Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Це називається вбивство

та канешна...экипаж мог в лёхкую наипать кацапив и полетить на запасной ...но гордыня мать ее

Останнє редагування: 12 квітня 2017 21:54:11 від Дуглас
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Официально!
Таки взрывчатка была заложена в самолете.

А,кто и для чего ее туда положил -разберется польская прокуратура.

только,что на Украина 24
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Да они надоели. Каждые пол года эта "новость"

Ничего не будет

Сцыкуны
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Да они надоели. Каждые пол года эта "новость"

Ничего не будет

Сцыкуны

зато гонорови. :weep:
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

А взагалі, які правильні дії Польщі мають бути? На вашу думку. Оголосити війну, не розглядаємо.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

А взагалі, які правильні дії Польщі мають бути? На вашу думку. Оголосити війну, не розглядаємо.

Ну,хотя бы выкинуть рашку  с европейских инситуций!не?
и возглавить в европе движение по секторальным санкциям для рашки всей европы!не?

запретить все пропагандиские каналы в европе спутник,раша тудей!не?

Объявить европой кремль пособником терроризма!не?(и что с этого выплывает).

как миннимум хотя бы это?




   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Ну,хотя бы выкинуть рашку  с европейских инситуций!не?
и возглавить в европе движение по секторальным санкциям для рашки всей европы!не?

запретить все пропагандиские каналы в европе спутник,раша тудей!не?

Объявить европой кремль пособником терроризма!не?(и что с этого выплывает).

как миннимум хотя бы это?
Якраз Польщу важко звинуватити, що вона в цьому напрямку не працює. Але в європейчьких установах рішення приймаються колегіально і від однієї Польщі мало, що залежить.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Якраз Польщу важко звинуватити, що вона в цьому напрямку не працює. Але в європейчьких установах рішення приймаються колегіально і від однієї Польщі мало, що залежить.
значит херово требует от европы..
что было бы если бы агенты кремля взорвали меркель или макрона?
я даже не хочу сейчас на эту тему даже говорить.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Якраз Польщу важко звинуватити, що вона в цьому напрямку не працює. Але в європейчьких установах рішення приймаються колегіально і від однієї Польщі мало, що залежить.
Они это должны были сделать сразу после теракта

Но испугались. Голову в песок. Сделали вид "он сам "упал"

Возможно, если бы тогда подняли гвалт - хуйло бы не атаковал нас
   
Поки ПІС при владі, навряд чи дізнаємося.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

значит херово требует от европы..
что было бы если бы агенты кремля взорвали меркель или макрона?
я даже не хочу сейчас на эту тему даже говорить.
Думаю булоб те саме.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Якраз Польщу важко звинуватити, що вона в цьому напрямку не працює. Але в європейчьких установах рішення приймаються колегіально і від однієї Польщі мало, що залежить.

поляки тогда незнали вывод комисии...шо самолет взорван..теперь знают..
надеюсь скоро выяснят кто...именно..
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Думаю булоб те саме.
тогда на европе можно ставить крест.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Они это должны были сделать сразу после теракта

Но испугались. Голову в песок. Сделали вид "он сам "упал"

Возможно, если бы тогда подняли гвалт - хуйло бы не атаковал нас
Думаю, у них не було достатньо матеріалів, щоб сто відсотково бути впевненими.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

тогда на европе можно ставить крест.
Даайте таки про реалії. От зібрали поляки матеріал, що стовідсотково підтверджує, літак збили. Що робити далі? Подавати до суду, чи якось по іншому?
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Думаю, у них не було достатньо матеріалів, щоб сто відсотково бути впевненими.
Если взрыв - по любому есть следы на телах

У меня другая версия: меркельша сказала молчать. Плюс конкурент Качинского был заинтересован. Прогнившая, сцыкливая и коррумпированная Европа.

Они сами выращивали хуйла. Проглотили Грузию, проглотили убийство поляков. И наконец Украина. Тут молчать нельзя было
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Если взрыв - по любому есть следы на телах

У меня другая версия: меркельша сказала молчать. Плюс конкурент Качинского был заинтересован. Прогнившая, сцыкливая и коррумпированная Европа.

Они сами выращивали хуйла. Проглотили Грузию, проглотили убийство поляков. И наконец Украина. Тут молчать нельзя было
Частина України окупована росією. Ми хоч дип відносини розірвали? Давайте перше ніж когось в чомусь звинувачувати, подивимось в дзеркало.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Даайте таки про реалії. От зібрали поляки матеріал, що стовідсотково підтверджує, літак збили. Що робити далі? Подавати до суду, чи якось по іншому?

ну я же описал выше..
требовать от ес полного разрывава с рашкой и полного эмбарго.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Частина України окупована росією. Ми хоч дип відносини розірвали? Давайте перше ніж когось в чомусь звинувачувати, подивимось в дзеркало.
радотает только консульство..
как таковых посольских отношений с рашкой нет.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

ну я же описал выше..
требовать от ес полного разрывава с рашкой и полного эмбарго.
Думаю, перше, потрібно в суді довести вину росії. Потім вже на основі рішення суду, вимагати те, про що написано вище. Це моя така думка.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Думаю, перше, потрібно в суді довести вину росії. Потім вже на основі рішення суду, вимагати те, про що написано вище. Це моя така думка.

п.с.
разумеется если подтвердится шо это рашкак их ипанула.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Частина України окупована росією. Ми хоч дип відносини розірвали? Давайте перше ніж когось в чомусь звинувачувати, подивимось в дзеркало.
Их посольство у нас закрыто. Наше закрыто? Не знаю

Нам нельзя объявлять им войну. Они получат законные основания бомбить наши города.

Пока война такая, да. Они делают вид что ихтамнет, наш президент говорит "та сторона" (боится сказать РФ), но убивают их наши солдаты? Убивают
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Полякам было проще - они в НАТО

Но думаю, именно НАТО (меркельша, жабоеды) , сказали полякам молчать. Боялись войны
   
п.с.
разумеется если подтвердится шо это рашкак их ипанула.
Бомбочка - це стрілочка на Варшаву. Чи вона на президентському борту каталося туди-сюди вже довго?
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Бомбочка - це стрілочка на Варшаву. Чи вона на президентському борту каталося туди-сюди вже довго?
Есть версия, что взрывчатка была заложена в крыле, во время ремонта самолёта в Рашке
   
Есть версия, что взрывчатка была заложена в крыле, во время ремонта самолёта в Рашке
То чим тоді займалися специ у Варшаві після ремонту?
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

У Польши больше претензий к Украине чем к параше.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

То чим тоді займалися специ у Варшаві після ремонту?
Доложили туску, или кто там был конкурентом: все готово.

Что ожидать от государства, которое проглотило убийство всей политической элиты первого эшелона?
   
Официально!
Таки взрывчатка была заложена в самолете.

А,кто и для чего ее туда положил -разберется польская прокуратура.

только,что на Украина 24

"офіційно"
це висновки парламентської комісії?
то польська прокуратура ні в чому не розбереться
   
Доложили туску, или кто там был конкурентом: все готово.

Что ожидать от государства, которое проглотило убийство всей политической элиты первого эшелона?
Хто при владі? Хто проковтнув? Отому у мене сумніви. Аніскілечки не хочу обілити Рашку, але я давно підозрюю братика, бо він скористався загибеллю і почав проводити свою політику. Президент Качинський таким шовіністом і таким звихнутим не був.
Подивіться на події через призму цієї персони і багато чого поясниться.

Останнє редагування: 25 лютого 2021 12:06:23 від ЛАРТА
   
ну я же описал выше..
требовать от ес полного разрывава с рашкой и полного эмбарго.

Я чекаю, вже 6 років, коли нарешті хтось перший з держав візьме на себе сміливість оголосити Рашку - терористичною державою і оголосить повне ембарго на будь-який рух (капіталу, транспорту, товарів) з цією країною.
І досі нічто. А я цього чекав не лише від рідної України. Це ж може бути Польща, Нідерланди, США, ВБ, Малайзія, Молдова, Грузія, Туреччина тощо
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Хто при владі? Хто проковтнув? Отому у мене сумніви. Аніскілечки не хочу обілити Рашку, але я давно підозрюю братика, бо він скористався загибеллю і почав проводити свою політику. Президент Качинський таким шовіністом і таким звихнутим не був.
Подивіться на події через призму цієї персони і багато чого поясниться.
Я же не оправдываю поляков

Не думаю на брата, думаю на другие силы

Но убивали, организовали все - кацапы

Каким способом они влияли на поляков, чтобы те проглотили - не важно

Их общество это проглотило, вот что важно

Европа это проглотила - вот что важно

Коллективная ответственность

Дальше была Украина, потому что европейские политики показали: можно убивать
   
Не думаю на брата, думаю на другие силы
Дуже непорядно когось звинувачувати, звісно, але мені то вже роки муляє. Були якісь польські спроби розібратися, але все розбиваалося.
Чому поляки ще досі не звинуватили Рашку? Та бо Рашка може добре відбити удар, може знати правду.
Якщо я не права, то це визнаю, але лише тоді, коли доведуть протилежне. Поки що цього не бачу, на жаль.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Дуже непорядно когось звинувачувати, звісно, але мені то вже роки муляє. Були якісь польські спроби розібратися, але все розбиваалося.
Чому поляки ще досі не звинуватили Рашку? Та бо Рашка може добре відбити удар, може знати правду.
Якщо я не права, то це визнаю, але лише тоді, коли доведуть протилежне. Поки що цього не бачу, на жаль.
Поддерживаю

Поэтому такие "новости" ни о чем

Они либо набираются смелости и официально через президента заявляют: было убийство нашей верхушки

Либо молчат
   
Поки ПІС при владі, навряд чи дізнаємося.
але ж ПІС не був при владі, коли сталася катастрофа.
   
Я же не оправдываю поляков

Не думаю на брата, думаю на другие силы

Но убивали, организовали все - кацапы

Каким способом они влияли на поляков, чтобы те проглотили - не важно

Их общество это проглотило, вот что важно

Европа это проглотила - вот что важно

Коллективная ответственность

Дальше была Украина, потому что европейские политики показали: можно убивать

а чого ви про Нобелівського лауреата Барака Абаму забули?
   
плюс до того - загинула у більшості "правиця" . Кому це вигідно - чи новим "правим" , які стали на місце попередніх, чи їх конкурентам, які і тоді керували Польщею і фактично "зам"яли" трагедію ?
   
але ж ПІС не був при владі, коли сталася катастрофа.
Другий Качинський відразу прийшов до влади і розпочав шовіністичну політику, н-д щодо України. Загиблий Качинський того не робив і укладав з нами добросусідські відносини. Після його смерті усе відразу помінялося.
   
дайте лінк на останню новину бо це зараз на рівні одна бабка сказала... :shuffle:
   
Другий Качинський відразу прийшов до влади і розпочав шовіністичну політику, н-д щодо України. Загиблий Качинський того не робив і укладав з нами добросусідські відносини. Після його смерті усе відразу помінялося.
   не прийшов. Після загиблого Качинського президентом став Коморовський . Влада - і прем"єр Туск, і президент Коморовський були від ГП. То вже пізніше і Коморовський вибори програв (великою мірою завдяки Україні, Верховна Рада якої умудрилася в присутності Коморовського прийняти закон , у якому накладалась відповідальність за заперечення героїзму борців за Україну в т.числі ОУН,УПА )  .
 Другий Качинський хіба став головою ПІСу після смерті брата, але до влади в Польщі ще нє .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія