Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто умнее :евреи или украинцы?

Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Євреі не паразити, вони століттями намагались вижити в несприятливих умовах, і вся їх історія за остані тисячі років до останнього часу це здебільшого череда скидань та невдач. Вся єврейська іміграція в США була під ризиком повної зупинки на початку 20 століття, бо євреі показували найнижчі результати в тестуванні на інтелект.

Все змінилось коли євреі отримали доступ до навчання в університетах спочатку Германії, потім в інших краінах Європи, приблизно 100 років тому. Це став їх щасливий квиток в майбутнє.

Те саме сталось з швейцарцям, коли вони побудували національну систему освіти в той самий час. А до цього вони були відомі жебраки Європи, англійський путівник рекомендував англійцям подорожуючи в в Швейцарію мати дрібні монети щоб давати жебракам.

Фіни їли сере м’ясо, але за меньше ніж за сто років перетворили себе в одну з самих успішних націй в світі в перерахунку на душу населення.

Немає ніякої містики - ключ до успіху лежить через освіту.



Останнє редагування: 9 травня 2021 09:59:56 від Dobre
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?


Помісти Вовку в стиль єврейського бунду хоча б рівня Відня (50% євреїв тут з совка тобто покуісти) але причепи пейси шабат і синагогу і хохол петро виграє в першому турі.


хохол Петро це, я так розумію, Порошенко  :laugh:
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

це цікаве питання

а форум український чи, наприклад грузинський або мордовський

а в єврейському інтернеті можна щось не шанобливе говорити про євреїв, у єврейському віндоус  і так далі  :laugh:
1. Форум Української Правди – дискусійний політичний клуб, створений для обговорення значущих для України й світу проблем; питань, що цікавлять користувачів; обміну інформацією; інших тем, які пов'язані з загальною тематикою ресурсу "Українська Правда" та перебувають у руслі редакційної політики порталу.

Як бач Україна виділена в порівнянні з Грузією і Мордовією.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

хохол Петро це, я так розумію, Порошенко  :laugh:
Саме так
5й хетьман покриє Зє як бик корову навіть зі своїм лайном в шароварах.
Достатньо шабат і сінагогу замість курочки в мами Ріми під  водочку...
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

а в єврейському інтернеті можна щось не шанобливе говорити про євреїв
тобі, єврею, можна
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

це цікаве питання

а форум український чи, наприклад грузинський або мордовський

а в єврейському інтернеті можна щось не шанобливе говорити про євреїв, у єврейському віндоус  і так далі  :laugh:
Якщо не важко дай лінк на форум, де доводиться шо євреї розумніші за узбеків.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Вчора був шабат але тут єплани строчили в гілках.
Євреі?
Кумедно)))
у нас на форумі є і православні, і католицькі євреї, вже не кажучи про безбожних
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

тобі, єврею, можна


ну от, а мене питали по якому праву  :gigi:

віртуальне обрізання і всьо
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Саме так
5й хетьман покриє Зє як бик корову навіть зі своїм лайном в шароварах.
Достатньо шабат і сінагогу замість курочки в мами Ріми під  водочку...


так а якби Петро був теж сепарований і в кіпі з пейсами ходив?
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Якщо не важко дай лінк на форум, де доводиться шо євреї розумніші за узбеків.


цікаві зигзаги логіки   :facepalm:
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

ну от, а мене питали по якому праву  :gigi:

віртуальне обрізання і всьо
обрізання обов'язкове для юдеїв, а не євреїв
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

обрізання обов'язкове для юдеїв, а не євреїв


важлива поправочка  (tu)
а що для євреїв обовязкове?
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Євреі не паразити, вони століттями намагались вижити в несприятливих умовах, і вся їх історія за остані тисячі років до останнього часу це здебільшого череда скидань та невдач. Вся єврейська іміграція в США була під ризиком повної зупинки на початку 20 століття, бо євреі показували найнижчі результати в тестуванні на інтелект.

Все змінилось коли євреі отримали доступ до навчання в університетах спочатку Германії, потім в інших краінах Європи, приблизно 100 років тому. Це став їх щасливий квиток в майбутнє.
десь так. + євреї, напевно через інстинкт cамозбереження(але українці теж віками під чужою владою були, і війни завжди по території прокочувалися) схильні до різних оборудок і шахер-махерів.
навіть в тій же Америці - Чікаго, НЙ. була єврейсько-італійсько-ірландська злочинність, але не було української, ні в США ні в Канаді(окрім останної хвилі совків).
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Євреі не паразит
:weep:

 "Де ви відєлі єврєя с лапатой???" :D
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?
MAG

Только честно  :weep:

Мій тато багатший за твого!
А мій розумніший!, за твого!
Мій твому гроші позичив!
А мій твому не віддасть!
 :D

Останнє редагування: 9 травня 2021 10:25:19 від MAG
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

десь так. + євреї, напевно через інстинкт cамозбереження(але українці теж віками під чужою владою були, і війни завжди по території прокочувалися) схильні до різних оборудок і шахер-махерів.
навіть в тій же Америці - Чікаго, НЙ. була єврейсько-італійсько-ірландська злочинність, але не було української, ні в США ні в Канаді(окрім останної хвилі совків).

 Люде визначають це як двурушництво. (td)
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

у нас на форумі є і православні, і католицькі євреї, вже не кажучи про безбожних
Без синагоги і шабату вони як і місцеві однозначно.
Симітські риси хіба віддалено вгадуються.
В Украіні то тзв савєцький нарот.
Чи вихрист чи атеіст не має значення.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Без синагоги і шабату вони як і місцеві однозначно.
Симітські риси хіба віддалено вгадуються.
В Украіні то тзв савєцький нарот.
Чи вихрист чи атеіст не має значення.

 Адін народ - три чверті ВР.
 "Чисто випадково". (td)
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

євреї

немали своєї землі, потім отримали, потім варвари в них знов землю забрали, потім вони знов свою землю вернули, і зараз живуть білшь менш добре, мочат муслимів і ніхто їм не указ

не те що українці, добровільно відали свої землі кацапам, тепер не знають що робити зі своєю незалежностю, кому продатись, постійно дивлятся по сторонам хто що скаже

бред
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

цікаві зигзаги логіки   :facepalm:
шо нема лінка?
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Без синагоги і шабату вони як і місцеві однозначно.
Ніт. Чому я не знаю в реалі жодного гібрея синяка, ледаря, чи просто двбйба?
От просто жодного. Якщо допустити таку категорію "людське сміття", то жидове в неї практично не попадають. Чому?
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

євреї.
зеленський продав 500 тонн поточених міллю ватно-марлевих масок по конским цінам - українець би до цього не додумався.
Для цього не розум потрібен.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

євреї

немали своєї землі, потім отримали, потім варвари в них знов землю забрали, потім вони знов свою землю вернули, і зараз живуть білшь менш добре, мочат муслимів і ніхто їм не указ

не те що українці, добровільно відали свої землі кацапам, тепер не знають що робити зі своєю незалежностю, кому продатись, постійно дивлятся по сторонам хто що скаже

бред



варварами були євреї, коли завоювали землю обіцяну
вони підкорили народи, які цивілізаційно тоді були значно вище за євреїв, зокрема, тих же хананеян
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

шо нема лінка?


нема  :(
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Без синагоги і шабату вони як і місцеві однозначно.
Симітські риси хіба віддалено вгадуються.
В Украіні то тзв савєцький нарот.
Чи вихрист чи атеіст не має значення.
навіть більше - в Ізраїлі теж не всі євреї є юдеями
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

:weep:

 "Де ви відєлі єврєя с лапатой???" :D
Я бачила. Мій колишній начальник, коли перебрався в Ізраїль присилав фото свого зятя - не любив він його.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Корни антисемитизма в христианстве-Христа распяли
Це лише церковне прикриття. Коріння антисемітизму в обдурюванні інших націй євреями, витягування грошей,їхнє шизофренічне збагачення.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

потім варвари в них знов землю забрали
це ти про кого, історик?
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Ніт. Чому я не знаю в реалі жодного гібрея синяка, ледаря, чи просто двбйба?
От просто жодного. Якщо допустити таку категорію "людське сміття", то жидове в неї практично не попадають. Чому?
немало бачила євреїв штинкерів і шлеперів в своєму місті. бо до 1954р. це було  містечко. до революції переважно єврейське, і менше польське і українське, потім кацапів ще навезли. і в містечку вони не мали можливості крутитися по крупному, як в бізнесі, так і в криміналі. ну і  нічого там в них в таких містечках видатного не помітиш.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Ніт. Чому я не знаю в реалі жодного гібрея синяка, ледаря, чи просто двбйба?
От просто жодного. Якщо допустити таку категорію "людське сміття", то жидове в неї практично не попадають. Чому?
Можливо тому що ви просто не знаєте. А ще тому що євреї не люблять виносити "сор из избы"
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Люди,которые глупее ненавидят тех,кто умнее
Примітивна неправда. У людей зовім інші критерії - перш за все гроші, чужа земля, чуже майно, щоб забрати у різний спосіб і панувати.
Тобто: гроші і влада. Оце і вся хуцпа.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

ми бідні бо чесні!   :king2:
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Ніт. Чому я не знаю в реалі жодного гібрея синяка, ледаря, чи просто двбйба?
От просто жодного. Якщо допустити таку категорію "людське сміття", то жидове в неї практично не попадають. Чому?
бидлан вчергове серанув
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

ключ до успіху лежить через освіту.
Без сформованої нації ні в чому успіхів не буде.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

так а якби Петро був теж сепарований і в кіпі з пейсами ходив?
Президентом?
Жодних шансів нмд.

Гройсман Зеленський мають рівний шанс тільки тому що більшість украінців іх безбарєрно сприймають.

Також в Уа вже давно немає сепараціі євреів в територіальному аспекті.
Києвська євбаза після нацистскоі окупаціі знищена.
Як і інші осередки по іншим містам.

Змоделюй що в тому районі все як сто років тому.
Синагоги дитсадки школи виключно єврейські магазинчики в шабат все закрито і всі інші милі єврейські прикольчики.
Вова в пейсах на шкільних фото.
Думаєш мав би шанс?

Сумніваюсь

   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

обдурюванні інших націй євреями, витягування грошей.
мені було дивно, що це помітив американський бізнесмен ВАСП, коли про бізнес свій розказував. зайшла тема про євреїв і він сказав, що не любить з ними справ мати і деталі3ував чому. мова про американських євреїв йшла.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Так чем украинцы умнее евреев,кто то готов меня рассмешить?
Тим, що вміють жити без хуцпи. Просто жити, радіти, нікого не обдираючи до липки, не воюючи, не загарбуючи, не претендуючи на своє.
Ми інтелігентна нація, добра, жичлива і правда надмірно довірлива. Надмірно - бо інші не такі.
Вам, дімец, це не зрозуміти. Ви яскравий представних одеського люмпену. Там зовсім інші цінності - вчора про то усі прочитали.

От де хто у Львові та вихвалявся, скільки на коктейль витратив.  :facepalm:
Це смішно і примітивно. Можна похвалитися, що з'їв чи випив щось добре, але скільки витратив - то це не відвеликого розуму.
Тому про розум з вами говорити - це смішно.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

нема  :(
бач, а про українців і євреїв є
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1100001.msg25309007#msg25309007

Тож українці і за узбеків дурніші.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Можливо тому що ви просто не знаєте. А ще тому що євреї не люблять виносити "сор из избы"
Так, тут їм не забереш. Але якщо Япончик організував банду, яка безцеремонно грабувала, то це трудівник? А ті євреї, що день-у день моляться - то трударі? А самі живуть на субсидії?
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Президентом?
Жодних шансів нмд.

Гройсман Зеленський мають рівний шанс тільки тому що більшість украінців іх безбарєрно сприймають.

Також в Уа вже давно немає сепараціі євреів в територіальному аспекті.
Києвська євбаза після нацистскоі окупаціі знищена.
Як і інші осередки по іншим містам.

Змоделюй що в тому районі все як сто років тому.
Синагоги дитсадки школи виключно єврейські магазинчики в шабат все закрито і всі інші милі єврейські прикольчики.
Вова в пейсах на шкільних фото.
Думаєш мав би шанс?

Сумніваюсь
про Анатівку чув?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія