Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СРОЧНАЯ прессконференция Блинкина. В 19.30 с переводом.

сказав рашці забиратись з молдови і грузії, перший раз на заході ставлять москвинам такі умови в якості ультиматуму  (tu)
   
сказав рашці забиратись з молдови і грузії, перший раз на заході ставлять москвинам такі умови в якості ультиматуму  (tu)


Там сегодня вроде выступал глава МИД Молдовы и говорил что они будут требовать вывода войск из Приднестровья
   
Тобі ще не набридла ця дурка? Якщо ТОБІ не набридла, то всім решті набридла до чортиків - неможливо читати серйозні гілки.

Гей, модератори. Будьласка зробіть якусь окрему галявину для цих красунчиків і нехай вони там чубляться хоч до всрачки. Або забаньте їх нафіг на місяців три, поки не спаде напруга.

ого вiд тебе не чекав

у тебе все в порядку?
   
А ще б отих йібанатів, які, про що б не говорили, моментально згадуть Порошенка. 
Підтримую!
   
Там сегодня вроде выступал глава МИД Молдовы и говорил что они будут требовать вывода войск из Приднестровья
оппа.
а по Румунії їдуть американські бмп кудись на схід.
соупадєніє?
   
сказав рашці забиратись з молдови і грузії, перший раз на заході ставлять москвинам такі умови в якості ультиматуму  (tu)

Там, по-перше, не ультиматум, а типу настійлива порада і рекомендація,
а по-друге, чому ти про Україну забув?
Сказано було Столтенбергом про Україну, Грузію і Молдову.
І саме - в такому порядку:  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1117349.msg26237276#msg26237276
   
ты свой череп померял, провокатор?

Випий заспокійливе і почитай Педівікію, хоча би.
А потім уважно прочитай те, що написав я.
Яка, в сраці, провокація?   :fool:
Я комплімент йому зробив, тлумку.
   

Блінкен анонсував економічну підтримку України США

- Paypal ?
   
"Ми знаємо, що економіка України і фінансове положення страждають від цієї кризи. І так само, як ми зміцнюємо безпеку України, ми також шукаємо можливості, як підтримати її економіку, окрім тієї суттєвої допомоги, яку вже надаємо.
"


People also ask
Is PayPal available in Ukraine?
Currently, you can only 'send' payments in Ukraine for purchases with PayPal. The option to 'receive' PayPal payments is not available in Ukraine. Other similar methods are WebMoney and Yandex Money, but currently they don't work in Ukraine either.
   


Why is there no PayPal in Ukraine?
PayPal has provided Ukrainians only with an opportunity to spend, but they cannot accept payment for sold goods. According to Illya Kenigshtein, managers of this payment system had just to change a few settings, in order Ukrainians were able to obtain consent from them.
   
Там, по-перше, не ультиматум, а типу настійлива порада і рекомендація,
а по-друге, чому ти про Україну забув?
Сказано було Столтенбергом про Україну, Грузію і Молдову.
І саме - в такому порядку:  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1117349.msg26237276#msg26237276

тому що вимоги по україні ідуть за замовченням, а ось вимоги по молдові і грузії абсолютно нові, а значить несподівані для хуйла, і говорить про те, що нато пішло в політичний напад по значно ширшому флангу, аніж лише україна, що є дуже добре  (tu)
   
тому що вимоги по україні ідуть за замовченням...

Це тільки в твоїй уяві щось таке є, а насправді це - перекручення..
Насправді є інше, - те, що написане і сказане офіційними особами, дослівно, а не за якимсь „замовчуванням“.
Точнісінько так ти, і не тільки ти, перекручуєш/перекручуєте масу речей, наприклад, те, за що я вас усіх в список ігнору записав, - ПДР...
Подумай про це, бо це дуже важливо - бути точним, а не „за замовчуванням“, помилково собі придуманим.

Останнє редагування: 27 січня 2022 00:38:29 від abg
   
Re: СРОЧНАЯ прессконференция Блинкина. В 19.30 с переводом.

Він невильотний )) паспорта здав  :laugh:
я про твого опариша і його єрмака з решту молодої команди крадіїв. Бо рвануть навіть не попрощавшись :D .....про пецю ти правильно говориш-не буде він тікати. B-)  :)
   
сказав рашці забиратись з молдови і грузії, перший раз на заході ставлять москвинам такі умови в якості ультиматуму  (tu)

Є така приказка у англомовних «усе здійснюється прямо зараз». Може вийти дуже несподівано для хуйла. Я вважаю йому треба погодитись без умов та застережень на це, поки не запропонували умови ще гірші. Поки ще прийнятні умови дають.
   
І він своїх орків може вивезти літаками за пару днів (як показав Казахстан).
   
виглядає, що американці дійсно отримали якусь дуже серйозну інформацію про плани московитів. Я б сказав загрозливу. Тому так раптово і сильно вперлись.

Ну, яку ще інформацію крім тієї, яку вони озвучили - концентрацію московського війська на кордонах України, і ультиматум Путлера про статус 1997року?
Хіба цього не достатньо?
   
І він своїх орків може вивезти літаками за пару днів (як показав Казахстан).

А з заявами про 1997 рік може просто зробити вигляд шо „пашутіл“?

Табакєрка.
   
Є така приказка у англомовних «усе здійснюється прямо зараз». Може вийти дуже несподівано для хуйла. Я вважаю йому треба погодитись без умов та застережень на це, поки не запропонували умови ще гірші. Поки ще прийнятні умови дають.

А може ще краще повіситися?   Вже. Не затягувати.      :weep:
   
А з заявами про 1997 рік може просто зробити вигляд шо „пашутіл“?

Табакєрка.

Не тільки пошуткував, а зовсім не те мав на увазі. Не НАТО, а раша, не наступа, а забирається геть, і не колись там за договором, а негайно.
Це добре вони згадали, що для загальної безпеки треба прибрати усі оті невизнані республіки та відновити держави у їх кордонах. Потім можна і про безпеку раші поговорити.
На що воно розраховувало мені незрозуміло. Точно, що вони самі повірили у власну пропаганду. Інакше ці навіжені ультиматуми пояснити не можна ніяк.
   
Не тільки пошуткував, а зовсім не те мав на увазі. Не НАТО, а раша, не наступа, а забирається геть, і не колись там за договором, а негайно.
Це добре вони згадали, що для загальної безпеки треба прибрати усі оті невизнані республіки та відновити держави у їх кордонах. Потім можна і про безпеку раші поговорити.
На що воно розраховувало мені незрозуміло. Точно, що вони самі повірили у власну пропаганду. Інакше ці навіжені ультиматуми пояснити не можна ніяк.

Воно лоханулося.   :laugh:

Нікіта Сєргєєвіч №2, один до одного.    :laugh:

Сам дав в руки „піндосам“ козирі, якими ті негайно й скористалися.  Ось і вся „конспірологія“ з „многоходовочькамі“ і „віссю Бєрлін-Масква-Пєкін“.    :comando:



Останнє редагування: 27 січня 2022 01:34:10 від abg
   
я про твого опариша і його єрмака з решту молодої команди крадіїв. Бо рвануть навіть не попрощавшись :D .....про пецю ти правильно говориш-не буде він тікати. B-)  :)
Та да, без паспорта воно пооблєматічно, паєхалі тваюмать  :lol:
 [KA]  пропаганда на форумі , а чебуречник спить   :weep:

Панічні настрої типу всі вас кинули, і президент, і депутати, і армія, здавайтесь, хендехох  )) осьо   :fuck: ковбаса протухша )
   
это свободный мир разрешил семье Ельцина поставить хуйло у руля
это свободный мир раскормил Россию нефте-газовыми деньгами
это свободный мир наблюдал, как у хуйло от безнаказанности крыша съезжала
а теперь - сходи, Украина, разберись
---
Вони нічому не вчацця!
З Гітлером було аналогічно.
Можна подумати,ніхто на Заході не знав про концабори та вбивство та переслідування євреїв та всіляких"не таких".
   
это свободный мир разрешил семье Ельцина поставить хуйло у руля
это свободный мир раскормил Россию нефте-газовыми деньгами
это свободный мир наблюдал, как у хуйло от безнаказанности крыша съезжала
а теперь - сходи, Украина, разберись


 :lol:
   

Блінкен анонсував економічну підтримку України США

- Paypal ?

ти з якої печери виліз, який paypal у 2022?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія