Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Что нам делать с Кадрой :gigi:

Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Да то же самое, что с Нумерным: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138398.0

Полный игнор. Пусть с ней тут один Нумерной "общается" и Ебанутая. Вообще не отвечайте на ее высеры. Представьте, что ее нет. Она — больная. И все равно вас пересрет.

Особо обращаюсь к Мирославе — ХВАТИТ уже воспитывать эту радиоточку! Она засрет любую ветку, а все, кто ей отвечают, помогают ей в этом.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Особо обращаюсь к Мирославе — ХВАТИТ уже воспитывать эту радиоточку! Она засрет любую ветку, а все, кто ей отвечают, помогают ей в этом.
Маєш рацію. Хоча насправді ніхто її не виховує - ті часи вже давно у минулому. Просто воно настільки тупе і примітивне, що подеколи важко пройти повз аби не пнути це лайно  :blush2:
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Маєш рацію. Хоча насправді ніхто її не виховує - ті часи вже давно у минулому. Просто воно настільки тупе і примітивне, що подеколи важко пройти повз аби не пнути це лайно  :blush2:

а ей только это и надо! Чтоб на нее кто-то плюнул, пнул, хоть как-то обратил внимание! На каждый твой пинок она ответит десятью с большим удовольствием.

Поставить это животное в игнор и пусть беснуется. Поверь, таких как она всегда бесит, если на нее ноль внимания. Пусть себе бесится!
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Поверь, таких как она всегда бесит, если на нее ноль внимания.
Я згодна з кожним твоїм словом, особливо в частині не чіпати лайно.
І не через те, що менше смердітиме.
Кадра - це унікальний випадок, "таких как она" більше реально немає.
Якщо їй дати волю наповну рєзвіться, або як вона сама це називає "пошаліть" - тоді від її сморіду буде просто не продихнути.
Чим довше її не помічаєш - тим більші купи лайна вона навалюватиме.
Через це вже пройшов фДД, дрібніші форуми, от тепер проходить ФУП..
Але відповідати цьому лайну на її нескінченні висери - це безперечно теж не вихід. Бридко.

   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Я згодна з кожним твоїм словом, особливо в частині не чіпати лайно.
І не через те, що менше смердітиме.
Кадра - це унікальний випадок, "таких как она" більше реально немає.
Якщо їй дати волю наповну рєзвіться, або як вона сама це називає "пошаліть" - тоді від її сморіду буде просто не продихнути.
Чим довше її не помічаєш - тим більші купи лайна вона навалюватиме.
Через це вже пройшов фДД, дрібніші форуми, от тепер проходить ФУП..
Але відповідати цьому лайну на її нескінченні висери - це безперечно теж не вихід. Бридко.

та пусть наваливает! Если она будет тут "общаться" только сама с собой, она быстрее сойдет с ума.

Кроме того, если она будет наваливать без причины, всегда можно тыцнуть доповидь. Ее ж уже банили несколько раз надолго кажется...
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

а ей только это и надо! Чтоб на нее кто-то плюнул, пнул, хоть как-то обратил внимание! На каждый твой пинок она ответит десятью с большим удовольствием.

Поставить это животное в игнор и пусть беснуется. Поверь, таких как она всегда бесит, если на нее ноль внимания. Пусть себе бесится!

Справа в тому, що ФУП читає багато народу без реєстрації, і всі той лицемірний бред читають 
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Справа в тому, що ФУП читає багато народу без реєстрації, і всі той лицемірний бред читають 

да никто ту кадру не читает из гостей. Проматывают. Потому что там просто поток сознания и без подготовки он не воспринимается.

А вот Кадра сойдет с ума без ответной реакции. Это 100%. Кроме того, она будет намного меньше тут строчить, если ей не отвечать.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Маєш рацію. Хоча насправді ніхто її не виховує - ті часи вже давно у минулому. Просто воно настільки тупе і примітивне, що подеколи важко пройти повз аби не пнути це лайно  :blush2:
пни когось іншого, можеш мене
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

пни когось іншого, можеш мене
Хочеш сказати, що у мене така потреба - когось пнути? :(
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Хочеш сказати, що у мене така потреба - когось пнути? :(

не, ну ты уже затрахала своей перепиской с сумасшедшей. Понимаешь ли, с сумасшедшими обычно как: ему говорят, что дважды два равно четыре, а если он приводит "доводы" против, то на этом общение заканчивается. Ну а тот, кто продолжает после этого сумасшедшему что-то доказывать, скорее всего и сам сумасшедший. Ты сумасшедшая?
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Ты сумасшедшая?
наче ні :(
але як той фонтан прикрити?
подивися піди - воно заблювало вже все довкола
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

наче ні :(
але як той фонтан прикрити?
подивися піди - воно заблювало вже все довкола

просто заглохните там все в ответ ей, не отвечайте ничего!!!!!

Дебилы, б***ь (с) !!!!!!!
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

може, лоботомію?
тобто дружно попросити модератора забрати єбанутую старушку в астрал. Хай кружляє по орбіті навколо Юпітера і не відсвічує на ФУпі.
а то її маніпуляивна риганина, великими простинями, підзайобує.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Хочеш сказати, що у мене така потреба - когось пнути? :(
ну в мене є потреба пнути Сергія без цифр чи Павла. Але Кадру не зачіпаю.

Останнє редагування: 17 січня 2024 06:24:42 від Вело
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

може, лоботомію?
тобто дружно попросити модератора забрати єбанутую старушку в астрал. Хай кружляє по орбіті навколо Юпітера і не відсвічує на ФУпі.
а то її маніпуляивна риганина, великими простинями, підзайобує.

Нужно всем активно просить модератора забанить эту тварь и при этом ничего не писать ей в ответ.

Мирослава, ты таки не сповна розуму? Ты не видишь очевидного? Каждый твой высер в ответ на ее высер — это хождение по кругу. Так делают только сумасшедшие.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Кадрі пофіг коментує її хтось чи ні. Просто глянь, вона заходе у гілку і по черзі коментує будь якого дописувача. Іноді по 10 і більше її коментів просто підряд. "Почую кожного".
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Кадрі пофіг коментує її хтось чи ні. Просто глянь, вона заходе у гілку і по черзі коментує будь якого дописувача. Іноді по 10 і більше її коментів просто підряд. "Почую кожного".

Ты тоже непонятливая?

Такие, как Кадра, Нумерной, Ебанутая энергетически питаются вниманием окружающих. Без этого внимания у них закипает мозг. Ведь посмотри например на Ебанутую. Она уже и бложик свой создала, и своих шестерок там собрала. Но ей все равно недостаточно этого! Ей нужны оппоненты! И поэтому у нее периодически срывает крышу и она с пеной у рта прибегает строчить сюда, на фуп. Тут ее и обматерят, и обосрут, но ей главное, что она — центровая. Она после этого на своем бложике несколько страниц обсасывает, "як гарно та дотепно я йих зробыла всих разом тых покыдькив". То же самое — про других с ее бложика. Там для них созданы самые тепличные условия. Но им нужна чужая энергетика. И за ней они все лезут сюда.

С этими уродами метод один — не отвечать им, как-будто бы их нет. Они от этого реально шизеют. Как наркоманы, которым не дают уколоться.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Ты тоже непонятливая?

Такие, как Кадра, Нумерной, Ебанутая энергетически питаются вниманием окружающих. Без этого внимания у них закипает мозг. Ведь посмотри например на Ебанутую. Она уже и бложик свой создала, и своих шестерок там собрала. Но ей все равно недостаточно этого! Ей нужны оппоненты! И поэтому у нее периодически срывает крышу и она с пеной у рта прибегает строчить сюда, на фуп. Тут ее и обматерят, и обосрут, но ей главное, что она — центровая. Она после этого на своем бложике несколько страниц обсасывает, "як гарно та дотепно я йих зробыла всих разом тых покыдькив". То же самое — про других с ее бложика. Там для них созданы самые тепличные условия. Но им нужна чужая энергетика. И за ней они все лезут сюда.

С этими уродами метод один — не отвечать им, как-будто бы их нет. Они от этого реально шизеют. Как наркоманы, которым не дают уколоться.
Это ты только проснулся.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Это ты только проснулся.

Кадра у меня уже много лет в игноре. Но заипало видеть ее цитаты в постах тех, кто с ней соревнуется в набрасывании говна друг на друга.

Я уже подумываю над веткой "Что нам делать с Мирославой"  :lol: Такое впечатление, что у нее тоже ломка.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Кадра у меня уже много лет в игноре. Но заипало видеть ее цитаты в постах тех, кто с ней соревнуется в набрасывании говна друг на друга.

Я уже подумываю над веткой "Что нам делать с Мирославой"  :lol: Такое впечатление, что у нее тоже ломка.
Я в игнор ставлю тех, кто больше 2-х раз повторяет одно и то же.
Поэтому у меня в игноре почти все, тобою перечисленные.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Кадра у меня уже много лет в игноре. Но заипало видеть ее цитаты в постах тех, кто с ней соревнуется в набрасывании говна друг на друга.

Я уже подумываю над веткой "Что нам делать с Мирославой"  :lol: Такое впечатление, что у нее тоже ломка.
:gigi: У Мирослави ломка, а нерви здали у гілці Нумерного болвана, здається, у когось іншого )))
У Мирослави ти навіть уявити не можеш які міцні нерви )))
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

я ті бабські срачі перемотую по діагоналі, як білий шум
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Кадрі пофіг коментує її хтось чи ні. Просто глянь, вона заходе у гілку і по черзі коментує будь якого дописувача. Іноді по 10 і більше її коментів просто підряд. "Почую кожного".
Кадра - ватний троль.
В Дурці вона створювала декілька аккаунтів і час від часу ці її аккаунти між собою затято сперечались  :weep:
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Кадра - ватний троль.
В Дурці вона створювала декілька аккаунтів і час від часу ці її аккаунти між собою затято сперечались  :weep:
Це правда. Але не вся.
Вона з декількох ніків ще й примудрялася тролити бідолагу Вені-Віді.
З ніка Борис обгавкувала його останніми словами, а з ніку Тамила притуляла до грудей і гладила по голівці.
і це одночасно!

Ну а щодо того, яка вона ватяна потвора, то це вскрилося лише зараз.
Похвалятися своїм відпочинком у Флориді та кількістю відвіданих ресторанів перед людьми, які виснажені сиренами, дронами, ракетами, у яких рідні на фронті, і є загиблі - на таке може бути здатна лише остання моральна потвора.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Хтось може пояснити такий унікальний феномен :
НСБ (Невпинно Срущий Бегемот) на шизобложику заявив ондатрі : ти такого не пиши на нашому бложику (зокрема безапеляційних заяв про нечисті руки ФУПівських волонтерів та потоки бруду і ненависті ондатри на адресу воїнів ЗСУ),  бо без залізних доказів це обмова, наклеп, доказів ми не маємо, тож можемо мати серйозні неприємності з правосуддям. Ондатра не погодилася : пишу що хочу, або не пишу і йду звідси. НСБ : йди, якщо інакше не можеш, але срати на бложику не можна.
І тут же НСБ прискакує на ФУП і починає затято підбадьорювати ондатру висиратися на ФУПі як її душа забажає, тобто те що не дозволила висирати на своєму шизобложику.
Як таке називається, хто зна?
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Хтось може пояснити такий унікальний феномен :
НСБ (Невпинно Срущий Бегемот) на шизобложику заявив ондатрі : ти такого не пиши на нашому бложику (зокрема безапеляційних заяв про нечисті руки ФУПівських волонтерів та потоки бруду і ненависті ондатри на адресу воїнів ЗСУ),  бо без залізних доказів це обмова, наклеп, доказів ми не маємо, тож можемо мати серйозні неприємності з правосуддям. Ондатра не погодилася : пишу що хочу, або не пишу і йду звідси. НСБ : йди, якщо інакше не можеш, але срати на бложику не можна.
І тут же НСБ прискакує на ФУП і починає затято підбадьорювати ондатру висиратися на ФУПі як її душа забажає, тобто те що не дозволила висирати на своєму шизобложику.
Як таке називається, хто зна?

в Кримінальному кодексі України це стаття називається "недобросовісна коекуренція". підсудна справа якщо є заява у прокуратуру.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

в Кримінальному кодексі України це стаття називається "недобросовісна коекуренція". підсудна справа якщо є заява у прокуратуру.
а не "злобна обмова, яка паплюжить конкретну людину/людей"?
Ти ж бачиш, які подвійні стандарти - на бложику повидаляти слизькі висери ондатри, ще й з попередженням більше такого не робити (на бложику!), а тут море обурень від тієї ж НСБ - натіві посміла видалити зі своєї гілки липку срань, навалену ондатрою !
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Проблеми індєйців шеріфа не цікавлять
Тролі хочуть забанити троля ...Гг..

Чому я не знаю взагалі хто чи що така Кадра ?
Я не читав ніколи й не збираюсь її постів
Її не існує
Троль притягує тролів
Вони однохуйственні

П.с.
Ще би тролю "миросрака" скаржитись на тролізм     :laugh:
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Я уже подумываю над веткой "Что нам делать с Мирославой"  :lol: Такое впечатление, что у нее тоже ломка.
Навіщо з кимось радитись чи домовлятись?
Що це у вас за жага бігати в стаді?
(Це риторичні запитання які не потребують відповіді)
Пошарудів у себе в профілі і не бачиш дописи
авторів яких читати не бажаєш.
У мене в ігнор-листі таких шестеро, пости яких
набиті забороненими правилами форуму
агресивним брудом та лайном.
От Медведилло не бажає читати мої пости,
це вже кожен для себе вирішує
що йому ближче - лайно неадекватів
чи пристойні дописи притомних юзерів.

   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Мирослава, ты таки не сповна розуму?
Ну не те щоб повністю і завжди... :nea:
а лише коли на моніторі з"являється нік Кадра,
і у Мирослави відразу кагла падає  :gigi:
тобто розум у неї є, але часто чорна ненависть до Кадри його блокує.

Каждый твой высер в ответ на ее высер — это хождение по кругу.
Так делают только сумасшедшие.
Ну не тільки сумашедчиє, ще ті хто хоче попри все зловити ондатру. :lol:
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Тролі хочуть забанити троля ...Гг..
Та дійсно що тролять абсолютно всі юзери,
принаймні в цьому звинуватити можна кожного,
буквально за кожен допис, а придумано цей термін
аби модератор міг банити неугодних
мотивуючи начебто тролінгом.


Чому я не знаю взагалі хто чи що така Кадра ?
Я не читав ніколи й не збираюсь її постів
А ти прочитай, може і сподобаються тобі мої дописи :D

Ще би тролю "миросрака" скаржитись на тролізм     :laugh:
так, Мирослава теж троль, як і всі, але вона товстий троль,
бо не вміє тролити грамотно і тонко -
вивалює на купу все що продукує її душа, заповнена по вінця
чорною ненавистю до Кадри та презирством до інших опонентів,
в основному до прихильників петра та тих хто їй не покорився.
Тому у неї виходить грубий тролінг -
наклепи перемішані з агресивним лайном.
Для тролінгу високого рівня необхідно мати почуття гумору
та чисту душу, не отруєну злобою та ненавистю, які блокують мозок.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Та дійсно що тролять абсолютно всі юзери,
принаймні в цьому звинуватити можна кожного,
буквально за кожен допис, а придумано цей термін
аби модератор міг банити неугодних
мотивуючи начебто тролінгом.


А ти прочитай, може і сподобаються тобі мої дописи :D

так, Мирослава теж троль, як і всі, але вона товстий троль,
бо не вміє тролити грамотно і тонко -
вивалює на купу все що продукує її душа, заповнена по вінця
чорною ненавистю до Кадри та презирством до інших опонентів,
в основному до прихильників петра та тих хто їй не покорився.
Тому у неї виходить грубий тролінг -
наклепи перемішані з агресивним лайном.
Для тролінгу високого рівня необхідно мати почуття гумору
та чисту душу, не отруєну злобою та ненавистю, які блокують мозок.

лупни баньками
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Кадра
cьогодні в 06:38
IP/Host: ---.res.spectrum.com

В той час, коли йшла ракетна атака, ти тут розтікалася гівном про тролінг?
Це тебе найбільше турбувало?
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

В той час, коли йшла ракетна атака, ти тут розтікалася гівном про тролінг?
Це тебе найбільше турбувало?
А кстацє да, слушне зауваження (tu)

Мирославо, ти хоч вираховуєш з Німеччини
чи нема в Україні сигналу тривоги коли ти тут
своїм брудним ротом намагаєшся зловити ондатру?  :punish:
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Ондатро дурноголове, ви ж наче ще вчора верещали про ігнор?
Може вам би вже якось визначитися? А то де вам невигідно, де ваше власне лайно повернулося бумерангом до вашої ж пащеки смердючої - там верещите про ігнор
а потім йдете до іншої гілки і знову відкриваєте шлюзи - і ваше звичне лайно набуває чергового прискорення
У гілці, де нема жодного мого поста, ви невпинно "ригаєте брудом"(с, ондатро) на мою адресу, навіть для "переконливості" вплітаєте Марсера або будь-кого іншого, потім отримуєте дзвінкого ляпаса за своє паскудство - і відразу здіймаєте лемент "Мирослава хоче спровокувати срач! Ігнор!" Ну як так, дурноголове?
Ви б може вже якось визначилися - ігнор чи продовжуватимете звично для вас дристати? Бо для одночасного застосунку ці речі є несумісними
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Троль "миросрака" НЕГОДУЄТ  ;o

 :laugh:
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Троль "миросрака" НЕГОДУЄТ  ;o

 :laugh:
як завжди агресивно ригає брудом і наклепами? :gigi:
а ондатру ще ловить чи вже зловила і четвертувала? :butcher:
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

Вчора ондатра стрибала слідом за Вією, підлабузницьки махаючи фостом і з запопадливо висолопленим язиком, сьогодні вже намагається спаруватися з найбруднішим персонажем ФУПа.. :lol:
І як завжди крім тупого жалюгідного троллінга виявилася більше ні на що не здатною.
Напевно ми так і не почуємо відповідь на питання про різницю в координатах тупої мандатри між ігнором і потужним дристанням на форумі - улюбленим заняттям цієї неповносправної.
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

може, лоботомію?
ноу прОблем - дай Бог тобі до вечора те що ти замовляєш
   
Re: Что нам делать с Кадрой   :gigi:

 констатуємо

Гнидоподібний троль "миросрака"  не заспокоюється, бере участь в епічнійшому дійстві
Під назвою "што нам дєлать с кадрой", Гг..

Умолішонне сущіство  подібно справді собі вважає що воно може "што то дєлать"
 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія