Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Народ вже навіть компілює
Так що імхо скоро з‘явиться народна ХР з підтримкою сучасного заліза

Кому треба - тут магніт на 46 гб

magnet:?xt=urn:btih:3d8b16242b56a3aafb8 da7b5fc83ef993ebcf3 5b&dn=Microsoft%20leaked%20source%20code%20archive_2020-09-24

Слив включает в себя также исходники DirectX 8 и Microsoft Paint и весит 12.9 Гбайт в распакованном виде и 2.539 Гбайт в запакованном (обе ОСи). Есть также полный торрент (magnet в комментах), вам нужен файл nt5src.rar (не windows_xp_source, это другой запароленный архив).


Во многих файлах добавлена поддержка IA64 и amd64 (да, есть поддержка Windows XP 64 bit edition). Есть pow.s, на ассемблере. mspaint в XPSP1\NT\shell\osshell\accesory\mspaint\ вполне компилируется! Содержит игры Hearts (на C++), Reversi, Solitare! Также есть исходники mssipotf, которые позволяют подписывать файлы шрифтов и проверять эти подписи (MD5 + RSA). Есть mscms, система управления цветом от Microsoft. Есть UI драйвер Postscript шрифтов NT\printscan\print\drivers\usermode\driverui\ps и makentf. Есть charmap.exe исходники.
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Так що імхо скоро з‘явиться народна ХР з підтримкою сучасного заліза
було б охуенно
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

хр - сама класна система.
все остальне дико бісить
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Ось що опенсорс та лінукс зробили!

Раніше б такого в принципі не могли очікувати.
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

вінда тепер опенсорс)
   
хр - сама класна система.
все остальне дико бісить
якби на хрюшу ставав той софт що виходить нині,було б чудово.
а так доводиться брати бубєн і бігати навколо заліза.
   
хто б ще виклав DX12 під ту ХР
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

якби на хрюшу ставав той софт що виходить нині,було б чудово.
а так доводиться брати бубєн і бігати навколо заліза.
біда навіть не в софті, а в тому, що сучасний інтернет під хп майже не працюватиме
тому що творці того сучасного інтернету (маю на увазі гугел) трохи загралися з "приватністю" і втратили адекватність
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

хто б ще виклав DX12 під ту ХР
її треба писати,  звідки дх12 під хр?
18 років різниці
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

якби на хрюшу ставав той софт що виходить нині,було б чудово.
а так доводиться брати бубєн і бігати навколо заліза.
угу
   
растич,мені інтернет іноді не так потрібен,як той софт що є.Голден Чіта для тренувань. ВірбЕдіт-обробка відео від Гармін.Софт пишуть під нові випуски ОС,чи залізо. я такий консервативний що до цих пір юзаю Тотал Командер.
   
Даже если кто что то выпустит, кто даст гарантию безопасности и стабильности в работе .
   
Клас...

Вінда від виробника то є зло/сміття/суцільний глюк ets.

Допотопна Вінда від виробника покалічена кривими руками неуків «єто савсєм друґоє дєло».

 :gigi:


В мене у всіх десктопах/лептопах стоїть десятка. Абсолютно ніяких проблем. Більше того - старе залізо як відродилось заново - все літає. А на новому просто немає слів - не гірше ніж на Маках.



Останнє редагування: 25 вересня 2020 19:51:15 від Маковій
   
Нові версії файфокса і хрома під хр не працюють ( а я на ній сиджу вже років 20 і не хочу міняти.
То довелося методом тика перебирати всі альтернативні браузери, і лише Макстон мене врятував!  :super:
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

а я на ній сиджу вже років 20 і не хочу міняти.
садомазо якесь
   
садомазо якесь
Та був поставив win 7, але не сподобалась, то я повернувся до хр... Сам дивуюся своєму консерватизму!))
   
вінда тепер опенсорс)
ага залишилось тільки щоб майкрософт GNU General Public License викотив.
   
И старый сизоносый музыкан, все причитал - вот раньше мы играли (с)
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

комусь це гівно ще потрібне???
   
комусь це гівно ще потрібне???
Це як теплий ламповий звук - на любителя  :D
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

якби це гейтс не злив, а відкрив.... а так... не знаю може хлопці з реактос втішаться
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Це як теплий ламповий звук - на любителя  :D
який я щасливий, шо зліз з цього ге 10 років тому B-)
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003
dmp

Интересно, кому это настолько нечего делать чтобы писать вместо вендоров железа и MS драйвера для XP для того, чтобы какие-то ретрограды запускали софт времен динозавров.
 Если кто-то думает, что это простое занятие, то нет, это еботня на полжизни.
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

   
Треба бути збоченцем ставити на сучасні компи WIN XP.... Я розумію якщо є комп якому років 10 то можна поставити і старий ламповий ХР
   
Треба бути збоченцем ставити на сучасні компи WIN XP.... Я розумію якщо є комп якому років 10 то можна поставити і старий ламповий ХР
Моєму якраз 11 і є. і хр на ньому літає)
   
а мені 2000 подобається
   
Я напевно по класиіікації Фупу - старий пердун. На ХР сидів до останнього, на 7 перейшов коли більшість народу уже давно 10 юзали. Пару років назад на роботі всі компи оновили на 10. Зручність ХР - не потрібно шукати через нет як змінити якісь налаштування. Більше того, те що в ХР елементарно знаходилося в налаштуанняз чи по првому кліку миші - в іпаній 10 потрібно змінювати ТІЛЬКИ через редактування реєстру.
ПС Доречі, я до цих пір фанат офісу 2003. Можливість більшість функцій знайти з кліку правої кнопки, а не лазання по всім меню - це непервершено. А щодо побудови графіків - старий ексель дрючить в хвіст і гриву всі сучасні версії екселю
ППС Доречі, в Екселі 2010 був прикол, що правильно задана інженерна формула видавала неправильні результати. Помічалося не тільки мною, неодноразово.
ППС Я безнадійний ретроград. Але як прикольно було бачити обличчя співробітника, коли я відкрив якийсь новий ексель файл 2003 - а він мені заявив, що це не ексель, і я його дурю :D
   
И кто баги будет фиксить? Народ за бесплатно? Бгг....
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Зручність ХР - не потрібно шукати через нет як змінити якісь налаштування.

Приміром, зручність Mac OS в тім, що в налаштування потрібно залізти один раз. Ну, ок, два. Це так, чисто для порівняння юзерських філософій.
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Приміром, зручність Mac OS в тім, що в налаштування потрібно залізти один раз. Ну, ок, два. Це так, чисто для порівняння юзерських філософій.
в лінуксі тре вибрати ДЕ під себе.  ось і вся філософія
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Ось що опенсорс та лінукс зробили!

Раніше б такого в принципі не могли очікувати.

 ні до чого тут опенсорс

просто мікрософт почав заробляти на сервісах шалені гроші, а вінда стала хреново продаватись через те що всі сидять у мобілках а нові писищники не особо то й купляють
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

ні до чого тут опенсорс

просто мікрософт почав заробляти на сервісах шалені гроші, а вінда стала хреново продаватись через те що всі сидять у мобілках а нові писищники не особо то й купляють
і як вони хочуть виправити це становище таким ходом?
   
Придбав недавно новий делл з і7 і Він10. Чешу репу думаючи чого людям не вистачає. Все працює, літає прямо, майже всі старі програми іноді 20 річної давності працюють під Він10 і не глючать. Потрібно бути папрощє і помічати гарне. Зекономте на кофії і придбайте він10 замість геморою на торентах.
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Придбав недавно новий делл з і7 і Він10. Чешу репу думаючи чого людям не вистачає. Все працює, літає прямо, майже всі старі програми іноді 20 річної давності працюють під Він10 і не глючать. Потрібно бути папрощє і помічати гарне. Зекономте на кофії і придбайте він10 замість геморою на торентах.
"продажник"тм? :weep:
за це гівно ніколи не платив і платити не збираюсь! linux forever!
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Так що імхо скоро з‘явиться народна ХР з підтримкою сучасного заліза
В вона ще комусь потрібна?
   
Помню я для хр были трояны на все вкусы. У хакеров это самая желанная ось была для ботнета  :)

И народ уже забыл, как одновременно ставили антивирус, фаервол, антималварь и каждую неделю обновлял их :laugh:

Останнє редагування: 26 вересня 2020 10:23:20 від DeL1T
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Помню я для хр были трояны на все вкусы. У хакеров это самая желанная ось была для ботнета  :)

И народ уже забыл, как одновременно ставили антивирус, фаервол, антималварь и каждую неделю обновлял их :laugh:
EOL. так само валили 98-му
   
EOL. так само валили 98-му
да, но уже во времена висты ситуация кардинально изменилась с безопасностью. Если хп пробивал любой закриптованный червь школьником, то трояны по висту-семерку вы в паблике не найдете.

Но примерно в теже времена сместились приоритеты с деструктивных вирусов на ботнеты.
   
Вообщемто 7ка это был кардинальный прорыв, а 10ка достигла совершенства.

Ностальгирывать за хр или 98 все-равно что ностальгирывать за балдур гейт каким-то. :)

Шо они там могут допилить? В итоге костыли будут занимать больше места чем сама ось.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія