Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський вважає, що Медведчук і Порошенко спільно заробляли на війні

хочеш сказати, що ти поборник демократії? може ще й ліберальної? :laugh:

это чучело
не только мммммесные костики смотрели
вообще-то это кошмар ...
совершенно дупля на должности не отбивает
фактаж на нулях
слово аджента тычет где надо и не надо
похоже ,  криворогское чудо боком еще вылезет всем
   
это чучело
не только мммммесные костики смотрели
вообще-то это кошмар ...
совершенно дупля на должности не отбивает
фактаж на нулях
слово аджента тычет где надо и не надо
похоже ,  криворогское чудо боком еще вылезет всем
ти чого заткнувся про демократію?
   
ти чого заткнувся про демократію?

по-чирикай тут за меня
а мне леньки
пойду что-то умное почитаю ))
   
ти чого заткнувся про демократію?

Самозавафлений костяша не може вимовити в голос хто зараз наживається на війні :pooh_lol:
   
А ЗеСука с Ермачком на эпидемии с крадивництвом дорог карманы набивает.
   
по-чирикай тут за меня
а мне леньки
пойду что-то умное почитаю ))
методички свинофермі :weep:
   
методички свинофермі :weep:

это тебе надо получить новые методички

потому как зеля уверен что порох что-то себе зарабатывал, а сие есть факт лжесвидетельства
и нарушения библейских заповедей,
ибо никаких доказательств нет у него.

когда же у него спросили про велике крадiвництво
то в момент у него уверенность испарилась на свой уже счет,
 так он не знает фактов воровства - а вы вот найдите и скажите !!)))

вах ,акробат какой ...

далее ...
а перед выборами сказал что он верующий, но не скажет какой конфессии
присягу на Евангелии считает пустой механической традицией
и еще глумился на Томасом.
одним словом -  нехристь. которому соврать раз плюнуть ...
 
------------------------------------
дык эта ....
вопрос в задачнике:
за сколько серебряников ты за такое чмо топишь тут ?)
а если на шару , то ты точно дебил и никакой не христианин ))
   
потому как зеля уверен что порох что-то себе зарабатывал, а сие есть факт лжесвидетельства
и нарушения библейских заповедей
твої слова є лжесвідоцтво і порушення біблійних заповідей
   
твої слова є лжесвідоцтво і порушення біблійних заповідей

вот вот
чем ты и постоянно тут занимаешься
по простой методе - соврамши лжесвидетельствуя  и обвиняя в этом других еще
держи вора  - старо как мир

а ведь боженька и пошутить может - совсем мозгов тебя лишить, например
   
То-есть получается сейчас Зе на войне зарабатывает один... Жадный мальчик.  :laugh:
   
вот вот
чем ты и постоянно тут занимаешься
по простой методе - соврамши лжесвидетельствуя  и обвиняя в этом других еще
держи вора  - старо как мир

а ведь боженька и пошутить может - совсем мозгов тебя лишить, например
чувак, це ж ти завів про лжесвідоцтво)) Хіба що за мізки можеш не турбуватись, їх у тебе від народження не було
   
чувак, це ж ти завів про лжесвідоцтво)) Хіба що за мізки можеш не турбуватись, їх у тебе від народження не було

а еще бубочка обещал уйти если нарушит закон
но не уточнил куда :
- на обед
- в открытое окно
- в ванную или туалет
- или просто нафиг

и потому он законов совсем не нарушает,  а просто на них кладет болт ))
   
а еще бубочка обещал уйти если нарушит закон
но не уточнил куда :
- на обед
- в открытое окно
- в ванную или туалет
- или просто нафиг

и потому он законов совсем не нарушает,  а просто на них кладет болт ))
ти про в кафе без маски? Ну повимагай імпічменту :laugh:
   
вот вот
чем ты и постоянно тут занимаешься
по простой методе - соврамши лжесвидетельствуя  и обвиняя в этом других еще
держи вора  - старо как мир

а ведь боженька и пошутить может - совсем мозгов тебя лишить, например
Да какое там лжесвидетельство, Бубочка просто п***а@бoл. Он п***а@бoлил про "перестать стрелять", он п***а@бoлил про тарифы, он п***а@бoлил про "мастеров спорта в польбе с ковидом", он п***а@бoлил про "миллиард деревьев". Собственно? п***а@бoлить это единственное, что оно умеет делать. Слова п***а@бoла ничего не значат, потому не может он ни свидетельствовать, ни лжесвидетельствоват ь.
   
ну ви розберіться тут між собою, свині :laugh:
   
потому не может он ни свидетельствовать, ни лжесвидетельствоват ь.

и тем не менее
на основании ареста он высказывает уверенность в вине
и вине других.

это вполне простительно для дворового пацыка
незнакомого с презумпцией невиновности
и что вину должно сперва доказывать и показывать обвинение,
а потом об этом вещать высшее должностное лицо в стране.

т.е,
это уже не простое балобольство
а некий тренд и норма ...

сперва вешаем ярлык
а под него уже работает прокурорская и судебная система.

Останнє редагування: 25 червня 2021 06:42:25 від elipse
   
Президент Володимир Зеленський прокоментував так звані "плівки Медведчука", заявивши, що кум хуйло спільно із тодішнім президентом Петром Порошенка заробляли на війні.

Джерело: Зеленський в інтерв’ю для програми "VIP з Наталією Мосейчук"

Пряма мова: "Я чув декілька фрагментів цих плівок. Щодо ситуації, то мені здається, що ми показали свою реакцію. Для мене не новина те, що відбулось. Ми всі про це знали, ми не мали плівок, але багато різної було інформації від СБУ, розвідки. Ми розуміємо, як це відбувалось, ми розуміємо, що із терористами, сепаратистами пан Медведчук торгував, заробляв разом і 5-м президентом чи з його людьми. Ми прекрасно це розуміємо, що українське вугілля, яке через окупацію було захоплено на Донбасі, що вугілля це купувала Україна через Росією. Воно вивозилось".

Деталі: Зеленський сказав, що його впевненість на зароблянні з вугілля Медведчука і Порошенка базується на інформації, яку він має. Також про причетність кума хуйло до оборудок свідчить та реакція, яку наразі дали правоохоронні органи і  те, де зараз знаходиться Медведчук.

За словами президента, факт того, що Порошенко дав Медведчуку повноваження вести перемовини якраз і свідчить про те, що ніхто не хотів закінчення війни. Водночас, Зеленський вважає, що Порошенко досі не може усвідомити, що він вже "не є кимось у політиці".

Пряма мова: "Він мені не цікавий. Він мені був не цікавий, навіть коли він був президентом. Спочатку ми його підтримували, бажали змін в Україні. Він вже не є кимось у політиці, але, на жаль, він не готовий цього усвідомити. І всі ці страшні записи, я вважаю, що ці телефонні дзвінки – це державна зрада, і те, що він зробив, коли всі повноваження по перемовина надав Медведчуку – це говорить про те, що ніхто не був зацікавлений в закінченні війни. Люди робили гроші.

Я хотів сказати різко, коли вони говорять про червоні лінії. Так от вони перейшли не червоні, а криваві лінії. Тобто вони заробляли на смерті військових. Це моя думка, це не вирок суду". https://www.pravda.com.ua/news/2021/06/24/7298371/

Дебіли ..
Навіщо все ускладнювати ...
Можна спокійно заробляти на дорогах..


Останнє редагування: 25 червня 2021 06:50:43 від Аeternitas
   
чувак, це ж ти завів про лжесвідоцтво)) Хіба що за мізки можеш не турбуватись, їх у тебе від народження не було

да уже видно что у тебя с мозгами напряг
иначе бы такую херню ты не строчил  тут с вумным видом
показывая постоянно насколько ты туп и глуп , и не в состоянии сам это понять

так что, боженька таки надругался над тобой ...
а теперь и глумится еще.

Останнє редагування: 25 червня 2021 06:59:06 від elipse
   
это вполне простительно для дворового пацыка
Он не пацык. Он хуже. Он п***а. Пацык понимает, что за базар можно ответить. п***а не отвечает ни за что.
   
брехлива свиня
читаємо уважно
"По словам Зеленского, в последний раз он общался с Александром Лукашенко, обсуждая вопрос задержанных "вагнеровцев". "Когда "вагнеровцы" были на территории Беларуси, я позвонил Александру Григорьевичу, предупредил его, сказал, что мы готовы передать полную информацию об этих людях", - сказал он.
https://www.interfax.ru/world/773821
   
Оскільки війна так і не закінчилися, то хто зараз заробляє? Най оголосить весь список  :D
   
Оскільки війна так і не закінчилися, то хто зараз заробляє? Най оголосить весь список  :D
Парашкенки.Оно ведь расставило везде на ключевые посты своих. Потом после зачистки партиотов шоколадной свыней, не плохо поднялись тыловики-льготники. Те кто убегал. В регионах вся практически номенклатура нетронута.Так, мелкий косметический движ, той же колоды. Девочек, а не кровати менять надо.
   
Парашкенки.Оно ведь расставило везде на ключевые посты своих. Потом после зачистки партиотов шоколадной свыней, не плохо поднялись тыловики-льготники. Те кто убегал. В регионах вся практически номенклатура нетронута.Так, мелкий косметический движ, той же колоды. Девочек, а не кровати менять надо.
ішов третій рік керування межиочісцаря  :shuffle:
   
ішов третій рік керування межиочісцаря  :shuffle:
Увы. Всех уто лучше зачистили папашки парашенок-луценок. Ну чтобы свое чадо потом на тему посадить кушать.Простой пример Черновол. Теперь шоколадные мажор с норовом хряка интенсивно разрабатывает эту ему. Для себя и своих мажорчиков, естественно.Ой как их много и все кушать хотят. (из жихни мажоров, которые назвали себя профессионалами.В регионах все тоже) https://www.youtube.com/watch?v=1RgS9WmpVhk&ab_channel=%D0%9F%D0%B5%D1%81%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD
   
Четвер, 30 Травня 2019

Борис Шефір
Цитувати
— Заканчивать войну на условиях агрессора вы считаете нормальным?

— Ни в коем случае. У нас в предвыборной программе написано, что если убрать людей, материально заинтересованных в войне, она закончится. В данном случае бывший президент и его окружение были заинтересованы в продолжении войны. Мы их убрали, и я уверен, что она затихнет. Война перестанет приносить доход.

— Какие у вас аргументы?

— Им что, нравится воевать? Вы думаете, хуйло — маньяк, который любит пострелять в живых людей? Он что, псих? Он умный человек. Да, у него имперские амбиции. Но можно же договориться. А если нет, то будем объявлять настоящую войну. А то что это такое: одной рукой воюем, а другой рукой торгуем? Очень важно желание хотя бы одной стороны, иначе для мира нет перспектив.

А на третій рік моновлади зелених хто заробляє на війні?
   
А на третій рік моновлади зелених хто заробляє на війні?
Парашкенки.
Дякую.
   
 Но можно же договориться. А если нет, то будем объявлять настоящую войну. А то что это такое: одной рукой воюем, а другой рукой торгуем?

 :-o
   
Дякую.
Речь идет о номенклатуре , которую расставил Порошенко на хлебных местах.Все до сих пор сидят и  бабульки типа пилят
   
Все до сих пор сидят
Порошенко - геній. Знайшов місця, який третій рік не дають нічого зробити президенту, кабміну, зеленій монобільшості, РНБО, главам адміністрацій тощо, зробив так, що він зміг посадити на ті таємні масонськозакулісні номенклатурні позиції своїх людей, а Зеленський із монобільшістю - вже ні.

Це якась селекція клінічних долбойобів у зелених чи воно так само собою виходить? Чи це спеціально дискредитація позиції зелених такою гарячкою?
   
Лично я больше доверяю цифрам, а не высосанным из пальца домыслам.
Пусть Зе приведет конкретные цифры, где и сколько заработал Порох "на крови".
По тому, что я читал, он только обеднел.
   
кльові у тебе читанки, свинобот :laugh:
на тобі украінською
За словами Зеленського, останнього разу він спілкувався з Олександром Лукашенком, обговорюючи питання затриманих вагнерівців. "Коли "вагнерівці" були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, попередив його, сказав, що ми готові передати повну інформацію про цих людей", - сказав він.

https://www.google.com/amp/s/ua.interfax.com.ua/news/general/752007-amp.html
   
Президент Володимир Зеленський прокоментував так звані "плівки Медведчука", заявивши, що кум хуйло спільно із тодішнім президентом Петром Порошенка заробляли на війні.

Джерело: Зеленський в інтерв’ю для програми "VIP з Наталією Мосейчук"

Пряма мова: "Я чув декілька фрагментів цих плівок. Щодо ситуації, то мені здається, що ми показали свою реакцію. Для мене не новина те, що відбулось. Ми всі про це знали, ми не мали плівок, але багато різної було інформації від СБУ, розвідки. Ми розуміємо, як це відбувалось, ми розуміємо, що із терористами, сепаратистами пан Медведчук торгував, заробляв разом і 5-м президентом чи з його людьми. Ми прекрасно це розуміємо, що українське вугілля, яке через окупацію було захоплено на Донбасі, що вугілля це купувала Україна через Росією. Воно вивозилось".

Деталі: Зеленський сказав, що його впевненість на зароблянні з вугілля Медведчука і Порошенка базується на інформації, яку він має. Також про причетність кума хуйло до оборудок свідчить та реакція, яку наразі дали правоохоронні органи і  те, де зараз знаходиться Медведчук.

За словами президента, факт того, що Порошенко дав Медведчуку повноваження вести перемовини якраз і свідчить про те, що ніхто не хотів закінчення війни. Водночас, Зеленський вважає, що Порошенко досі не може усвідомити, що він вже "не є кимось у політиці".

Пряма мова: "Він мені не цікавий. Він мені був не цікавий, навіть коли він був президентом. Спочатку ми його підтримували, бажали змін в Україні. Він вже не є кимось у політиці, але, на жаль, він не готовий цього усвідомити. І всі ці страшні записи, я вважаю, що ці телефонні дзвінки – це державна зрада, і те, що він зробив, коли всі повноваження по перемовина надав Медведчуку – це говорить про те, що ніхто не був зацікавлений в закінченні війни. Люди робили гроші.

Я хотів сказати різко, коли вони говорять про червоні лінії. Так от вони перейшли не червоні, а криваві лінії. Тобто вони заробляли на смерті військових. Це моя думка, це не вирок суду". https://www.pravda.com.ua/news/2021/06/24/7298371/

Всі ці заяви будуть пустими політичними висер@ми допоки той самий Порошенко&Медведчук (обов'язково обидва, а не по одному) не будуть визнані судами мародерами та злочинцями, що  заробляли на війні....
І мене не цікавить  той факт, що у нас продажна судова система, що у нас продажні правоохоронні органи, тому що у Зеленського є всі важелі, щоб знести повністю усе перелічене та створити нові органи...
Але це не буде зроблено з цим складом фракції СН... Ну не може перукар, або ресторатор, або фермер з "Коломойщини", або інші персонажі Верховної Ради України разом зі своїми "помічниками", які в основному складаються з їх рідних, близьких та друзів, зі складу більшості вчинити те, чого їм не дано...
Якось отак...
   
від межиочісцаря можно очікувати тільки зеленоі роси 8-) і ганьби
   
і той, зеленоі роси у нас для вас є :rotate: були б очі :gigi:
   
на тобі украінською
подивись стартпост, свинобот :laugh:
   
Зеленського є всі важелі, щоб знести повністю усе перелічене та створити нові органи
одного Тупицького не вдається позбавитись, ти про що?
   
похоже ,  криворогское чудо боком еще вылезет всем
Самозавафлений костяша не може вимовити в голос хто зараз наживається на війні
А ЗеСука с Ермачком на эпидемии с крадивництвом дорог карманы набивает.
Можна спокійно заробляти на дорогах..
Он не пацык. Он хуже. Он п***а. Пацык понимает, что за базар можно ответить. п***а не отвечает ни за что.
Оскільки війна так і не закінчилися, то хто зараз заробляє? Най оголосить весь список


"А ваше лайно нічим не краще нашого нашого улюбленого..."  :bueee:   "Дебіли, пля" (ц) :(
   
"А ваше лайно нічим не краще нашого нашого улюбленого..."  :bueee:   "Дебіли, пля" (ц) :(

Згоден..
Всіх все влаштовує..
Боти мають право писати - а ось попередники.

Нехер що меняти .... хай залишиться так як було....

Наступний після зелепня так само залишає право і так само розповість:

А чо я? А чо я? То все попередники і чому їм можна а мені ніт..

Зайобись ! Нехрена  щось змінювати..

Вообще б все спихував на Кравчука.  Він був перший в цьому ланцюгу.. 



Останнє редагування: 25 червня 2021 10:00:53 від Аeternitas
   
Лично я больше доверяю цифрам, а не высосанным из пальца домыслам.
Пусть Зе приведет конкретные цифры, где и сколько заработал Порох "на крови".
По тому, что я читал, он только обеднел.

 :facepalm1:

Справа "Роттердам+": Нова експертиза підтвердила майже 40 мільярдів збитків – ЦПК https://www.epravda.com.ua/news/2020/10/2/665837/

"Золота година". Чому "Богдани" бізнес-партнера Порошенка масово ламаються в АТО https://www.pravda.com.ua/articles/2018/03/6/7173694/

Війна і бізнес. Як друзі Порошенка контролюють мільярдні замовлення Укроборонпрому. Частина 1 https://www.pravda.com.ua/articles/2016/12/1/7128509/

Війна і бізнес. Укроборонпром та його золотий менеджер. Частина 2  https://www.pravda.com.ua/articles/2017/01/16/7131557/

Війна і корупція
https://www.pravda.com.ua/articles/2018/05/26/7181166/
...
...

5 років
Україну представляв смотрящий від хуйла за Україною, проти якого Штати ввели санкції в 2014 за антиукраїнську діяльність  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія