Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проехался я недавно на Tesla :crazy_pil:

Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Це все добре, тільки більшість людей використовують авто для поїздок на роботу і назад.
А на дальні відстані їздять раз на рік.
Ну для міста це вигідно. Тут я не сперечаюсь. Але для далеких поїздок - це геморой. Тобі потрібно мати два автомобіля. Електромобіль для поїздок по місту і автомобіль з ДВЗ для дальніх поїздок. Але тут тоді економія все одно буде досить сумнівна.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Або їхати "короткими перебіжками" по 100 км. від зарядки до зарядки і на кожній витрачати по 20 хвилин.
Кілометрів 300 батарейка проїде.  Зробили перерву на півгодини - проїхали ще сотку. Ви більше ніж 400км на день часто ганяєте?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Вкинути у багажник батарейку!  :laugh:
Або бензиновий генератор. :)
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Кілометрів 300 батарейка проїде.  Зробили перерву на півгодини - проїхали ще сотку. Ви більше ніж 400км на день часто ганяєте?
Не часто, але буває. Було і 1300 км за день.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ну для міста це вигідно. Тут я не сперечаюсь. Але для далеких поїздок - це геморой. Тобі потрібно мати два автомобіля. Електромобіль для поїздок по місту і автомобіль з ДВЗ для дальніх поїздок. Але тут тоді економія все одно буде досить сумнівна.

Більшість народу на дальні відстані їздять раз на рік.

А як щодо аренди авто в Україні?
В штатах, багато хто бере авто в лізинг, де обмежена кількість миль на рік, тому для дальніх поїздок арендують авто.

   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Кілометрів 300 батарейка проїде.  Зробили перерву на півгодини - проїхали ще сотку. Ви більше ніж 400км на день часто ганяєте?
Подивіться на youtube ролики, як їздили на електромобілях на делекі відстані. Вибачте, але це "дупабіль". Особливо зимою. Тому що на звичайному автомобілі пічка працює задарма, тобто просто утилізує тепло, яке виділяє ДВЗ, а на електромобілі - це додаткова витрата енергії, яка зменшує пробіг. І доволі суттєво.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Більшість народу на дальні відстані їздять раз на рік.

А як щодо аренди авто в Україні?
В штатах, багато хто бере авто в лізинг, де обмежена кількість миль на рік, тому для дальніх поїздок арендують авто.
Більшісь народу взагалі пішки ходить. Ну і що ? Я в режимі "з роботи - на роботу" раз на два тижні заїхав на заправку, залив 20 літрів пального і витратив на це максимум 10 хвилин. А на електромобіли ви мені пропонуєте мало не через день їздити на зарядку і витрачати там по півгодини ? Дома в мене можливість заряджати електромобіль відсутня.
Тому якщо вже й дивитись в бік автомобілів з електричним двигуном, то дивитись в бік гібридів. І економічні, і по розгінних характеристиках (якщо це вже так важливо) не поступаються електромобліям, і залишитись на дорозі без пального вірогідність досить низька.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Або бензиновий генератор. :)

і 10-літрову каністру до нього (tu)
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Не часто, але буває. Було і 1300 км за день.
Ну от 1% юзерів їздять більше 400. Вони батарейку не купують.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Особливо зимою.
Зимою в Україні саме їздити на довгі дистанції  (tu)
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Зимою в Україні саме їздити на довгі дистанції  (tu)
Ну мені доводилось і на 400 км. зимою іздити. Нічого страшного. Їхати спокійно, не гнати і приїдете куди треба.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ну от 1% юзерів їздять більше 400. Вони батарейку не купують.
Ну купуйте батарейку ? Вам хтось забороняє ? А я почекаю. Доки що ця технологія досить недосконала. В тому числі і через час зараджання.
А якщо порахувати, то порахуйте скільки коштує "батарейка" і аналогічний по класу автомобіль з ДВЗ. А потім порахуйте скільки ви пального купите на різницю в ціні.

   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ну мені доводилось і на 400 км. зимою іздити. Нічого страшного. Їхати спокійно, не гнати і приїдете куди треба.
Пан Влад, в кого є бабло на батарейку, нема жодних проблем купити ще один корч і їздити 1300/в жопу/500 зимою і т. д.

Це так само як смартфон. Більшості досить простого за 100 баксів, але купують за штуку.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А якщо порахувати, то порахуйте скільки коштує "батарейка" і аналогічний по класу автомобіль з ДВЗ. А потім порахуйте скільки ви пального купите на різницю в ціні.
Ви не зрозуміли. Батарейку не купляють для економії бабла на бензині.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ви не зрозуміли. Батарейку не купляють для економії бабла на бензині.
А для чого тоді ? Поясніть ? Якщо економія відсутня, то навіщо платити більше ?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А для чого тоді ? Поясніть ? Якщо економія відсутня, то навіщо платити більше ?
Чому люди купують айфон а не чайнафон? Бо можуть собі дозволити. Чому люди їдять у ресторані а не мівіну з пакета?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:
PAL

Що вам не  так ?
Ось його мануал http://peugeot-citroen.net/images/upload/307.pdf
Читаємо:
1.6 16V автоматична коробка передач - Заміський цикл - 6.2 літри на 100 км.
                                                                - змішаний цикл - 7.9 літри на 100 км.
В мене "на коло" виходить десь близько 7.5 (60/8=7.5). Найекономічніша швидкість руху для цього авто - 100 - 110 км/год.
Це вже неодноразово перевірено практикою в поїздках.
Так що не потрібно мені доводити, що чорне це біле, а біле - це чорне.

мануал?  :lol:  :weep:

Жоден, ЖОДЕН з виробників автівок не пише у мануалі справжній розход
Й якщо він занижений на 1 літр, то це дуже гарно, бо деякі занижують й на 2 літри
Й 1.6 двигун на автоматі у принципі такі показники не дасть
Чи в пана дизель? Тоді да, тоді щось схоже вийде, півлітри хіба добавити
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Чому люди купують айфон а не чайнафон? Бо можуть собі дозволити. Чому люди їдять у ресторані а не мівіну з пакета?
Ну хіба що "для понтів". А що до телефонів, то ви мабуть не повірите, але робочий телефон в мене Nokia 1280. І я його не проміняю на жоден смартфон. Тому що заряду вистачає на тиждень, простий, зручний, надійний. Нещодавно він в мене випав з кишені і з другого поверху ляпнувся на бетон. Відлетіла лицьова панель і кришка батареї. Поставив на місце, ввімкнув і він працює ! Жодних ушкоджень ! Що було б зі смартфоном - страшно навіть уявити. 
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ну хіба що "для понтів". А що до телефонів, то ви мабуть не повірите, але робочий телефон в мене Nokia 1280. І я його не проміняю на жоден смартфон. Тому що заряду вистачає на тиждень, простий, зручний, надійний. Нещодавно він в мене випав з кишені і з другого поверху ляпнувся на бетон. Відлетіла лицьова панель і кришка батареї. Поставив на місце, ввімкнув і він працює ! Жодних ушкоджень ! Що було б зі смартфоном - страшно навіть уявити. 
Тоді ваша машина - 10 річний дизель ручний на 1.6 питань нема
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

мануал?  :lol:  :weep:

Жоден, ЖОДЕН з виробників автівок не пише у мануалі справжній розход
Й якщо він занижений на 1 літр, то це дуже гарно, бо деякі занижують й на 2 літри
Й 1.6 двигун на автоматі у принципі такі показники не дасть
Чи в пана дизель? Тоді да, тоді щось схоже вийде, півлітри хіба добавити
Дістали ви мене, форумні експерти, я на цій машині вже 10 років їзжу. І що в неї з витратою пального - знаю без всяких мануалів. Я навів реальні цифри. А ви вважайте і далі, що в мене вона "їсть" 9 літрів на сотню. Я вам не забороняю.  :)
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Тоді ваша машина - 10 річний дизель ручний на 1.6 питань нема


я на цій машині вже 10 років їзжу
:weep:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:
PAL

Дістали ви мене, форумні експерти, я на цій машині вже 10 років їзжу. І що в неї з витратою пального - знаю без всяких мануалів. Я навів реальні цифри. А ви вважайте і далі, що в мене вона "їсть" 9 літрів на сотню. Я вам не забороняю.  :)

нуну, розповідайте казочки про "паспортний розход" на автівках

А ось факти. Кляті гейропейці опісля скандалу з ВАГом по розходу не заспокоїлися й почали перевіряти
Ось РЕАЛЬНІ ФАКТИ від реальної експертної групи
https://www.drive.ru/news/peugeot/citroen/577e25daec05c42d0700001f.html
Нажаль, 307ї моделі там нема, але результати вражають
Французи брешуть до 2.7 літрів!!!!


   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Більшісь народу взагалі пішки ходить. Ну і що ? Я в режимі "з роботи - на роботу" раз на два тижні заїхав на заправку, залив 20 літрів пального і витратив на це максимум 10 хвилин. А на електромобіли ви мені пропонуєте мало не через день їздити на зарядку і витрачати там по півгодини ? Дома в мене можливість заряджати електромобіль відсутня.
Тому якщо вже й дивитись в бік автомобілів з електричним двигуном, то дивитись в бік гібридів. І економічні, і по розгінних характеристиках (якщо це вже так важливо) не поступаються електромобліям, і залишитись на дорозі без пального вірогідність досить низька.
Если у тебя обычный режим использования работа-дом, и раз в год дальняк на пару тысяч км, то да, электричка не для тебя.
Как минимум не скоро для тебя, пока батареи не подешевеют еще больше. Может быть. Лет через 5-10.

Если ты говоришь, что тебе 20 литров (что никак не больше 250 км по городу)
хватает на 2 недели, то в день ты типа ездишь аж 20 км...
Но при таких маленьких пробегах экономия на горючке мизерная.
И  если за месяц проезжаешь 500 км выходит ТО раз в ГОД, не напрягает.
И 100 тык, которые без проблем проезжает бензинка, наберешь не скоро.

Я тебе больше того скажу - при твоих пробегах не то что электричку, газ ставить нет смысла.

У меня за 2 месяца пробег такой, как у тебя за год, есть какой-то экономический смысл.
+ при таких пробегах когда ТО каждые 2 месяца, и постоянно кроме замены масла то свечи, то датчики,и
то еще какой-то головняк. Просто отнимает время.



Гибриды, особенно НЕ плагин гибриды, которые НЕ заряжаются из розетки, имеют мало плюсов электрички,
и при этом имеют комплект минусов и бензинки, и слабой электрички:
- ты имеешь тот же ДВС, со всеми его проблемами - масло, свечи, фильры, грм. ТО каждые 10-15 тыс.
- имеешь маленькие акумы, от которых не всегда работает кондей. Тогда смысла от электрики в пробках часто нет - ДВС все равно пыхтит.
- маленькие акумы получают большие токи заряда-разряда, перегеваются и ресурс у них... похуже чем у лифа.
- для ремонта высоковольтного (400V) гибрида у мастера должен быть отдельный допуск, куда попало на ремонт не поедешь.

Не плагин гибриды, типа приуса - это точно тупиковая ветка.
Плагин гибриды, которые могут проехать на батарее порядка 50 км, и использовать кондей в пробках при выключеном ДВС - да, нормально.
Но чем больше будет дешеветь батарея и расти емкость - тем больше и эта ветка не будет иметь смысла.

Останутся чистые бензинки, как раз для пробегов 10-20 км в день и дальняк раз в году, либо чистые электрички.


Останнє редагування: 17 червня 2019 22:21:48 від Воххобайт
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

нуну, розповідайте казочки про "паспортний розход" на автівках

А ось факти. Кляті гейропейці опісля скандалу з ВАГом по розходу не заспокоїлися й почали перевіряти
Ось РЕАЛЬНІ ФАКТИ від реальної експертної групи
https://www.drive.ru/news/peugeot/citroen/577e25daec05c42d0700001f.html
Нажаль, 307ї моделі там нема, але результати вражають
Французи брешуть до 2.7 літрів!!!!

Показати зображення...
308 не експулатував, тому сказати про його двигун нічого не можу.
Реальний приклад: від м. Пологи, Запорізької області до м. Ізмаїл, Одеської області відстань приблизно 800 км. Мені туди вистачає баку пального. До Варни (Болгарія) - 1250 км. Це трішки більше, ніж півтора бака. Перевірено вже не раз. А ви й далі постіть таблички.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Чому люди купують айфон а не чайнафон? Бо можуть собі дозволити. Чому люди їдять у ресторані а не мівіну з пакета?
чому люди купують чайнафон, навіть якщо грошей вистачає на яблуко?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ежедневный пробег 120 км  25 дней в мес. Это 36000 км в год. Расход 6 км на кВт.  36000/6 = 6000 кВт ×0,9 грн ночной тариф = 5400 грн в год на зарядку.
Приблизительная экономия 70 000 грн в год.
За 7 лет лифчик отбивается полностью только на топливе,  не говоря уже о замене масла и прочего
Запас хода сейчас 190 км +/- в зависимости от того, как на педаль давишь
Даже если ёмкость упадет, есть возможность заряжать днем
Не знаю как себя будет чувствовать машина на 300000 км, расскажу через 7 лет
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

чому люди купують чайнафон, навіть якщо грошей вистачає на яблуко?
Що значить вистачає грошей??? Збирати рік і купити?  :weep:

Якщо айфон як зарплата максимум за тиждень, то чому б і не взяти? Якщо батарейка як зарплата за рік (або менше) то нафіга брати дизельне чмо?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

2 машины под разные сценарии почти легко решают проблему выбора
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ви не зрозуміли. Батарейку не купляють для економії бабла на бензині.
а для чого тоді вона потрібна?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

а для чого тоді вона потрібна?
Пан Гонта, от ви вудите кілбаси, Павло по акціям купує хамон у Сільпо, а хтось їсть у мішлені. На ранок результат однаковий.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:
van

 4 литровый авто в городе есть летом до 15 литров , трасса 8 -9 литров куда хотел туда и поерзал  сотка в районе  7  секунд .понятно что не  3   и тех хватает . Стартаните  на тесле газ в пол  и  заряд уйдет в половину .  Батарейка требует мощных станций зарядок не в каждом доме  ее можно зарядить , клиренс только по горожу на природу не поедешь . У нас  народ не такой багатый чтобы покупать одноразовые машины . И самое интересное  сервис  этого девайса где покупать запчасти? А не дай бог попасть на СТО  последнее отдашь за ремонт  знаю этих  .. электриков
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

народ пока вы не врубитесь, шо Тесла это модный гаджет, вы ничего не поймете.

Это не только автомобиль
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

клиренс только по горожу на природу не поедеш
В мене сусід на X об'їздив весь наш острів. 175мм - ок.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Пан Гонта, от ви вудите кілбаси, Павло по акціям купує хамон у Сільпо, а хтось їсть у мішлені. На ранок результат однаковий.
то хамон з сільпо ? чи мішлєн? :laugh:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А Вам 300 км здається мало?
600 км по трасі  у бензиновому двигуні дає хіба що якийсь Форд Фієста, та й то напевно на соплях. Ну літровий Up! на 100 км/год дасть до 1000 км.
Вже якийсь паркетник з 2.0 двигуном, якщо дотягне до 450 км автономії - то вже добре.

На своїй тарантайці проїзджаю 370км на газу і ще потім 750 на бензі, якщо треба. :) Це з швидкістю 110-120, якщо їхати 80, думаю буде 450+850
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Хоча я за електрички, якби не зубожіння і відсутність зарядок під домом, їздив би на бушному ліфі по місту з задоволенням. Можна зняти звісно якийсь гараж і чапати туди сюди по півгодини, але тоді трохи сенс втрачається у володінні авто.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:
van

В мене сусід на X об'їздив весь наш острів. 175мм - ок.

Я знаю что не все в Западной Европе желают ездить на электромобиле.  да и сельские дороги там  ровные без ям   . Пока бензин а лучше  газ более доступен  чем новый девайс.  Еще в Европе больше зарядок хотя повального увлечения электромобилем не замечал .  По моему к нас  Лифов больше чем в Европе потому что электричество дешевое и народ любит халяву 
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Що значить вистачає грошей??? Збирати рік і купити?  :weep:

Якщо айфон як зарплата максимум за тиждень
, то чому б і не взяти? Якщо батарейка як зарплата за рік (або менше) то нафіга брати дизельне чмо?
я для цього випадку.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Тільки кацапські "фоми" їдуть до Європи щоб там ганяти понти.
Показав гілку місцевому бюргеру, він тільки пореготав з аргументів.
Каже, якщо зарплатня за тиждень як айфон, то за ці гроші краще
поїхати кудись у відпустку, а ще краще вкласти в дітей, в ту ж освіту.
Якісь егоцентричні ці "фоми", не розуміють місцеві їх кацапячого марнотратства.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

На своїй тарантайці проїзджаю 370км на газу і ще потім 750 на бензі, якщо треба. :) Це з швидкістю 110-120, якщо їхати 80, думаю буде 450+850
Ага. Придбайте собі літровий Up! вагою менше тонни - з ним взагалі можна 1100 км зробити на одній заправці. І газ поставте, ще кілометрів 400 буде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія