Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві націоналісти побилися з поліцією, 56 затриманих

У Києві сталося дві сутички між правоохоронцями та представниками націоналістичної організації С14.

"На цей час до управлінь поліції для встановлення анкетних даних та надання пояснень загалом доставили 56 осіб", - повідомили в поліції Києва.

За даними поліції, приблизно о 6-й годині група з більше 150 осіб вийшли на перехрестя вулиці Володимирівська-бульвар Тараса Шевченка та перекрили дорогу на маршруті руху "Маршу рівності".

Із учасниками акції спілкувалися співробітники поліції діалогу, однак вони відмовилися звільнити прохід.

У результаті, аби уникнути провокацій і можливих сутичок, правоохоронці відтіснили їх із дороги. При цьому кількох чоловіків, які чинили опір та застосовували у бік правоохоронців газові балончики, затримали.

Тоді поліція повідомила, що до управлінь доставляють 28 осіб, 5 правоохоронцям надають медичну допомогу.

Відомості внесенні до ЄРДР за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 342  (Опір  працівникові правоохоронного органу) та ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

Згодом поліція повідомила про другу сутичку, в якій брали участь також учасники Маршу рівності.

"Надійшла інформація, що біля готелю "Опера" відбувається сутичка між активістами та учасниками маршу. Правоохоронці затримали близько 20 осіб", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу, організація С14 заявила, що поліція застосувала силу проти націоналістів, які прийшли у центр Києва, щоб "висловити свій протест" проти проведення "Маршу рівності".

"Мирний санкціонований мітинг націоналістів та представників релігійних громад проти ЛГБТ-параду жорстко розігнали тактики Зозулі та необеркут", - заявили націоналісти.

Вони повідомили, що націоналісти прибули в центр міста, де має відбутися "Марш рівності", ще з вечора, а на ранок їх "оточили і почали бити палицями та заливати сльозогінним газом".

За повідомленням С14, затримано близько 20 осіб, багато травмовних.




https://www.pravda.com.ua/news/2018/06/17/7183595/


Кого захищає українська поліція?
   
С14 так збудилися на геЇв, що у них відбулася передчасна еякуляція ще до маршу.
Скорострєли,  хулє
 B-)
   
С14 так збудилися на геЇв, що у них відбулася передчасна еякуляція ще до маршу.
Скорострєли,  хулє
 B-)

І ти, гей Брут...
   
Повторюся - всі оті фємєни, підараси і анти-підраси харчуються з однієї ФСБшної годівниці.
   


Вони повідомили, що націоналісти прибули в центр міста, де має відбутися "Марш рівності", ще з вечора, а на ранок їх "оточили і почали бити палицями та заливати сльозогінним газом".

За повідомленням С14, затримано близько 20 осіб, багато травмовних.

 (tu)

Кого захищає українська поліція?
Закон
   
Значить, на гей-параді будуть "високі гості".
Тому й націоналістів так жорстоко "зачистили".

От я ставилася нейтрально до цього параду.
Після такого побиття моє ставлення змінилося на різко негативне.(
   
Значить, на гей-параді будуть "високі гості".
Невже очолить?

   
Закон
Який? Підераси мене принижують, що в день батька вони це влаштовують
   
І це все заради оцієї купки гівномісів? Та пройшли б собі, ніхто б і не помітив

   
Невже очолить?

Показати зображення...
Думаю, ні.
На фіга йому втрата відсотків виборців перед виборами.
Але можуть бути іноземні гості та представники АП.
   
Зате, якщо пройде марш підерасів і ми вирубаємо наші ліси, то Україні дадуть кредит на 600 млн.
   
І взагалі люди мають самостійно впевнитися шо то таки збоченці
Параду - бути

   
Та пройшли б собі, ніхто б і не помітив
Нехай краще оселедця з молоком вгасять. Може згадають, для чого хлопу дупа.
   
Повторюся - всі оті фємєни, підараси і анти-підраси харчуються з однієї ФСБшної годівниці.

Тому я за те, щоб одни відпиздили інших, а інші їх виїбали в сраки, і всі розійшлися по домівках щасливі  B-)
   
   
І взагалі люди мають самостійно впевнитися шо то таки збоченці
Параду - бути

https://twitter.com/view/status/1008233533729574912

   
Який?
шествие согласовано по Закону. Никакие нац.дружины не должны мешать. Не нравится - пусть соберут свое шествие, отдельно.

Підераси мене принижують,
А меня идиоты раздражают, но приходится терпеть ...
   
Посли Канади, Нідерландів на параді в перших рядах.... :gigi:
   
квартирооптимисты за пиdoрасофф (tu)

Подібне притягає подібне
   
Посли Канади, Нідерландів на параді в перших рядах.... :gigi:
ще Австралії може бути. адже там найфеєричніші і масовіші в світі Марді Гра проходять.
   
Тому я за те, щоб одни відпиздили інших, а інші їх виїбали в сраки, і всі розійшлися по домівках щасливі  B-)

Та здається так власне і сталось. :laugh:  А в сраки то вже розвага у СІЗО
   
Повторюся - всі оті фємєни, підараси і анти-підраси харчуються з однієї ФСБшної годівниці.
вірніше їх верхівка, а не прості учасники. і схоже також верхівка тих націоналістів, шо їх атакувати зібралися. а тих хлопчаків пубертантного віку втемну використовують.
вобшем, режисура і постановка спектаклю, можливо повністю московитами розроблена.
   
А в сраки то вже розвага у СІЗО
Знаєшся на цих розвагах, мєнт?  :K
   
вірніше їх верхівка, а не прості учасники. і схоже також верхівка тих націоналістів, шо їх атакувати зібралися. а тих хлопчаків пубертантного віку втемну використовують.
вобшем, режисура і постановка спектаклю, можливо повністю московитами розроблена.

Хлопчаків пубертатного віку полюбляють використовувати обидві сторони хепенінгу  :shuffle:
   
Знаєшся на цих розвагах, мєнт?  :K

Ось цей точно знається

   
Ось ці хлопці нас спасуть від геїв  [ua]

   
Націоналісти перекрили вулицю Герцена у столиці після затримання десятків противників лгбт маршу

#ІНФОКОР #ІНФОРМАТОР
   
Ось ці хлопці нас спасуть від геїв  [ua]
Показати зображення...
а можнв мене ще і від цього врятувати

 :laugh:
   
Ось цей точно знається
Цей, судячи з фотки, пропагує рівні права для секс-меншин.
Але ти, мєнт, на питання не відповів...)))

Тю, закінчився цей парад вже, а стільки було  обговорень. Провели загорожею, як мавпочок, зараз розсадять по автобусах й розвезуть. Про які "тисячі учасників" вони там заявляли? Бугога!
   
Зате, якщо пройде марш підерасів і ми вирубаємо наші ліси, то Україні дадуть кредит на 600 млн.

Заїбав з цим лісом, дебіл. Його що, гейропейці у нас вирубують? Чи наші расово чисті україномовні лісогоподарники?
   
А оцей на фото ярий борець з парадом геїв))) Скільки лайна на форумі, скільки жопоболі, а вони все одно пройдуть!

   
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1912017412216096&id=452724731478712
Сотні поліцейських проти десятків активістів: шо сталося вранці неділі 17 червня на бульварі Шевченка. Унікальні зйомкі з квадрокоптеру.
   
якщо С14 так свербить і нема куди направити енергію, можу підкинути реально корисну  ідею
піти і спалити нахер українофобський Інтер   

пс: у мене ще багато ідей є, нехай звертаються  B-)
   
тків активістів: шо сталося вранці


б***ь.. от як, як можна стогнати і бити на жалість, тим, хто щойно сам збирався бити людей???

   
Бугога!





Тут потрібен Зелений Крокодил!

Останнє редагування: 17 червня 2018 10:47:10 від птах Сорока
   
б***ь.. от як, як можна стогнати і бити на жалість, тим, хто щойно сам збирався бити людей???

++++++
   
б***ь.. от як, як можна стогнати і бити на жалість, тим, хто щойно сам збирався бити людей???
А ніхто не стогне. Просто фіксуємо стан речей.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія