Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нерухомість буде даражать :lol: :weep: :lol:

Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Дуже сумніваюся, хоч і сподіваюся.
Навіть не сподівайся :D
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Я общался с риелторами и они говорят что цена будет расти из за роста себестоимости,потому что материалы существенно подорожали.
це не той ріст.ріст ціни нерухомості ціниться коли росте від росту попиту і браку нерухомості.
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

це не той ріст.ріст ціни нерухомості ціниться коли росте від росту попиту і браку нерухомості.


Я могу говорить только за Одессу.Тут у застройщиков очень большая конкуренция и строят много и быстро.Я давно не понимаю кто эти квартиры покупает в таких количествах,но тем не менее берут,если продолжают строить.Так ещё и условия для инвесторов,кто берет много на перепродажу,ухудшаются.Точнее по самой низкой цене тупо раскидывают по своим и каких то скидок,даже если берёшь целый этаж,уже никто не даёт,потому что у застройщиков достаточно своих денег и своих инвесторов
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Непогано 

Тобто родини в неї немає
Я знаю саксес сторі як пара нелегалів за 2 роки зібрали 100к
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Я знаю саксес сторі

Нам так не жити (с)
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Я знаю саксес сторі як пара нелегалів за 2 роки зібрали 100к

Та чому ні? Немає дітей, немає батьків, ще молоді та здорові. Судячи з розповідей нашого австрійця, та пані вбухала в бетон близько 100000 у.о., працюючи без вихідних кілька років  :laugh:
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Я знаю саксес сторі як пара нелегалів за 2 роки зібрали 100к
по лівим паспортам працювали, а потім перед поверненням додому взяли в банках кредити?
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Я давно не понимаю кто эти квартиры покупает в таких количествах,но тем не менее берут,если продолжают строить.
Це спосіб "зберігання" грошей (чи пенсійний фонд)для усілякої наволочі типу ментів, прокурорів, суддівських і їх дітей/блядей/"дорогих друзів". Таких "інвесторів" зараз валом - воно виходить на пенсію рано а здача в оренду чи перепродаж (а "під рукою" цілі поверхи) дають "неплохую прибавку к пенсии" (с)    :-)o
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Фондового рынка нет,банки ненадежные,куда ещё вкладывать сбережения?
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Я могу говорить только за Одессу.Тут у застройщиков очень большая конкуренция и строят много и быстро.Я давно не понимаю кто эти квартиры покупает в таких количествах,но тем не менее берут,если продолжают строить.Так ещё и условия для инвесторов,кто берет много на перепродажу,ухудшаются.Точнее по самой низкой цене тупо раскидывают по своим и каких то скидок,даже если берёшь целый этаж,уже никто не даёт,потому что у застройщиков достаточно своих денег и своих инвесторов

корупціонери

раніше корупційні гроші виводили з україни та ховали в бананових банках у баксах-євро-фунтах-франках.
зараз стрьомно - десь засвітишся де нетреба і тобі - хххххуууууууяяяяяяк ккккк!!!!!! - і заблокують рахунки, і у бананових банках теж, бо рахунок в баксах все одно лежить в штатах, просто на кореспондентскькому рахунку бананового банку.
тому все це бабло стали масово зливати в нерухомість тут. бо коли ти продав нерухоміть - твоє бабло від продажу біле для будь-якої країни, ніхто не цікавиться історією де ти його взяв щоб цю нерухомість купити.

тому вся маленька та середня гунява nиздота перемиває своє корупційне бабло через нерухомість (звісно, це тіко кляті шоколадо-порохняво-свинотні клячі та інша підлота, яку так ненавидить фантамаз, зелених корупціонерів, які сnиздили  сотні мільйярдів на великих крадівництвах серед них нема жодного!!!)

 B-)
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

по лівим паспортам працювали, а потім перед поверненням додому взяли в банках кредити?
Та яке повернення?

Мутиш собі cscs карту для того щоб працювати на будові (інших документів не треба). Якщо не ледачий, то 120-150 в день легко.  Дружина прибирає хати / сидить з дітьми - 80-100 легко.  Працюють 6 днів на тиждень (бо в неділю в церкву на бонд стріт)

Що маємо (по мінімуму) (120+80)*25= 5000 фунтів на місяць

Витрати: хата 600, корм на 2х 300,  ще проїзд шмот, хай 300.   Сумарно за місяць відклали 3800 фунтів.  За рік 45600, за 2 роки - більше 90к фунтів.

Купили хату ще на котловані у Тернополі, люксову (за 120к+), платили частинами.  Як тільки виплатили - вирішили не повертатись  :laugh:  Народили дитину і далі собі нелегалять.

Останнє редагування: 15 червня 2021 11:35:34 від Фома Липецкий
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Та яке повернення?

Мутиш собі cscs карту для того щоб працювати на будові (інших документів не треба). Якщо не ледачий, то 120-150 в день легко.  Дружина прибирає хати / сидить з дітьми - 80-100 легко.  Працюють 6 днів на тиждень (бо в неділю в церкву на бонд стріт)

Що маємо (по мінімуму) (120+80)*25= 5000 фунтів на місяць

Витрати: хата 600, корм на 2х 300,  ще проїзд шмот, хай 300.   Сумарно за місяць відклали 3800 фунтів.  За рік 45600, за 2 роки - більше 90к фунтів.

Купили хату ще на котловані у Тернополі, люксову (за 120к+), платили частинами.  Як тільки виплатили - вирішили не повертатись  :laugh:  Народили дитину і далі собі нелегалять.

Дитина - громадянин ЮК?
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Дитина - громадянин ЮК?
Ні, звичайно. Але дитина піде в школу в ЮК. 
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Навіть не сподівайся :D

кожної восени падає ціна на будматеріали. В січні мінімум. Це традиційний цикл.
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Долгосрочный прогноз нельзя давать, пока есть угроза повторного вторжения кацапов

Например, однажды цены рухнули до такой степени, что я помог клиентам купить 3 к квартиру в Киеве, в спальном районе за 36 000 уе. 68 метров (под ремонт)

Сейчас такая квартира стоит около 50 000

Это было в 17 году.

В данный момент цены имеют тренд вверх. Но будет ли расти? Сомневаюсь. Если да, то милипистрическими шажками
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Долгосрочный прогноз нельзя давать, пока есть угроза повторного вторжения кацапов

Например, однажды цены рухнули до такой степени, что я помог клиентам купить 3 к квартиру в Киеве, в спальном районе за 36 000 уе. 68 метров (под ремонт)

Сейчас такая квартира стоит около 50 000

Это было в 17 году.

В данный момент цены имеют тренд вверх. Но будет ли расти? Сомневаюсь. Если да, то милипистрическими шажками
Ненадо вверх  :X
Мне еще полтора года новострой выплачивать :)))
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Долгосрочный прогноз нельзя давать, пока есть угроза повторного вторжения кацапов

Например, однажды цены рухнули до такой степени, что я помог клиентам купить 3 к квартиру в Киеве, в спальном районе за 36 000 уе. 68 метров (под ремонт)

Сейчас такая квартира стоит около 50 000

Это было в 17 году.

В данный момент цены имеют тренд вверх. Но будет ли расти? Сомневаюсь. Если да, то милипистрическими шажками

Це все старий житловий фонд з низьким енергозбереженням.  Новий дорожчатиме, так як дорожчають всі компоненти.  Плюс останні 7 років він був дуже дешевим
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Це все старий житловий фонд з низьким енергозбереженням.  Новий дорожчатиме, так як дорожчають всі компоненти.  Плюс останні 7 років він був дуже дешевим
Завтра война и все вниз

Если про новострои - будем посмотреть. Пока 1300-1500 квадрат инвестиции (если в среднем, не считаем элитку)

Но конечно, скандалы в том числе как с Аркадой делают дефицит и цены вверх.

   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Но блин, я понимаю форум миллионеров

Но если вообще о недвижимости, то 60-70% - это вторичка старого фонда. Люди ещё не так богаты чтобы только про новострои вести речь
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Квадрат старого фонда на нижнем печерске - 1500 уе. Это квартира с косметикой. Цена выросла по сравнению с прошлым годом. В прошлом было 1400
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Та яке повернення?

Мутиш собі cscs карту для того щоб працювати на будові (інших документів не треба). Якщо не ледачий, то 120-150 в день легко.  Дружина прибирає хати / сидить з дітьми - 80-100 легко.  Працюють 6 днів на тиждень (бо в неділю в церкву на бонд стріт)

Що маємо (по мінімуму) (120+80)*25= 5000 фунтів на місяць

Витрати: хата 600, корм на 2х 300,  ще проїзд шмот, хай 300.   Сумарно за місяць відклали 3800 фунтів.  За рік 45600, за 2 роки - більше 90к фунтів.

Купили хату ще на котловані у Тернополі, люксову (за 120к+), платили частинами.  Як тільки виплатили - вирішили не повертатись  :laugh:  Народили дитину і далі собі нелегалять.

Якщо вести нормальне життя, то фуй відкладеш 50 тисяч на рік навіть з 5000 на місяць.
У мене щомісячні видатки мінімум 2500.
Плюс 30-40 днів на рік відпусток, а це ще мінімум 10 тисяч на рік.
Плюс різні дрібнички і ще пару тисяч на рік набігає.
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Продали квартиру в соседнем доме. 8,4к евро за квадрат. Гыгы, мы в ноябре 19 свою за 6.7 взяли.
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Продали квартиру в соседнем доме. 8,4к евро за квадрат. Гыгы, мы в ноябре 19 свою за 6.7 взяли.

Вот это я понимаю подъемы  (tu)
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Якщо вести нормальне життя, то фуй відкладеш 50 тисяч на рік навіть з 5000 на місяць.
У мене щомісячні видатки мінімум 2500.
Плюс 30-40 днів на рік відпусток, а це ще мінімум 10 тисяч на рік.
Плюс різні дрібнички і ще пару тисяч на рік набігає.

Ну я про що: це життя заради бетону. Звісно, так теж можна жити, чому ні?
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Вот это я понимаю подъемы  (tu)
Корона хорошо подняла цены на дома и квартиры большой площади.
Теперь цена за квм в трехе может быть выше, чем в однушке/студии.
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Якщо тут 10років і напрацьовані клієнти
220год в місяць ×12є= 2640є
250год =3000є

- витрати койкомісце  проіздний і корм 500є
2к може відкласти
За три роки 72к євро або 87к баксів.

Наша має 15є за годину і підкорм
І ниє що інші більше платять.
Гриль помити 50є вже почав платити
А шо робити..
Міняти не хочемо.

В левах міста в 2014 за 12к баксів взяла двушку на котловані
Хвалилася що в той рік взяла ту у Львові і 2квартири в Стрию

Чи то в Австріі путцфрау напонтованіші))—— але судячи по цінах то ні.
Тому——
Все—таки потрібно 4—5 років щоб скласти те бабло на квартирку.
Удвох——4 роки буде оптимальний час.
( це з особистого досвіду)
пс. Проживання і хавчик 500 евро——то Ви щось зовсім іх на дно поставили((
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Продали квартиру в соседнем доме. 8,4к евро за квадрат. Гыгы, мы в ноябре 19 свою за 6.7 взяли.

не зрозуміло як у вас молоді сім'ї стартують. З великого кредиту?
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Якщо вести нормальне життя, то фуй відкладеш 50 тисяч на рік навіть з 5000 на місяць.
У мене щомісячні видатки мінімум 2500.
Плюс 30-40 днів на рік відпусток, а це ще мінімум 10 тисяч на рік.
Плюс різні дрібнички і ще пару тисяч на рік набігає.
Пан Радник, ми працює вдвох, відкладаємо нічого  :laugh:  Точніше в іпотеку відкладаємо.


Ну я про що: це життя заради бетону. Звісно, так теж можна жити, чому ні?
А які є варіанти? Платити рент + комуналку 2к на місяць усе життя?
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

не зрозуміло як у вас молоді сім'ї стартують. З великого кредиту?
Mortgage. Но 15% надо занести.
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Продали квартиру в соседнем доме. 8,4к евро за квадрат. Гыгы, мы в ноябре 19 свою за 6.7 взяли.
Я вже другу взяв від тої ж фірми що в тебе, встиг за ціною що була під час жорсткої пандемії, за 1,5 місяці ціна +30 %.
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Пан Радник, ми працює вдвох, відкладаємо нічого  :laugh:  Точніше в іпотеку відкладаємо.


А які є варіанти? Платити рент + комуналку 2к на місяць усе життя?

Мова про нелегалів, які всі накопичення вкладають у бетон в Україні, де навряд чи житимуть  :weep:
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Мова про нелегалів, які всі накопичення вкладають у бетон в Україні, де навряд чи житимуть
Так а куди їм вкладати?

Я вже другу взяв від тої ж фірми що в тебе, встиг за ціною що була під час жорсткої пандемії, за 1,5 місяці ціна +30 %.
Продавай!
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Так а куди їм вкладати?

Продавай!
Хіба що меньшу, через три роки коли нову побудують, спишу іпотеку під ноль і буду як  Хорват.  :dance3:
А може залишу на оренду і буду на крок позаду пана Хорвата.  :(
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

спишу іпотеку під ноль і буду як  Хорват.
Заселиш гастерів пів хати  ;o
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Заселиш гастерів пів хати  ;o
Можна кімнату велику , чотири ліжка повинні поміститись,  треба план квартири глянути  :laugh:
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Я вже другу взяв від тої ж фірми що в тебе, встиг за ціною що була під час жорсткої пандемії, за 1,5 місяці ціна +30 %.
Skanska видать локти ща кусает.
Эти квартиры были изначально по 7.5к, но их не смогли распродать в 2019 и ассоциация вынудила Сканску выкупить квартиры взад и продать самим.
Сканска по быстрому слила их по 6.7к, а тут хуиак! Корона.
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Skanska видать локти ща кусает.
Эти квартиры были изначально по 7.5к, но их не смогли распродать в 2019 и ассоциация вынудила Сканску выкупить квартиры взад и продать самим.
Сканска по быстрому слила их по 6.7к, а тут хуиак! Корона.
У Сканска цє звичайне діло, вони будують в Америці, Англії, в середній Європі, навіть в Румунії.
Постійно десь гроші провтикають, шведи з цєнтрали заплатять з свого, з надією що десь ще зароблять.
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Чи то в Австріі путцфрау напонтованіші))—— але судячи по цінах то ні.
Тому——
Все—таки потрібно 4—5 років щоб скласти те бабло на квартирку.
Удвох——4 роки буде оптимальний час.
( це з особистого досвіду)
пс. Проживання і хавчик 500 евро——то Ви щось зовсім іх на дно поставили((
Понти тут якраз не путцфрау а в клієнтів
Які трохи з іншоі локаціі і традицій міста беруться.

Після острова альпи друге місце де живуть і дітей навчають з постсовка.
15євро година початково в таких клієнтів
20є для перевірених кадрів стандарт тепер.
В австрійців як вже писав 12є
Загрузка висока.
Позачерговий термін взяти не просто
Сам раxуй чи то багато.

В шале в Альпах проживаючи на клієнтській площі і кормі 40К чистими пара за рік вивозить.
В швейц ніби більше
В Альпах в привязці до обєкту просто немає на що витрачатись.
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Продали квартиру в соседнем доме. 8,4к евро за квадрат. Гыгы, мы в ноябре 19 свою за 6.7 взяли.

Чехія: в 2017 на стадії котлована брали за 4 900 000 корун. Зараз, за три роки вона продається за 7 500 000. Мені здається, вони головою поїхали, але ж такі ціни....
Взалалі складається враження, що бОмажки зцінилися у всьому світі.
   
Re: Нерухомість буде даражать  :lol:  :weep:  :lol:

Взалалі складається враження, що бОмажки зцінилися у всьому світі.
тільки не зцінилися, а знецінилися. +  нульові відсоткові ставки. і значні ризики усе втратити. гроші з грошей тяжче стало робити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія