Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проехался я недавно на Tesla :crazy_pil:

Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

нахера він мені? :laugh:
Оце ще 5 років тому зубожіли кричали - а нафіга мені у телефоні інтернет і камера!
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

заправка то не музей аби там сидіти по 2 години
вливаєш повний бак,купуєш сигарети і втікаєш звідтам
Це якщо нема черги, якщо не вирішив піти у туалет, розпрямити тіло та інш.
Особисто я заправляю від червоної помітки повний бак і вночі. Тому у більшості випадків особисто у мене десь займає до 10 хв заправка. Але більшість так не робить.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

я рахував : якшо б кіловат зарядки коштував 5 гривень це те саме шо мати дизельну машину з розходом 4.5 літри.
а швидкі зарядки в Україні коштуєть 5.75.
до кінця року ОККО поставить 300 зарядок по Україні.
там кВт буде 5 гривень точно.

п.с. вночі можна тільки у селі зарядитися.
сьогодні вкидував фотки як їздив в жінчиній машині масло міняти , 6.1л/100 при 3літровому дізелі
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

сьогодні вкидував фотки як їздив в жінчиній машині масло міняти , 6.1л/100 при 3літровому дізелі
Гейропа (Західна) вже дизель вбила. Скоро і до вас дійде, не переймайся.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Оце ще 5 років тому зубожіли кричали - а нафіга мені у телефоні інтернет і камера!
нє,ну давай серйозно
я все життя їздив саабами і маю до нині одного тому що маю сентимент до марки
крім того маю ще одну машину марку якої писати не буду щоб не дразнити гусей ,якою зараз постійно їжджу
жінка має свою
нахера мені електрична ще?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Гейропа (Західна) вже дизель вбила. Скоро і до вас дійде, не переймайся.
шо вбила? :laugh:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

нахера мені електрична ще?
Нафіг не потрібна. Але як держава введе податок на твої корита, так миттєво їх сплавиш на шрот.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Нафіг не потрібна. Але як держава введе податок на твої корита, так миттєво їх сплавиш на шрот.
та електричні то мертвонароджена херня яка існує тільки тому ,що держава їх дотує
дотує між іншим з кишені власників традиційних авт
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

шо вбила? :laugh:
Дизель. Продажі майже на нулях, бо податки.

От новина від учора The Irish government plans to ban the sale of new petrol and diesel vehicles by 2030, as part of a major strategy to protect the environment.

В Нігерландах аналогічно, але вже з 2025.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Дизель. Продажі майже на нулях, бо податки.

От новина від учора The Irish government plans to ban the sale of new petrol and diesel vehicles by 2030, as part of a major strategy to protect the environment.

В Нігерландах аналогічно, але вже з 2025.
в нас без проблем і надіюсь так буде
нахера нищити то що є добре?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

сьогодні вкидував фотки як їздив в жінчиній машині масло міняти , 6.1л/100 при 3літровому дізелі

я бачив.
нах електричка ? не треба.

Європа дизеля на гібриди міняє. з настуного року.
тому купимогібриди. бензин+електрика.
Тойота вже давно на вершині цієї технології.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

в нас без проблем і надіюсь так буде
Так ви не західна Європа. Спочатку увесь старий шлак із заходу закинуть вам недорого, а потім введуть податок.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Так ви не західна Європа. Спочатку увесь старий шлак із заходу закинуть вам недорого, а потім введуть податок.
та не переживай :laugh:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

я бачив.
нах електричка ? не треба.

Європа дизеля на гібриди міняє. з настуного року.
тому купимогібриди. бензин+електрика.
Тойота вже давно на вершині цієї технології.
є таке ,але нафіга ускладнювати собі життя?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

та не переживай :laugh:
Пан Гонта, мені - пофігу. Просто спостерігаю за конвульсіями ретроградів.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

в нас без проблем і надіюсь так буде
нахера нищити то що є добре?

Навіщо знищувати те, що приносить приносить прибуток росії? Нехай буджет поповнюється і вони зможуть більше українців вбити..
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

постійно пишу ,зелена енергія ,електрокари і проча новомодна лабуда існує тільки дякуючи дотаціям
забери дотації і дай їм конкурувати на рівних умовах ,за кілька років ніхто і не згадає
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Пан Гонта, мені - пофігу. Просто спостерігаю за конвульсіями ретроградів.
а я за підскоками метросексуалів :laugh:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Навіщо знищувати те, що приносить приносить прибуток росії? Нехай буджет поповнюється і вони зможуть більше українців вбити..
в світі не одна росія має нафту
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

постійно пишу ,зелена енергія ,електрокари і проча новомодна лабуда існує тільки дякуючи дотаціям
забери дотації і дай їм конкурувати на рівних умовах ,за кілька років ніхто і не згадає

Забери дотації і дай же і далі процвітати арабам і росії, пиши постійно!
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Забери дотації і дай же і далі процвітати арабам і росії, пиши постійно!
ну перестане росія продавати нафту то буде продавати уран
сибір велика і рити є що :laugh:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

ну перестане росія продавати нафту то буде продавати уран
сибір велика і рити є що :laugh:

ой хахаха, дійсно
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

постійно пишу ,зелена енергія ,електрокари і проча новомодна лабуда існує тільки дякуючи дотаціям
забери дотації і дай їм конкурувати на рівних умовах ,за кілька років ніхто і не згадає
А войнушки за нефть кто субсидирует ?
https://en.wikipedia.org/wiki/Financial_cost_of_the_Iraq_War
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

в реальному світі ситуація виглядає так:
дзвонять постійно і втюхують ті панелі ,задаю їм питання скільки буде коштувати та ціла система на мої потреби 300 квтг і яка гарантія?
24000 злотих і гарантія 10 років
1 квтг коштує мені з мережі зі всіма оплатами 0.6 злотого
рахуємо 0.6*300*12*10 років =21600 злотих
нафуя мені ліпити на дах якесь гавно і заплатити за енергію дорожче ніж маю з мережі?
ви вважаєте мене йобнутим чи як?
продовжу
коли кажу тим телефонним агітаторам ,поясніть мені нафуя мені викладувати 24000 якщо плачу раз на два місяці 360 злотих то вони мене ощасливлюють що дадуть мені ( вслухайтесь бля :laugh: ) кредит сцуко на закуп тої фуйні і буду платити 400 злотих в місяць 10 років :lol:  :weep:
і жодна простітутка не дасть відповідь нафуя мені обвішати свій красивий дах тим гавном і 10 років сплачувати кредит
перепрошую ,на 7 років ,помилка
то гарантія 10 років

Останнє редагування: 18 червня 2019 20:57:19 від гонта
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Читая эти темы, постоянно задаюсь вопросом. Адепты двигателей внутреннего сгорания! Вас же никто не заставляет. Чем больше лохов пересядет на электромобили, тем доступней бензин для вас.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

У тих, хто живе в багатоквартирних будинках без гаражів я навіть уявити не можу, як вони заряджатимуть машини під будинком при електризації парку хоча б до 20-30%.

А обладнати парковочні місця у дворах кожне з стовпчиком 10х10 см для зарядки, яка релігія не дозволяє? Чи так і будемо паркуватися на траві, клумбах та перекривати підхід до під’їзду як папуаси?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А обладнати парковочні місця у дворах кожне з стовпчиком 10х10 см для зарядки, яка релігія не дозволяє? Чи так і будемо паркуватися на траві, клумбах та перекривати підхід до під’їзду як папуаси?
де взяти потужності на то?
не забувай що в українських хатах рідкість 3 фази
перше то треба б було збудувати кілька атомних електростанцій і поміняти цілу інфрасттуктуру
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Читая эти темы, постоянно задаюсь вопросом. Адепты двигателей внутреннего сгорания! Вас же никто не заставляет. Чем больше лохов пересядет на электромобили, тем доступней бензин для вас.

Одна проблема , если много пересядут на электрички,  то недобор дорожного сбора будет
И тут либо накинут еще на бензин, либо обложат и электрички
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Читая эти темы, постоянно задаюсь вопросом. Адепты двигателей внутреннего сгорания! Вас же никто не заставляет. Чем больше лохов пересядет на электромобили, тем доступней бензин для вас.
та так ,але то вічний срач як мова,гомо,і айфон андроід
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Одна проблема , если много пересядут на электрички,  то недобор дорожного сбора будет
И тут либо накинут еще на бензин, либо обложат и электрички
не переживай,обкладуть податками)))
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

де взяти потужності на то?
не забувай що в українських хатах рідкість 3 фази
перше то треба б було збудувати кілька атомних електростанцій і поміняти цілу інфрасттуктуру

В багатьох хатах, немає не тільки 3 фази, але і проточної води та приєднання до каналізації і всі нечистоти скидаються у яму, а далі у найближчий ставок чи річку.

І що робити? Сказати що каналізація та очисні споруди це від метросексуалів?

Відсутність електромережі, каналізації, проточної води- це проблеми папуасів.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

де взяти потужності на то?
не забувай що в українських хатах рідкість 3 фази
перше то треба б було збудувати кілька атомних електростанцій і поміняти цілу інфрасттуктуру

Які 3 фази ??
"Найпоширеніший і найбільш простий спосіб зарядки електромобіля - це зарядка від звичайної розетки в гаражі, чи на дачі..
Всі електричні розетки євростандарту розраховані на показники 220/230 Вольт, 16 Ампер, що відповідно дозволяє безпечно підключати споживачів потужністю до 3,5 кВт. Кабель для зарядки електромобілів, як і сам заряд цим способом, приблизно і розрахований на ці параметри. "

   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Які 3 фази ??
"Найпоширеніший і найбільш простий спосіб зарядки електромобіля - це зарядка від звичайної розетки в гаражі, чи на дачі..
Всі електричні розетки євростандарту розраховані на показники 220/230 Вольт, 16 Ампер, що відповідно дозволяє безпечно підключати споживачів потужністю до 3,5 кВт. Кабель для зарядки електромобілів, як і сам заряд цим способом, приблизно і розрахований на ці параметри. "
і заряджати тиждень? :weep:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

як парковка біля гіпермаркета?
землі нема на то
тому і вважаю електромобілі тупіковою дорогою поки зарядка не триватиме 2-3 хвилини
А я вважаю тебе тупіковою гілкою.... Якщо звичайно твій похід до гіпермаркета не триває зазвичай 2-3 хвилини.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А я вважаю тебе тупіковою гілкою.... Якщо звичайно твій похід до гіпермаркета не триває зазвичай 2-3 хвилини.

Це радикально. З часом пан Гонта буде розказувати, дай Боже, про нового гарного електроМерса для себе та дружини.
Зараз вже треба міняти інфраструктуру, будувати не бараки а житло з оптоволокном, розрахунками для покращення бездротового зв'язку в будівлях, електрозарядками для електрокарів, автономністю по можливості в опаленні та освітленні.
Бурчати що нерентабельно, "штани з підворотами" та "діди жили без цього" ми й так вміємо :) .
Але складається так, що гіку з 10-ядерним компьютером начхати, що частина бушменів в Австраліїї до цього часу займається збиранням коріння. Вони запускають космічні кораблі, а не чекають нового врожаю корінців.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Розмова нагадує спіч власників нокія 1100 та власників айфонів
"На айфоні нема кнопок і він важкий і в кишені не лізе і працює один день , а ще великий екран який розіб'ється"
Кстати, очень характерный пример.
Современные технологии не позволяют сделать ёмкий аккумулятор для телефона.
Шо уж тут говорить про автомобили?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Зараз вже треба міняти інфраструктуру, будувати не бараки а житло з оптоволокном, розрахунками для покращення бездротового зв'язку в будівлях, електрозарядками для електрокарів, автономністю по можливості в опаленні та освітленні.
Вот у тебя каша в голове, дорогой коллега.

Смотри:
1. Я не возражаю, чтобы за счёт владельцев электроблях была создана параллельная электрическая сеть для снабжения их бляшанок электроэнергией. А это новые электростанции и миллионы тонн меди.
Повторюсь, я за это. Но исключительно за их, а не за мой счёт.
2. Централизованное отопление и ГВС- самое экономичное для городов. Существует даже соответствующая директива ЕС.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Вот у тебя каша в голове, дорогой коллега.

Смотри:
1. Я не возражаю, чтобы за счёт владельцев электроблях была создана параллельная электрическая сеть для снабжения их бляшанок электроэнергией. А это новые электростанции и миллионы тонн меди.
Повторюсь, я за это. Но исключительно за их, а не за мой счёт.
2. Централизованное отопление и ГВС- самое экономичное для городов. Существует даже соответствующая директива ЕС.
По другому пункту - не погоджусь. Воно може бути економічним, коли тепло дармове, яке потрібно утилізувати. Тобто, наприклад, виробляється електроенергія, а надлишок тепла йде на опалення і гаряче водопостачання. А якщо, так я було в нас, є центральна котельня, яка крім тепла не виробляє нічого, то дешевше бути не може бути ніяк в порівнянні з індивідуальним опаленням. Плавали, знаємо.
Тому, що:
1) Газ виділяє одинакову кількість тепла в незалежності від того де ви його спалите, чи в центральній котельні, чи в себе в газовому бойлері на кухні.
2) Від втрат тепла ви нікуди не подінетесь (їх можа зменшити теплоізоляцією труб, але вони все одно будуть).
3) Потрібно витрачати електроенергію на роботу насосів, які качають воду до будинків (сама вона не туди не прийде). А насоси жеруть ой як багато.
4) Потрібні витрати на обслуговування тепломереж та систем гарячого водопостачання. Це теж дуже недешево.
Так що дешевше, ніж індивідуальне опалення бути ніяк не може.

   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Тому, що:
1) Газ виділяє одинакову кількість тепла в незалежності від того де ви його спалите, чи в центральній котельні, чи в себе в газовому бойлері на кухні.
2) Від втрат тепла ви нікуди не подінетесь (їх можа зменшити теплоізоляцією труб, але вони все одно будуть).
3) Потрібно витрачати електроенергію на роботу насосів, які качають воду до будинків (сама вона не туди не прийде). А насоси жеруть ой як багато.
4) Потрібні витрати на обслуговування тепломереж та систем гарячого водопостачання. Це теж дуже недешево.
Так що дешевше, ніж індивідуальне опалення бути ніяк не може.
Ты неправ в каждом пункте.
Изучи вопрос поплотнее и сразу поймёшь свои ошибки.

Первая подсказка: никто не греет газом холодную воду специально. Газ идёт на получение электроэнергии.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ты неправ в каждом пункте.
Изучи вопрос поплотнее и сразу поймёшь свои ошибки.

Первая подсказка: никто не греет газом холодную воду специально. Газ идёт на получение электроэнергии.
Я тобі кажу як було в нас в місті. Тепломерережа не виробляла електрику. Тільки тепло.

А якщо я неправий, то поясни детально. По кожному пункту.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія