Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Еще одна водятла :(

Re: Еще одна водятла  :(

чем 2 человека отличается от один ?
Если ребенок катается вдоль/по дороге(!) Надо быть готовым увидеть машину, кричать"машина!" И догонять и догнать если он не слышит. Чем тут поможет предпологаемая Вами бабушка?
[/quote]

 :facepalm:

вы вопрос читали ? есть что по сути ответить или хотя бы не отсвечивать если глупость сморозили ?
из-за тупих довбешок бабушка не может гулять с ребенком ?  :facepalm:
уже написали что была мама и 2 детей
   
Re: Еще одна водятла  :(

Аби я стала президентом, то перше - примусила би всіх перездати  на права.С прістрастієм.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Парктроник сработал стопроцентно. На РХ он и по углам, и спереди, и в районе крыла.
Нормальный водитель, заезжая во двор, ногу держи на тормозе. Случись что, педаль тормоза в пол.


Фото заявление о наезде целой стороной опровергает, это технически невозможно на низкой скорости. К тому же, два колеса не оставили бы вообще никаких шансов.

СвитЛана, я имела в виду, что сдавать не могла.

   
Re: Еще одна водятла  :(

Аби я стала президентом, то перше - примусила би всіх перездати  на права.С прістрастієм.
И чем бы это помогла в данном конкретном случае? :(
   
Re: Еще одна водятла  :(

Парктроник сработал стопроцентно. На РХ он и по углам, и спереди, и в районе крыла.
Нормальный водитель, заезжая во двор, ногу держи на тормозе. Случись что, педаль тормоза в пол.


Фото заявление о наезде целой стороной опровергает, это технически невозможно на низкой скорости. К тому же, два колеса не оставили бы вообще никаких шансов.

СвитЛана, я имела в виду, что сдавать не могла.

Так и я о том же, я говорю что написали сначала сбила, а то что потом обратно переехала может один написал, другие перепечатали, х.з. Сейчас у кого больше денег, ту версию и озвучат.
П.С. Просто интересно, почему и, а не і, или уже е, раз такая пьянка ? )
   
Re: Еще одна водятла  :(

Я вижу не сразу ,я на трассе. Конечно читал, и позицию свою по сути выссказал выше двоим Это было Ваше предположение и я на него так же условно ответил.
  Мне очень жаль ребенка, и тетка должна была убедится что нет никого .Это все плохо.
 Но разве вы не видели ни разу как дети ломят на дорогу пока их родители трезвонят увлеченно? Пусть не машина, открытый люк, сомнительные типы пьяные навстречу и.т.д  Точку зрения, что не стоит уповать на то ,что все выполняют правила и соблюдают все законы когда речь о жизни детей и надо думать " и за того парня" Вы называете глупостью, и типа не отсвечивай .
   
Re: Еще одна водятла  :(

И чем бы это помогла в данном конкретном случае? :(

Помогло бы на будущее, по улицам много людей еще ходит
   
Re: Еще одна водятла  :(

Помогло бы на будущее, по улицам много людей еще ходит
Абсолютно не знающих ПДД и уверенные в том, что их обязательно должны пропустить, в любом мести и при любых условиях. А как же так же в интернетах пишут. :(
ЗЫ я даже не буду у Вас спрашивать, какой пункт правил нарушила в данном случае водитель Лексуса :( все равно ведь не ответите, а тем более не подумаете.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Я вижу не сразу ,я на трассе. Конечно читал, и позицию свою по сути выссказал выше двоим Это было Ваше предположение и я на него так же условно ответил.
  Мне очень жаль ребенка, и тетка должна была убедится что нет никого .Это все плохо.
 Но разве вы не видели ни разу как дети ломят на дорогу пока их родители трезвонят увлеченно? Пусть не машина, открытый люк, сомнительные типы пьяные навстречу и.т.д  Точку зрения, что не стоит уповать на то ,что все выполняют правила и соблюдают все законы когда речь о жизни детей и надо думать " и за того парня" Вы называете глупостью, и типа не отсвечивай .

Глупостью я назвала ваш "условный" не ответ даже, а вопрос мне. Какая трасса ? глаза раззуйте и прекращайте передергивать
   
Re: Еще одна водятла  :(

Це все звісно так, від початку до кінця, але є одне але - водії привчили себе та пішоходів до того, що саме пішоходи мають дбати про свою безпеку, а це трохи не так - водії мають бути більш уважними та обережними (як в Штатах або Європі). Всі іноземці підтвердять що водії в постсовку - агресивні, невиховані і нарвані (така собі ментальність саме автовласників). І мають бути БІЛЬШ ПОВІЛЬНИМИ !!!!

взагалі саме так, автівка - джерело підвищеної безпеки, але є конкретний випадок, конкретна ситуація.
Тут бачать тьолку, бачать лексуса і в місках крутиться таке: "ТП, насасала, корупціонерка итд" і виходячи з того й дописують.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Абсолютно не знающих ПДД и уверенные в том, что их обязательно должны пропустить, в любом мести и при любых условиях. А как же так же в интернетах пишут. :(
ЗЫ я даже не буду у Вас спрашивать, какой пункт правил нарушила в данном случае водитель Лексуса :( все равно ведь не ответите, а тем более не подумаете.

а, еще один защитник водятлов, ну в тогда и в эту веточку сходите, чего уж http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=916690.msg18126792#msg18126792

вот кстати сегодняшнее, свеженькое, тут еще и трамвай нарушает, нет спасу прям, едет видишь ли по своих рельсах


Останнє редагування: 21 квітня 2016 13:37:41 від SvitLana
   
Re: Еще одна водятла  :(

Абсолютно не знающих ПДД и уверенные в том, что их обязательно должны пропустить, в любом мести и при любых условиях. А как же так же в интернетах пишут. :(
ЗЫ я даже не буду у Вас спрашивать, какой пункт правил нарушила в данном случае водитель Лексуса :( все равно ведь не ответите, а тем более не подумаете.

не пропустив пішохода, тротуар перерваний для проходу в двір
ота частина тротуару яка перевана і є пішоходним переходом, і в пішохода на тій частині пріоритет, водій зобов`яаний пропустити
прибудинкова територія, теж має обмеження по швидкості і це зона підвищеної уваги для водія

там провина водія 101 %

   
Re: Еще одна водятла  :(

Глупостью я назвала ваш "условный" не ответ даже, а вопрос мне. Какая трасса ? глаза раззуйте и прекращайте передергивать
Еду по ней, какая. Связь не стабильная пишу смартфоном. Прочелкто там шел с запозданием.
 Вы невнимательны, но уже пошло разуй глаза и передергивать..
  Яне собираюсь с вами ссориться, зачем грубите?
   
   
Re: Еще одна водятла  :(

Парктроник сработал стопроцентно. На РХ он и по углам, и спереди, и в районе крыла.
Нормальный водитель, заезжая во двор, ногу держи на тормозе. Случись что, педаль тормоза в пол.


Фото заявление о наезде целой стороной опровергает, это технически невозможно на низкой скорости. К тому же, два колеса не оставили бы вообще никаких шансов.

СвитЛана, я имела в виду, что сдавать не могла.


   
Re: Еще одна водятла  :(



от на автоюа кстати характерное видео выложили :(

мама не следит за дитем
   
Re: Еще одна водятла  :(

не пропустив пішохода, тротуар перерваний для проходу в двір
ота частина тротуару яка перевана і є пішоходним переходом, і в пішохода на тій частині пріоритет, водій зобов`яаний пропустити
прибудинкова територія, теж має обмеження по швидкості і це зона підвищеної уваги для водія

там провина водія 101 %
https://vodiy.ua/pdr/4/
Пункт 4.14 підпункт в
ах да.. авто там двигалось со скоростью 120 км/ч. Гарантия 146%
   
Re: Еще одна водятла  :(


бгг, я должна была догадаться что вы о себе сейчас конкретно, а не предподложительно по отношению к той ситуации )) н-да ). Раз вы за рулем, наверное не лучший вариант на ходу в телефоне клацать, ну то ваше дело
   
Re: Еще одна водятла  :(

Абсолютно не знающих ПДД и уверенные в том, что их обязательно должны пропустить, в любом мести и при любых условиях. А как же так же в интернетах пишут.

 :facepalm1:

Ти хочеш заборонити дітям виходити у двір, поки вони не вивчать і не здадуть екзамен з ПДР?
А дотого часу нехай сидять в квартирах під замком?

Ти сам напевне народився з книжкою ПДР в руках і першими словами були цитати з правил?
   
Re: Еще одна водятла  :(

а, еще один защитник водятлов, ну в тогда и в эту веточку сходите, чего уж http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=916690.msg18126792#msg18126792

вот кстати сегодняшнее, свеженькое, тут еще и трамвай нарушает, нет спасу прям, едет видишь ли по своих рельсах
Показати зображення...

це ця тьолка, це цей лєксус?

а може ті батьки це одні з цих?
   
Re: Еще одна водятла  :(

:facepalm1:

Ти хочеш заборонити дітям виходити у двір, поки вони не вивчать і не здадуть екзамен з ПДР?
А дотого часу нехай сидять в квартирах під замком?

Ти сам напевне народився з книжкою ПДР в руках і першими словами були цитати з правил?
Я хочу щоб ВСІ учасники дорожнього руху дотримувалися правил дорожньго руху, як в цих правилах і написано.
   
Re: Еще одна водятла  :(

https://vodiy.ua/pdr/4/
Пункт 4.14 підпункт в
ах да.. авто там двигалось со скоростью 120 км/ч. Гарантия 146%

та ви можете будувати різні ілюзії для виправдання, там провина водія 101 %, бо в тій зоні пішоход має абсолютну перевагу

я кол в свій двір заїзжаю, особливо літнім вечором, коли спдає спека, то рухаюсь накатом з зупинками
бо діти непередбачувані

от відео яке виклав вище adviser, абсолютна провина матері, там пішоход немає жодного пріоритету, я б ту мати віддав під суд з відео adviserа
   
Re: Еще одна водятла  :(

https://vodiy.ua/pdr/4/
Пункт 4.14 підпункт в
ах да.. авто там двигалось со скоростью 120 км/ч. Гарантия 146%

 :facepalm1:

Це 4-х річна дитина повинна знати ці пункти правил?
 :suicide2:

Ти хоч трохи головою подкмав перш ніж таке написати? :fool:
Чи ти в голову тільки їси?
   
Re: Еще одна водятла  :(

Так , дитина такого віку не ПОВИННА сама виходити , її там не повинно було бути на велосипеді. Водій нічого не порушив.  Вина батьків . Це обов"язок її батьків не залишати дитину без догляду. А на дорозі  тим паче.

   
Re: Еще одна водятла  :(

:facepalm1:

Це 4-х річна дитина повинна знати ці пункти правил?
 :suicide2:

Ти хоч трохи головою подкмав перш ніж таке написати? :fool:
Чи ти в голову тільки їси?

Ці пункти правил повинен знати той, хто випустив ту дитину на дорогу.
ЗІ схоже що ви своєю лише їсте. :(
ЗІ ЗІ до речі, ви виправдючи порушення ПДР матірью тієї бідної дитини, кидаєте під коліса інших пішоходів які не прочитают ПДР а повірять вам.. :( думайте перед тим коли щось пишите..
   
Re: Еще одна водятла  :(

:facepalm1:

Ти хочеш заборонити дітям виходити у двір, поки вони не вивчать і не здадуть екзамен з ПДР?
А дотого часу нехай сидять в квартирах під замком?

Ти сам напевне народився з книжкою ПДР в руках і першими словами були цитати з правил?

одного разу я котився по двору, не більше 3хкм/г - діти грали у футбол, у тут один б'є м'яча, і той залітае мені акурат під переднє колесо, просто злоту, без відскокі, і реакція була моя миттєва, але м'яч луснув. Так от, якщоб одна дитина раптом штовхнула іншу, не заради зла, а просто так, і та впала головою під колесо, було б те саме. Але якщоб батьки дивилися за дітьми, такого б не трапилось. І двір не головна проблема, більшість проблем трапляється на проїжджих частинах, так водій не правий, але в нього залізний полуторатонний аргумент, і батьки повинні постійно про це думати.
   
Re: Еще одна водятла  :(

це ця тьолка, це цей лєксус?

а може ті батьки це одні з цих?
https://www.youtube.com/watch?v=5fmo-IftkE0
Ні, це такий самий довбень як і та на лєксусі
Чукча пісатель ? мама йшла з двома дітьми, не по переходу, а по придомовій території
   
Re: Еще одна водятла  :(

Я хочу щоб ВСІ учасники дорожнього руху дотримувалися правил дорожньго руху, як в цих правилах і написано.

І діти дошкільного віку?  :facepalm1:

Тут дорослі ідіоти, які здали екзамен з ПДР і отримали дозвіл на водіння автомобіля їздять по тротуарах, перевищують швидкість, і  порушують все що можна, а ти вимагаєш виконання правили від дітей, які навіть читати не вміють.  :fool:

В обов'язки водія входить слідкувати за ситуацією на дорозі і запогігати аваріям, особливо якщо діти присутні.
Ти ніколи не знаєш, що може статись, дитина може вибігти на дорогу без попередження і водій повинен мати на увазі весь час, особливо в зонах, де багато дітей біля шкіл, дитячих майданчиків, у дворах.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Так , дитина такого віку не ПОВИННА сама виходити , її там не повинно було бути на велосипеді. Водій нічого не порушив.  Вина батьків . Це обов"язок її батьків не залишати дитину без догляду. А на дорозі  тим паче.

Вона там була і це обов'язок водія запобігти аварії.
Двір це місце де діти були, є, і будуть тому водій зобов'язаний реагувати відповідно - знизити швидкість і бути дуже обережним.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Ні, це такий самий довбень як і та на лєксусі
Чукча пісатель ? мама йшла з двома дітьми, не по переходу, а по придомовій території

ще й за руку вела?

Доречі не бачу чи такий самий довбень був на лексусі. Може не тре заздрити толкє на лєксусє?
   
Re: Еще одна водятла  :(

І діти дошкільного віку?  :facepalm1:

Тут дорослі ідіоти, які здали екзамен з ПДР і отримали дозвіл на водіння автомобіля їздять по тротуарах, перевищують швидкість, і  порушують все що можна, а ти вимагаєш виконання правили від дітей, які навіть читати не вміють.  :fool:

В обов'язки водія входить слідкувати за ситуацією на дорозі і запогігати аваріям, особливо якщо діти присутні.
Ти ніколи не знаєш, що може статись, дитина може вибігти на дорогу без попередження і водій повинен мати на увазі весь час, особливо в зонах, де багато дітей біля шкіл, дитячих майданчиків, у дворах.

Діти дошкільного віку без супроводу дорослих на дорозі бути не повинні. Це читко прописано в ПДР. Там багато чого написано. Краще почитай, ніж дурниці тут писати. Небезбечні дурниці. Життєво небезпечні. :(
   
Re: Еще одна водятла  :(

одного разу я котився по двору, не більше 3хкм/г - діти грали у футбол, у тут один б'є м'яча, і той залітае мені акурат під переднє колесо, просто злоту, без відскокі, і реакція була моя миттєва, але м'яч луснув. Так от, якщоб одна дитина раптом штовхнула іншу, не заради зла, а просто так, і та впала головою під колесо, було б те саме. Але якщоб батьки дивилися за дітьми, такого б не трапилось. І двір не головна проблема, більшість проблем трапляється на проїжджих частинах, так водій не правий, але в нього залізний полуторатонний аргумент, і батьки повинні постійно про це думати.

Саме тому водії зобов'язані бути дуже обачними в зонах, де є діти.
Знижувати швидкість і мати весь час на увазі, що дитина може вискочити на проїжджу частину за м'ячиком, чи ще чимось.
Саем тому, що водій керує важким автомобілем, це його обов'язок запобігати аваріям.
   
Re: Еще одна водятла  :(

у кожному дворі є проїжджа частина, і тіки пришелепкувата мамаша може дозволити дитині кататися по проїжджій частині, навіть як там немає машин. Так, двір для того, щоб гуляти, але він не складаєця лише з проїжджої частини, і чи більше нема де гуляти, а як просто пересікали проїжджу частину, й мамша бачила машину, повинна була наздогнати дитину й забеспечити її безпеку.
   
Re: Еще одна водятла  :(

одного разу я котився по двору, не більше 3хкм/г - діти грали у футбол, у тут один б'є м'яча, і той залітае мені акурат під переднє колесо, просто злоту, без відскокі, і реакція була моя миттєва, але м'яч луснув. Так от, якщоб одна дитина раптом штовхнула іншу, не заради зла, а просто так, і та впала головою під колесо, було б те саме. Але якщоб батьки дивилися за дітьми, такого б не трапилось. І двір не головна проблема, більшість проблем трапляється на проїжджих частинах, так водій не правий, але в нього залізний полуторатонний аргумент, і батьки повинні постійно про це думати.

тобто у вас хватило розуму не гнати по двору і бути уважним, на відміну від тої довбешки ?
ну, справа в тому, що на один аргумент іноді буває інший



   
Re: Еще одна водятла  :(


 Написано было без ребусов. Как надо еще, капс'ом что ли?

Сейчас ведет брат, мы меняемся.Про телефон за рулем вы снова мимо.

Такое впечатление что вы по диагогали читаете: таак, таак, о Водятел!  Щаззз я тебе всыплю! А что он пишет, то таке
 
   
Re: Еще одна водятла  :(

Діти дошкільного віку без супроводу дорослих на дорозі бути не повинні. Це читко прописано в ПДР. Там багато чого написано. Краще почитай, ніж дурниці тут писати. Небезбечні дурниці. Життєво небезпечні. :(

Але діти є на дорозі і це обов'язок водія запобігати аваріям.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Але діти є на дорозі і це обов'язок водія запобігати аваріям.

Звичайно. Хтось каже інше.
   
Re: Еще одна водятла  :(

ще й за руку вела?

Доречі не бачу чи такий самий довбень був на лексусі. Може не тре заздрити толкє на лєксусє?

я ж кажу пісатєль, як би ви читали спочатку, то знали б що мені заздрити нічому )
тим більше після того, як вона ледь не вбила дитину

   
Re: Еще одна водятла  :(


 :facepalm1:  лучше никак, на дорогу смотрите
   
Re: Еще одна водятла  :(

Звичайно. Хтось каже інше.

Більше того, водія повинні переймати тільки його обов'язки, а не когось іншого.
А в правилах записано:

Цитувати
2.3 Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:
a)   перед виїздом перевірити і забезпечити технічно справний стан і комплектність транспортного засобу, правильність розміщення та кріплення вантажу;
б)   бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, стежити за правильністю розміщення та кріплення вантажу, технічним станом транспортного засобу і не відволікатися від керування цим засобом у дорозі;
...
д)   не створювати своїми діями загрози безпеці дорожнього руху;
...
є)   не вчиняти дій, внаслідок яких може бути пошкоджено автомобільні дороги та їх складові, а також завдано шкоди користувачам.


Водії ж чомусь переймаються обов'язками інших учасників руху і весь вас забувають про свої обов'язки.

   
Re: Еще одна водятла  :(

https://www.youtube.com/watch?v=EBkJUX_O-A8
от на автоюа кстати характерное видео выложили :(

мама не следит за дитем

ось прекрасне відео котре ілюструє що має і що не має робити водій

водій не має давати оцінку діям мами чи когось
водій має слідкувати за дорогою та за тим що відбувається біля дороги
і головне їхати з такою швидкістю щоб встигнути зупининтися та уникнути аварії чи наїзду
що і було продемонстровано на цьому відео
але на права а Австрії чи в США чи в ЄС взагалі він би не здав
бо він повинен був зменшити швидкість під"їзжаючи до того пересічення
бо тут вчать що завжди є ймовірність що хтось виїде швидко чи вийде чи ще щось і тому треба їхати повільніше щоб оцінити ситуацію
після проїзду можна вернутися до попередньої швидкості

то що мама не дивиться за дитиною це не справа водія - в неї могло бути а могло і не бути 100 причин чому вона не вгледіла за дитиною
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія