Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Татусь. Пишу ще раз. Юзер протон дав 650 фунтів на пікап. Навіть якщо це клон, то велика подяка. Давай і собі зареєструй клона за 650  (tu) мені треба наступного тижня платити.

Ну так все логічно, задонатив, висрався, допобачення, чекаємо наступний донат.  (tu)
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

гнати кацапську пропаганду
Де пропаганда? Дай лінк.
   
значит не надо регистрировать клонов за донаты

человек заплатил за регистрацию и через 3 дня улетел в бан за то что они клон. как так?

Да нічий це не клон!
і цей нік особисто взагалі не просив ні реєстрації, ні розбану. Нікуди не подавався


ми самі, перебираючи донати, звернули увагу на суму і вирішили подарувати донатору нік. Власне, нік я сама придумала.

Просто один модер троха береги потєряв. Зводить особисті рахунки, кидається в юзерів образами і банить, щоб закрити суперечку з ним нев"єбєнним. А потім видаляє невгодні пости, де про нього обізвалися бач "негарно".
Аміду я написала те ж саме. Далі їхні справи.

Останнє редагування: 5 жовтня 2022 15:13:40 від африканский_йож
   
І взагалі, завершуйте срач.
Дякуємо адміністрації за неупереджений розгляд справи! Протон, виходь

   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

На кошти індулігенція збудований храм Святого Петра у РИМІ. Просто факт))))

Храм будують на гріховних коштах, він до тепер самий великий і розкішний... :D
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Ну так все логічно, задонатив, висрався, допобачення, чекаємо наступний донат.  (tu)

Амід, не будь ноднаг. Якщо у трампанзе/байдензян трохи бомбануло на політичному форумі - то їх проблеми.

Жодної кацапської пропаганди у постах протона нема.

Давайте розбанюйте, або баньте і мене до купи. Я ще одне авто, як і обіцяв, допомагаю а далі передаю естафету.

Тода, як то кажуть, раба.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

 :lol:  :lol:  :lol:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

 :facepalm1:

А потім ці люди наїжджають на Орбана за підтримку кацапів, а самі готові продатись за 650 фунтів. :suicide2:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

:facepalm1:

А потім ці люди наїжджають на Орбана за підтримку кацапів, а самі готові продатись за 650 фунтів. :suicide2:
Татус, не хочеш підкинути 650? Чи ти armchair expert?
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

На кошти індулігенція збудований храм Святого Петра у РИМІ. Просто факт))))

Храм будують на гріховних коштах, він до тепер самий великий і розкішний... :D
З індульгенцій почалась Реформація і релігійні війни в Європі :)
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Тобто рецепт простий, хочеш гнати кацапську пропаганду, платиш Хомі і йожі 650 фунтів і стаєш недоторканим.

Хто там вже на черзі Жора Велосіпедов, Оля Тейлор, штабс-капітан?
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Амід, не будь ноднаг. Якщо у трампанзе/байдензян трохи бомбануло на політичному форумі - то їх проблеми.

Жодної кацапської пропаганди у постах протона нема.

Давайте розбанюйте, або баньте і мене до купи. Я ще одне авто, як і обіцяв, допомагаю а далі передаю естафету.

Тода, як то кажуть, раба.
розбанили вже
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Тобто рецепт простий, хочеш гнати кацапську пропаганду
Татусь, ти шо радіо точка? Де пропаганда йопт?

Тому хто розбанив - дякую.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

давайте дочекаємось каментів протона
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Тобто рецепт простий, хочеш гнати кацапську пропаганду, платиш Хомі і йожі 650 фунтів і стаєш недоторканим.

Хто там вже на черзі Жора Велосіпедов, Оля Тейлор, штабс-капітан?

Вона не бот кацапсткий , хоча в її друзях такі є .і роблять вплив
Тому в неї такі погляди , ну людина сама не може думати , а ковтає що покладуть , таких , доречі більшість , ольгінців тисячі , але думають так як вони мільйони ,

Так що таке , я не закликаю смотрєть в глаза ні в якому випадку )))))
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Так а навіщо цій інанні було реєструвати новий нік, якщо вона була незабанена?
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Якщо це іннана то прикольно, що саме хома кидався на амбразуру.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Вона не бот кацапсткий , хоча в її друзях такі є .і роблять вплив
Тому в неї такі погляди , ну людина сама не може думати , а ковтає що покладуть , таких , доречі більшість , ольгінців тисячі , але думають так як вони мільйони ,

Так що таке , я не закликаю смотрєть в глаза ні в якому випадку )))))

Саме тому треба запустити на ФУП побільше кацапських пропагандончиків, типу protona, щоб підказав таким як ОТ як думати.
І справді, навіщо Україні допомога в 40 млрд., якщо в США два тижні був дефіцит дитячого харчування, чи 12 млрд, якщо при цьому в США захищають права геїв.
Україна може чекати, це ж не терміново.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

значит не надо регистрировать клонов за донаты

человек заплатил за регистрацию и через 3 дня улетел в бан за то что они клон. как так?
ТАК. Справа не про персонально протона.справа про прецедент використання донатів для реєстрації клонів,коли старий нік в бані. Добрими намірами вимощена дорога в пекло. Донати з такими намірами є цинічним попранням правил форуму-знищення клону форумчанина під час його бану. Йожу можна зрозуміти як людину-ініціатора хорошої справи,але не як представника пресової структури(не грає ролі якої преси.вона як приклад),що ламає правила  хоч справа за яку переживає є дуже хороша. Так у нас все іде-добрі інціативи ,закривання очей на порушення малі,бо" нада", а потім крик-а чого всі плюють на правила і мажори появляються.  Стиль всіх наших українських проблем-плювання на зокон,не залежно від того чи він на форумі чи в житті країни. Починається завжди з маленького.
 Ну і на закінчення теми-з того,що ІНАННУ забанили власне за правилами форуму-другий нік(клон) під час бану ,стало відомо хто той протон ака космонавтка Ада і т.д. "космічна тема" продовжується як і тампанзовість. все стало на свої місця. Модери розрубали гордієв вузол в найкращій на сьогодні манері-ліквідували один нік і признали новий. :)  (tu)

Останнє редагування: 5 жовтня 2022 17:20:00 від cynic
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Якщо це іннана то прикольно, що саме хома кидався на амбразуру.

Ні, на інанну не схоже, там була фізіологічна любов особисто до Трампа, а тут чітка кацапська пропаганда в стилі амірана, ще й пише так само через рендомні проксі.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Якщо це іннана то прикольно, що саме хома кидався на амбразуру.
Якщо ти не а курсі, то для мене зараз є:
1) Кацапи і вата
2) Нормальні люди

Не час сратись. Вітаю Інанну!
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Якщо ти не а курсі, то для мене зараз є:
1) Кацапи і вата
2) Нормальні люди

Не час сратись. Вітаю Інанну!
[ua]
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Ні, на інанну не схоже, там була фізіологічна любов особисто до Трампа, а тут чітка кацапська пропаганда в стилі амірана, ще й пише так само через рендомні проксі.
ні .її нік взагалі то ,по моєму не був забанений,вона просто сама пішла.а тепер вирішила знову вигулькнути в новій іпостасі.хоча плодовитість (25 постів в день говорить само за себе,а з часом упоротість своє покаже так чи інакше.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Спасибо за то, что разбанили протона  [ua]
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Порохоботи,  а на длячого вам  трампісти ( друзі влада(ц) від себе - хуйла)?
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Порохоботи,  а на длячого вам  трампісти ( друзі влада(ц) від себе - хуйла)?
навіщо :punish:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Спасибо за то, что разбанили протона  [ua]
так, але чомусь в бан-листі модер натякає на якісь негативи в дописах протона ;o
спеціально переглянула його профіль і гілку про НАТО, в якій він активно дописував.
побачила що він щиро вболіває за Україну і вважає що Байден недостатньо нам допомагає.
Це його позиція на яку він має право. Чи це тут вважається крамолою?
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

так, але чомусь в бан-листі модер натякає на якісь негативи в дописах протона ;o
спеціально переглянула його профіль і гілку про НАТО, в якій він активно дописував.
побачила що він щиро вболіває за Україну і вважає що Байден недостатньо нам допомагає.
Це його позиція на яку він має право. Чи це тут вважається крамолою?

 :facepalm1:

Він тупо жене кацапську пропаганду і при цьому виступає проти допомоги Україні, критикуючи Конгрес, Сенат та Байдена за пакет допомоги в 12 млрд. доларів.
А ще він агітує за Трампа і трампістів, які постійно голосують проти надання допомоги Україні.
В листопаді вибори в США, і респи можуть отримати більшість в Конгресі, причому нові респи будуть в більшості своїй трампісти і будуть голосувати проти допомоги Україні. Є велика ймовірність що тоді допомога Україні або може повністю припинитись, або сильно зменшитись і йти з великими затримками.
А так звичайно ніяких проблем, він переймається долею України.  :suicide2:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

:facepalm1:

Він тупо жене кацапську пропаганду і при цьому виступає проти допомоги Україні, критикуючи Конгрес, Сенат та Байдена за пакет допомоги в 12 млрд. доларів.
А ще він агітує за Трампа і трампістів, які постійно голосують проти надання допомоги Україні.
В листопаді вибори в США, і респи можуть отримати більшість в Конгресі, причому нові респи будуть в більшості своїй трампісти і будуть голосувати проти допомоги Україні. Є велика ймовірність що тоді допомога Україні або може повністю припинитись, або сильно зменшитись і йти з великими затримками.
А так звичайно ніяких проблем, він переймається долею України.  :suicide2:
Хтось вважає так, інший впевнений в протилежному,
кожен з них наводить вагомі на його думку аргументи
на захист своєї позиції, для цього і створюються форуми.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Хтось вважає так, інший впевнений в протилежному,
кожен з них наводить вагомі на його думку аргументи
на захист своєї позиції, для цього і створюються форуми.

Час розбанити Жоржа Велосіпедова та штабс-капітана, вони також наводили свої аргументи.
А ще можна запросити Соловьйова та Скабєєву.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Час розбанити Жоржа Велосіпедова та штабс-капітана, вони також наводили свої аргументи.
З творчістю цих ніків не знайома,
тому не можу нічого сказати,
а протон висловлював власну думку про американських президентів,
правилами це не заборонено, то які до нього претензії?

А ще можна запросити Соловьйова та Скабєєву.
цих можна банити в момент реєстрації :D
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

З творчістю цих ніків не знайома,
тому не можу нічого сказати,
а протон висловлював власну думку про американських президентів,
правилами це не заборонено, то які до нього претензії?

цих можна банити в момент реєстрації :D

Різниці між тим, що писав протом і Скабкйева  з Соловьйовим ніякої.
Вони навіть агітують за Трампа однаково.

Я дуже сподіваюсь, що я помиляюсь, і якщо трампістам вдасть отримати більшість в Конгресі, вони продовжать допомагати Україні, але шанси на це мізерні, якщо подивитись на їхню риторику.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Час розбанити Жоржа Велосіпедова та штабс-капітана
Ні, ці два підараси хай будуть у бані. А от Татуся треба забанити,  хвакт.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Ні, ці два підараси хай будуть у бані. А от Татуся треба забанити,  хвакт.

Якщо за 650 фунтів ти готовий пускати кацапських пропагандонів то тоді таки час мене банити.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Тобто рецепт простий, хочеш гнати кацапську пропаганду, платиш Хомі і йожі 650 фунтів і стаєш недоторканим.

Хто там вже на черзі Жора Велосіпедов, Оля Тейлор, штабс-капітан?

я написав те за що банять...
татусь ти не правий.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Якщо за 650 фунтів ти готовий пускати кацапських пропагандонів то тоді таки час мене банити.

за 2000. а потім най буде їм бан :)
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Різниці між тим, що писав протом і Скабкйева  з Соловьйовим ніякої.
невже перевзулись і тепер, як протон, вболівають за Україну? ;o
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Якщо за 650 фунтів ти готовий пускати кацапських пропагандонів то тоді таки час мене банити.
Я написав що Протон допоміг купити Навару яка наступного тижня поїде куди треба.

А чим допоміг Татусь? Крім того що випустив пару кубометрів метану власного виробництва у атмосферу, читаючи пости про Байдена?

за 2000. а потім най буде їм бан :)
+100500. Навіть за штукарь. П'ять кацапів - пікап.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Ні, ці два підараси хай будуть у бані. А от Татуся треба забанити,  хвакт.

татуся і дідуся і усю іхню банду.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Я написав що Протон допоміг купити Навару яка наступного тижня поїде куди треба.

А чим допоміг Татусь? Крім того що випустив пару кубометрів метану власного виробництва у атмосферу, читаючи пости про Байдена?

+100500. Навіть за штукарь. П'ять кацапів - пікап.

чудовий бізнес план. нмд. задонать на пікап для 54 і в бан на фупі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія