Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

Ось світле майбутню автомобілебудування
  2011 рік
 "... Торий (Th) — радиоактивный химический элемент, первый член семейства актиноидов (атомный номер 90, температура плавления 2028° K). Присутствие радиоактивного элемента в сердце автомобиля — концепция, хорошо знакомая по научно-фантастическим произведениям 50-летней давности: они почти единодушно рисовали будущее человечества на мини-АЭС, которые станут «вечными» источниками питания самых разнообразных мобильных устройств, в том числе автомобилей. Но здесь у нас не научная фантастика, а почти реальный коммерческий проект.

Новый турбогенератор основан на простом принципе. Торий генерирует тепло, которое приводит в движение турбинный двигатель автомобиля. Инженеры уже сделали образец такого двигателя на базе турбины Теслы. По заверениям учёных, восьми граммов тория хватит на 480 тысяч километров хода автомобиля. Таким образом, после покупки машину не нужно заправлять ни разу — одной фабричной «зарядки» хватит на весь срок службы.

По словам изобретателя и основателя компании Laser Power Systems, ториевый двигатель будет выдавать мощность около 250 кВт (335 л.с.), а вес агрегата составит примерно 230 кг, что вполне приемлемо для установки на современные легковые автомобили."    https://habr.com/ru/post/127756/
Запаси торія на планеті  1440 тис. тон

на 200 лет хватит
   
на 200 лет хватит
+=================================================================+
Таке просте питання до адептів торію: хоч один торієвий двигун зробили?  :K
   
Кусай і сци сам коли тобі машина накаже

А я хочу залити бак і доіхати з СФ до ЛА а не ставати через кожні 120 миль на поссяти.
і коли таких ссикунів буде більше, то ще треба буде ставати не тільки попісяти а й покакати щоб черга пройшла.

Ну і ізда по крайній правій 60 миль на годину мене не влаштовуе. А інакше батарейка зараза розряджаеться як скажена.

З ЛА до СФ ніколи не вистачало одного баку......
   
Хлопчику, ккд людського організму теж приближно буде коло 15%


Пльо  :facepalm: де ти такого начитався?
   
Всьо
Пав останній бастіон боротьби з електроавто

Тойота ( її шеф персонально )  презентувала 15 нових моделей електричок на батарейках

Від спорт купе до сарая типу тахоми
Найближчим часом хочуть лям електричок в рік
До 30 року вийти на 3.5 млн електро

З того ж року план не продавати бензинові і дизельні в ЄС США та Китаї

Преміум бренд лекмум теж переведуть виключно на електрику



   
Тут потрібно повернути дискусію в русло чи підходять папуасам електромобілі? І відповідь буде ні, папуасам електромобілі не підходять, бо де взяти стільки дротів щоб провести електрифікацію папуасіі, та і недостатньо підходящих пальм, по якимі можна кинути дроти, а ті пальми що є вже зносились

Папуася с домами из фанеры, не скорая  не пожарная не фараоны не выедут.
И после очередного торнадо или  тайфуна, будет вай как обидно.B-)
   
+=================================================================+
Таке просте питання до адептів торію: хоч один торієвий двигун зробили?  :K

Ториевые реакторы (64)
Уран-ториевый реактор – ядерный реактор, в котором делящимся веществом является уран (233U), образующийся в этом же реакторе из тория (232Th). Природный 232Th сам по себе непригоден для осуществления цепной ядерной реакции деления и поэтому служит в Т. р. сырьевым материалом.(с)

Ториевый топливный цикл имеет несколько потенциальных преимуществ по сравнению с урановым топливным циклом, в том числе большая доступность тория, лучшие физические и ядерные свойства, меньшее образование плутония и актинидов, что означает лучшее соответствие режиму нераспространения ядерного оружия при использовании в традиционных легководных реакторах(с)

По существующим оценкам запасы тория в земной коре примерно в три-четыре раза превышают запасы урана,[19] хотя нынешние сведения о запасах тория ограничены. В настоящее время торий получается как побочный продукт добычи редкоземельных элементов из монацитовых песков.(с)

Индия до сих пор эксплуатирует  реакторы с ториевым циклом.
   
тільки вдумайтеся зі 100% бензина ми викорустовуємо ~15% в кращому випадку

чяго :weep:
   
З ЛА до СФ ніколи не вистачало одного баку......

чяго?, я с Харькова до Ялты на одном бачке доезжал.
а это 750 км а не 615 как ЛА СФ,ты че там на Горбатом или Тарабане ездишь :weep:
   
чяго?, я с Харькова до Ялты на одном бачке доезжал.
а это 750 км а не 615 как ЛА СФ,ты че там на Горбатом или Тарабане ездишь :weep:

трохи не вистача..... під самим СФ загорається лампочка......
   
трохи не вистача..... під самим СФ загорається лампочка......

Что за пепелац?
   
Что за пепелац?

Хонда одісей 2003
   
На к9к льогко 1000+ на 55 літровому баку

По трасі звичайно

   
Більшість машин на дорогах в США, продаються з баком розрахованим на 330-400 миль в залежності від циклу - місто, змішаний чи фрівей. Не залежно від мотора, розраховують бак на такий пробіг. Теоретично можна витягнути більше, і я один раз проіхав 450 миль на одному бакові, але це більшу частину дороги я їхав 70 миль/год бо був такий трафік, потім скинув до 65, один в пустій машині та ще вітер мабудь що дув у спину. Більше мені таке повторити не вдалось.
   
Більшість машин на дорогах в США, продаються з баком розрахованим на 330-400 миль в залежності від циклу - місто, змішаний чи фрівей. Не залежно від мотора, розраховують бак на такий пробіг. Теоретично можна витягнути більше, і я один раз проіхав 450 миль на одному бакові, але це більшу частину дороги я їхав 70 миль/год бо був такий трафік, потім скинув до 65, один в пустій машині та ще вітер мабудь що дув у спину. Більше мені таке повторити не вдалось.

Це тому що у вас нема дизелів легкових
Та й двигуни стартують від 3 літрів для а класу типу Фіат 500 :)
   
Хонда одісей 2003

65 литров на этом кирпиче с движком 3,5 литров. даже не удивлен.
   
Більшість машин на дорогах в США, продаються з баком розрахованим на 330-400 миль в залежності від циклу - місто, змішаний чи фрівей. Не залежно від мотора, розраховують бак на такий пробіг. Теоретично можна витягнути більше, і я один раз проіхав 450 миль на одному бакові, але це більшу частину дороги я їхав 70 миль/год бо був такий трафік, потім скинув до 65, один в пустій машині та ще вітер мабудь що дув у спину. Більше мені таке повторити не вдалось.
а 650 майлов слабо?
   
а 650 майлов слабо?

Навіщо? Щоб з самого початку мати зайвий центнер ваги?
   
Навіщо? Щоб з самого початку мати зайвий центнер ваги?
Як центр ваги може бути зайвим?
гуманітарій з гуглом?
Він може бути зміщений за надто високо від  тзв. центру обкату  кузова ам.
Мінімізовують розташуваннм  низько плоского паливног баку.Як в електричок.Тут у ел беззаперечна перевага.
   
65 литров на этом кирпиче с движком 3,5 литров. даже не удивлен.

Дуже зручна (просто ідеальна) для сім'ї цеглина..... а їхати 400 миль без зупинки - то полюбому знущання........... я навіть радий шо електричні авто тепер вимушуватимуть зупинятись через кожні 200-250 миль
   
Truck of the Year for 2022
Rivian R1T
Показати зображення...

Їх вже з’явилось на дорогах біля мене. Гарні відгуки, але якась зовсім не гуманна ціна як для трака поки що. Я поклав око на F-150 Lightning, але поки що мій автопарк середнього віку 1.5 років, це все теоретично бо більше на авто мені дружина не дасть витратити в найближчі 10 років :)
   
Пльо  :facepalm: де ти такого начитався?

Ну це правда. Навіть менше напевне.
Людина на фотосинтез не здатна, тобто належить до гетеротрофів, в яких ККД при засвоєнні органіки добре якщо 10%.

Але теми даний факт не стосується ніяким чином. Людство саме вирощує собі, як рослин, так і тварин для харчування, відновлюючи ресурс.
Тоді як невідновлювальне спалювання цінної вуглецевої сировини, чи то на ТЕС, чи то в двз є прямим злочином проти нащадків.
Пріоритетна задача людства через використання нових джерел енергії максимально швидко позбутися залежності від нафти в енергетиці.
І справа тут навіть не в екології.

   
Як центр ваги може бути зайвим?
гуманітарій з гуглом?
Він може бути зміщений за надто високо від  тзв. центру обкату  кузова ам.
Мінімізовують розташуваннм  низько плоского паливног баку.Як в електричок.Тут у ел беззаперечна перевага.

Як би ти не розташовував, закони Ньютона ніхто не відміняв - більша вага авто, більше енергіі потрібно прикласти для його переміщення.
   
Ну це правда. Навіть менше напевне.
Людина на фотосинтез не здатна, тобто належить до гетеротрофів, в яких ККД при засвоєнні органіки добре якщо 10%.

Але теми даний факт не стосується ніяким чином. Людство саме вирощує собі, як рослин, так і тварин для харчування, відновлюючи ресурс.
Тоді як невідновлювальне спалювання цінної вуглецевої сировини, чи то на ТЕС, чи то в двз є прямим злочином проти нащадків.
Пріоритетна задача людства через використання нових джерел енергії максимально швидко позбутися залежності від нафти в енергетиці.
І справа тут навіть не в екології.

Трохи дивно...... На кіло їжі людина може працювати продуктивно цілий день.............
   
Показово що автомобіль року - Lucid Air, трак року Rivian R1T.
   
Дуже зручна (просто ідеальна) для сім'ї цеглина..... а їхати 400 миль без зупинки - то полюбому знущання........... я навіть радий шо електричні авто тепер вимушуватимуть зупинятись через кожні 200-250 миль
250 это даже не Киев=Харьков.
   
250 это даже не Киев=Харьков.

Ну і в чому проблема зупинитись на 15 хвилин?

Що мене відверто дивує - це бідність, обшарпаність, занедбалість навкруги в Україні, але люди поводять себе так, ніби вони всі в більшості виконавчі директори в Qualcomm, їм потрібно постійно літати в трикутнику Сан Дієго-Тайпей-Сеул і в них кожна хвилина на обліку та про 15 хвилин зупинки в дорозі не може бути і мови.
   
На к9к льогко 1000+ на 55 літровому баку

По трасі звичайно

По Львову зараз. Корки сніг.
5,6 літрів на 100 км. за останній місяць. К9к
   
Ну і в чому проблема зупинитись на 15 хвилин?

Що мене відверто дивує - це бідність, обшарпаність, занедбалість навкруги в Україні, але люди поводять себе так, ніби вони всі в більшості виконавчі директори в Qualcomm, їм потрібно постійно літати в трикутнику Сан Дієго-Тайпей-Сеул і в них кожна хвилина на обліку та про 15 хвилин зупинки в дорозі не може бути і мови.

Що мене вiдверто дивуе - це бiднiсть, обшарпанiсть та занедбалiсть Америки. Але люди поводять себе ще гiрше ... :)

Ресторани всi обшарпанi, бруднi та з такою iжею що страшно iсти за неймовiрну цiну.
В Украiнi такi iнтер'ери в ресторанах як в Америцi в тих в якi ти не ходиш. Взагалi, гидота яку подають як iжу в американських ресторанах це ще та тема. Коли тут знаходиш забiгаловку де iжа бiльше менш нормальна, це вже щастя i ходиш туди роками поки не спаскудяться

Подивись на ЛА де ти живеш, по тому проспекту де голiвудськi зiрки на тротуарi, вже зiрок пiд брудом не видно.

Як виглядають центри мiста в Сiетлi та Портлендi знаеш? Я вже не говорю що по Окленду без бронежилета та кевларовоi каски краще не ходити.

В СФ мiж мiською бiблiотекою та музеем азiатського мистецтва напроти мiськради розмiстили офiцiйну бомжарню на пару сотень бомжiв, звичайно повiтря воно не озонуе. В ЛА бомжi взагалi на кожному кроцi, стоять як зомбi серед тротуару в скрюченiй позi пiсля дози мету.

Америка на жаль в повнiй жопi виявилась за останнiх пiвтора року i невiдомо чи вилiзе. Можна звичайно жити як в Пiвеннiй Африцi за високим забором i робити вигляд що все добре, але деколи все таки треба виходити з тiеi зони.
   
Що мене вiдверто дивуе - це бiднiсть, обшарпанiсть та занедбалiсть Америки. Але люди поводять себе ще гiрше ... :)

Ресторани всi обшарпанi, бруднi та з такою iжею що страшно iсти за неймовiрну цiну.
В Украiнi такi iнтер'ери в ресторанах як в Америцi в тих в якi ти не ходиш. Взагалi, гидота яку подають як iжу в американських ресторанах це ще та тема. Коли тут знаходиш забiгаловку де iжа бiльше менш нормальна, це вже щастя i ходиш туди роками поки не спаскудяться

Подивись на ЛА де ти живеш, по тому проспекту де голiвудськi зiрки на тротуарi, вже зiрок пiд брудом не видно.

Як виглядають центри мiста в Сiетлi та Портлендi знаеш? Я вже не говорю що по Окленду без бронежилета та кевларовоi каски краще не ходити.

В СФ мiж мiською бiблiотекою та музеем азiатського мистецтва напроти мiськради розмiстили офiцiйну бомжарню на пару сотень бомжiв, звичайно повiтря воно не озонуе. В ЛА бомжi взагалi на кожному кроцi, стоять як зомбi серед тротуару в скрюченiй позi пiсля дози мету.

Америка на жаль в повнiй жопi виявилась за останнiх пiвтора року i невiдомо чи вилiзе. Можна звичайно жити як в Пiвеннiй Африцi за високим забором i робити вигляд що все добре, але деколи все таки треба виходити з тiеi зони.

як ви там опинились? :S
   
Що мене вiдверто дивуе - це бiднiсть, обшарпанiсть та занедбалiсть Америки.

Кожен баче те шо його оточує, а те що його оточує залежить від його/її статків. Відкрий мапу median household income щоб отримати уявлення про місце де ти живеш, які ресторани  будуть,наскільки чистими та охайними чи брудними будуть вулиці, наскільки гарними чи поганими будуть школи, і звичайно, наскільки дорогим чи не дуже буде житло

Останнє редагування: 15 грудня 2021 00:33:33 від Dobre
   
Тут що, з'їзд приколістів? Як записатися?  8-)

Ні, це серйозно. Електромобілі не витримають конкуренції з бензиновими або з тролейбусами ЯКЩО бити по пальцях тим дорослим дітям які роблять субсидії на електромобілі а на бензинові - окремий податок.
Приклад: Норвегія, де купляють електромобілі лише тому що є податок на бензинові.
   
Кожен баче те шо його оточує, а те що його оточує залежить від його/її статків. Відкрий мапу median household income щоб отримати уявлення про місце де ти живеш, які ресторани  будуть,наскільки чистими та охайними чи брудними будуть вулиці, наскільки гарними чи поганими будуть школи, і звичайно, наскільки дорогим чи не дуже буде житло

США - інфраструктурно відстала країна з поганим автобусним та залізничним сполученням. Там немає розвиненого громадського транспорту, правничого захисту, зокрема немає гарантованих декретних відпусток на рік чи більше, немає медичного захисту як в більшості розвинених країн.
Причина: ідеологічна відсталість. Більшість американців думають що живуть у капіталістичній країні хоча сучасною моделлю є не капіталізм-комунізм а ліберальна демократія.
   
Мене той кловун задовбав свого часу своєю пихатістю в подібній темі.
Нехай гне пальці далі. :eyes:

Дарма, я б його знищив морально.
   
Кожен баче те шо його оточує, а те що його оточує залежить від його/її статків.
Мій зіп-код на 40+ місці в списку надорожчих в Америці, я впевнений що твій нижче :)

Але це не відміняе того що америка ударними темпами деградуе і вже зараз мае вигляд краіни третього світу

Наприклад в Філадельфіі за цей рік >500 вбивств, в приблизно такому ж за розмірами Монреалі +/-30, різницю відчуваеш?

Вигляд міст з зашитими фанерою вітринами в центрі, переробка банків на вхід через ізольовану камеру щоб уникнути грабежів і магазинів де товар видають а не сам вибираеш.
Гаскон, який в твому місті просто випускае підозрюваних у вбивствах а грабежі вже не рахуються злочином.

Бомжарний громадський транспорт через страшну корупцію навколо будівництва та експлуатаціі.
...
...

Кожен раз як я приіжджаю в Украіну там хоч трохи та краще, в Америці з кожним роком все гірше і це факт.

Я особисто бачив як в дуже багатому і дуже білому містечку Амеркики, 13%-ні грабили один за другим магазини шикарноі плази, а поліцаі сподобились тілки поставити дві машини, включити блималки і періодично бібікали. Ця краіна мае майбутне в такому випадку?
   
США - інфраструктурно відстала країна з поганим автобусним та залізничним сполученням. Там немає розвиненого громадського транспорту, правничого захисту, зокрема немає гарантованих декретних відпусток на рік чи більше, немає медичного захисту як в більшості розвинених країн.
Причина: ідеологічна відсталість. Більшість американців думають що живуть у капіталістичній країні хоча сучасною моделлю є не капіталізм-комунізм а ліберальна демократія.
Це херня, проблема не в тому, ти мислиш штампами. Е різниця в тому що тобі дають подачку спочатку забравши в тебе ж і в тому щоб ти заробив сам собі без втручання бюрократів

Зараз почнуть якраз будувати европейский соціалізм в америці і це іі доб'е

Важко тобі пояснити чому я й близько не хочу канадськоі безплатноі медицини і для мене набагато краща американська.

і чому краще заробити мільйон і оплатити своім дітям школу чи дружині відпустку ніж жити в Европі або життям не працюючого овоча або працювати рабом половину часу щоб оплатити життя того овоча який не працюе.

Нафіг потрібна та декретна відпустка якщо можна щоб дружина не працювала і скидка з податків буде більша ніж ті декретні соціалістичні подачки.

А на рахунок ідеологіі май на увазі що Сполучені Штати це едина краіна в історіі де революція насправді вдалась і створила систему яка працюе вже пару сотень років. Розумні були батьки-засновники : )
Зараз цю систему намагаються "покращити" в комуністичну сторону, з зарані відомим результатом.

Останнє редагування: 15 грудня 2021 00:58:04 від Chako
   
Як би ти не розташовував, закони Ньютона ніхто не відміняв - більша вага авто, більше енергіі
Ясно.Варіант як мій брат- ютубний проффесор.
І пафосу стільки ж.
Воно якось в комплекті по ДНК йде мабуть.
 :weep:
   
Це херня, проблема не в тому, ти мислиш штампами. Е різниця в тому що тобі дають подачку спочатку забравши в тебе ж і в тому щоб ти заробив сам собі без втручання бюрократів

Зараз почнуть якраз будувати европейский соціалізм в америці і це іі доб'е

Важко тобі пояснити чому я й близько не хочу канадськоі безплатноі медицини і для мене набагато краща американська.

і чому краще заробити мільйон і оплатити своім дітям школу чи дружині відпустку ніж жити в Европі або життям не працюючого овоча або працювати рабом половину часу щоб оплатити життя того овоча який не працюе.

Нафіг потрібна та декретна відпустка якщо можна щоб дружина не працювала і скидка з податків буде більша ніж ті декретні соціалістичні подачки.

А на рахунок ідеологіі май на увазі що Сполучені Штати це едина краіна в історіі де революція насправді вдалась і створила систему яка працюе вже пару сотень років. Розумні були батьки-засновники : )
Зараз цю систему намагаються "покращити" в комуністичну сторону, з зарані відомим результатом.

По перше, про соціалізм - це республіканська пропаганда, брехня. Соціалізм - це державна власність, контроль цін замість ринкової економіки, тарифи держані та зарплати визначені державою. При соціалізмі немає податків. Європейські країни мають ліберальну демократію, а отже, вільну економіку.
Тому щоб зробити розвиток суспільства швидшим та зменшити марнотратство то сплачуються досить високі податки які повертаються назад в економіку, у вигляді медицини, гарантування життя, якісної освіти, тощо.
А США - це дуже хвора країна де білі думають що вони чимось кращі ніж чорні (расизм), підтримуються гетто, підтримується бездомність бо так вигідніше у Флоріді наймати робоу силу, та не платити високу зарплату тимчасовим робітникам, немає декретних відпусток.

Яка дружина хлопче? Декретна відпустка робиться для того щоб вирівняти права чоловіка та жінки, та можливості одинокої сім'ї де є мати та дитина та інших, релігійних. Діти з одиноких сімей в США складають абсолютну більшість у підлітковій злочинності та йдуть у тюрми.
Дивись, що відбувається: одинокі не можуть мати дітей нормальних тому в США демографія на стороні релігійних, де жінка не працює. Більшість навіть не вірить у те що людина є приматом та походить від приматів в результаті еволюції! Більшість - темні креаціоністи , які вірять що землі 5000 років.
Це хворе суспільство. Я не розумію чому цих респів досі не вимели по судам та не посадили масово за злочини у минулому? Саме респи опиралися загальному виборчому праву та загальній освіті. Саме респи опиралися тому щоб чорні ходили у школи для білих на рівні судів та керівництва штатів, так що Кеннеді використав внутрішні війська щоб вибити з респів усе невігластво.

Чому ж так не зробить Байден? Верховний суд контролюється любителями капіталізму а не ліберальної демократії. Філібустер та ігри корпорацій.


Останнє редагування: 15 грудня 2021 03:05:02 від muliar
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія