Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проехался я недавно на Tesla :crazy_pil:

Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Я тобі кажу як було в нас в місті. Тепломерережа не виробляла електрику. Тільки тепло.

А якщо я неправий, то поясни детально. По кожному пункту.
Смотри: ТЭЦ вырабатывает электричество, сжигая углеродное/углеводородное топливо в паровой турбине.
Побочным продуктом является тепло, которое утилизируется системой ГВС и отопления.
Ничего более эффективного в мире не придумано.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Вот у тебя каша в голове, дорогой коллега.

Смотри:
1. Я не возражаю, чтобы за счёт владельцев электроблях была создана параллельная электрическая сеть для снабжения их бляшанок электроэнергией. А это новые электростанции и миллионы тонн меди.
Повторюсь, я за это. Но исключительно за их, а не за мой счёт.
2. Централизованное отопление и ГВС- самое экономичное для городов. Существует даже соответствующая директива ЕС.

А знаете ли вы о том, что ночью просто некуда девать электроэнергию? Атомку притушить на ночь не получится, речки остановить тоже. По тепловым не знаю, но подозреваю, что тоже не все просто.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

расход 6-7 км на кВт
ночной тариф 0,9 грн

а у некоторых ночной 0,45 зимой
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А знаете ли вы о том, что ночью просто некуда девать электроэнергию?
Все знают.
Лет 50 примерно как.
Всё давным- давно решается.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Все знают.
Лет 50 примерно как.
Всё давным- давно решается.

ага, на западе, например загоняют в аккумы и днем продают... но уже дороже  :laugh:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

ага, на западе, например загоняют в аккумы и днем продают... но уже дороже  :laugh:
Нет.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Нет.

 :lol: ну прямо не сказал, а отрезал  :clapping:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

:lol: ну прямо не сказал, а отрезал  :clapping:
Поинтересуйся как работают энергосистемы.
Про выходы на пик нагрузки, про выходы из пика.
В сети есть.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Поинтересуйся как работают энергосистемы.
Про выходы на пик нагрузки, про выходы из пика.
В сети есть.

как раз для пиков нагрузки это и используют. Потому как банк аккумов может дать в короткое время высокую мощность
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Смотри: ТЭЦ вырабатывает электричество, сжигая углеродное/углеводородное топливо в паровой турбине.
Побочным продуктом является тепло, которое утилизируется системой ГВС и отопления.
Ничего более эффективного в мире не придумано.
Читайте уважно. Я написав, що центральне опалення може бути вигідним тільки в тому випадку, коли тепло є побічним продуктом. Як приклад - таж ТЕЦ.
В нас місто невелике. Тому була просто центральна котеля, яка крім тепла не виробляла більше нічого. І тому ценральне опалення в нас значно програвола в ціні індивідуальному. Через те центральна тепломережа в нас "накрилась мідним тазом". Ну і слава Богу. Тапер в місті менше проблем.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Потому как банк аккумов может дать в короткое время высокую мощность
Какой банк, шо ты несёшь?..
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Тому була просто центральна котеля, яка крім тепла не виробляла більше нічого.
Не поверил бы никогда.
Но раз так, тогда шо уж...
Трэш, угар и содомия.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Читая эти темы, постоянно задаюсь вопросом. Адепты двигателей внутреннего сгорания! Вас же никто не заставляет. Чем больше лохов пересядет на электромобили, тем доступней бензин для вас.

навпаки.
виросте ціна електрики.
виросте ціна бензину.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

а у некоторых ночной 0,45 зимой

а ти їздив на Ліфі взимку коли падає сніг і -10 ?
я пробував.
тануах...  :D
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Не поверил бы никогда.
Но раз так, тогда шо уж...
Трэш, угар и содомия.
В усіх невеликих містах саме така система центрального опалення. Саме котельні, а не ТЕЦ.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

В усіх невеликих містах саме така система центрального опалення. Саме котельні, а не ТЕЦ.
Это жопа, если честно...
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Это жопа, если честно...
Ну тому ми і викручуємось, як можемо. Населення використовує індивідуальне опалення. В мене в квартирі стоіть індивідуальне з 2008 року. Не жаліюсь. Навіть не дивлячись на ціну на газ.
Великі установи перевели на котельні на біопаливі. В нас в місті є маслоекстракційних завод, де я й працюю. В нього є відходи в вигляді лушпиння з насіння соняшнику. З нього роблять пелети, які і використовуються в опаленні. Пального вистачає для потреб міста повністю. Ще й багато продаємо "на сторону". Навіть на експорт наші пелети йдуть.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

В нього є відходи в вигляді лушпиння з насіння соняшнику. З нього роблять пелети, які і використовуються в опаленні
Пелеты из шрота, они самые теплотворные, если я не ошибаюсь.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Кстати, господа электробляхеры, хто из вас знает сколько твёрдого/жидкого топлива идёт на выработку 1 КВт/ч?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Пелеты из шрота, они самые теплотворные, если я не ошибаюсь.
Штрот - це трошки інше. Шрот - це те, що залишається після віджму та екстракції олії з насіння. Це знежирена клітковина. Він використовується в основному як корм для тварин, ще з нього халву роблять :) (це про соняшниковий шрот). Є ще соєвий, ми його також виробляємо. Він теж іде на корм тваринам (в нього висока енергетична цінність), а також використовується в харчовій промисловості. З використанням шроту і раніше проблем не було.
А лушпиння - це лушпиння. Раніше його просто викидали на звалище, тому що не знали, що з ним робити. А тепер це цінна сировина для виготовлення пелет. 
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А лушпиння - це лушпиння.
Спасибо за подсказку, буду знать.
Но, по логике вещей, в лушпайках какая- никакая масличность должна присутствовать?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Це радикально. З часом пан Гонта буде розказувати, дай Боже, про нового гарного електроМерса для себе та дружини.
Зараз вже треба міняти інфраструктуру, будувати не бараки а житло з оптоволокном, розрахунками для покращення бездротового зв'язку в будівлях, електрозарядками для електрокарів, автономністю по можливості в опаленні та освітленні.
Бурчати що нерентабельно, "штани з підворотами" та "діди жили без цього" ми й так вміємо :) .
Але складається так, що гіку з 10-ядерним компьютером начхати, що частина бушменів в Австраліїї до цього часу займається збиранням коріння. Вони запускають космічні кораблі, а не чекають нового врожаю корінців.
дуже можливо ,але не нині
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

а ти їздив на Ліфі взимку коли падає сніг і -10 ?
я пробував.
тануах...  :D

слухай, в нас вже такі зими, що можна і потерпіти 1 місяць
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

а ти їздив на Ліфі взимку коли падає сніг і -10 ?
я пробував.
тануах...  :D

Їздив 2 зими. В чому проблема?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Какой банк, шо ты несёшь?..

на чудо, просвещайся

   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Кстати, господа электробляхеры, хто из вас знает сколько твёрдого/жидкого топлива идёт на выработку 1 КВт/ч?
А скільки йде на вироблення бензину, його доставку та вироблення корисного 1 КВт-год у ДВЗ?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

на чудо, просвещайся
И шо этот твой высер должен обозначать?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А скільки йде на вироблення бензину, його доставку та вироблення корисного 1 КВт-год у ДВЗ?
0,7-1,2 л/час на холостом ходу.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

И шо этот твой высер должен обозначать?

это график эффективности разных модулей (банков) аккумов -- государственная программа. Является руководством для инженеров по разработке хранилищ энергии
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

а ти їздив на Ліфі взимку коли падає сніг і -10 ?
я пробував.
тануах...  :D

Є така тепла країна Норвегія :) , ну ось не знають що можна в електрокарах мерзнути. Іздять, і Вольво переводять роблять електричним.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

0,7-1,2 л/час на холостом ходу.
Який ще "холостий хід"? Вам треба затратити енергію, щоб виробити бензин, розвести його на заправки, як у іпіня, так і посеред мегаполісу і ККД ДВЗ - 20-30% (для порівняння ККД електростанції сягає до 50%, а ККД електродвигуна 90-95%, правда є фактор втрати заряду акумуляторами)
Цікаво, у якій схемі менша загальна енергозатратність, енергоефективність (залишимо другорядні питання типу наобхідності розвозити паливо по місту - генерувати додатковий трафік) для вироблення корисного квт*год у кінцевому споживачу.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Є така тепла країна Норвегія :) , ну ось не знають що можна в електрокарах мерзнути. Іздять, і Вольво переводять роблять електричним.
В Норвегии колоссальное перепроизводство электроэнергии ещё с 1930-х годов.
Плюс нефть, плюс газ.
Норвегия не показатель.
Например в крошечной Норвегии (15 млн. чел.) покупают электромобилей в полтора раза больше, чем в Японии (125 млн.чел).
Так шо так.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Вам треба затратити енергію, щоб виробити бензин, розвести його на заправки, як у іпіня, так і посеред мегаполісу
Ну, тогда посчитай электроэнергию с учётом добычи нефи/газа, меди, строительства нефте/газопроводов, электростанций и электросетей.
Никакая электробляха и близко не будет рентабельной.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Спасибо за подсказку, буду знать.
Но, по логике вещей, в лушпайках какая- никакая масличность должна присутствовать?
Трошки є, але дуже мало. :)
Візьміть насінину соняшника і роздвіть. Самі побачите де основна частина олії.
З лушпайки олії не буде. Тому її злущують перед подачею насіння на переробку. Навіщо ганяти по лінії те, з чого олії не буде ?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ну, тогда посчитай электроэнергию с учётом добычи нефи/газа, меди, строительства нефте/газопроводов, электростанций и электросетей.
Никакая электробляха и близко не будет рентабельной.
Рентабельність - це вже з сфери економіки вимір.
І вони й не "рентабельні", ні бензинові, ні електрокари, якщо не розвозимо вантажі за гроші.
Цікаво, раз Ви задалися питанням, скільки потрібно палива затратити, щоб виробити кВат*год у обох схемах. Вироблення спец.пального, його доставка та спалення у ДВЗ з ККД 20-30%, чи вироблення енергії з палива з ККД 50%, доставка вже енергії до кінцевого споживача з певними втратами і її використання з певними втратами у двигуні з ККД 90-95%.
Далеко не факт, як на мене, що перша схема краща.

Крім того, раз Ви згадали економічний термін (рентабельність, хоч вірний інший термін - економічна ефективність) витрати на інфраструктуру амортизуються. Що для "бензинової" схеми їх вже амортизовано, ще не означає, що бензинова схема економічно ефективніша навпротязі декад.

Останнє редагування: 19 червня 2019 14:36:34 від MartinFierro
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Візьміть насінину соняшника і роздвіть.
Так это если давить.
А если экстрагировать органическим растворителем?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Так это если давить.
А если экстрагировать органическим растворителем?
З лушпиння ?  :)
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

спалення у ДВЗ з ККД 20-30%, чи вироблення енергії з палива з ККД 50%, доставка вже енергії до кінцевого споживача з певними втратами і її використання з певними втратами у двигуні з ККД 90-95%
Ну, умножь 0,5 х 0,9 = 0,45.
Это КПД дизеля или турбо ДВС.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

З лушпиння ?  :)
Отовсюду.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

По поводу дешевизны ЦО
Что-то в платежках не прослеживается
Автономка дома 200 кв м чуть больше, чем ЦО 70 кв  м в квартире
А должна была быть раз в 5 больше
Так что теория это одно, а реалии совсем другое
По крайней мере у нас
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія