Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Я с 2016 года официально арендую жилье в Конча-Заспе", - Зубко опубликовал фото дома и квитанции

"Я с 2016 года официально арендую жилье в Конча-Заспе", - Зубко опубликовал фото дома и квитанции по оплате.

Экс-вице-премьер Геннадий Зубко прокомментировал высказывание президента Зеленского, который 14 мая заявил, что в государственных резиденциях в Конча-Заспе "за символическую плату живут непонятные личности", назвав при этом фамилию Зубко.
Как передает Цензор.НЕТ, об этом он написал в Фейсбуке.
Зубко подчеркнул: "ЗдОрово быть публичным человеком! Когда твою фамилию называет Президент Украины. Так действительно бывает, и твоя фамилия звучит:
- при решении сложных вопросов по ОРДЛО в ТКГ в Минске от второго Президента Украины Леонида Кучмы;
- при получении ордена Даниила Галицкого от третьего Президента Виктора Ющенко;
- при работе над сложными реформами с пятым Президентом Петром Порошенко;
- и во время визита во Францию ​​и Германию от шестого Президента Зеленского.
Только для Януковича моя фамилия, как и фамилии многих других оппозиционных бизнесменов и политиков, раздражала.
Но точно не ожидал услышать свою фамилию после заседания СНБОУ. И такое бывает".
Он продолжил: "Но быть публичным человеком - не только здорово, это еще и ответственность. И поэтому каждый из нас, государственных деятелей, кто агитирует за движение в Европу и внедрение европейских стандартов публичности, должен отвечать на публичные вопросы, в том числе - где живешь, и сколько это тебе стоит".
"Я готов. Во время своей работы и народным депутатом Украины, и первым заместителем Администрации Президента, и в двух правительствах Украины никогда не пользовался ни льготами, ни бесплатным служебным жильем. Кстати, льготы для чиновников, действительно мы отменили в 2014 году", - написал экс-вице-премьер.
Зубко заявил: "Жилье всегда арендовал, а с 2016 года официально арендую, проживаю, декларирую и оплачиваю дом в 265 кв метров (132,5 кв. метров жилых, 132,5 кв. метров подвальных) в базе (или зоне) отдыха Конча-Заспа.
Я публичный человек, и поэтому публикую фото дома и фото платежных поручений за свое жилье - и во время работы в правительстве, и при президентстве Зеленского. Это не является государственной тайной".
"Может для кого-то это "символические суммы" за оплату жилья, для меня - нет. Ни 58 тыс. грн в 2017 году, ни 69 тыс. грн в 2020 году, ни 104 тыс. грн в 2021 году за месяц. Очень хорошо помню, что "бесплатный сыр может быть только в мышеловке". Честь имею", - резюмировал политик.
Он также опублиуковал фото дома, где проживает и квитанции об оплате за жилье.



   
Відшкодування комунальних послуг? 16 207.
 Жити можна.
   
пєдорасіна просто стібеться

дім знімає за 300 баксів  :weep:
   
Не хочет быть вынужденным переселенцем
   
дім знімає за 300 баксів
Хіба там сума за рік, а не за місяць?

Чи це хитрість така для сторонніх - рахунок на рік отримувати та сплачувати з зазначенням лише місяця?
   
Хіба там сума за рік, а не за місяць?

Чи це хитрість така для сторонніх - рахунок на рік отримувати та сплачувати з зазначенням лише місяця?
Скоріше всього раз на рік.
   
Новиє літса хотят виселити папєрєдніків, щоб самим заїхати за копійки? :K

Венедіктова взяла в оренду держдачу, недоступну для інших, вдвічі дешевше від розрахункових цін ДУСі – «Схеми»
https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-dacha-venediktova/30868514.html
   
Новиє літса хотят виселити папєрєдніків, щоб самим заїхати за копійки? :K

Венедіктова взяла в оренду держдачу, недоступну для інших, вдвічі дешевше від розрахункових цін ДУСі – «Схеми»
https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-dacha-venediktova/30868514.html
Так їм все одно відшкодовують чи ні?
   
От нахрен державі оцей от симпатичний будиночок на фото?
Державні квартири, дачі, лікарні, санаторії, автопарки і т.д. - це якесь навіть не середньовіччя, а глибокий партноменклатурний совок для "приближених до тіла".
   
дім знімає за 300 баксів  :weep:

Дім? Ви взагалі в собачій будці живете? Тому й так гавкаєте?
   
Скоріше всього раз на рік.

за місяць,
Зубко написав про плату за місяць, та й в платіжках чітко видно, що за місяць,
тому плата чимала, особливо для такого будинку

за 26 днів березня 2021 року сплата 88 506 гривень

Останнє редагування: 15 травня 2021 14:54:37 від Foxic
   
От нахрен державі оцей от симпатичний будиночок на фото?
Державні квартири, дачі, лікарні, санаторії, автопарки і т.д. - це якесь навіть не середньовіччя, а глибокий партноменклатурний совок для "приближених до тіла".

якщо за цей будинок хтось зараз платить державі більше 100 000 грн в місяць, то держава (ДУСя?) дуже гарно на цьому заробляє
   
Сука!!! АРУ!!!! На фото- собачча будка а не хата на 270 м\кв.. Плате за будку, живе в хаті... А земля скіко під тією халабудою скіко орендних копійок коштує??? Вшивий та йопаний ФОП у нас, в "сратєньком " Скадовскє башляє в сезон 8+штук за м\кв на набєрєжной за місяць... Шльоми воно тут застьогує, падло..
   
От нахрен державі оцей от симпатичний будиночок на фото?
Державні квартири, дачі, лікарні, санаторії, автопарки і т.д. - це якесь навіть не середньовіччя, а глибокий партноменклатурний совок для "приближених до тіла".

Щоб ,не дай Будда, жити і лікуватися серед своїх виборців. :weep:
   
на фото будинок 263 кв. м. ?
серйозно?
це бомбосховище?
   
чітко видно, що за місяць,
Чітко може буди видно тільки в акті звірки розрахунків за певний період з розбивкою по місяцях.

#миздобули

То це й Кравчука нашого Леоніда Макаровича також випхають?
   
Сука!!! АРУ!!!! На фото- собачча будка а не хата на 270 м\кв.. Плате за будку, живе в хаті... А земля скіко під тією халабудою скіко орендних копійок коштує??? Вшивий та йопаний ФОП у нас, в "сратєньком " Скадовскє башляє в сезон 8+штук за м\кв на набєрєжной за місяць... Шльоми воно тут застьогує, падло..

Зубко пише, що жилих там 132 кв м, а ще 132 підвал (мабуть, під землею)
   
Це на фото будинок на 130 метрів з підвалом?
   
на фото будинок 263 кв. м. ?
серйозно?
це бомбосховище?

А я думал это у меня одного что то с глазами
   
бомбосховище
Там ще підвал, дивіться уважно.

Незрозуміло, для чого опалювати той підвал (дивіться рахунки).
   
Це на фото будинок на 130 метрів з підвалом?

Зубко пише, що так
   
Там ще підвал, дивіться уважно.

Незрозуміло, для чого опалювати той підвал (дивіться рахунки).

може, там більярдна, тренажерний зал або щось аналогічне
   
Там ще підвал, дивіться уважно.

Незрозуміло, для чого опалювати той підвал (дивіться рахунки).

ну так я ж відразу здогадався бідолага живе в переобладнаному бомбосховищі
   
#миздобули

#миздобули ч.1

До речі, вказано, хто частково сплачував, а хто взагалі на повному  держзабезпеченні.
   
17, 17а Черномирдін В.С., посол Росії   :weep:
       
19 Янукович В.Ф., екс-прем'єр-міністр Партія регіонів Державне забезпечення  :laugh:
   
Піскун вчора сам того не бажаючи розкрив як воно там все влаштовано.
Я, каже Піскун, став Генпрокурором, охороняєма особа і мені надали помешкання.
Але, як виявилось, не у користування а в оренду на 49 років. Ну дали, я і взяв.

Бугага.
   
Педро теж чесно взяв в оренду ділянку в Козині на березі. Тільки оціночна вартість там така як десь у полі під Жмеринкою.
 :weep:

А так да, все прозоро
 :laugh:
   
за місяць,
Зубко написав про плату за місяць, та й в платіжках чітко видно, що за місяць,
тому плата чимала, особливо для такого будинку

за 26 днів березня 2021 року сплата 88 506 гривень
Та там Людмила Миколаївна походу заправляє, мужик і не в курсі що по чому. )
   
Отже буде шоу для бідних в той час як дерибанять земельку і інші речі
прихильники певної політсили запасатися поп-корном - поки є гроші
   
Я таких штампов СПЛАЧЕНО могу хоть сейчас наставить:)
   
Чего не покошено ?

Денег на косу нет.Все на аренду уходит
   

А в цю хатинку після ремонту коштом Андрія Йосиповича Богдана переїхав ладімірсанич   :read:
   
А де зараз працює цей Зубко?
Звідки грошики, навітьці, на комуналку?

   
Зубко носить в якусь касу по 50 тисяч готівкою? Що за діч. Та й за аренду хатинки під триста квадратів то копійки.
   
Ющенко  теж  не  копійки  не  платив
   
Та там Людмила Миколаївна походу заправляє, мужик і не в курсі що по чому. )

Згідно його декларації, вона у сім’ї основний добувач. У нього річна з/п була близько 400 тис грн.
   
Згідно його декларації, вона у сім’ї основний добувач. У нього річна з/п була близько 400 тис грн.

Как у всех чинуш.Сплошные альфонсы
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія