спільного: ні в вимогах (які не мають змісту, бо вимагають в федерального уряду те за що відповідає провінційний), ні в спротиві до протесту - поліція в Канаді перекриває дороги, щоб протест міг проїхати без перешкод навідміну від України, де було небезпечно їхати в сторону Києва.

А повторювати брехню про 50 тисяч траків, це взагалі перебор, коли на вчора їх було аж 110 траків (біля 500 машин в загальному).
   

Та ні, це кілька невакцинованих вийшли на вулиці
 Оттави погудіти в свистки

https://www.youtube.com/watch?v=4jhFxDgjQzs
   
   

Та ні, це кілька невакцинованих вийшли на вулиці
 Оттави погудіти в свистки

https://www.youtube.com/watch?v=4jhFxDgjQzs

Кілька?
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

согласен с лозунгом фак трюдо. с остальным не очень.
   
сьогодні і жовті жилети бунтують у Парижі  :shuffle:

   
сьогодні і жовті жилети бунтують у Парижі  :shuffle:

https://youtu.be/oeb-Go-Y6HI

Сегодня, как обычно по субботам....  :lol:
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

Як на мене порівнювати цей протест і революцію Гідності це раша пропаганда, бо вони не мають нічого спільного: ні в вимогах (які не мають змісту, бо вимагають в федерального уряду те за що відповідає провінційний), ні в спротиві до протесту - поліція в Канаді перекриває дороги, щоб протест міг проїхати без перешкод навідміну від України, де було небезпечно їхати в сторону Києва.

А повторювати брехню про 50 тисяч траків, це взагалі перебор, коли на вчора їх було аж 110 траків (біля 500 машин в загальному).

50000 це фігура речі, але їх дуже багато. Так що заспокойся. І не вводи людей в оману, за траки, авіа, залізницю та пароми відповіда трюдо. Як він відмінить мандати у тих індустріях, то всі інші теж попустяться.
Також всі індустрії що регулюються федерально підпорядковані трюдо також, а там мама не горюй, всі банки, всі телекомунікації, і багато іншого. І це не тільки державні якісь компанії, а всі приватні також. Так що не звізді тут. Провінції діють також з примусу федералів, бо гроші в тих є великі і ніяка провінція не хоче тих грошей втрачати.
І не бреши про 110 траків, бо то така ж маніпуляція як і 50000. Їх декілька тисяч.
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

То-  рука Москви.
І нога теж.
Це "всі знають!"(ц)

ПиСи Кляті кацапи! :tommy:

ПиПиСи  Дивно,чому вакси звично не поширюють цю,здавалося б просту та таку виграшну
думку??? :S
Беріть,поки безкоштовно! :-)o
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

Тебе мало вашего отдельного підарского барака ты еще сюда это говно антиваксерское приволок ?
==================
Пшло з цієї гілки, прибабахнуте! :punish:
Нам дуже цікава твоя думка про Канаду! :beach:
   
закончат многолетнюю диктатуру либералов, педерастов, извращенцев и фарм-корпораций"
Невже таке щастя можливе?

   
Невже таке щастя можливе?

В фантазиях маргиналов - да...   :D
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

Пшло з цієї гілки, прибабахнуте!
Нам дуже цікава твоя думка про Канаду!

пішло на канадський форум, прибабахнуте

мені дуже цікава твоя думка про мене !
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

пішло на канадський форум, прибабахнуте

мені дуже цікава твоя думка про мене !
=====================
Ти хоча б в Україні розберися, а потім будеш Канаду з гівном звично змішувати!
Не веди себе, як форменний кацап! :fuck:
Тільки кацапи бачать у всіх інших країнах недоліки, але своїх впритул не помічають. [KA]
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

50000 це фігура речі, але їх дуже багато. Так що заспокойся. І не вводи людей в оману, за траки, авіа, залізницю та пароми відповіда трюдо. Як він відмінить мандати у тих індустріях, то всі інші теж попустяться.
Також всі індустрії що регулюються федерально підпорядковані трюдо також, а там мама не горюй, всі банки, всі телекомунікації, і багато іншого. І це не тільки державні якісь компанії, а всі приватні також. Так що не звізді тут. Провінції діють також з примусу федералів, бо гроші в тих є великі і ніяка провінція не хоче тих грошей втрачати.
І не бреши про 110 траків, бо то така ж маніпуляція як і 50000. Їх декілька тисяч.
То ваша повна брехня про декілька тисяч траків, і про 50 тисяч то не фігура речі то маніпуляція щоб зробити вигляд що їх дуже багато. Я наводив лінк на підрахунок скільки траків заїжджали в Торонто. Ще підтягнулись з Монтреалю, може з Америки і все, там до 50 тисяч як до неба рачки.
Про індустрії які регулюються федерально це як? Банки відмінять маски а в провінції буде мандат на маски, то в банках можна без масок? Ви хоч розумієте розподілення повноважень між гілками влади в Канаді?
Трюдо може відмінити перетин кордону не вакцинованим, але як це допоможе якщо зі сторони Америки такі самі заборони.
Надійтесь скільки хочете, але до революції гідності цей протест немає відношення.

В нас в Манітобі палатки мітингуючі перед провінційною радою цілий рік стоять. Вільна країна хай протестують скільки хочуть.
   
Вільна країна хай протестують скільки хочуть.

Кацапам это непонятно... Если есть протест - значит мировая революция...  :D
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

=====================
Ти хоча б в Україні розберися, а потім будеш Канаду з гівном звично змішувати!
Не веди себе, як форменний кацап! :fuck:
Тільки кацапи бачать у всіх інших країнах недоліки, але своїх впритул не помічають. [KA]

при чому тут Канада, йолопе ? Про які недоліки мова ? Я про Канаду жодного слова не сказав ні тобі, ні твоєму колезі-дебілу.

Що вам обом мало вашого асилума, який вам люб`язно надав модератор і ви почали свою гівносрань антиваксерську назовні виносити.

натомість, ти мені, українцю, вказуєш шо мені робити на українському форумі, в які гілки ходити.

то ж я відповів тобі, канадієць, що свої настанови будеш роздавати на канадських форумах, а не тут.
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

Прийшов час повертатись до нормального життя, хто проти і чому?
   
Мюридам и всем прочим раша писакам очень тоже нравится
"..Теперь они подходят к столице и уже завтра, если Трюдо не пойдет на попятную или не введет войска, то вполне реально, что случится первая антикуарная революция, где люди смогут добиться своих прав сами, либо закончат многолетнюю диктатуру либералов, педерастов, извращенцев и фарм-корпораций"

 (tu)  [ua]  :love:
   

В фантазиях маргиналов - да...   :D
Колись і ліберасти, і педерасти були в маргіналах, поки не полюбили одне-одного.
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

при чому тут Канада, йолопе ? Про які недоліки мова ? Я про Канаду жодного слова не сказав ні тобі, ні твоєму колезі-дебілу.

Що вам обом мало вашого асилума, який вам люб`язно надав модератор і ви почали свою гівносрань антиваксерську назовні виносити.

натомість, ти мені, українцю, вказуєш шо мені робити на українському форумі, в які гілки ходити.

то ж я відповів тобі, канадієць, що свої настанови будеш роздавати на канадських форумах, а не тут.
=====================
Ти ще раз підтвердив,що ти ментальний кацап.
Тільки їм характерно вказувати, кому що робити, куди кому ходити і що їх думка- сама правильна. :facepalm1:
Далі- я такий же громадянин України, як ти, так що засунь свої ідіотські поради сам знаєш куди.
І ще- яке тобі діло до того, що відбуваєцця в Канаді???
Воно тебе як зачіпає?
Відносно "роздавання настанов"-підійди до люстерка . :punish:
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

Показати зображення...

Навіщо така довга база в тягача?
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

Протести вже в майже в усіх цивілізонаних країнах.
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

Пшло з цієї гілки, прибабахнуте!
Нам дуже цікава твоя думка про Канаду!

Ти ще раз підтвердив,що ти ментальний кацап.
Тільки їм характерно вказувати, кому що робити, куди кому ходити і що їх думка- сама правильна.

 :lol:
   
Протести вже в майже в усіх цивілізонаних країнах.
точняк!
вот и у нас на прошлых выходных был митинг антиваксов

   
А якого конкретно фрідома вона хочуть ?
Щось на кшталт:

 
   
:lol:

 :pooh_lol:
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

І ще- яке тобі діло до того, що відбуваєцця в Канаді???

не цікаво від слова зовсім, це взагалі не цікава нудна країна сама по собі. Проксі США.

але де я хоч слово сказав про Канаду, йолопе ?

Я сказав лише оце

Цитувати
Тебе мало вашего отдельного підарского барака ты еще сюда это говно антиваксерское приволок ?

тут мова про те, що вам виділили спеціальний асілум, де ви можете пригощати один одного своїм антиваксерськім гівном, про Канаду я нічого не казав.






   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

точняк!
вот и у нас на прошлых выходных был митинг антиваксов

Показати зображення...

так, був.

Під Верховною радою. Немало людей було.

Але Україна ще не настільки демократина як Канада і Австрія, тому виходять ще не багато.

   
А якого конкретно фрідома вона хочуть ?
Щось на кшталт:

 Показати зображення...

Фрідом на кшталт ковід вакс має бути як грип вакс. по вимогам
   
Re: Freedom Convoy це Всесвітня Революція Гідності? [A]

Ну то вже скоро додому поїдуть
Покаталися і досить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія