Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Та я—то помию унітаз)——не проблема)
Але ж потрібно показувати людям , який план ви готуєте для Украіни зі своім дружком—кацапом )——

"Залишити в Украіні 15 мільйонів——і тоді заживем—запануєм"(с)

І сумочку, сумочку за 2000 євро на забудь  :weep:
   
Ну твоя справа не вірити, а караван потихеньку йде
Це не віра, це логіка.
   
Це не віра, це логіка.
У хуйла така ж логіка)
Кричали що не буде безвізу
Кричали що Україна не встоїть
Кричали що не виділить конгрес допомогу
Кричить далі
На вас всім похуй)
   
Це не віра, це логіка.

Може, ти не помітив, але зараз тривають переговори України щодо вступу в ЄС. Не вдавай із себе єбанька.
   
І сумочку, сумочку за 2000 євро на забудь  :weep:
Нахєра чукчі сумочка?
Краще б юрту їй купив чи унти)
   
Ви це хто?
Договорюй дибіл лисий)
Заодно скажи яке тобі до цього діло, єблан?)

Зрозуміло що план про " залишити в Украіні 15 мільйонів——і тоді панувати"——народився десь в нетрях фсб—шних напевно(
І через ретранслятор у вигляді коз"інського гівна потрапив сюди на форум.
А тут такі недолугі як ти підхопили цей лозунг та понесли виправдовувати.
Фсб—шний план , який намагаються втілити руками тупих кацапів та іх підтанцьовкою(
   
Зрозуміло що план про " залишити в Украіні 15 мільйонів——і тоді панувати"——народився десь в нетрях фсб—шних напевно(
І через ретранслятор у вигляді коз"інського гівна потрапив сюди на форум.
А тут такі недолугі як ти підхопили цей лозунг та понесли виправдовувати.
Фсб—шний план , який намагаються втілити руками тупих кацапів та іх підтанцьовкою(
Не п***а про те в чому не тямиш
Якщо прийде хуйло то і 10 млн не залишиться
   
І сумочку, сумочку за 2000 євро на забудь  :weep:

Ще один пердак рвонуло?)——
Ось бачиш як "ковбасники" будуть покращувати своє фінансове становище за рахунок коштів, які мали би потрапити в Украіну((
   
Ще один пердак рвонуло?)——
Ось бачиш як "ковбасники" будуть покращувати своє фінансове становище за рахунок коштів, які мали би потрапити в Украіну((
Ти - бомж , які з тебе кошти)
Себе прокорми, бідося)
І не кажи що ти з України - не ганьби неньку)
   
Не п***а про те в чому не тямиш
Якщо прийде хуйло то і 10 млн не залишиться

Це вже питання до коз"інського гівна(——
Як йому краще буде "панувати"——з 15 мільйонів чи з 10(
Не знаю що там в методичках фсб—шних пишуть((
   
Ти - бомж , які з тебе кошти)
Себе прокорми, бідося)
І не кажи що ти з України - не ганьби неньку)

Це я в Украіні бомж))
А в Німеччині——я поважний пан Сергій)—входжу в 15( чи 20%)—власників житла)
В Німеччині ти мав би питати дозволу до мене звертатися на "ти"))
   
Які саме мають право відстрочки та кататися?)

Наприклад багатодітні та ще купа категорій.   
   
Питаю у ФУП дозволу створити окрему гілку для потенційних призовників, для осіб які підпадають під мобілізацію.
Бо як не еміги, то непридатні. Як не непридатні, так утіканти...
Нема де по ділу бесіду вести.
А на шо?
Там одразу будуть  як не еміги, то непридатні. Як не непридатні, так утіканти...   :laugh:
   
Розслабтеся, Індтрудер Анархіст Чаплига пише, що після 20 травня буде транзит влади, нинішні "царі" втечуть до цієї дати, воєнний стан продовжать ще тільки один раз (на три місяці), а в жовтні будуть вибори.

 :lol:
   
От дивись——
Мене не сильно обходить "заборона консульських послуг"
Але мені вистачає почитати цей форум щоб зрозуміти що нікому не потрібні моі донати——просто скорше нахуй пошлють)
Ось так і пропадає бажання донатити(
Ну ні—то й ні.

А ти кому донатиш? ФУПу?
   
Я розумію що вам обідно але так і буде - років через 10)

Та через 10 всі ті ухилянти тоді зможуть вільно іхати в Україну як громадяни ЕС інших держав  :)
   
А ти кому донатиш? ФУПу?

Фупу вже ні.
пс. "Фупу" мається на увазі всілякі збори, якіі оголошуються та проводяться тут.
   
Та через 10 всі ті ухилянти тоді зможуть вільно іхати в Україну як громадяни ЕС інших держав  :)

Если ты не вышел из украинского гражданства - ты гражданин Украины. Все остальные гражданства до жопы.
   
Если ты не вышел из украинского гражданства - ты гражданин Украины. Все остальные гражданства до жопы.

Після війни можна буде вийти.
   
я тобі кажу, як є, а не як хочеться
18річних в нас з країни не випускають. Тобто взагалі не випускають.
Й подумай - нахєра йому повертатися?
Він поступив до вишу, вичться у Європі, отримує знання та майбутню професію. У персепктиві міг би опісля війни до України повернутися готовий спеціаліст з європейською освітою.
Що пропонуєш йому ти?
Приїхати сюди й вештатися без діла
Бо, бач, ТЦК треба оновити його дані, хоча ТЦК це нахєр непотрібно, він їм нецікавий, бо ще замалий за віком

Де елементарна логіка?
  сьогодні за віком замалий, завтра стане підходящим. Куда він у сраку буде повертатись, якщо проїбем?

Тоді відразу закривайтк всі виші та пту, бо не буде кому туди йти вчитись і не буде кому вчити, бо всі відстрочки позлітають у преподів к куям без студентів
   
Це вже питання до коз"інського гівна(——
Як йому краще буде "панувати"——з 15 мільйонів чи з 10(
Не знаю що там в методичках фсб—шних пишуть((
А до чого тут висери графа, який є до того ж етнічним кацапом?)
А про панувати - це з методичок кремля - ніц того небуде, але і людей буде менше - переживемо
   
Це я в Украіні бомж))
А в Німеччині——я поважний пан Сергій)—входжу в 15( чи 20%)—власників житла)
В Німеччині ти мав би питати дозволу до мене звертатися на "ти"))
Ну так і сиди в Німеччині - в чому проблема?)
   
Наприклад багатодітні та ще купа категорій. 
Ну так оновлять данні)
Просто коли дитині виповнюється 18 років то батько вже не багатодітний і відстрочка скасовується)
   
Та через 10 всі ті ухилянти тоді зможуть вільно іхати в Україну як громадяни ЕС інших держав  :)
Ось і добре - це краще ніж стане більше громадян кацапії як це сталося в Криму)
   
Если ты не вышел из украинского гражданства - ты гражданин Украины. Все остальные гражданства до жопы.
Але так хочеться побути хитрожопим і мати два паспорти)
   
А про економічне бронювання вже було тут?
Ось вам, тарифи, вивчайте )
Цитувати
1. 5 000€ за 14 днів без посвідчення (інвалідність) на 2 роки (підходить для звільнення з ЗСУ та цивільним від мобілізації);

2. 10 000Є за 14 днів з посвідченням (інвалідність) на 2 роки (підходить для звільнення з ЗСУ та цивільним від мобілізації);

3. 1 500€ послуги по оформленню документів для звільнення від мобілізаціі (військомат);

4. 1 500€ послуги по оформленню документів для звільнення від військової служби (ЗСУ);

5. 4000€ Виізд за кордон ДМС;

6. 10 000€ Рішення про проживання дітей з батьком (виїзд за кордон);

7. 4000 € Для виїзду (Опіка через суд);

8. 7000€ шлях (але людей можуть не випускати якщо немає історії виїзду хочаб 3-4 раза на рік);

9. 18 000€ (інвалідність на дитину до 18 років (звільнення від мобілізації та право на виїзд за кордон);

10. 3000€ навчання за кордоном (звільнення від мобілізації) контракт на 4 роки але з оплатою за 1 рік

11. 4000€ навчання за кордоном (для легалізації підстави виїзду)

12. 15 000€ за 3-4 місяці з посвідчення (інвалідність 3 група) на 1 рік з правом пролонгації на 1 рік за 3000€ (підходить для звільнення з ЗСУ та цивільним від мобілізації та виїзд за кордон);

13. Списання военкомат по Києву (18 000€) за 1 месяц по стану здоровʼя;


14. 18 000€ за 3-4 місяці з посвідчення (інвалідність 2 група) з правом цивільним від мобілізації та виїзд за кордон);

15. Аспірантура 6000€ на 1 год + 35 000 в год
   
Ні
Цей "статус" накладає додаткові обмеження

Наочний приклад (віртуальний)
Особа досягла 60 років та набула статусу "пенсіонер" у 2021 році, маючи стаж 28 років
З 2022го року для отримання статусу "пенсіонер" особі треба вже 29 років страхового стажу
Чи означає це, що особа позбавляється статусу "пенсіонер" і має йти допрацьовувати ще рік?
Очевидно, що ні, вона вже набула відповідного статусу, а закон не має зворотньої дії в часі

Невдалий приклад. Бо у випадку з пенсіями все чітко прописано і навіть наведені відповідні таблиці - хто якого віку, в якому році і з яким стажем МАЄ ПРАВО на пенсію - саме для того, щоб врахувати перехідний період і запобігти таким колізіям. Тут все продумано, на відміну від нашого випадку. Тому я кажу, що остаточно міг бі розсудити суд: звичайний/верховний або констутиційний. Я не знаю, чи розглядав верховний суд справи з цього приводу і чи робив хтось запит до КС на відповідність нових норм закону конституції, чи може є якісь офіційні висновки та коментарі. Але я знаю, що суди першої та другої інстанцій у даному випадку чомусь виносять постанови та рішення не на користь військовозобов'язаних. Якщо маєте позитивний приклад, то наведіть його. Інакше вся ця дискуссія - суто кухона розмова ні про що. 
   
А про економічне бронювання вже було тут?
Ось вам, тарифи, вивчайте )
Дешево
Фупівським олігархам ні про що)
   
А про економічне бронювання вже було тут?
Ось вам, тарифи, вивчайте )

Самі жирні карасі у МСЕКу :laugh:
   
А про економічне бронювання вже було тут?
Ось вам, тарифи, вивчайте )


Що це за суржик? Звідки це взагалі?
   
За інформацією Головного сервісного центру МВС, у квітні кількість реєстраційних операцій зросла одразу на 42%.

Якщо за весь березень перереєстрували на нових власників за договором купівлі-продажу 74 389 авто, то з початку квітня — вже 110 997. Також зазначається, що у п'ять разів збільшилась кількість перереєстрацій за договором дарування — із 444 в березні до 2 564 у квітні. :gigi:
   
Самі жирні карасі у МСЕКу :laugh:
Це зрозуміло)
   
За інформацією Головного сервісного центру МВС, у квітні кількість реєстраційних операцій зросла одразу на 42%.

Якщо за весь березень перереєстрували на нових власників за договором купівлі-продажу 74 389 авто, то з початку квітня — вже 110 997. Також зазначається, що у п'ять разів збільшилась кількість перереєстрацій за договором дарування — із 444 в березні до 2 564 у квітні. :gigi:
Ну авто продажів було більше
Ну і сцикуни переписали на дружин - смішні)
   
10. 3000€ навчання за кордоном (звільнення від мобілізації) контракт на 4 роки але з оплатою за 1 рік

11. 4000€ навчання за кордоном (для легалізації підстави виїзду)

це вже давно не працює
здається, ще восени 2022 студентів перестали випускать, будь-яких
   
https://t.me/megerini/3633
Доречі гребуть сліпих і дурних в тому числі завдяки закордонним ухилянтам які в цей час фотки з Відня викладають)
   
Ще й як почне спекулювати. :)
Петро хіба призивного віку?)
Ось Гончаренко точно молодий)
   
Доречі гребуть сліпих і дурних в тому числі завдяки закордонним ухилянтам які в цей час фотки з Відня викладають)

От же і тебе загребуть.  :laugh:
   
Не можна так просто дихати сидіти за кордоном  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

Pater, Meanmen і 47 гостей
 
Повна версія