Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Ключове слово - якщо  :cray:

Ні «якщо», а «коли».
   
Re: Все менше охочих повертатись

Она и раньше ныла, просто пора прекратить лицемерие.
Ты прав, что мы стали жёстче.




Так, ми стали жорсткішими. Я , давно вже , не дивлюся як вбивають ворогів, а вчора з задоволенням передивлялася як окупант горів, бігав і плигнув  у колодязь, здається. Наївся нашої землі та волі!
А кошенят топити - ні, ніколи не робила і не зможу.
 Ота жіночка що купила будинок в селі, у моря вона так і казала що проект нового будинку в них є, але зараз нічого робити не будуть , тому що може прилетіти. Буде безпека і багато хто повернеться, а потім  і пошкодують, тому що в Україні соціалу немає і не буде. Самі, самі....
   
Re: Все менше охочих повертатись

бери і будуй.

Шо значит "бери"?

Ася земля в частных руках... Только купить можно... Если тебе кто  продаст.

Строй материалы за десять лет выросли в разы.

Но... И это самое главное .. если покупатель готов башлять текущие цены, то какой смысл их сбрасывать.

В Ирландии, например, жилье разлетается в момент. В феврале этого года на рынке было на 26% меньше жилья, чем в 23.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Серёнь, выходи не сцы  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну чесно кажучи це не дуже пояснення. Можна будувати багатоквартирні будинки, з точки зору "зелених" це навіть краще, але цього як я зрозумів теж не робиться. Ну і проблема існує не тільки в цих двох містах.

Можна і будують. Але для них теж потрібна земля, особливо під інфраструктуру. Канада, це вузька полоса вздовж кордону з США. Щоб було зрозуміло, на півночі Онтаріо живуть білі ведмеді.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Шо значит "бери"?

Ася земля в частных руках... Только купить можно... Если тебе кто  продаст.

Строй материалы за десять лет выросли в разы.

Но... И это самое главное .. если покупатель готов башлять текущие цены, то какой смысл их сбрасывать.

В Ирландии, например, жилье разлетается в момент. В феврале этого года на рынке было на 26% меньше жилья, чем в 23.

Продають. Багато фермерської землі передається в спадок тим хто не є фермером. Але перевести с/г землю в землю під забудову не просто.
Тому здають в аренду і чекають коли можна буде продати під забудову.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Але перевести с/г землю в землю під забудову не просто.

52% налог в Ирландии от продажи земли после перезонирования.

И да .  Перезонировать очень сложно.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Можна і будують. Але для них теж потрібна земля, особливо під інфраструктуру. Канада, це вузька полоса вздовж кордону з США. Щоб було зрозуміло, на півночі Онтаріо живуть білі ведмеді.
труцця спиною ведмеді об онтаріо
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Можна і будують. Але для них теж потрібна земля, особливо під інфраструктуру. Канада, це вузька полоса вздовж кордону з США. Щоб було зрозуміло, на півночі Онтаріо живуть білі ведмеді.
Думаю на півночі Онтаріо мігрантів нема - я б там жив)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Думаю на півночі Онтаріо мігрантів нема - я б там жив)

Значит они там бы появились.   :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

Думаю на півночі Онтаріо мігрантів нема - я б там жив)

Там живуть північні народи. Типу евенків і чукчів.
   
Re: Все менше охочих повертатись

В феврале этого года на рынке было на 26% меньше жилья, чем в 23.
А в Швєйцарії как?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Німаків заєпало з якою швидкістю наші вчать мову, пропонують кардинально змінити підхід.

всі арбайтен. при тому, що вони очікують все більшої кількості біженців



Останнє редагування: 1 квітня 2024 18:55:12 від DFMB
   
Re: Все менше охочих повертатись

Німаків заєпало з якою швидкістю наші вчать мову, пропонують кардинально змінити підхід.

всі арбайтен. при тому, що вони очікують все більшої кількості біженців

Показати зображення...

Ну бля за два роки і угорську можна вивчити…
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну бля за два роки і угорську можна вивчити…

Дивлячись який вік, здібності  і який рівень треба щоб працювати за спеціальністю яку має емігрант

Здрасті\досвіданья, соррі\пліз для самої простої роботи можна і швидше ніж 2 роки, а там де потрібне практично вільне спілкування+вся термінологія професійна, то не просто.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хм, цікаво, а керівництво України планує якісь звернення до ЄС з вимогою повернути майже мільйон уxилянтів, які виїхали/втікли з початку війни? :shuffle:
   
Re: Все менше охочих повертатись
N88

Хм, цікаво, а керівництво України планує якісь звернення до ЄС з вимогою повернути майже мільйон уxилянтів, які виїхали/втікли з початку війни? :shuffle:

Барін, халопав швєд не атдаст, самім нада!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хм, цікаво, а керівництво України планує якісь звернення до ЄС з вимогою повернути майже мільйон уxилянтів, які виїхали/втікли з початку війни? :shuffle:

Себе до ухилянтів, звісно, не відносиш?  B-)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хм, цікаво, а керівництво України планує якісь звернення до ЄС з вимогою повернути майже мільйон уxилянтів, які виїхали/втікли з початку війни? :shuffle:

Думаю європейці почнуть це робити рано чи пізно. І не тільки тих хто з початку війни.
   
Re: Все менше охочих повертатись
N88

Думаю європейці почнуть це робити рано чи пізно. І не тільки тих хто з початку війни.

Заберуть ще й родичів коли кордони відкриють.
   
Re: Все менше охочих повертатись
N88

А військових з досвідом будуть гребти автобусами.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хм, цікаво, а керівництво України планує якісь звернення до ЄС з вимогою повернути майже мільйон уxилянтів, які виїхали/втікли з початку війни? :shuffle:
А в цього діяння є хоч якісь юридичні перспективи?  :-)o
   
Re: Все менше охочих повертатись

А в цього діяння є хоч якісь юридичні перспективи?  :-)o

Будь-яка європейська країна може змінити умови допомоги біженцям після чого багато кому доведеться повертатися в Україну.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А військових з досвідом будуть гребти автобусами.

І що з ними будуть робити?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну бля за два роки і угорську можна вивчити…

Щодо мадярської дуже не впевнений.
І взагалі.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ну бля за два роки і угорську можна вивчити…
Тут деякі українську за 30 років не вивчили)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Дивлячись який вік, здібності  і який рівень треба щоб працювати за спеціальністю яку має емігрант

Здрасті\досвіданья, соррі\пліз для самої простої роботи можна і швидше ніж 2 роки, а там де потрібне практично вільне спілкування+вся термінологія професійна, то не просто.
Для зайняття проституцією мова не потрібна)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Будь-яка європейська країна може змінити умови допомоги біженцям після чого багато кому доведеться повертатися в Україну.
Навіщо це їм?  :-)o
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Себе до ухилянтів, звісно, не відносиш?  B-)
Він - кєльт)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Щодо мадярської дуже не впевнений.
І взагалі.

Можливо, у мене просто здібності до мов, але навряд чи двох років не вистачило би будь-кому, щоб вивчити в достатньому обсязі для роботи.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Можливо, у мене просто здібності до мов, але навряд чи двох років не вистачило би будь-кому, щоб вивчити в достатньому обсязі для роботи.

Дивлячись для якої. Угорську -  :suicide2:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Дивлячись для якої. Угорську -  :suicide2:

Будь-яка мова - це логічна структура, навіть якщо вона відрізняється від рідної, всередині все підкоряється певній системі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Будь-яка мова - це логічна структура, навіть якщо вона відрізняється від рідної, всередині все підкоряється певній системі.
Може пам"ятаєте на фДД був такий собі Асандор, угорець за національністю.
То він, звісно, угорською мовою володіє, але роозповідав про особливості угорської граматики. То реально жах.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Може пам"ятаєте на фДД був такий собі Асандор, угорець за національністю.
То він, звісно, угорською мовою володіє, але роозповідав про особливості угорської граматики. То реально жах.

Та я в курсі, але ж якось її вчать  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та я в курсі, але ж якось її вчать  :gigi:
угорська далеко не найскладніша.
то не корейська
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тут деякі українську за 30 років не вивчили)

 (tu)

Особливо в донбасян з цим проблема. "Ми ужє два года в германии, а єті тупиє ганси всє ещє па русскі не гаварят".

Останнє редагування: 2 квітня 2024 06:44:05 від Сивий
   
Re: Все менше охочих повертатись

Для зайняття проституцією мова не потрібна)

Кругом де є робота з людями потрібно знати мову.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Навіщо це їм?  :-)o

Так. Вони із задоволенням змінять умови, щоб здихатися наших пенсів і соціальщиків, а ось молодь залишать
   
Re: Все менше охочих повертатись

Німці зрозуміли, шо чекати довго і давати соціал треба, а розставатись з такою халявою для економіки не бажають, тож виганяти не будуть, але без роботи соціал прикрутять .Єдине ті хто не працюють, не знають мови і сидять на соціалі видворять наф або закрутять гайки по грошах.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Німці зрозуміли, шо чекати довго і давати соціал треба, а розставатись з такою халявою для економіки не бажають, тож виганяти не будуть, але без роботи соціал прикрутять .Єдине ті хто не працюють, не знають мови і сидять на соціалі видворять наф або закрутять гайки по грошах.
Вія вийде на мітинг)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія