Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Дуже велика кількість людей загинула, наших льотчиків, на жаль. Абсолютно героїчні люди, які знали, що складно, що майже неможливо долетіти до "Азовсталі" і привезти їм ліки, харчову продукцію, воду, забрати тіла, поранених. Все це відбувалося.

Дуже багато речей відбувалося, які ніхто офіційно не міг коментувати. Тому що повітряних коридорів до "Азовсталі" не було через потужне російське розгорнуте ПП
О".
https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/20/7347527/


Питання до фупівських зрадойобів: хто здав Маріуполь і заодно не підірвав мости з Криму?
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.
nik

Питання до фупівських зрадойобів

а конкретнее?
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

steol

Вас через деякий час забанять. На цьому форумі не можна нормально обговорити різні теми. Бо відразу банять. Ще й оголошують тебе фсб, кацапом і т.д. і т.п. І все це абсолютно безпідставно і не справедливо.

Останнє редагування: 21 травня 2022 02:22:40 від Slawv
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

так, я пам'ятаю інформації від рос.джерел.
що було збито укр. вертоліт. який вже повертався з Маріуполя з пораненими.

питання, звісно є. якщо % невдач аж 90% то це що, посилали і посилали вертольоти 20-30 вильотів, з яких 18-27 було збито?
це дофіга. в України тиж вертольотів не сотні
і ще: в такому разі від росіян було б більше інформації про збиті під Маріуполем укр. вертушки. але я читав лише одну таку новину.
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

а конкретнее?

Ось кокрєтнєє
При обороні Маріуполя загинуло багато льотчиків, 90% не поверталися – Зеленський
Льотчики, вертьотчики літали на допомогу Азову, знаючи що можуть загинути.
а деякі фупчики всім іншим фупчикам в цей час пхали зраду межиочі.
Тьху, погань
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Ось кокрєтнєє
При обороні Маріуполя загинуло багато льотчиків, 90% не поверталися – Зеленський
Льотчики, вертьотчики літали на допомогу Азову, знаючи що можуть загинути.
а деякі фупчики всім іншим фупчикам в цей час пхали зраду межиочі.
Тьху, погань
не варто сприймати все сказане за чисту монету. це війна і є інформація а є дезинформація і введення ворога в оману.

якщо Зеленський так сказав можливо так потрібно казати.

але особисто мене цифра в 90 процентів втрат вертольотів і пілотів, дещо насторожує.
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

так, я пам'ятаю інформації від рос.джерел.
що було збито укр. вертоліт. який вже повертався з Маріуполя з пораненими.

питання, звісно є. якщо % невдач аж 90% то це що, посилали і посилали вертольоти 20-30 вильотів, з яких 18-27 було збито?
це дофіга. в України тиж вертольотів не сотні
і ще: в такому разі від росіян було б більше інформації про збиті під Маріуполем укр. вертушки. але я читав лише одну таку новину.

Ви ж розумієте, що 90% це не обов'язково 20-30 вильотів?
Можливо, їх було 2-3 за ніч і всі вкрай небезпечні і вкрай необхідні. А з 3 90% це вже 2 не повернулось.
Герої, які літали на допомогу Азову.
Герої, яких заперечували фупівські зрадойоби
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

так, я пам'ятаю інформації від рос.джерел.
що було збито укр. вертоліт. який вже повертався з Маріуполя з пораненими.

питання, звісно є. якщо % невдач аж 90% то це що, посилали і посилали вертольоти 20-30 вильотів, з яких 18-27 було збито?
це дофіга. в України тиж вертольотів не сотні
і ще: в такому разі від росіян було б більше інформації про збиті під Маріуполем укр. вертушки. але я читав лише одну таку новину.

Щось справді якісь дивні дані.
Радісний вий у кцпських спільнотах з приводу збиття гвинтокрилів на лінії до, чи з Маріка - пригадую тільки два рази.
Так шо десятки випадків виглядають якось дивно, хоча, - різне може бути...



   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Ви ж розумієте, що 90% це не обов'язково 20-30 вильотів?
Можливо, їх було 2-3 за ніч і всі вкрай небезпечні і вкрай необхідні. А з 3 90% це вже 2 не повернулось.
Герої, які літали на допомогу Азову.
Герої, яких заперечували фупівські зрадойоби
якщо з трьох не повернулася 2, то це таки не 90 процентів, а 2 третини чи "більша частина".
і крім того це не є "велика кількість"

щоб казати про 90% це мають бути дуже великі цифри. тоьто наприклад 30 вильотів з яких загинуло 25 чи 27. якими причинами може бути виправдана втрата такої кількості вертольотів і пілотів?? щоб долетів 1 з 10? і всеодно вперто посилати їх далі в Маріуполь

я лише аналізую під логічним кутом слова зеленського. він або дещо перебільшує, або говорит те що потрібно говорити.
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.
nik

а деякі фупчики всім іншим фупчикам в цей час пхали зраду межиочі.


а конкретнее?
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

а конкретнее?
Деякі фупчики наполягали на тому, що влада Азов зрадила.
Ти на фупі такого не зустрічав??
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Деякі фупчики наполягали на тому, що влада Азов зрадила.
Ти на фупі такого не зустрічав??

Там був не тільки Азов, а морпіхі, корд чому не згадуються?
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

якщо з трьох не повернулася 2, то це таки не 90 процентів, а 2 третини чи "більша частина".
і крім того це не є "велика кількість"

щоб казати про 90% це мають бути дуже великі цифри. тоьто наприклад 30 вильотів з яких загинуло 25 чи 27. якими причинами може бути виправдана втрата такої кількості вертольотів і пілотів?? щоб долетів 1 з 10? і всеодно вперто посилати їх далі в Маріуполь

я лише аналізую під логічним кутом слова зеленського. він або дещо перебільшує, або говорит те що потрібно говорити.

Гаразд, залишимо в спокої числа, поговоримо про слова.
Чому ви не вірите словам Зеленського?
Нє, 90% цивілізованого світу вірять, а ви нє?
Ви хто- Студебеккер?
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

А мости з криму не підірвала бригада, яка захищала херсонську область
наскільки зрозуміло з отривочної інфи, під нальотами авіації ворога, вони залишили позиції і відступили
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Там був не тільки Азов, а морпіхі, корд чому не згадуються?

Якщо я вів мову лише про Азов, то я мушу вибачитись,і  ви праві.
Але зауважу, що в старттопіку є посилання
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

А мости з криму не підірвала бригада, яка захищала херсонську область
наскільки зрозуміло з отривочної інфи, під нальотами авіації ворога, вони залишили позиції і відступили

Це ви домальовуєте власну уяву про героїзм?
Чи вважаєте за потрібне, шоб Зєля виклав в тєлєграмчікє остаточний перелік зрад?
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Я не вважаю і ніколи не вважав саме Зеленського винним в швидкому оточенні Маріуполя, але ці його наведені висловлювання викликають ряд запитань.
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

хто здав Маріуполь питання 10те
чому це сталося? ось головнi питання .. - це раз
рахувати втрати в % можна, якщо вiдома загальна кiлькiсть - це два

   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

хто здав Маріуполь питання 10те
чому це сталося? ось головнi питання .. - це раз
рахувати втрати в % можна, якщо вiдома загальна кiлькiсть - це два

Якщо там з усіх боків зайшло декілька десятків тисяч лапотноі піхоти з танками і іншою технікою, то важкувато було їм протистояти з нечисельними гарнизонами в Херсоні чи Мелітополі

Думати треба як в майбутньому ефективніше іх знищувати, і щоб техніку не «підбивати» а гарантовано знищувати без можливості відновлення
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

важкувато було їм протистояти з нечисельними гарнизонами в Херсоні чи Мелітополі

а чому малочисельнi?
"Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги" - пряма мова .......
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Я не вважаю і ніколи не вважав саме Зеленського винним в швидкому оточенні Маріуполя, але ці його наведені висловлювання викликають ряд запитань.
подивись карту де Крим, де Маріупіль.  І поясни як кацапи прямим маршем до нього за 4 дні достались.. всі питання зникнуть. Тим більше Азов сам пояснив що сталось( було на правді)
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Я не вважаю і ніколи не вважав саме Зеленського винним в швидкому оточенні Маріуполя, але ці його наведені висловлювання викликають ряд запитань.
якщо не його, то кого?
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Треба було сформувати окрему зрадойобську бригаду, озброїти мосінками, і відправити на розблокування. Якщо дирівці можуть з мосінками, чим наші зрадойоби гірші?
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Треба було сформувати окрему зрадойобську бригаду, озброїти мосінками, і відправити на розблокування. Якщо дирівці можуть з мосінками, чим наші зрадойоби гірші?
ти навіщо пересмикуєш? мова ж не про те, що не треба було спасати наших героїв, не про те, що влада нічого не робила для їх спасіння. якраз тут питань до влади немає. питання в іншому: чому Маріуполь було заблоковано і заблоковано вкрай швидкими темпами?
   
ти навіщо пересмикуєш? мова ж не про те, що не треба було спасати наших героїв, не про те, що влада нічого не робила для їх спасіння. якраз тут питань до влади немає. питання в іншому: чому Маріуполь було заблоковано і заблоковано вкрай швидкими темпами?

тему снесут. всех забанят.
потому, шо правда вскроет некомпетентность власти, трусость отдельных лиц и предательство.
больше говорить не буду. пусть УП копает. тема ОЧЕНЬ интересная. и неприятная. для власти. но сейчас "не на часі".
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

ти навіщо пересмикуєш? мова ж не про те, що не треба було спасати наших героїв, не про те, що влада нічого не робила для їх спасіння. якраз тут питань до влади немає. питання в іншому: чому Маріуполь було заблоковано і заблоковано вкрай швидкими темпами?

тому що в цей час всі відбивали київ
цікаво інше - чому не поступив наказ азовцям покинути маріуполь і займати інші позиції
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

ти навіщо пересмикуєш? мова ж не про те, що не треба було спасати наших героїв, не про те, що влада нічого не робила для їх спасіння. якраз тут питань до влади немає. питання в іншому: чому Маріуполь було заблоковано і заблоковано вкрай швидкими темпами?
може, тому, що:
"До комунальних підприємств Мароіуполя напередодні війни були впроваджені диверсійні групи, - мер Маріуполя Бойченко

Мер Маріуполя Вадим Бойченко заявив про те, що напередодні російського вторгнення у комунальні підприємства були впроваджені диверсійні групи рашистів.
 

Він підкреслив: "Російсько-фашистські війська - інакше я їх не назву - діють за методичкою пана Геббельса. Їхнє завдання – створити гуманітарну кризу. Як я розумію, до лав комунальних підприємств та приватних компаній було впроваджено диверсійні групи. Так окупанти отримали критично важливу інформацію з погляду інфраструктури. Тому що перші п'ять днів вони системно працювали за 15 електричними вводами, які забезпечують електропостачання міста. У результаті знищили всі – місто залишилося без електрики. Лігла система оповіщення населення. Лігли теплогенеруючі підприємства та станції. Ми залишилися без тепла у морозі 11 градусів.

Ще до війни вони знали, скільки у нас є джерел водопостачання. Буквально за кілька днів до початку тієї "операції", яка називається війною та геноцидом (просто пан хуйло неправильно інтерпретує свої дії, але ми точно розуміємо, що він робить) було перебито основний канал подачі води – канал Сіверський Донець. Маріуполь отримував із нього 70% води. Коли перебили електронасосні станції, які перекачують воду, ми втратили джерело води. Ми перейшли на резервний – нам би вистачило його на рік. Але хтось і туди навів ворожу артилерію, вона розбомбила і це джерело. Ми залишилися без води."

25.03.22
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

То ти, Стеоле, Арестовича зрадойобом вважаєш?

Бо саме від нього ми почули сакраментальну фразу, що Південь Украєни про@бали.

А взагалі б стулити б тобі пельку, диванний воєн, зі своїми прокльонами людям та перманентними істериками.

Ось нащо ти зараз роздуваєш срач?
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

хто здав Маріуполь питання 10те
чому це сталося? ось головнi питання .. - це раз
рахувати втрати в % можна, якщо вiдома загальна кiлькiсть - це два
Ні, це над важливо!
Якщо людина, через помилку (або зраду) якої втрачена вся херсонська область все ще віддає якісь накази,
то ці накази варто кілька разів перевіряти, і людину або зняти з посади, або взагалі посадити.

Не на часі? Хай керує далі?


>рахувати втрати в % можна, якщо вiдома загальна кiлькiсть - це два
Так звичайно. Вилетіло 2 вертольоти, повернулася 1/4 вертольота.....

Втрати 90% означають що летіло більше 5-и апаратів.
Бо округляти втрати 75% (3/4) до 90% - це трохи тупо.
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

А мости з криму не підірвала бригада, яка захищала херсонську область
наскільки зрозуміло з отривочної інфи, під нальотами авіації ворога, вони залишили позиції і відступили


Ось саме в цьому і питання.
Повністю зрозуміло, що не маючи достатньо сил щоб стримати ворога, під обстрілами арти та бомбами авіації - вони відступили.

Чому жоден з 4-х мостів не підірваний - ось питання!

Не підірвані - тому що відступили? Підривник зобов'язаний знаходитися прямо на мосту, щоб його підірвати?
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.


Чому жоден з 4-х мостів не підірваний - ось питання!

Не підірвані - тому що відступили? Підривник зобов'язаний знаходитися прямо на мосту, щоб його підірвати?
тут вже багато раз пояснили, що не підірвали з "раціональних міркувань". бо то ні на що не впливало, ті мости на думку тих дописувачів і так би швидко пройшли. І треба було спасати Київ, правда як так вийшло що Київ потрібно було спасати вже на 8 годину вторгнення, залишають без пояснень.
   
Re: Пряма мова: "Вони захищали Маріуполь.

Гаразд, залишимо в спокої числа, поговоримо про слова.
Чому ви не вірите словам Зеленського?
а чому я повинен вірити словам Зеленського?

я аж ніяк зради не вишукую, але не все що говориться під час війни, завжди відповідає правді, і на це можуть бути вагомі причини. Які стануть зрозумілими пізніше.
   
може, тому, що:
"До комунальних підприємств Мароіуполя напередодні війни були впроваджені диверсійні групи, - мер Маріуполя Бойченко

Мер Маріуполя Вадим Бойченко заявив про те, що напередодні російського вторгнення у комунальні підприємства були впроваджені диверсійні групи рашистів.
 

Він підкреслив: "Російсько-фашистські війська - інакше я їх не назву - діють за методичкою пана Геббельса. Їхнє завдання – створити гуманітарну кризу. Як я розумію, до лав комунальних підприємств та приватних компаній було впроваджено диверсійні групи. Так окупанти отримали критично важливу інформацію з погляду інфраструктури. Тому що перші п'ять днів вони системно працювали за 15 електричними вводами, які забезпечують електропостачання міста. У результаті знищили всі – місто залишилося без електрики. Лігла система оповіщення населення. Лігли теплогенеруючі підприємства та станції. Ми залишилися без тепла у морозі 11 градусів.

Ще до війни вони знали, скільки у нас є джерел водопостачання. Буквально за кілька днів до початку тієї "операції", яка називається війною та геноцидом (просто пан хуйло неправильно інтерпретує свої дії, але ми точно розуміємо, що він робить) було перебито основний канал подачі води – канал Сіверський Донець. Маріуполь отримував із нього 70% води. Коли перебили електронасосні станції, які перекачують воду, ми втратили джерело води. Ми перейшли на резервний – нам би вистачило його на рік. Але хтось і туди навів ворожу артилерію, вона розбомбила і це джерело. Ми залишилися без води."

25.03.22

просто нужно взглянуть правде в глаза - в Мариуполе было дохера любителей "уззьки мира". и инфу сливали те, кто ждал "освобождения".
то, шо было сделано/не сделано покажет следствие.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія