Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інтерстеллар то взагалі...

Інтерстеллар то взагалі...

Це вам не кацапско-зеленське лайно типу сватів з цінностями поверещати побухати поригати

Не слухай темряву в опівнічну добу
На схилі дня нехай палає твій вогонь
Щоб світло ночі не віддати на ганьбу

Останнє редагування: 25 листопада 2017 22:55:31 від nsvvpn
   
Re: Інтерстеллар вообщє

Разів 5 дивився.

2 рази в кінотеатрі

Да, я такий
   
Re: Інтерстеллар вообщє

Разів 5 дивився.

2 рази в кінотеатрі

Да, я такий

Сериал Доктор кто в 100000 раз лучше Интерстеллара.
   
Re: Інтерстеллар вообщє

Сериал Доктор кто в 100000 раз лучше Интерстеллара.

Мдаааа  :facepalm1:
   
Re: Інтерстеллар вообщє

Це вам не кацапско-зеленське лайно типу сватів з цінностями поверещати побухати поригати
П'ятий вимір цікаво. але сам антураж гинучої від пилюки планети не вразив.
   
Re: Інтерстеллар вообщє

Отличный фильм. Меня очень впечатлил. Момент где он смотрит видеопочту за много лет смотрел много раз. Очень берет за душу
   
Re: Інтерстеллар вообщє

Отличный фильм. Меня очень впечатлил. Момент где он смотрит видеопочту за много лет смотрел много раз. Очень берет за душу

є таке..
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Батько сказав що повернеться. І повернувся.

Така мораль американських фільмів.
А не побухати поверещати як недорізані свині

Останнє редагування: 25 листопада 2017 22:59:42 від nsvvpn
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Сильний фільм  (tu)

Хто любить фантастику, дивіться серіал The 100
Він на нетфліксу, але можна мабуть і в тирнеті знайти
https://en.wikipedia.org/wiki/The_100_(TV_series)

Ото отаке треба перекладати на українську щоб нарід окультурювався, не дивився лайно якесь про мєнтів
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Ага, а зеленські вважають що творять мистецтво. Їх шлак і лайно по тв цілодобово. Інтерстеллар раз на півроку. А потім дивуємося що у нас так багато споживачів калу.
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Попсова кіношка ніачьом

Дивіться одисею кубріка
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

діскавері наука краще  (tu)
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...
Svitlana Bykova

3 рази в кіно, з них 1 раз в імах
геніальний фільм

тре передивитися
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Фильм-то отличный спору нет.
Токо я не понял: Купера люди будущего как-то подобрали в черной дыре, потом засунули в некое пятое измерение, но в конкретную комнату, в которой он мог переместиться в любой момент времени и с помощью гравитации, которая ему как-то стала покорна, управлять неживыми (только неживыми?) объектами в любой точке пространства этого момента времени (или любого момента времени?), а потом, по окончанию сеанса передачи информации, выкинули в скафандре где-то под Сатурном, где его и подобрали лет 50 спустя?

Я все правильно понял?
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Только что по айситиви посмотрел.
Завтра днём айситиви повторит.
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Сейчас на айситиви ...классика фантастики- звёздные врата.
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

3 рази в кіно, з них 1 раз в імах
геніальний фільм

тре передивитися
я лише двічі дивилася.  так про що папа намагався повідомити з-за книжних полок?
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Так, фільм (tu) багато. Ідея, смислове наповнення (думки, суперечки героїв), несподівані ходи, самовіддача акторів. Це не розважальний примітив. Тримає, залишає враження.

Останнє редагування: 26 листопада 2017 00:22:22 від соннна.тетеря
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Сейчас на айситиви ...классика фантастики- звёздные врата.
П'ятий елемент залишаєтся неперевершеним.
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Сейчас на айситиви ...классика фантастики- звёздные врата.
Там их валом. СГ1 в свое время был очень крут, я так до конца и не досмотрел,надо будет пересмотреть (правда там 10 сезонов по 20-22 серии в каждом и по 45 минут...). Мне понравилось СГ Атлантида  и СГ Вселенная. Еще другие планирую посмотреть в будущем. Еще рекомендую как классику - Звездный путь посмотреть от самых древних (включая сериалы старые и Ентерпрайз) и до современных.
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

П'ятий елемент залишаєтся неперевершеним.

От П'ятий елемент розважальний, хоч і справді по-своєму неперевершений. А цей глибокий. Достатньо ігровий і в той же час достатньо філософський.
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Там их валом. СГ1 в свое время был очень крут, я так до конца и не досмотрел,надо будет пересмотреть (правда там 10 сезонов по 20-22 серии в каждом и по 45 минут...). Мне понравилось СГ Атлантида  и СГ Вселенная. Еще другие планирую посмотреть в будущем. Еще рекомендую как классику - Звездный путь посмотреть от самых древних (включая сериалы старые и Ентерпрайз) и до современных.
Ну тоді вже до купи і Вавілон п'ятий   :-)o
   
Re: Інтерстеллар вообщє
tyv

Сериал Доктор кто в 100000 раз лучше Интерстеллара.
А доктор Черновецький тобі як?!  :laugh:
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Фильм-то отличный спору нет.
Токо я не понял: Купера люди будущего как-то подобрали в черной дыре, потом засунули в некое пятое измерение, но в конкретную комнату, в которой он мог переместиться в любой момент времени и с помощью гравитации, которая ему как-то стала покорна, управлять неживыми (только неживыми?) объектами в любой точке пространства этого момента времени (или любого момента времени?), а потом, по окончанию сеанса передачи информации, выкинули в скафандре где-то под Сатурном, где его и подобрали лет 50 спустя?

Я все правильно понял?

 :) Технічна точність подій тут неважлива. Описали ви все правильно, але головне власне ідея, що місія несподівано для учасників стала успішною в немислимий спосіб, і Купер зробив правильний вчинок, коли пішов на самопожертву.
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Дуже цікава ідея, особливо з точки зору причинно-наслідкової логіки.

Останнє редагування: 26 листопада 2017 00:56:07 від Taras_Potatos
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

тока вот не в "пятом измерении"... а в пятимерном пространстве
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

 (tu)
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

тока вот не в "пятом измерении"... а в пятимерном пространстве

ну ок, в пятимерном пространстве...
токо я не понял, если Купер мог дергать стрелочкой часов, то почему он не мог тупо дергать карандашом по бумаге, например?
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Завтра днём айситиви повторит.

+
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

ну ок, в пятимерном пространстве...
токо я не понял, если Купер мог дергать стрелочкой часов, то почему он не мог тупо дергать карандашом по бумаге, например?
Plot device.
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

ну ок, в пятимерном пространстве...
токо я не понял, если Купер мог дергать стрелочкой часов, то почему он не мог тупо дергать карандашом по бумаге, например?
вы хотите понять структуру пространства и механизмы происходящие в нем на примере художественного фильма? вам не смешно? ничего про реальное понимание возможной размерности пространства отличной от 3х (ну или 4х, как кому)  этот фильм не расскажет (та и никто сейчас не расскажет).  это просто художественный вымысел
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

ну ок, в пятимерном пространстве...
токо я не понял, если Купер мог дергать стрелочкой часов, то почему он не мог тупо дергать карандашом по бумаге, например?

Він не міг нічого придумати, що робити, доки не згадав слова його напарниці про почуття любові як можливу силу, що діє крізь простір і час.
Коли серед засобів впливу вибрав годинник, робот його перепитав, чи впевнений він, що дочка візьме годинник (повернеться по нього останньої миті). Він відповів так, бо його він їй дав (любов дитини до батька все ж таки спрацює).
Тобто, для висловлення ідеї сценаристи вирішили, що цього достатньо. Якби пішли на автописьмо, то, може, це вже був би перехід у розряд розважальності (зайвої ефектності). Не хотіли цього.
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Стар Трек.

вот где позитив.

во всех стартреках - потому что это стиль.
хотелось бы новый,который сейчас в штатах идёт на тв чтобы уже катали на украинских каналах на мове

чернуха чужих - это конечно свежо - но - непозитивно,в смысле несозидательно.

интерстеллар - тоже несозидательно

а вот "Восхождение Юпитер" - это круто ))))

восхождение юпитер - это 5 элемент современности,в натуре
требую продолжения ))
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Я пробував дивитись, не додивився. Але те ж трапилось з Стар Ворз. Не знаю, як люди цю тяганину дивляться.
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Там их валом. СГ1 в свое время был очень крут, я так до конца и не досмотрел,надо будет пересмотреть (правда там 10 сезонов по 20-22 серии в каждом и по 45 минут...). Мне понравилось СГ Атлантида  и СГ Вселенная. Еще другие планирую посмотреть в будущем. Еще рекомендую как классику - Звездный путь посмотреть от самых древних (включая сериалы старые и Ентерпрайз) и до современных.
попробуй сериал "Темная материя", отличная штука про космос, особо первые 2 сезона, в третьем уже не то правда. Мне так же понравился сериал Андромеда, вначале как то не очень было, а потом у них очень даже хорошо пошло... пока в 3-м сезоне не сменили пишушего сценарий сериала, хотя все равно смотрябельно в принципе до конца.

Ну и куча старого есть про космос из фантастики, тот же отличный сериал Firefly например или скажем довольно жизненный Space Above and beyond.

Останнє редагування: 26 листопада 2017 01:19:59 від Alexey Checkin3
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Я пробував дивитись, не додивився. Але те ж трапилось з Стар Ворз. Не знаю, як люди цю тяганину дивляться.
+1
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

Не знаю, як люди цю тяганину дивляться.

есть такое правило у нормальных людей - "критикуешь - предлагай"

ты прокритиковал а своего варианта не дал - если в течении 2-минут не изложишь свои симпатии в фантастике,буду считать тебя говнюком и пидаром
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...
h2o

вы хотите понять структуру пространства и механизмы происходящие в нем на примере художественного фильма? вам не смешно? ничего про реальное понимание возможной размерности пространства отличной от 3х (ну или 4х, как кому)  этот фильм не расскажет (та и никто сейчас не расскажет).  это просто художественный вымысел
научная спекуляция
в книге  кипа торна "интерстеллар: наука за кадром" все использованные в фильме идеи изложены в научно-популярном стиле
в том числе и их визуализация тессеракта
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

есть такое правило у нормальных людей - "критикуешь - предлагай"

ты прокритиковал а своего варианта не дал - если в течении 2-минут не изложишь свои симпатии в фантастике,буду считать тебя говнюком и пидаром

Doctor Who, The Sarah Jane Adventures, Sapphire and Steel, Red Dwarf, Plan 9 from Outer Space :)
   
Re: Інтерстеллар то взагалі...

научная спекуляция
в книге  кипа торна "интерстеллар: наука за кадром" все использованные в фильме идеи изложены в научно-популярном стиле
в том числе и их визуализация тессеракта
какие идеи?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія