Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я радий за українців...

Я радий за українців...
RSP

...тих які якимось чином зуміли зрозуміти що в Україні ніколи не буде побудовано державу не те що європейського типу, а навіть цивілізовану, ну десь типу Гондурасу. І які втекли з цієї території хто в штати, хто в Німеччину, хто в Італію чи Іспанію. Хто в Португалію.
За тих хто зараз масово тікає в Польщу, і не на заробітки по безвізу, а назавжди. Я радий що Польща створює їм всі умови щоб вони там залишилися. Щоб їхні діти і вони самі навчалися в нормальних освітніх закладах, і з часом разом з поляками працювали на зміцнення польської держави.
А а ми, ті дебіли які залишимось тут, будемо скакати, гавкати один на іншого, виясняти хто більший ватник, заносити хабарі, їздити по розбитих дорогах, і верещати як погано в Росії.
Ну маємо що маємо як сказав класик, ідеолог комунізму.
   
Re: Я радий за українців...

Прошу Не Хвилюватись! :K
   
Re: Я радий за українців...

...тих які якимось чином зуміли зрозуміти що в Україні ніколи не буде побудовано державу не те що європейського типу, а навіть цивілізовану, ну десь типу Гондурасу. І які втекли з цієї території хто в штати, хто в Німеччину, хто в Італію чи Іспанію. Хто в Португалію.
За тих хто зараз масово тікає в Польщу, і не на заробітки по безвізу, а назавжди. Я радий що Польща створює їм всі умови щоб вони там залишилися. Щоб їхні діти і вони самі навчалися в нормальних освітніх закладах, і з часом разом з поляками працювали на зміцнення польської держави.
А а ми, ті дебіли які залишимось тут, будемо скакати, гавкати один на іншого, виясняти хто більший ватник, заносити хабарі, їздити по розбитих дорогах, і верещати як погано в Росії.
Ну маємо що маємо як сказав класик, ідеолог комунізму.
Чо не срыгнёшь туда?
   
Re: Я радий за українців...
RSP

Чо не срыгнёшь туда?
Тєбє мєсто аставляю.
   
Re: Я радий за українців...

Якщо Ви хотіли дійсно поділитися радістю, не потрібно було створювати останній абзац  ;)
   
Re: Я радий за українців...
RSP

Якщо Ви хотіли дійсно поділитися радістю, не потрібно було створювати останній абзац  ;)
В останньому абзаці теж правда як і в попередніх.
Не буде з нас толку.
Нас треба або штатом брати в США як Гражданін пропонував, або румина до нас, або поляка, в претори.
Або росіянина в секретарі обкому на зовсім поганий випадок.
   
Re: Я радий за українців...

В останньому абзаці теж правда як і в попередніх.
Не буде з нас толку.
Нас треба або штатом брати в США як Гражданін пропонував, або румина до нас, або поляка, в претори.
Або росіянина в секретарі обкому на зовсім поганий випадок.

История Украины это, к сожалению, подтверждает...

Подарки природы: климат, плодородная земля,  изобилие жрачки, не стимулируют к активности... можно вполне прожить пассажиром по жизни...

Африка, Индия, Украина... они получили все блага природы, как результат - ленивое и инертное население шаровиков и пофигистов...
   
Re: Я радий за українців...

История Украины это, к сожалению, подтверждает...

Подарки природы: климат, плодородная земля,  изобилие жрачки, не стимулируют к активности... можно вполне прожить пассажиром по жизни...

Африка, Индия, Украина... они получили все блага природы, как результат - ленивое и инертное население шаровиков и пофигистов...
Греція, Італія, Іспанія, Туреччина.
   
Re: Я радий за українців...

..тих які якимось чином зуміли зрозуміти що в Україні ніколи не буде побудовано державу не те що європейського типу, а навіть цивілізовану, ну десь типу Гондурасу


всіх, хто висловлює такі думки про Україну - нах.
   
Re: Я радий за українців...

Эдакая, любовь без последствий... издалека...
   
Re: Я радий за українців...

Греція, Італія, Іспанія, Туреччина.

У них нет таких плодородных земель.
   
Re: Я радий за українців...

..тих які якимось чином зуміли зрозуміти що в Україні ніколи не буде побудовано державу не те що європейського типу, а навіть цивілізовану, ну десь типу Гондурасу
всіх, хто висловлює такі думки про Україну - нах.

Все, кто не видит причины проблем, и пытаются отбелить собственное дерьмо - идиоты, и только усугубляют ситуацию... за одно и пилят сук на котором сидят... :facepalm:
   
Re: Я радий за українців...

А а ми, ті дебіли які залишимось тут, будемо скакати, гавкати один на іншого, виясняти хто більший ватник, заносити хабарі, їздити по розбитих дорогах, і верещати як погано в Росії.
Ну маємо що маємо як сказав класик, ідеолог комунізму.

"Ви" може і будете , а я сам вже якося вирішу , що мені у в Україні робити , бо "ви" мені поки-що не заважаєте .  ))
   
Re: Я радий за українців...

Глупий пост.  Людина має можливість заробити десь більший гріш - нехай заробляє. Українці так робили завжди - їхали на заробітки. Поверталися. купляли землю, будували хати і вміли давати собі раду. Нам, українцям сьогодні потрібен свій бізнес, нехай малий, середній, але щоб він був. Якось треба до цього прямувати.
Хтось не повернеться - його справа. Українці заселяють у Польщі свої етнічні землі - взагалі супер, бо не час у 21 ст відвойовувати землі насильно - Боженька нам придумав інший шлях.
Пану ТС треба трохи понити, або внести трохи смути - що поробиш, не всі українці зарадні, особливо чоловіки. Українським жінкам не зашкодило б трохи влити чужорідної крові до етносу, тобто народжувати дітей від іноземців, але вховувати з них українців.
Усе буде добре - боти теж з часом відімруть як явище. Було б добре, щоб в тій хвилі виїхали, але вони ж нічого не вміють робити, тільки по клавіатурі клацати. Отож сидять тут нам на біду.
   
Re: Я радий за українців...

"Ви" може і будете , а я сам вже якося вирішу , що мені у в Україні робити , бо "ви" мені поки-що не заважаєте .  ))
А де ж той прєдєл "заважають- не заважають"? И зачем люди вообще обществом живут? От безысходности? Исторически сложилось?
   
Re: Я радий за українців...

У них нет таких плодородных земель.
за цією логікою вони б мали бути працьовитішими за німців, голандців, румунів, поляків
   
Re: Я радий за українців...

Українці заселяють у Польщі свої етнічні землі
Скоро вони стануть поляками.
Як не вони, то їхні діти.
Онуки - так точно.
   
Re: Я радий за українців...

Глупий пост.  Людина має можливість заробити десь більший гріш - нехай заробляє. Українці так робили завжди - їхали на заробітки. Поверталися. купляли землю, будували хати і вміли давати собі раду. Нам, українцям сьогодні потрібен свій бізнес, нехай малий, середній, але щоб він був. Якось треба до цього прямувати.
Хтось не повернеться - його справа. Українці заселяють у Польщі свої етнічні землі - взагалі супер, бо не час у 21 ст відвойовувати землі насильно - Боженька нам придумав інший шлях.
Пану ТС треба трохи понити, або внести трохи смути - що поробиш, не всі українці зарадні, особливо чоловіки. Українським жінкам не зашкодило б трохи влити чужорідної крові до етносу, тобто народжувати дітей від іноземців, але вховувати з них українців.
Усе буде добре - боти теж з часом відімруть як явище. Було б добре, щоб в тій хвилі виїхали, але вони ж нічого не вміють робити, тільки по клавіатурі клацати. Отож сидять тут нам на біду.
Почти согласен. Принципиально важно в рассуждении:"Поверталися..." !
   
Re: Я радий за українців...

Скоро вони стануть поляками.
Як не вони, то їхні діти.
Онуки - так точно.
залежить від батьків і власне української діаспори. в Канаді не забувають своє походження.
   
Re: Я радий за українців...

...тих які якимось чином зуміли зрозуміти що в Україні ніколи не буде побудовано державу не те що європейського типу, а навіть цивілізовану, ну десь типу Гондурасу. І які втекли з цієї території хто в штати, хто в Німеччину, хто в Італію чи Іспанію. Хто в Португалію.
За тих хто зараз масово тікає в Польщу, і не на заробітки по безвізу, а назавжди. Я радий що Польща створює їм всі умови щоб вони там залишилися. Щоб їхні діти і вони самі навчалися в нормальних освітніх закладах, і з часом разом з поляками працювали на зміцнення польської держави.
А а ми, ті дебіли які залишимось тут, будемо скакати, гавкати один на іншого, виясняти хто більший ватник, заносити хабарі, їздити по розбитих дорогах, і верещати як погано в Росії.
Ну маємо що маємо як сказав класик, ідеолог комунізму.

Так а шо ж робити? Ти ж нам і дороговказ вже дай. До Європи - зась, це ми поняли з твого спичу. То куди ж тепер бігти - до Расії?

А то істерика якась недороблена. Преамбула і вступна частина є, а далі?

Розвивай далі свою думку, Конфуций!
   
Re: Я радий за українців...

А де ж той прєдєл "заважають- не заважають"? И зачем люди вообще обществом живут? От безысходности? Исторически сложилось?

Еее , ото й воно , що відповіді на такі запитання - приватна власність .

Свої відшукуйте .
   
Re: Я радий за українців...

залежить від батьків і власне української діаспори. в Канаді не забувають своє походження.
Все мы походженням від мавп...
   
Re: Я радий за українців...

Еее , ото й воно , що відповіді на такі запитання - приватна власність .

Свої відшукуйте .
А вдруг тебе не понравится? Как спор решать будем?
   
Re: Я радий за українців...

Все мы походженням від мавп...
bingo! [A]
   
Re: Я радий за українців...

Скоро вони стануть поляками.
Як не вони, то їхні діти.
Онуки - так точно.
Ні, не всі стають. Вміють тримати дулю в кишені. Українці - вони такі...  ;) 
   
Re: Я радий за українців...

А вдруг тебе не понравится? Как спор решать будем?

Ото коли воно виникне , тоді і я вирішу - як .   Якшо швидше не здохну .  ))
   
Re: Я радий за українців...

Ото коли воно виникне , тоді і я вирішу - як .   Якшо швидше не здохну .  ))
Недальновидно... и реально опасно...
   
Re: Я радий за українців...

тю
сестра кума с семьей месяц назад отвалила с концами в Словакию
на каких то сраных 1000 ойро в месяц
не вынесла пяти лет "развития гидности"
а как скакала, как скакала на майдане....
и шо думаете, поумнела? а херушки  :laugh:
Так и сваливала убежденная что все правильно делала
кум грит, так и подмывало подъбнуть на проводах, куда ж ты от свой победы гидности?
но не рискнул с родичами напоследок горшки побить)
   
Re: Я радий за українців...

Недальновидно... и реально опасно...

На все - Воля Божа .
   
Re: Я радий за українців...

Чо не срыгнёшь туда?

   
Re: Я радий за українців...

В Польші ваші діти або стануть Поляками або їх тут не буде.
Треба було написати,я радий,шо Українці зрозуміли,яка це нікчемність бути Українцем. :shuffle:
   
Re: Я радий за українців...

В Польші ваші діти або стануть Поляками або їх тут не буде.
в якому сенсі? в усіх вільних країнах небовязково мімікрувати під корінних.
   
Re: Я радий за українців...

Показати зображення...
ахахаха.
так це і видно зараз по рускаязичним хахлятам в Польші-не позволили їм пастроїть Расеюшку,то думають,шо позволять Польшу побудувати.
головне,шоб колбаска була смачна і як ви там говорите-шоб уютно било.
   
Re: Я радий за українців...

в якому сенсі? в усіх вільних країнах небовязково мімікрувати під корінних.
по перше.
прошу не узагальнювати до вільнийкраїн,цеєвропа,детолерація і так далі.
говоримо про Польшу.
по друге.
говоримо про Українців в Польші.
по третє.
тут багато хто живе в Польші,нехай мені заперечать-якшо діти Українців залишаться Українцями в Польші то це не надовго-або виїдуть звідси.
(базуюсь на побаченому довкола)
   
Re: Я радий за українців...

тут багато хто живе в Польші,нехай мені заперечать-якшо діти Українців залишаться Українцями в Польші то це не надовго-або виїдуть звідси.
(базуюсь на побаченому довкола)
цікаво, що під Українцями мається на увазі?
тому що діти поляків в Англії не стають прямо Англійцями.
звичайно вони асимільовані в суспілсьтво, але ідентифікують себе поляками і з батьками польською розмовляють. так самі, як і тамошні українці, кацапи, італійці, португали і інші.

ну і самі Англійці не будуть полякі, чи там італійців, вважати Англійцами, навіть як ті будуть хотіти.

Останнє редагування: 12 січня 2020 15:56:46 від myshka naruzhka
   
Re: Я радий за українців...

На все - Воля Божа .
На бога надейся, а сам не плошай! Советую ознакомится с основами государства и права, хоть КУ почитать...
   
Re: Я радий за українців...

В Польші ваші діти або стануть Поляками або їх тут не буде.
Треба було написати,я радий,шо Українці зрозуміли,яка це нікчемність бути Українцем. :shuffle:
Украинец - это кто? Как определяешь?
   
Re: Я радий за українців...

ахахаха.
так це і видно зараз по рускаязичним хахлятам в Польші-не позволили їм пастроїть Расеюшку,то думають,шо позволять Польшу побудувати.
головне,шоб колбаска була смачна і як ви там говорите-шоб уютно било.

га?? ;o
   
Re: Я радий за українців...

цікаво, що під Українцями мається на увазі?
тому що діти поляків в Англії не стають прямо Англійцями.
звичайно вони асимільовані в суспілсьтво, але ідентифікують себе поляками і з батьками польською розмовляють. так самі, як і тамошні українці, кацапи, італійці, португали і інші.

ну і самі Англійці не будуть полякі, чи там італійців, вважати Англійцами, навіть як ті будуть хотіти.
Все вірно.
так як тут білий хорват,неби який Українець,але нік з бандерівця змінив,но і портретик Бандери(образно) і червоно-чорний прапорець зменшив до масштабів,шоб в кишеню помістились і шоб ніхто не бачив.
а діти ж цю гіпокризію бачать. :shuffle:
   
Re: Я радий за українців...

На бога надейся, а сам не плошай! Советую ознакомится с основами государства и права, хоть КУ почитать...

Та воно мені відоме , що - на Аллаха сподівайся , але кемела припинай .., але - я ж того кемела не маю .  ))

Такшо із основами держави та права , "слідчий" ознайомить , якшо втраплю .    А втраплю , воно ж знов - якшо встигну .  ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія