Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Спочатку кричали про 50 машин.
Потім про половину машин.
Потім виявилось шо половина від 50-ти.
Тепер 19
Я особисто знаю за 9 (але не заперечую шо їх може бути більше)
Заніматєльная  матєматіка  (tu)
=================
Відмітьте, я не говорю шо корупції там немає.
Я згоден шо ця машина ніразу не ТПК. Для міста і між містами норм. Для передка...  :) Та покищо і на тому спасибі.
Але те як подається інформація нашими і ненашими, з дозволу сказати, "журналістами", це шось з чимось.

Останнє редагування: 21 лютого 2018 01:20:00 від Morcheeba
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

ну шо тут? свингеры полностью отрицают зашквар?
или "если кто-то кое-где еще порой честно жить не хочет"?

 :weep:

 

   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Спочатку кричали про 50 машин.
Потім про половину машин.
Потім виявилось шо половина від 50-ти.
Тепер 19
Я особисто знаю за 9 (але не заперечую шо їх може бути більше)
Заніматєльная  матєматіка  (tu)
=================
Відмітьте, я не говорю шо корупції там немає.
Я згоден шо ця машина ніразу не ТПК. Для міста і між містами норм. Для передка...  :) Та покищо і на тому спасибі.
Але те як подається інформація нашими і ненашими, з дозволу сказати, "журналістами", це шось з чимось.

Таваристч на работе?
50 машин было поставлено всего. Из них сломалось 19. Процент посчитать можете?

То что вы особысто знаете мы уточнили. Ваши знания ничего не добавляют и не опровергают изложенного в NYT

Ну и что бы прекратить эти кацапские  бредни про продажную газетенку - NYT, WP и WSJ три самые авторитетные газеты в Штатах

Останнє редагування: 21 лютого 2018 01:57:30 від SlavRedko
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Получається шо кореспондент несказав нічого нового, чого ми ше не чули. Получається шо кореспондент перепостив загальні фрази  шо валяються в укрнеті.
А якшо взяти до уваги його істочніки...
то потрібно 10 раз подумати чи варто зважати на перепост інформації зроблений таким кореспондентом.
ПиСи: я хоч якись "свіжачок" вам підкинув по цій справі на відміну від Пулітсерівського лауреата.

Во первых, если бы не корреспондент то мы бы тут чулы от вас про только 9 машин.
Во вторых, работа корреспондента заключается в собирании информации из разных источников, обобщения и анализа ее.
Что он и сделал, написав нормальную статью в солидном издании.
Это не блог какого нибудь лома, а New York Times.
Многие газеты и новостные издания очень часто делают перепост из NYT, так как считается что там информация со знаком качества.

Хотя и там бывают проколы когда корреспондент долгое время публиковал новости высосанные из пальца.
Был серьезный скандал и сделаны соответствующие выводы по веттированию материала.
Но если кто то из властных воров считает что он исказил информацию, то он может подать иск к этой газете на пару десятков миллионов баксов.
Выиграет иск и воровать больше не нужно будет :D
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Саме так. Товариш на роботі, товаришу не спиться.
50 машин было поставлено всего. Из них сломалось 19. Процент посчитать можете?
Я не  про сьогодні, а про те як ця інформація перекручувалась зрадодятлами і прєображалась в інтернетах  відколи з'явилась. Добре шо вже вийшли на 19.
Во первых, если бы не корреспондент то мы бы тут чулы от вас про только 9 машин.
Не факт шо ви від мене взагалі шось би почули, якби не місцеві фупівські баяністи.


Останнє редагування: 21 лютого 2018 02:05:06 від Morcheeba
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Ну и что бы прекратить эти кацапские  бредни про продажную газетенку
зацитуйте прошу де я таке писав?
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Саме так. Товариш на роботі, товаришу не спиться.
Я не  про сьогодні, а про те як ця інформація перекручувалась зрадодятлами і прєображалась в інтернетах  відколи з'явилась. Добре шо вже вийшли на 19.
Не факт шо ви від мене взагалі шось би почули, якби не місцеві фупівські баяністи.

Обсуждается статья в которой с самого начала было написано про 19 машин.
Вы хотите обсудить что то «преображенное в интернетах» - откройте тему и гневно изобличайте там.

Ваши «9 машин» ничего нового к информации в статье не добавили.
Хотя я не прав, вы вскользь упомянули вид поломки.
Но интересно, 9 машин это то что вокруг вас ездит. Из какого общего числа?
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Вы хотите обсудить что то «преображенное в интернетах» - откройте тему и гневно изобличайте там.
Можна???
Я такий вам вдячний.
=============
Обсуждаються в тому числі і маніпуляції навколо цієї "новини".
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Можна???
Я такий вам вдячний.
=============
Обсуждаються в тому числі і маніпуляції навколо цієї "новини".

А нельзя ли ссылку на «манипуляцию вокруг этой новости»?
Или вы сами сманипулировали и сами разоблачили! :)
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

А нельзя ли ссылку на «манипуляцию вокруг этой новости»?
Или вы сами сманипулировали и сами разоблачили!
Для початку, таваріщ на роботі, ссилку на те де я розповідав про продажну газетьонку.
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Коментар в тему

Roman Donik

Про Медичні Богдани (Богдан-2251). Почитав про виступ Корчинської, в останній сесійний день, з приводу того, що закупили Богдани замість якихось крутих закордонних медичок. Відразу хочу сказати, що не буду говорити про ціну. Тому що навіть не знаю за яку ціну вони закуповувалися. Як і не знаю справжньої ціни тих автомобілів, про які говорила Корчинська. Вона може істотно відрізнятися від названої. Тому що при всій повазі до того, що зробила Корчинська, вона все-таки дружина свого чоловіка - Дмитра Корчинського. Який, заради красного слівця, може легко при3,14здіти.

Мова взагалі не про Богдана. Мова про свої армійські автомобілі, який роблять тут. З ЗІПом і Рембазою.

Преамбула. За час війни, ми купили і передали у війська півтора десятка УАЗів. Ще, приблизно, штук 50 відремонтували. Моя думка з 14 року - найкращий ремонт УАЗа, це граната. Ремонтувати УАЗи та таблетки (буханки) - це пекло. Скільки разів ми купували на "Лоскі" запчастини, привозили, а потім відвозили назад, тому що не підходять і по кілька разів їх міняли. Запчастин немає, або вони не ті, або трохи - трохи не ті, або зовсім - зовсім не ті. Кожен раз, коли ЗСУ списують УАЗ, десь уві сні, посміхається щасливий Донік.

Крім цього, було передано близько п'яти десятків позашляховиків і мікроавтобусів. Ситуація із запчастинами на волонтерські машини теж пекельна. Набагато з цих автомобілів так само немає запчастин. А ті що є в продажу, нові, стоять більше самої машини, купленої в 14 році. Але волонтерські машини ми ремонтуємо добре, тому що у нас є реальний фахівець, який займається запчастинами років 20. І все одно, на багато з них, запчастини знайти неможливо. Доводиться підбирати методом наукового тику.

А ось ті хамві, які нам давали на початку війни, не ремонтуються. А не ремонтуються, тому що на них немає запчастин. Ремонтують їх шляхом розбирання донорів. А коли дорозбирають донора, то його списують.

Під час другої світової війни у ​​Англійців були схожі проблеми з ремонтами літаків, тому що їх було дофіга і всі різні. А запчастин на дофіга і на різні не було. Ось так вони і стояли не придатні до ремонту.
У 15 і 16 роках вже всі розуміли, що в армії потрібен, як мінімум, єдиний двигун для автомобіля. В ідеалі ще й трансмісію взаємозамінну. На медичний і штабний транспорт. У нас не було нічого. Від слова зовсім. Те що є зараз теж ще далеко від ідеалу. Але це перші поставки такої техніки в ЗСУ. Техніки, яка збирається тут. В Україні.

У червні перші медичні машини були передані у війська. Всього було закуплено 100 штук.

З червня місяця 17 машин потрапили в ремонт. 10 автомобілів відремонтовані і відправлені назад у війська. Зараз залишилося дві машини на станції. Сьогодні-завтра ці дві будуть готові виїхати в війська, а на їх місце заїдуть останні п'ять машин. Слабке місце - паливна система. Євро-5. Я взагалі не розумію, навіщо військовим машинам ці стандарти Євро. Але повернемося до Богдана. Було пару рекламацій по зварних швах і по коробці. Усунули, замінили. 10 машин відремонтовані по гарантії. 7 машин не потрапили під рекламацію, тому що була проблема по паливній системі, яка не підпадає під гарантію. Виявлені ​​бруд і всяке сміття. Це проблеми польових заправок. Це проблема заправок на війні. 7 не потрапилвших під гарантії машин, завод ремонтує у вигляді надання допомоги ЗСУ, за розпорядженням директора. СТО заводу, десь в Донецькій області. Уже вилетіло з голови в якому місті.

На кожну рекламацію є реакція. На наступну партію, на прохання військових, будуть ставити додатковий паливний фільтр. Тобто, виробник іде на контакт і зацікавлений у подальшій співпраці.
Я не знаю багато це чи мало 17 машин зі ста за півроку. Дійсно не знаю. Єдине, що можу сказати напевно. Те, що їх лагодять - це реально добре. Про Богдана я озвучив лише ті цифри, які дізнався особисто. Це чесні цифри автомобільної служби ЗСУ на вчорашній день. Просто для того, щоб ви самі могли зробити висновки, а не слухати когось, хто розповідає заради красного слівця.
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Як відомо, з 50 доставлених на фронт автомобілів "Богдан-2251" 25 довелося ремонтувати або повертати на завод. Згідно з державним оборонним замовленням, МОУ отримало 100 автомобілів. Наразі ЗСУ прийняли половину.

https://www.pravda.com.ua/news/2018/02/11/7171242/
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Для початку, таваріщ на роботі, ссилку на те де я розповідав про продажну газетьонку.

ну я бы поберег время и нервы на кормежку этого тролля
тупое же как сибирский валенок
и еще этим задрачивает с умным видом
типа оно не просекает проеба журналюги
который проблемы чисто технические для армии
подает под соусом и фактами коррупции.
причем этот гандон себя избавил от всяческих доказательств.
настрочил и п***а - а вы сами доказывайте и ройте факты , связь
и логику в его бреднях и имхах.

что такое чмо сидит на кормежке у NYT
а у них нет нюха на все это ,то это не делает чести им.

Останнє редагування: 21 лютого 2018 02:49:43 від elipse
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

ну я бы поберег время и нервы на кормежку этого тролля
Та мені всеодно до ранку не спати))
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Один з "поломаних" Богданів. В дрєбєзги вопше.
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Лом на ночном дежурстве :lol:
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Лом на ночном дежурстве
Ну да. 04:32  (tu)
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

Там еще забавней

Львівський батяр
@KarpenkoBatjar
·
13 ч
в кінці статті на NYT пише "Iulia Mendel contributed reporting". Знайшов я дану Юлію.

(link: https://www.nytimes.com/2018/02/19/world/europe/ukraine-corruption-military.html) nytimes.com/2018/02/19/wor…



я так понимаю очередной кацапский сливной бачек просто опубликовал от своего имени очередной кацапский высер, даже его не писал

   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

З червня місяця 17 машин потрапили в ремонт. 10 автомобілів відремонтовані і відправлені назад у війська. Зараз залишилося дві машини на станції. Сьогодні-завтра ці дві будуть готові виїхати в війська, а на їх місце заїдуть останні п'ять машин. Слабке місце - паливна система. Євро-5. Я взагалі не розумію, навіщо військовим машинам ці стандарти Євро. Але повернемося до Богдана. Було пару рекламацій по зварних швах і по коробці. Усунули, замінили. 10 машин відремонтовані по гарантії. 7 машин не потрапили під рекламацію, тому що була проблема по паливній системі, яка не підпадає під гарантію. Виявлені ​​бруд і всяке сміття. Це проблеми польових заправок. Це проблема заправок на війні. 7 не потрапилвших під гарантії машин, завод ремонтує у вигляді надання допомоги ЗСУ, за розпорядженням директора. СТО заводу, десь в Донецькій області. Уже вилетіло з голови в якому місті.


а от цього мацковскій каріспандєнт точно не помітить, і сракашвілі не помітить, і шабунька не помітить і інша "антикорупційна" шобла0йобла ніколи не помітить, бо ж якщо таке помічати, то й по миру з простягнутою рукою можна піти, або чого доброго ще доведеться десь чесно працювати, а не гранти та хабарі прожирати
   
Re: In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military

ты дибил

антикоррупционные оргнаы не борются скоррупцией .. они ее создают и борются с ПОЛИТКОЙ и ПОЛИТКАМИ .. они уничтожают государство а не коррупцию

Кияша, так шо там с бриллиантовыми прокурорами?

Ответ будет?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія