Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Штаты. село

Штаты. село

   
Re: Штаты. село

 (tu)  красота
   
Re: Штаты. село

 :-B
   
Re: Штаты. село

мне вот брусчатка понравилась. у нас ФЭМы живут год. от силы 2. не думаю, шо в Штатах так же
   
Re: Штаты. село

Таких містечок по США тисячі. Більше всього мене особисто вражає відкритість та щирість мешканців.

В Україні, в мене в такому містечку, коли був проїздом у віницькій області, магнітолу з машини вкрали поки на 10 хвилин відійшов... То мабудь що олігархи в село заїхали разом зі мною, бо прості люди не крадуть.

Останнє редагування: 18 квітня 2021 22:41:32 від Dobre
   
Re: Штаты. село

в мене в такому містечку, коли був проїздом у віницькій області,
це в якому? :gigi:
   
Re: Штаты. село

В Україні, в мене в такому містечку, коли був проїздом у віницькій області, магнітолу з машини вкрали поки на 10 хвилин відійшов...
Лоха не кинути - западло
   
Re: Штаты. село

 (tu) цікаво ,
нагадує  :D
   
Re: Штаты. село

це в якому? :gigi:

Уланів.
   
Re: Штаты. село

   
Re: Штаты. село

Таких містечок по США тисячі. Більше всього мене особисто вражає відкритість та щирість мешканців.

В Україні, в мене в такому містечку, коли був проїздом у віницькій області, магнітолу з машини вкрали поки на 10 хвилин відійшов... То мабудь що олігархи в село заїхали разом зі мною, бо прості люди не крадуть.
Та що ти верзеш, зазвичай у таких містечках дуже підозріло ставляться до всіх зальотних і це не залежить від країни.
   
Re: Штаты. село

Та що ти верзеш, зазвичай у таких містечках дуже підозріло ставляться до всіх зальотних і це не залежить від країни.

Ти передивився фільми жахів та оперуєш своїми стереотипами.
   
Re: Штаты. село

 (tu)  :-B
   
Re: Штаты. село

Видно шо ритм жизни как в селе. Машинки ездят неспешно, улицы полупустые... B-)
   
Re: Штаты. село

Видно шо ритм жизни как в селе. Машинки ездят неспешно, улицы полупустые... B-)
Машины ездят как нужно, а улицы такие как должны быть. Спешка и толпы - следствия, а не норма.
   
Re: Штаты. село

вот чого Америці не займати так це чистоті і порядку навіть по селам  (tu)
   
Re: Штаты. село

почему-то навеяло ))

   
Re: Штаты. село

вот чого Америці не займати так це чистоті і порядку навіть по селам  (tu)

Ви не уявляєте яка реакція іноземців на майже суцільну помийку яку вони бачать в Україні. Особливо на природі. Це їх просто вбиває. Хоч вони цього не показують. Лише приїхавши додому розповідають закочуючи очі.

Між іншим, таке не лише в Україні. Один мій колега після поїздки в Париж на моє запитання «ну і як тобі Париж» відповів дуже виразно - легенько скривився і сказав лише «брудне місто».

Бруд перекреслює все інше.

Проблема в тому, що бруд чомусь зовсім не помічають ті, хто живе в тому бруді. А приїзжі лише той бруд і бачать. І той бруд перекриває всі інші враження. І залишається в пам‘яті лише бруд.

Останнє редагування: 21 квітня 2021 18:56:43 від Маковій
   
Re: Штаты. село

чувака дивує що ніхто нічого не краде.
а не крадуть тому, що в таких малих містечках всі знають всіх, плюс добре діє місцевий шериф і працює принцип невідворотнoстi покарання,
виявити крадія в таких невеликих комюніті не є складним завданням, тому кожен розуміє, що красти немає сенсу, бо швидко вирахують і будуть проблеми.
згодом не красти входить в звичку, так і формується безпечне середовище з відкритими машинами, кинутими де попало роверами та ін.
   
Re: Штаты. село

чувака дивує що ніхто нічого не краде.
а не крадуть тому, що в таких малих містечках всі знають всіх, плюс добре діє місцевий шериф і працює принцип невідворотнoстi покарання,
виявити крадія в таких невеликих комюніті не є складним завданням, тому кожен розуміє, що красти немає сенсу, бо швидко вирахують і будуть проблеми.
згодом не красти входить в звичку, так і формується безпечне середовище з відкритими машинами, кинутими де попало роверами та ін.

 В моєму місті, поки цапів не завезли, крадіжок не було. B-)
 І двері моєї хати просто закривалися на клямочку.
   
Re: Штаты. село

Казки дєда Панаса. Сіл в Америці не має. Срачу вистачає, да ще й якого. Люди досить параноїдальні, але на фоні звіринцю в якому пан Добре мабуть живе "нов аре ю" і помах рукою з відстані 50 м здається вершиною людяності. Крадуть там де не охороняють, причому з швидкістю світла.
   
Re: Штаты. село
Ice9192

Доводилось бувати в схожих городах і весях. Сільськогосподарськ ий пояс. Останнє до ковіду було на кордоні Мінесоти, Айови, Південної Дакоти: міста Ювінгтон, Ворсінгтон, Сі фол, Пайпстоун.

Чистенько,  багато фермерів рассекающих на траках, інколи при зброї (не явно все в футлярах).  Все доволі грубо і аляповато. Дороги - так собі – кращі за наші – гірші за німецькі.

Всі правих поглядів, набожні. Я звикший на роботу шурувату на 7:30, троха притух коли мої монтери назначили стрілу на 6 ранку.  (Це при тому що майжу всі вони фермери, і гайкі крутить в них підробіток. Тобто до цих 6 ранку вони вже встигли вийти до тварин че ще щось зробити.) Роботи в цих краях окрім як в полі практично немає. 

Розваг як таких теж немає. Основна це поїхать на полювання/рибу, всі розмови точаться довкола організації підходящого кобеля до сучки, жеребця- кобили ітд. Ну і якогось локального фестивалю. Але навіть за такого обмеження всі монтери доволі підковані по освіті - тут нема питань.

На контакт ідуть легко. В генделі з кимось завязать розмову – з пів оберта. Все дуже одноманітно – до того я вже бував в декількох сільгосп штатах. Мені було там нудно місяць сидіти. Це не Європушка де 2 години і ти в Берліні, Гамбурзі чи Данії.

Хоча живуть люди – комусь подобається. В принципі у нас за невеликим винятком в маленьких містечках живуть по схожій схемі. Я в Україні сам в такому містечку живу.  Єдина різниця це інфраструктура і чистота, ну і у людей троха інший підхід до життя. Такого правового нігілізму як в нас в них нема.
   
Re: Штаты. село

Казки дєда Панаса. Сіл в Америці не має. Срачу вистачає, да ще й якого. Люди досить параноїдальні, але на фоні звіринцю в якому пан Добре мабуть живе "нов аре ю" і помах рукою з відстані 50 м здається вершиною людяності. Крадуть там де не охороняють, причому з швидкістю світла.

Звичайно, сіл в нашому розумінні немає. Але є дуже малі тауни. Їх наші за звичкою називають селом.

Хоч і я іноді свій мільйонник називаю селом. Тому що стиль індивідуального житла з обов‘язковим куском ВИЛИЗАНОЇ землі нагадує скоріше наше село. Вірніше, елітне поселення. Може не Козин, але в приблизно в такому розумінні.

Взагалі то важко описати який це кайф жити в сучасному місті-мільйоннику з усіма перевагами міського життя. І одночасно в середині такого міста жити як в елітному посьолку на природі. Приїхав додому - і забув що знаходишся у великому місті.

Відносно щось вкрасти. СКРІЗЬ знайдеться хтось, хто краде. Буквально скрізь. Але популяцію таких в нормальних країнах тримають на дуже низькому рівні. Незворотністю покарання, аж до відрубування руки. А у всяких бандустанах це ніби як норма. Он навіть вище в цій темі, про вкрадену з автівки магнітолу, яка була реакція - ЛОХ. Тобто, не злодія засуджують, а потерпілого.

Ну а банально щось красти, особливо залізти в чужий будинок, з кожним роком все важче і важче. Спробуй зараз залізти в будинок, якщо він обвішаний зовні і в середині 4К АКТИВНИМИ камерами. І сигнал про проникнення разом із зображенням в 4К якості миттєво ОНЛАЙН іде: власнику, поліції/охоронній компанії, пишеться в якусь хмару поза будинком. Навіть якщо поліція, яка прилетить через 3-5 хвилин не візьме того крадія тепленьким прямо в будинку, то маючи зображення високої чіткості з різних ракурсів, його легко знайти.

Скажете, а він натягне худі і буде в масці. Так і камери майже скрізь. Десь же він зніме те худі. І десь же припаркована його автівка. І потрапить під іншу камеру.

Останнє редагування: 21 квітня 2021 21:12:04 від Маковій
   
Re: Штаты. село

Звичайно, сіл в нашому розумінні немає. Але є дуже малі тауни. Їх наші за звичкою називають селом.

ну побродил по этому Marysville
хвала гугля мап шо довольно подробно все показывает
в глаза бросается квадратная планировка города
отсутствие заборов как класс

никаких тебе у дома "вишнэвых садочков" и кустиков со всякой хреновиной приносящей пользу
и прочих плантаций с картошкой и цыбулею ....

все строго под аглицкий манер - стриженая травка и деревья
население - 97 % белых
никаких нигеров - они где-то там в мизере после азиатов ... других
основной работодатель - железная дорога
хотя круто бабло месят  там ))
2000 census

As of the census[4] of 2000, there were 3,271 people, 1,437 households, and 865 families living in the city. The population density was 1,004.2 people per square mile (387.4/km2). There were 1,614 housing units at an average density of 495.5 per square mile (191.2/km2). The racial makeup of the city was 98.04% White, 0.15% African American, 0.34% Native American, 0.49% Asian, 0.15% from other races, and 0.83% from two or more races. Hispanic or Latino of any race were 0.73% of the population.

There were 1,437 households, out of which 26.9% had children under the age of 18 living with them, 51.1% were married couples living together, 6.5% had a female householder with no husband present, and 39.8% were non-families. 36.5% of all households were made up of individuals, and 20.2% had someone living alone who was 65 years of age or older. The average household size was 2.19 and the average family size was 2.87.

In the city, the population was spread out, with 22.7% under the age of 18, 7.1% from 18 to 24, 24.6% from 25 to 44, 22.2% from 45 to 64, and 23.4% who were 65 years of age or older. The median age was 42 years. For every 100 females, there were 89.7 males. For every 100 females age 18 and over, there were 85.3 males.

The median income for a household in the city was $31,250, and the median income for a family was $40,427. Males had a median income of $28,065 versus $18,063 for females. The per capita income for the city was $19,196. About 5.7% of families and 8.5% of the population were below the poverty line, including 8.5% of those under age 18 and 4.3% of those age 65 or over.


Останнє редагування: 21 квітня 2021 21:36:43 від elipse
   
Re: Штаты. село

Казки дєда Панаса. Сіл в Америці не має. Срачу вистачає, да ще й якого. Люди досить параноїдальні, але на фоні звіринцю в якому пан Добре мабуть живе "нов аре ю" і помах рукою з відстані 50 м здається вершиною людяності. Крадуть там де не охороняють, причому з швидкістю світла.

Я боюся уявити в якому середовищі ти живеш чи довго жив що перманентно маєш такий депресивний погляд на речі. Можливо в тебе якась психологічна травма була від якої ти ніяк не можеш відійти.

Нарахунок крадуть - в мене за багато років нічого не вкрали, хоча хату запираю тільки коли іду надовго, біля порогу Amazon та інші залишають пакунки, іноді в них на тисячі долларів обладнання. Вони днями іноді лежать поки не повертаємось додому і ніхто їх не тронув.
   
Re: Штаты. село

ах да ...
Marysville   возник как точка продажи спиртного на дороге
и славился в прошлом виски и стрельбой ))

Marysville - довольно расхожее у населенных пунктов название в штатах
https://en.wikipedia.org/wiki/Marysville

наверное также как и Джексон стрит ))
   
Re: Штаты. село

ах да ...
Marysville   возник как точка продажи спиртного на дороге
и славился в прошлом виски и стрельбой ))

Marysville - довольно расхожее у населенных пунктов название в штатах
https://en.wikipedia.org/wiki/Marysville

наверное также как и Джексон стрит ))

Про Джексон стріт не чув, а от Вашінгтон стріт є в кожному містечку (принаймі в нашому штаті), це як вулиця Леніна за часів совка.
   
Re: Штаты. село

Про Джексон стріт не чув, а от Вашінгтон стріт є в кожному містечку (принаймі в нашому штаті), це як вулиця Леніна за часів совка.

ну в данном городишке есть улица Джексон стрит

а про " не чув"


так шо уже чув ))
   
Re: Штаты. село

Бруд перекреслює все інше.

Проблема в тому, що бруд чомусь зовсім не помічають ті, хто живе в тому бруді. А приїзжі лише той бруд і бачать. І той бруд перекриває всі інші враження. І залишається в пам‘яті лише бруд.


Це так.

Так само як місцн де ти зупинився визначає твоє сприйняття реальності - можеш бути в кращому в світі місці, але зупинитись в якомусь брудному Days Inn, і все... а можна бути в посеред нічого але в якомусь 5 зірковому кантрі клаб, і все грає райдужними фарбами.
   
Re: Штаты. село

Насправді, щоб привести вигляд в Україні до американського чи середньоєвропейсько го, в багатьох випадках достатньо пофарбувати все що можна пофарбувати. Як в Данні, все простенько, але завжди пофарбоване свіжим шаром фарби тому виглядає гарно.

Але наші традиції не дозволяють фарбувати, тому що або не можуть вирішити хто має за це платити, хоча фарбування коштує нічого, або просто звикли до того як є.
   
Re: Штаты. село

Например, из рекламы продажи недвиги в Айове



что за страсть к пустырям  с травой  ....
непонятно ...
я бы не хотел такого в неньке

ну понятно , в случае чего 
палить из ружжа удобно по незваным гостям ))

Останнє редагування: 21 квітня 2021 23:44:22 від elipse
   
Re: Штаты. село

что за страсть к пустырям  с травой  ..

Erosion control, контроль за ерозією. В штатах рідко зустрінеш не накриту чимось землю крім пустелі. Завжди буде або трава, або щіпки. Гола земля це зло - її вивітрює, це пилюка та бруд що розноситься всюди.
   
Re: Штаты. село

Erosion control, контроль за ерозією. В штатах рідко зустрінеш не накриту чимось землю крім пустелі. Завжди буде або трава, або щіпки. Гола земля це зло - її вивітрює, це пилюка та бруд що розноситься всюди.

ну я ожидал подобной назидательной ахинеи ...
ни туя, хвойные и кустарники - малина, ягоды ...
ни цветы -  розы ...
а ни хера рядом не надо,  контроль за эрозией грунтов

если шо  - сел в пикап и все купил в маркете
а бы были баксы ))

Останнє редагування: 22 квітня 2021 00:36:54 від elipse
   
Re: Штаты. село

ну я ожидал подобной назидательной ахинеи ...
ни туя, хвойные и кустарники - малина, ягоды ...
ни цветы -  розы ...
а ни хера рядом не надо,  контроль за эрозией грунтов

если шо  - сел в пикап и все купил в маркете
а бы были баксы ))

Щоб вирощувати своє, потрібно багато вільного часу. Якщо власник цього будинку працює, це забезпечує його та сім’ю всім необхідним і вільного часу немає. Це не Україна з прихованим безробіттям, де люди числяться працюючими але живуть з того що виростили на городах.

Щодо квітів, то це залежить від власника. Є хати що всі в квітах, є такі як на фото.
   
Re: Штаты. село

Я боюся уявити в якому середовищі ти живеш чи довго жив що перманентно маєш такий депресивний погляд на речі. Можливо в тебе якась психологічна травма була від якої ти ніяк не можеш відійти.

Нарахунок крадуть - в мене за багато років нічого не вкрали, хоча хату запираю тільки коли іду надовго, біля порогу Amazon та інші залишають пакунки, іноді в них на тисячі долларів обладнання. Вони днями іноді лежать поки не повертаємось додому і ніхто їх не тронув.
ти постійно несеш якусь куйню відірвану від жизні, важко уявити в якому бункері ти сидиш на ізоляції і з яких голівудських продуктів ти береш всі твої висери, по американський глибинці ти явно не їздив, а то б знав що там повна срака в багатьох місцях, депопуляція, запустіння, наркота, срач. Є острівки просперіті, але по більшості у маленьких містечках на віддалі від великих міст перебитий економічний хребет аутсорсінгом.  Навіть газони не рятують вид, але для нетренованого ока газони таки іскажають реальність. Ганделики тут якийся фантазьор приплів, немає ніяких ганделиків в глибинках, повний соціальний колапс. У тебе пакунки не крадуть тому що ти не помічаєш всієї поліцейської надбудови завдяки якій його не крадуть, хоча таки і при таких умовах пакунки крадуть. А там де поліція далеко не те що пакунки, все вкрадуть що можна винести і розібьють те що не можна.
   
Re: Штаты. село


У нашому селі живе вісім з половиную мільйонів людей але на нашій вулиці не крадуть. Приносили і монітори і лептопи і айфони навіть без потреби підпису. ЮПіЕс звичайно знає на які вулиці не треба підпис. На інших вулицях... 5-15 хвилин і все зникає. Як кажуть в Америці: it depends.


ти постійно несеш якусь куйню відірвану від жизні, важко уявити в якому бункері ти сидиш на ізоляції і з яких голівудських продуктів ти береш всі твої висери, по американський глибинці ти явно не їздив, а то б знав що там повна срака в багатьох місцях, депопуляція, запустіння, наркота, срач. Є острівки просперіті, але по більшості у маленьких містечках на віддалі від великих міст перебитий економічний хребет аутсорсінгом.  Навіть газони не рятують вид, але для нетренованого ока газони таки іскажають реальність. Ганделики тут якийся фантазьор приплів, немає ніяких ганделиків в глибинках, повний соціальний колапс. У тебе пакунки не крадуть тому що ти не помічаєш всієї поліцейської надбудови завдяки якій його не крадуть, хоча таки і при таких умовах пакунки крадуть. А там де поліція далеко не те що пакунки, все вкрадуть що можна винести і розібьють те що не можна.
   
Re: Штаты. село

У тебе пакунки не крадуть тому що ти не помічаєш всієї поліцейської надбудови завдяки якій його не крадуть, хоча таки і при таких умовах пакунки крадуть. А там де поліція далеко не те що пакунки, все вкрадуть що можна винести і розібьють те що не можна.


Можна тебе запитати де ти живеш? Можеш просто дати zip code щоб мати уяву про те, під впливом чого в тебе все в чорних кольорах або медіанний статок на домогосподарство, теж допоможе мати уяву.

Поліцію я практично не бачу і не чую. Іноді зустріну їх авто  на вулицях, раз на декілька тижнів. Проте криміналу в місті майже немає з моєі перспективи, ризик знайти неприємності в будь який час доби фактично нульовий і пакунки не крадуть.

Останнє редагування: 22 квітня 2021 02:52:02 від Dobre
   
Re: Штаты. село

Ви не уявляєте яка реакція іноземців на майже суцільну помийку яку вони бачать в Україні. Особливо на природі. Це їх просто вбиває. Хоч вони цього не показують. Лише приїхавши додому розповідають закочуючи очі.

Між іншим, таке не лише в Україні. Один мій колега після поїздки в Париж на моє запитання «ну і як тобі Париж» відповів дуже виразно - легенько скривився і сказав лише «брудне місто».

Бруд перекреслює все інше.

Проблема в тому, що бруд чомусь зовсім не помічають ті, хто живе в тому бруді. А приїзжі лише той бруд і бачать. І той бруд перекриває всі інші враження. І залишається в пам‘яті лише бруд.

Особенно в Луизиане. Третий мир, населённый какими-то цыганами.
   
Re: Штаты. село

Казки дєда Панаса. Сіл в Америці не має.

Хутора есть.
   
Re: Штаты. село

ти постійно несеш якусь куйню відірвану від жизні, важко уявити в якому бункері ти сидиш на ізоляції і з яких голівудських продуктів ти береш всі твої висери, по американський глибинці ти явно не їздив, а то б знав що там повна срака в багатьох місцях, депопуляція, запустіння, наркота, срач. Є острівки просперіті, але по більшості у маленьких містечках на віддалі від великих міст перебитий економічний хребет аутсорсінгом.  Навіть газони не рятують вид, але для нетренованого ока газони таки іскажають реальність. Ганделики тут якийся фантазьор приплів, немає ніяких ганделиків в глибинках, повний соціальний колапс. У тебе пакунки не крадуть тому що ти не помічаєш всієї поліцейської надбудови завдяки якій його не крадуть, хоча таки і при таких умовах пакунки крадуть. А там де поліція далеко не те що пакунки, все вкрадуть що можна винести і розібьють те що не можна.

Чувак просидел достаточно в комнатах для совещаний и нахватался трескучих слов, которые он умеет произносить в нужное время и в нужном месте. Тем и живет. Знаний и умений у него никаких.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія