Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сначала они пришли за коммунистами (с)

Сначала они пришли за коммунистами (с)

Чето вспомнилось.Потом придут за каждым...История ничему не учит.Украину превращают в гетто. И экономическое и информационное..
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Буду  краток. Йди в сраку. Разом з комуністами.
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Сначала они пришли за коммунистами… Знаменитые слова пастора Мартина Нимёллера (1892–1984) существуют во множестве вариантов. Наиболее известны из них три. «Официальная» версия на немецкоязычном сайте Фонда Мартина Нимёллера: Когда нацисты пришли за коммунистами, я промолчал, ведь я не был коммунистом. Когда они пришли за социал демократами, я промолчал, ведь я не был социал демократом. Когда они пришли за членами профсоюзов, я промолчал, ведь я не был членом профсоюзов. Когда они пришли за мной, не было уже никого, кто мог бы протестовать.
Источник: https://citaty.su/snachala-oni-prishli-za-kommunistami
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Спочатку послали аферистів, потім зайшялися ворогами потім прийдуть за злодіями
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Спочатку вони "вєщалі" про злобних бандєровцев, насільствєнную украінізацию, жадних піндосов, оргаблєніє народа (правда ніколи нє уточнювали ким саме  :lol: )

а потім опа - і частина України перетворилася на окупований гадюшник "узкого міра"

 B-)
   
прихильники певної політсили! А що ТИ зробив на захист мудачукв!
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

експеримент з демократією в Україні загалом провалився, тому нема чого "виривати із контексту"
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Тю.
Пишуть - то отвєтка Льовочкіна з Фірташем за тарифні протести.
Ну і Рінат теж зацікавлений рейтинг ОПЗЖ збити.

Вам подобаються Льовочкін, Фрташ, Рінат?
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Коммунистическая идеология с её теорией прибавочной стоимости и классовой борьбы не может быть разрешена в цивилизованном обществе.
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Тю.
Пишуть - то отвєтка Льовочкіна з Фірташем за тарифні протести.
Ну і Рінат теж зацікавлений рейтинг ОПЗЖ збити.

Вам подобаються Льовочкін, Фрташ, Рінат?

Пєрвий нах!
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Чето вспомнилось.Потом придут за каждым...История ничему не учит.Украину превращают в гетто. И экономическое и информационное..

кацапоістерикою повністю задоволений  :beach:
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Тю.
Пишуть - то отвєтка Льовочкіна з Фірташем за тарифні протести.
Ну і Рінат теж зацікавлений рейтинг ОПЗЖ збити.

Вам подобаються Льовочкін, Фрташ, Рінат?


при чому тут збиття рейтингу ОПЗЖ?

це рішення піднімає рейтинг Зеленського і ОПЗЖ, і збиває рейтинг Порошенка.
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Чето вспомнилось.Потом придут за каждым...История ничему не учит.Украину превращают в гетто. И экономическое и информационное..

так йди намайдан ..

   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

ну типа война 1942год
в москве издаётся Völkischer Beobachter 
и вот когда бдительные смершовцы пришли арестовывать персонал издания некто под псевдонимом "Power" написал статью  в газете "Правда" о нарушении свободы слова

   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

при чому тут збиття рейтингу ОПЗЖ?

це рішення піднімає рейтинг Зеленського і ОПЗЖ, і збиває рейтинг Порошенка.
:facepalm1:
Ви ганьбите свій узбецький нарІд
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

експеримент з демократією в Україні загалом провалився, тому нема чого "виривати із контексту"
А помнишь ли ты гнида, что запрещены каналы тянущие нас в русский мир, где дают четыре года за три пикета.
Пойми, любой нормальный человек, даже глубоко не вникающий, понимает ваше кликушество, понимает, что вы гниды и твари.
   
То ніхто телевізор не дивиться, то гетто.  ;o
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Тю.
Пишуть - то отвєтка Льовочкіна з Фірташем за тарифні протести.
Ну і Рінат теж зацікавлений рейтинг ОПЗЖ збити.

Вам подобаються Льовочкін, Фрташ, Рінат?
нет
но сначала убить хуйло, затем расстрелять медведчука
и только потом судить лёвочкина, фирташа и рината

можно всё вместе?можно, но первый пункт в первую очередь
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Буду  краток. Йди в сраку. Разом з комуністами.
(tu)
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

ну типа война 1942год
в москве издаётся Völkischer Beobachter 
и вот когда бдительные смершовцы пришли арестовывать персонал издания некто под псевдонимом "Power" написал статью  в газете "Правда" о нарушении свободы слова
Думаю ты мечешь бисер. Я понимаю, банки, жиды, человек с ними не сотрудничает. А Павер берет кредит, проедает его, а потом заявляет что жидов он на хуую вертел.
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Думаю ты мечешь бисер. Я понимаю, банки, жиды, человек с ними не сотрудничает. А Павер берет кредит, проедает его, а потом заявляет что жидов он на хуую вертел.
павер взял кредит и не отдал... это проблема павера и кредитора, я то тут при чём?
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

а Штрайхера таки повісили...
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

павер взял кредит и не отдал... это проблема павера и кредитора, я то тут при чём?
я пытался тебе показать степень адекватности Павера.
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

А помнишь ли ты гнида, что запрещены каналы тянущие нас в русский мир, где дают четыре года за три пикета.
Пойми, любой нормальный человек, даже глубоко не вникающий, понимает ваше кликушество, понимает, что вы гниды и твари.


я бачу що ти тупуватий хам
і "четирє года за трі пікета" для тебе абсолютно не проблема
єдине твоє бажання щоб "четирє года" давав ти, а не тобі
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

а Штрайхера таки повісили...
Штрайхера повісили, і ні за ким більше не приходиться приходити ось уже 75 років.
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

я бачу що ти тупуватий хам
і "четирє года за трі пікета" для тебе абсолютно не проблема
єдине твоє бажання щоб "четирє года" давав ти, а не тобі
З людиною, яка гамнягає про демократію, і одночасно тягне в руський мір - тільки по хамські. Вирахувати тебе особливого розуму не треба.
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

З людиною, яка гамнягає про демократію, і одночасно тягне в руський мір - тільки по хамські. Вирахувати тебе особливого розуму не треба.

ну і пішов наxyй  :laugh:
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

звикли в нас підмінювати поняття свободи із вседозволенністю, особливо якщо із цієї вседозволенності користує ворог, інформаційна війна вона така ж сама, або ти або тебе, і компромісу тут  бути не може
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Штрайхера повісили, і ні за ким більше не приходиться приходити ось уже 75 років.
а би ся здало...
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

ну і пішов наxyй  :laugh:
скатертью дорога
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

скатертью дорога


і попутного вєтра, так сказать  :-B
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Йди в йух утирку
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

 :facepalm1: Вся вата эту чушь у себя в коментах пишет.Вначале пришли за коммунистами,потом за правосланвыми,теперь за журналистами итд
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

павер взял кредит и не отдал... это проблема павера и кредитора, я то тут при чём?
Тут збіговісько тролей чи шо..і так половина в ігнорі..Все що брав,все віддав..Тому по суті - нема ж війни,пля..Поки не оголошено,нема. бо тоді дерібаніти проти конституції українців не вийде..Не з того починаете..
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

навіть ЄС стурбоано вивчає питання,ага

"За словами української влади, це рішення було прийнято на підставі антитерористичного законодавства і розслідувань, які встановили, що пан Козак отримував кошти з непідконтрольних уряду територій, контрольованих сепаратистами", - заявив Стано.

Він підкреслив, що згідно з Угодою про асоціацію Україна-ЄС, Євросоюз надає велике значення незалежності і свободі ЗМІ. Стано також констатував, що український медіаландшафт був і продовжує піддаватися постійним проросійським кампаніям дезінформації.

"Хоча зусилля України щодо захисту своєї територіальної цілісності та національної безпеки, а також щодо захисту від інформаційних маніпуляцій є законними, зокрема, з урахуванням масштабів дезінформаційних кампаній, які зачіпають Україну, в тому числі з-за кордону, це не повинно відбуватися за рахунок свободи ЗМІ та має відбуватися при повній повазі основних прав і свобод та відповідно до міжнародних стандартів", - йдеться у заяві.
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Йди в сраку дурний повар

був дурнем і залишився

Ідеальний клієнт для пропаганди
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

Тут збіговісько тролей чи шо..і так половина в ігнорі..Все що брав,все віддав..Тому по суті - нема ж війни,пля..Поки не оголошено,нема. бо тоді дерібаніти проти конституції українців не вийде..Не з того починаете..
я рад
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

 :facepalm: а вы клоун, клоун. зеля всех подомнет что даже пиночет от зависти перевернется.  пидру лексеечу пора задуматься куда бежать, ибо если он прогавит время че, то окажется в темнице  :gigi:  X(
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

к чему рабам дары свободы (с)
   
Re: Сначала они пришли за коммунистами (с)

:facepalm: а вы клоун, клоун. зеля всех подомнет что даже пиночет от зависти перевернется.  пидру лексеечу пора задуматься куда бежать, ибо если он прогавит время че, то окажется в темнице  :gigi:  X(
Людям пам'ять відняло..Як хуйло приходило до монополії на владу? почав з монополії на інформпростір..Не хочемо отримати чергового тирана? Будь ласка,визнайте конкуренцію думок та поглядів..ні- то ви такі самі раби,як і кацапи..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія