Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хтось може дати НЕЗААНГАЖОВАНУ оцінку тому, що сьогодні відбулося?

:pooh_lol:

 :punish:

Вчитись у євреїв треба. Єдності, організованості.
   
Что бы оценить произошедшее, надо изложить факты. Очень желательно, что бы с цифрами.

Б-г-г , безвідносно до особи автора цитованого , цифри наступні - переважна більшість психічно здорових , адекватних , притомних , здравомислячих людей і виключно через біологічний фактор - денні тварини , працюють вдень , з 8-ї до 17-ї години із годиною перерви , з 12-ї до 13-ї , на - обід .

Вночі , засідають або професійні революціонери (сучасне - терористи) на конспіративних квартірах або "уркагани на малінах" або дикуни навкруги багаття із бубнами стрибають .  ))

ТАк існують професії рятувальників та інші , чергування котрих вкрай потрібне і вночі , тАк - існують безперервні виробництва , де вкрай невигідно зупиняти обладнання і тому люде працюють і вночі , але , з моєї особистої точки зору , не було ніодної взагалі форсмажорної обставини від слова зовсім , за-для влаштування нічної термінової показухи з обранням усіх кого обрали .

Не провалилась би Україна до прірви аби і сьогодні зранку працювати почали , з 8-ї години ранку , як і усі інші люде , котрі їх обрали .   А вчора надвечір , рівно о 17-й - закрили засідання , тобто "пошабашили" і порозходились відпочивати , кожне до своєї сім'ї .   Оце на мій погляд - норма і приклад .

А зара , панове та пані читачі-дописувачі , хто працює за наймом , на будь-якого працедавця , у кого хоч яка професія/посада до трудової вписана , спробуйте працедавця розповідати про 8-ми годинний робочий день , 40-ка годинний робочий тиждень .., "вас" носом натикають у приклад поведінки "героїв"-депутатів і "ви" будете ішачити коли завгодно і як завгодно буде працедавцю .

Всьо . Забувайте про повагу до закону .  ))

Аякжиж - маячня .
   
З того першого засідання я зрозумів одне. Ті всі слуги мають всіх інших включно з населенням за бидло. Дійсно, хто ми такі, щоб знати за що вони там пачками голосують. І таке відношення буде у всьому іншому.
   
как вам цифры:

Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроект про скасування недоторканності народних депутатів.

Деталі: За законопроект проголосували 363 обранці.

Фракція політичної партії "Європейська солідарність"
Кількість депутатів: 27
За:26 Проти:0 Утрималися:1 Не голосували:0 Відсутні:0

Алєксєєв С.О.   ЗаАр’єв В.І.   ЗаБондар М.Л.   ЗаВеличкович М.Р.   ЗаГерасимов А.В.   ЗаГеращенко І.В.   ЗаГончаренко О.О.   ЗаДжемілєв М. .   ЗаЗабродський М.В.   ЗаЗінкевич Я.В.   ЗаІонова М.М.   ЗаКлимпуш-Цинцадзе І.О.   ЗаКняжицький М.Л.   ЗаКнязевич Р.П.   УтримавсяКубів С.І.   ЗаЛопушанський А.Я.   ЗаЛуценко І.С.   ЗаПавленко Р.М.   ЗаПарубій А.В.   ЗаПорошенко П.О.   ЗаСаврасов М.В.   ЗаСинютка О.М.   ЗаСюмар В.П.   ЗаФедина С.Р.   ЗаФріз І.В.   ЗаЧийгоз А.З.   За

 :laugh:

Порошенко П.О.   За

Помню, еще Ющ, в начале своего президентства такой закон обещал. А проголосовали в первый же день  ВР этого созыва.
   
Б-г-г , безвідносно до особи автора цитованого , цифри наступні - переважна більшість психічно здорових , адекватних , притомних , здравомислячих людей і виключно через біологічний фактор - денні тварини , працюють вдень , з 8-ї до 17-ї години із годиною перерви , з 12-ї до 13-ї , на - обід .

Вночі , засідають або професійні революціонери (сучасне - терористи) на конспіративних квартірах або "уркагани на малінах" або дикуни навкруги багаття із бубнами стрибають .  ))

ТАк існують професії рятувальників та інші , чергування котрих вкрай потрібне і вночі , тАк - існують безперервні виробництва , де вкрай невигідно зупиняти обладнання і тому люде працюють і вночі , але , з моєї особистої точки зору , не було ніодної взагалі форсмажорної обставини від слова зовсім , за-для влаштування нічної термінової показухи з обранням усіх кого обрали .

Не провалилась би Україна до прірви аби і сьогодні зранку працювати почали , з 8-ї години ранку , як і усі інші люде , котрі їх обрали .   А вчора надвечір , рівно о 17-й - закрили засідання , тобто "пошабашили" і порозходились відпочивати , кожне до своєї сім'ї .   Оце на мій погляд - норма і приклад .

А зара , панове та пані читачі-дописувачі , хто працює за наймом , на будь-якого працедавця , у кого хоч яка професія/посада до трудової вписана , спробуйте працедавця розповідати про 8-ми годинний робочий день , 40-ка годинний робочий тиждень .., "вас" носом натикають у приклад поведінки "героїв"-депутатів і "ви" будете ішачити коли завгодно і як завгодно буде працедавцю .

Всьо . Забувайте про повагу до закону .  ))

Аякжиж - маячня .

Хвора людина.
   
как вам цифры:

Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроект про скасування недоторканності народних депутатів.

Деталі: За законопроект проголосували 363 обранці.

Фракція політичної партії "Європейська солідарність"
Кількість депутатів: 27
За:26 Проти:0 Утрималися:1 Не голосували:0 Відсутні:0

Алєксєєв С.О.   ЗаАр’єв В.І.   ЗаБондар М.Л.   ЗаВеличкович М.Р.   ЗаГерасимов А.В.   ЗаГеращенко І.В.   ЗаГончаренко О.О.   ЗаДжемілєв М. .   ЗаЗабродський М.В.   ЗаЗінкевич Я.В.   ЗаІонова М.М.   ЗаКлимпуш-Цинцадзе І.О.   ЗаКняжицький М.Л.   ЗаКнязевич Р.П.   УтримавсяКубів С.І.   ЗаЛопушанський А.Я.   ЗаЛуценко І.С.   ЗаПавленко Р.М.   ЗаПарубій А.В.   ЗаПорошенко П.О.   ЗаСаврасов М.В.   ЗаСинютка О.М.   ЗаСюмар В.П.   ЗаФедина С.Р.   ЗаФріз І.В.   ЗаЧийгоз А.З.   За

 :laugh:

Порошенко П.О.   За


це ж був його законопроект,
звісно, що він за нього голосував
   
Хвора людина.

Сумліваюсь . Неосудним ма-ть не визнають . ))

Оте нічне засідання - найяскравіший та найпоказовіший приклад "русского гєроізма" у підгрунті такого самісінького , як і пересування фундаментного битонієвого блоку декількома роботягами за допомогою ломів або труб , коли прорабу ліньки автокрана замовити .
   
З того першого засідання я зрозумів одне. Ті всі слуги мають всіх інших включно з населенням за бидло. Дійсно, хто ми такі, щоб знати за що вони там пачками голосують. І таке відношення буде у всьому іншому.
будь який навіть найдрібніший укрначалник має решту за бидло . . ну а решта має началників за бидло. це нормально))
і що найкумедніше - всі в том ен помиляються))
   
Ось що відбулося: зебидло наклало велику купу на голову народу  (умовних 25 відсотків). Населення терен (умовні 75) з апетитом поїло лайнеця і залайкало. Толі єщо будєт! (С)

Показати зображення...
Ти ще досі тут? Ти ж обіцяла піти звідси, як тільки Людасова гілка набере 100 сторінок. Чому не тримаєш слова? На СУПі продовжуй свої істерики.
   
Узурпація влади.

Тихий державний переворот.
что за бред. все произошло законно
   
Вчера Зеленский с Аваковым и прочими кого -то сделал  :laugh:
   
для мене ситуація неоднозначна.
з одного боку - приплив нових молодих облич (в тч. міністарами стали двоє випускників Могилянки),
з другого боку - наявність Авакова (особа, як 5 років порушувала ст.10 Конституції України, не кажучи вже про коритні інтереси і промахи в роботі),
та наявність таких, як "інтелектуал" Дубінський, який українське привітання з часів 1917 року, "Слава Україні", назвав нацистським.
Я особисто зроблю остаточний висновок тоді, коли зе-команда остаточно визначиться у ставленні до закону про мови.
Якщо вони покалічать цей закон своїми правками - все, для мене це вороги (коритні інтереси хай захищають інші). Буд готовий до Майдану.
Якщо правки будуть толерантні - я змирюся і за успіхи, може, і хвалитиму. 8-)
   
скажу свою як завжди незаангажовану думку. в стоячому затхлому гнилому болоті бантустану-корупціонерії Україна намітились зміни.
манюпасу не розслаблятись. ніхо за мманюпаса не заробть манюпасу. функція держави - створювати умови і не заважати. це максимум  що ммамнюпас може сподіватись від держави. поки що українці дерржави таки все ще не мають. але щось намітилос.
але . може бути і ще гірше. я рекомендую готуватись до гіршого))

   
А по темі. Мені сподобалося. Молодь ввергнула в ступор старих рішал.
 Все нормально. Є всі підстави стверджувати, що хлопці зрозуміли, що треба все робити швидко.
Головне, прийняти швидко закони і зробити все, щоб вони працювали. Схоже, що молодняк це розуміє.
А якщо перекриють крантік порохоботам, то й від фейсбука можна буде не шарахатись. А то вже три дні, як знову порозповзалися по групам зі своїми методичками.
Істерикою порохоботів задоволена, аж пищщщу. :rotate: 
   
як казав атаукр- змміни робляться або швидкоо або ніколи [ua]
   
З того першого засідання я зрозумів одне. Ті всі слуги мають всіх інших включно з населенням за бидло. Дійсно, хто ми такі, щоб знати за що вони там пачками голосують. І таке відношення буде у всьому іншому.
Не погоджусь. За бидло нас мали оті, що важливі законопроекти або не ставили на голосування, або нагло голосували двома руками, порушували регламент, цинічно відправляли закони на "доопрацювання", знаючи ,  що роками буде мусолитись. А тим часом ми утримували 28 років на своїй ший цих рішал.
Хто прийшов у Раду знову рішати свої питання  - в шокє.
   
Не погоджусь. За бидло нас мали оті, що важливі законопроекти або не ставили на голосування, або нагло голосували двома руками, порушували регламент, цинічно відправляли закони на "доопрацювання", знаючи ,  що роками буде мусолитись. А тим часом ми утримували 28 років на своїй ший цих рішал.
Хто прийшов у Раду знову рішати свої питання  - в шокє.

не омануйсь. всі всіх мають за бидло)))
   
не омануйсь. всі всіх мають за бидло)))
Час покаже. Влада дуже псує більшість людей. Не обійдеться без цього. Але в цілому вірю в краще. Головне - не дозволяти себе мати за бидло. Українці потроху цьому вчаться.
   
Час покаже. Влада дуже псує більшість людей. Не обійдеться без цього. Але в цілому вірю в краще. Головне - не дозволяти себе мати за бидло. Українці потроху цьому вчаться.


українцям тільки й залишається. що вірити. в  краще.

але я атеїст

логічно що в в цьому болоті корупціонерії - без змін всі 28 ркоів - будь які змііни - накраще. хоча ці зміни не відміняють гряущу циклічну сраку в укрекономіці
   
українцям тільки й залишається. що вірити. в  краще.

але я атеїст

логічно що в в цьому болоті корупціонерії - без змін всі 28 ркоів - будь які змііни - накраще. хоча ці зміни не відміняють гряущу циклічну сраку в укрекономіці
Не знаю. Чомусь у мене настрІй покращився. Може це тому, що вперше за багато років відпочила? :beach:
   
Не знаю. Чомусь у мене настрІй покращився. Може це тому, що вперше за багато років відпочила? :beach:

   
Я не дивився TV і не слухав засідання ВР.
Прошу об'єктивно розповісти, що сталося:

1. Дійсно нові прогресивні патріотичні сили прийшли до влади
2. Дійсно нові під%уйлятські сили прийшли до вдади
3. Змінилися лише маски. Нові маски женуть в шию старі, щоб красти
4. Інший варіант.
Что произошло? Да реализация хрущевской оттепели. Много полезного Хрущев сделал.Вспомните как Крым после его силовых решений ожил. Одним из достижений Хрущева было освобождение инакомыслия. Одним из векторов хрущевской оттепели стал КВН. Туда шли образованные студенты, которые не могли себя реализовать в силу коммунистической системы. КВН эволюционировал и в эпоху перестройки-прихватизации, которые плавно и закономерно (потому что у руля кравчуки оставили коммунистов) перешли в перестрелку. Так вот, в эпоху перестрелки и реализации сценариев Оруэла-Войновича. КВН оскалился. Показал хрущевские зубы.И решение те же с душком волюнтаризма, хрущевские.Но в стиле КВН. РФ, нервно курит в сторонке. Почему? да, после разгрома квнщиками-мажоров,  на повестке дня второй фронт КВН или НКВД? Кто победит. НКВД-силой.КВН- веселой находчивостью (переводится клуб веселых и находчивых).Так что ничего в мире нового нет. Хрущов родил КВН и Маслякова. Масляков подготовил президента Украины. В КВН- везунчики.Они всю жизнь смех..чками промышляли. Теперь НКВД, задергалось. Готовили реинкарнацию великого и могучего, уже без портков, а тут КВН....и слова родоначальника ВЧК Сталина-про кино и культуру, как важнейших факторов развития общества. Вообщем, теперь каждый день будет КВН. Ставим ставки господа. Кто ставит на мажоров? (Порошеко -папашка коммунист директор завода, и прихватизатор конфет.Луценко=папашка секретарь КПСС). С другой стороны КВН (зеленский-папа профессор). Кто победит? Я ставлю на Зеленского.Думаю, с Украиной все хорошо будет.Разве что слобожанщина и тамань в родную гавань при украинском рывке пожелает. (суть советского человека-раскатывание губ. А там совков -тьма) Но, говоря о Зеленском и КВН, вспомните добрым словом великого украинца-Хрущева, одно имя которого приводит в трепет нквдистов-коммунистов.  На памятник Хрущева посмотрите там белое и черное.Тоже и в КВН будет. Белого правда уже больше, потому что после кризиса в стране, который устроила номенклатура, и получившие по наследству власть мажоры, КВНщики выходят, как настоящие находчивые с улыбкой.И не забывайте как Запорожье-Кривой Рог транзит мочил и питерцев и масквичей  на подходах к сортиру. Ждем с повторения в жизни и выхода на международную арену! У международный КВН. Вот почему по ВР бегают деграданты типа Рабиновича и репетуют-ничешго не понимаем. Действительно, раньше они перетирали все. Бабло рубили.Теерь ничего не понимают.Бегают.КВН, сплошной. Так птенцы Маслякова, копали под папашек рабиновичей. Теперь птенцы окрепли.Задачи у них очень серьезные. Почему? да кто победит они или коломойские для начала. Хрущев поэтому довольно активно боролся со спекуляцией. Теперь спекульяты назвали себя олигархами.Суть не изменилась, правда.
   
Не погоджусь. За бидло нас мали оті, що важливі законопроекти або не ставили на голосування, або нагло голосували двома руками, порушували регламент, цинічно відправляли закони на "доопрацювання", знаючи ,  що роками буде мусолитись. А тим часом ми утримували 28 років на своїй ший цих рішал.
Хто прийшов у Раду знову рішати свої питання  - в шокє.

Ну от понаприймали вам там щось посеред ночі швиденько. Ура товариші, зрушилось. А що зрушилось куди зрушились? В очі ніхто текстів не бачив, навіть ті що голосували. А там і податковий кодекс голосували, і оборонку, і держзакупівлі, і охорону здорвя.  Але бидлу згодували на публіку якусь одну постанову  про потребу зняти недоторканість - і всі радуються бо думають що то вже закон прийняли.
   
Ну от понаприймали вам там щось посеред ночі швиденько. Ура товариші, зрушилось. А що зрушилось куди зрушились? В очі ніхто текстів не бачив, навіть ті що голосували. А там і податковий кодекс голосували, і оборонку, і держзакупівлі, і охорону здорвя.  Але бидлу згодували на публіку якусь одну постанову  про потребу зняти недоторканість - і всі радуються бо думають що то вже закон прийняли.
Одной из серьезнейших побед квнщиков-стал фактический разгром псевдонационалистов . Это те, кто одев вышиванки в тылу грымчаковили. Разгром, совков псевдонационалистов, был осцществлен походя. Потому что их хозяева мажоры гоораздо подготовленнее.
   
Что произошло? Да реализация хрущевской оттепели.


Б-г-г - радіти "доброму" слідчому , що прийшов на "змаміну" злому слідчому ..?

Чі радіти "доброму терорісту" , що посцяти дозволив , коли "інші терорісти" розстрілом залякують ..?

Як там той сіндром звецця , коли заручники з терорістами починають обійматись та цілуватись ..?


Бандюки-комуняки вже у часи Хрущова усвідомили , що уся їхня брехня про комуняцький рай , брехнею і залишицця , а тому і почали процес накопичення капіталу , що у часи Брежнєва навіть приховувати не вдавалось , одночасно годуючи маси модифікованим лохотроном , додаючи до кнута , крихти від калача/пряника .

Те саме горлопанство і зараз , метода не змінилась , міняюцця дієві особи , а "русскій мір" так і поширюєцця - "нє митьйом , так катаньєм" , що наівіть розмовляючі українською мовою , люде не усвідомлюють або не хочуть усвідомлювати , де знов опинились , у кого у заручниках .

А з часом дивуюцця - "а чого воно не виходить як у "німця" якісний та маючий попит товар виготовити ..?"

ПиСи .   Згадувати про недоумкуватість "целіни" та про засудження волюнтарізму наступниками-бандюками , воно якось навіть і соромно , ба вважав , що усім відомо .  ))
   
Масляков подготовил президента Украины.


а Україну хто підготував для цього президента?..
теж маслякови?..
Чи українці, які тисячами віддавали своє життя за цю країну протягом століття, починаючи з 1917-го року?
Риторично: чи знають укромаслякови про УНР, про УПА, про українських дисидентів?
   
Ну от понаприймали вам там щось посеред ночі швиденько. Ура товариші, зрушилось. А що зрушилось куди зрушились? В очі ніхто текстів не бачив, навіть ті що голосували. А там і податковий кодекс голосували, і оборонку, і держзакупівлі, і охорону здорвя.  Але бидлу згодували на публіку якусь одну постанову  про потребу зняти недоторканість - і всі радуються бо думають що то вже закон прийняли.
Чому? Ще не прийняли. Сподіваюся, через чотири дні приймуть. Якщо Петро путч не влаштує :-)o
   
З того першого засідання я зрозумів одне. Ті всі слуги мають всіх інших включно з населенням за бидло. Дійсно, хто ми такі, щоб знати за що вони там пачками голосують. І таке відношення буде у всьому іншому.
А хіба вони не праві?
Хто, як не бидло, голосує за людину або навіть партію, яка ніколи не займалася державотворенням. В якої навіть рівень інтелекту нижче плінтусу.
Яка он вчора поводилася, як обдовбаний наркоман.
Так що бидло, воно і є бидло, на жаль... :(
   
А хіба вони не праві?
Хто, як не бидло, голосує за людину або навіть партію, яка ніколи не займалася державотворенням. В якої навіть рівень інтелекту нижче плінтусу.
Яка он вчора поводилася, як обдовбаний наркоман.
Так що бидло, воно і є бидло, на жаль... :(
О так! Немає тут перспективи. Ви скористалися порадами Інанни? Готуєтеся до виїзду з України?
   
О так! Немає тут перспективи. Ви скористалися порадами Інанни? Готуєтеся до виїзду з України?

Перспектива є.
Відкласти розвиток ще років на 50.
   
Перспектива є.
Відкласти розвиток ще років на 50.
Чий? Інанни чи Цікавої? ;o
   
Молодь ввергнула в ступор старих рішал.

   
О так! Немає тут перспективи. Ви скористалися порадами Інанни? Готуєтеся до виїзду з України?
Можу відповісти за себе. Якби Україна не була споконвічною землею моїх предків, землею, яка дала мені життя - жодних вагань не було б, з такими як ти і більшість "73%" я б, сорі, на одному гектарі срати б не сів. Життя одне, і було б великим глупством перевести його на полеміку з імбецилами, та пожинання результатів їх вибору.
Але оскільки Україна таки бАтьківщина - то йух вам, а не Україна, ще поборюкаємось.
   
Чий? Інанни чи Цікавої? ;o

України. В цілому.
   
О так! Немає тут перспективи. Ви скористалися порадами Інанни? Готуєтеся до виїзду з України?
Не дочекаєтеся.
Дітей відправлю при першій потребі.
А сама вже запаслася поп-корном, буду глузувати з зєлохторату наркоші.  :)
   
Масляков подготовил президента Украины.
а Україну хто підготував для цього президента?..
теж маслякови?..
Чи українці, які тисячами віддавали своє життя за цю країну протягом століття, починаючи з 1917-го року?
Риторично: чи знають укромаслякови про УНР, про УПА, про українських дисидентів?
УНА И УНСО к украинским диссидентам имеют очень приблизительное отношение. Почему, да они состояли из малообразованных людей которые  иногда в темную иногда в светлую сотрудничали с НКВД. А вот украинское диссиденство было очень сильным. Вспомните РУХ. Поэтому Кравчук громил руховцев методами НКВД.Возьмите хотяч бы ВО Сволота-подсьтавная структура, сдавшая Крым.  И масяляковцы их за так разгромили.Теперь прийдут современные правые.Это может быть структура немецкого типа.Но без вышиваты-совков. Помешать их появлению сможет только экономический рывок Украины. Ну а своботовцы и парашенковцы.Давай. Досвидание. Именно поэтому скорее всего законсервировали Авакова, так как он вместе с жирным херащенкой, очень эффективно разгромили новых правых. Новые правые это те кто не словом (мовой), а делом (вспомни общение Сашка с плокулолчиком).
   
Якщо стисло,то у ВР прийшли люди які самі не розуміють для чого і що їм там робити.
За перший день вони багато чому навчились,а саме натискати зелену кнопку.
Багато з них вважають що натискання кнопки це і є їх основна робота,деякі навіть обурюються чому не можна кнопку провести їм до дому щоб не сидіти без толку в цій залі.
   
Якщо стисло,то у ВР прийшли люди які самі не розуміють для чого і що їм там робити.
За перший день вони багато чому навчились,а саме натискати зелену кнопку.
Багато з них вважають що натискання кнопки це і є їх основна робота,деякі навіть обурюються чому не можна кнопку провести їм до дому щоб не сидіти без толку в цій залі.
ты о рабиновичах-парашенках?
   
Вспомните РУХ.

ти мені про Рух будеш розказувати - учасникові першого з"їзду Руху? :)
 
   
ты о рабиновичах-парашенках?
Я про прихильники певної політсили.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія