Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хороше питання про самого впливового політика

Люди выбрали Зеленского потому что "надопростоперестать стрелять" и "какаяразница".
Таков выбор yкраинского народа, 72% жителей.
Выбор в честных выборах, таков был срез общества три года назад.

И народy тогда - было так смешно, когда совершенно разные люди: и В.Портников, и А.Арестович,
с 2018 года, каждый день говорили о быстро грядyщей предстоящей войне с рф.
Народ весело смеялся, игриво троллил,
вон до сих пор все такие хорошие видео остались на youtubе,
где юные стyденты "вышев" yлюлюкают на Портникова, где жyрналисты смеются с Арестовича.

Народ,
народ - все 73% ничего не могли выбрать, все текyщие события никак не зависели от воли yкраинского народа.


 :-)o  :-)o

Здесь есть поле для дискуссии )

Уверен, что и сейчас большинство выбрали бы того, кто пообещал бы закончить войну как можно скорее.

Что касается воли народа, то народ, в массе своей, хочет спокойно жить, а не воевать и умирать.

Это понятно и нормально.
   
Здесь есть поле для дискуссии )

Уверен, что и сейчас большинство выбрали бы того, кто пообещал бы закончить войну как можно скорее.

Что касается воли народа, то народ, в массе своей, хочет спокойно жить, а не воевать и умирать.

Это понятно и нормально.
ніхто й не сперечається, що народ хоче жити спокійно,  але
хочеш миру, готуйся до війни
що робили ми останні три роки? чи робили щось аби народ жив спокійно?
   
голіруч бтр не зупиниш
москву без нептуна не відправиш на дно
   
я ж ніяк не говорю, що зуйло не напало б, ні, але втрати були б менші і в людях також.
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

Я к сожалению знаю, включая бывших военных(((.  Теперь мне пишут как у них сердце за страну болит и как они спать не могут на чужбине . Падлы.
такое тоже есть много
не спорю
а не было бы 8 лет перелыгки, нам трындец на счет военных и армии
там один крым с  80% прелателей чего стоит

   
Re: хороше питання про самого впливового політика

Уверен, что и сейчас большинство выбрали бы того, кто пообещал бы закончить войну как можно скорее

едина людина хто може це зробити це путiн

   
Re: хороше питання про самого впливового політика

Байден не всесильный. Если бы зеля сбежал был бы белорусский вариант.
Не было бы .У нас сильная самоорганизация.Сбе жал бы и сбежал.Власть взяли бы на себя военные.Я бы Байдену дал первое место в рейтинге за то что заставил Зе поменять Хомчака на Залужного а Тарана на Резникова(напомню завхозы пытались протянуть Верещучку). Если бы этого не было сделано мы бы здесь с вами уже ничего не писали.
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

баян нет?

   
Re: хороше питання про самого впливового політика

Не было бы .У нас сильная самоорганизация.Сбе жал бы и сбежал.Власть взяли бы на себя военные.Я бы Байдену дал первое место в рейтинге за то что заставил Зе поменять Хомчака на Залужного а Тарана на Резникова(напомню завхозы пытались протянуть Верещучку). Если бы этого не было сделано мы бы здесь с вами уже ничего не писали.

Резников крайне удачная кандидатура на министра

   
Він вправний актор. Вміє впливати на маси.

Від його акториських талантів країні зараз є користь, її складно не побачити хоча б з тієї частки подій, яку показують людям з ящика. Шкода, звичайно, теж є. Чого більше - скажуть історики. Потім.

Але щодо впливовості - жодних сумнівів. Посада надала можливості впливати майже на будь-кого. Чому хуйло стійко уникає спроб зустрічі? Бо дрище.
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

едина людина хто може це зробити це путiн
когда сдохнет
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

Він вправний актор. Вміє впливати на маси.

Від його акториських талантів країні зараз є користь, її складно не побачити хоча б з тієї частки подій, яку показують людям з ящика. Шкода, звичайно, теж є. Чого більше - скажуть історики. Потім.

Але щодо впливовості - жодних сумнівів. Посада надала можливості впливати майже на будь-кого. Чому хуйло стійко уникає спроб зустрічі? Бо дрище.
Главное что он сделал - 24022022 дал команду драться!
   
дивний висновок. не припускаете, що на Бабченка впливає саме Зе?

Ні, хіба він може впливати ?))) Трішки адепти Зє  у нього не вірять ))
   
Главное что он сделал - 24022022 дал команду драться!

+100 І не втік. Отут молодець,  це без варіантів.
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

кацап бабченко таки скатился до уровня кацапки скабеевой.
шото у них таки пороблено
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

+100 І не втік. Отут молодець,  це без варіантів.

Бяка как презилент может бежать?
 э о его работа и долг не бежать
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

кацап бабченко таки скатился до уровня кацапки скабеевой.
шото у них таки пороблено

славит Байдена тоже? :rotate:
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

Бяка как презилент может бежать?
 э о его работа и долг не бежать

как как? как янукович, как афганец, мало ли ?
   
я с Babchenko не согласен.
Зеленский хорошо справляется с представительскими функциями.
в силу профессиональных навыков, он умеет вызвать к себе симпатию, разогнать хайп, разжалобить, иногда недипломатично нагрубить, изобразить, типа, "глоток свежего воздуха".
надо понимать, что на Западе всё это очень важно, там ведь демократия, и общественное мнение имеет большое значение, а это мнение простого пипла, домохозяек, которые смотрят телевизор.
короче, Зеленский делает то что умеет, и не пытается главнокомандовать.
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

+100 І не втік. Отут молодець,  це без варіантів.
Абсолютно верно, это не позволило деградировать вертикали управления государством.
 Второе, не менее критическое время, это стамбульские переговоры. Тут отдельное спасибо БОрису! Видать все критично было раз он сам приехал и убедил зелю.
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

как как? как янукович, как афганец, мало ли ?

вы представояли что он может бежать?

я лаже в мыслях такого не представоял
   
мне нравится принцип "Порошенко в каждой теме" :)
молодцы, не даёте забыть ;)
может предлагаете проголосовать на следующих выборах за лидера оппозиции?
ладно, я подумаю...
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

Возвращаясь к нашим баранам.
К політичним діячам сyчасності.

Вот вчера, вечный "любимец" Севгиль Мyсаевой,
наш попyлярный общественник-массовик Григорий Сyркис заявил про Зеленского:

https://dynamo.kiev.ua/news/389672-eksklyuziv-grigorj-surks-treba-zrobiti-vse-neobhdne-schob-vdnoviti-chemponat-krani

— Не поспішайте, будь ласка, із навішуванням ярликів. Жодних проблем з адаптацією немає.
Так, у ЗМІ навипередки поширюються чиїсь пропозиції, дискусійні заголовки та гострі коментарі — і це нормально в демократичній країні.
На етапі дискурсу кожен може висловити свої побажання, чи не так? Але якщо ви поцікавилися моєю думкою, я б акцентував на такому.

Днями на єдиному телемарафоні, що спільно транслюють колишні канали-конкуренти,
промайнув цікавий сюжет за участі державного секретаря США.
В ефірі найпопулярнішого у Штатах ток-шоу ведучий цікавився в Ентоні Блінкена,
чи справді президент України настільки мужня людина, як це виглядає з екранів і в соцмережах.
І очільник зовнішньо-політичного департаменту засвідчив видатну рішучість Володимира Зеленського, яку він проявив у найкритичніший час,
показуючи приклад всім патріотам. Соль сюжету: це — зразок поведінки лідера сучасного світу,
еталон мужності в умовах навіть не кризи
— надзвичайної небезпеки!



Вот!
Какие слова, каков слог.
А вы говорите, спорите тyт!

Поэтомy наш Гриша Сyркис - самая Великая незгибаемая Глыба yкраинского Олимпа!
А благородная наша Севгиль Мyсаева - обречена на творческyю поразкy.

 :gigi:  :-)o


p.s.
C глyбочайшим почтением к yкраинской правде, и ея yважаемомy коллективy,
аноним - чегеварюка.

;=)




   
я с Babchenko не согласен.
Зеленский хорошо справляется с представительскими функциями.
в силу профессиональных навыков, он умеет вызвать к себе симпатию, разогнать хайп, разжалобить, иногда недипломатично нагрубить, изобразить, типа, "глоток свежего воздуха".
надо понимать, что на Западе всё это очень важно, там ведь демократия, и общественное мнение имеет большое значение, а это мнение простого пипла, домохозяек, которые смотрят телевизор.
короче, Зеленский делает то что умеет, и не пытается главнокомандовать.

Все также кагбэ решили подзабыть поток санкций РНБО... с мая 2020, кажись, он начался и позволил существенно стерелизовать кацапские интересы в Украине...
Зеленский сделал немало и очень даже решительным и изысканным образом и до войны...
   
Скажите, как по вашему - если бы Владимир Зеленский вдруг перестал существовать, что изменилось бы?
Мой ответ - ВООБЩЕ НИХУЯ.


По-різному могло би бути. В залежності від того, ХТО був би на місці Зе. За певного розкладу зараз підписували би n-ного Мінська зі здачею чергових територій, а чверть виборців волала би що іншого виходу не було і то вже здуріти яке досягнення. Клімкіни сиділи би собі тихенько як і раніше. Ми просто не знали би, що можна інакше.
   
А, що точно було би, то це Мудачук впевнено рухався би далі шляхом процвітання, і всіх його ньозванів було би вже не 3, а десь 8-9
   
хороше питання про самого впливового політика
До речі, селянине, в плані лікнепу
"самого впливового" - це очевидний коцапізм
Українською - найвпливовішого
   
Не погоджуюсь. На місці Зеленського міг бути кращий чи гірший і не забуваймо, що Зеленський повів себе дуже неочікувано.

Щл ж ти так його знецінюєш?

От чесно кажу: в мене не викликало жодного захвату, що зе не втік. Як на мене - це нормально. Всього лиш нормально. От якби він втік - то то була б ганьба. А що він мав би зробити щоб то був подвиг то я навіть не знаю...
   
Ты ба, оклыгала зрадойобская шобла. Забыли уже, как первые дни срались и ожидали каждый вечер обращения Президента? И не из экзылу, а из Украины? Забыли как именно его настойчивость открыла шлюзы международной поддержки? А теперь гниды повылазили из-под коряг и победно размахивают кальсонами..
   
Главное что он сделал - 24022022 дал команду драться!

Ви справді вважаєте це подвигом?
   
Не погоджуюсь. На місці Зеленського міг бути кращий чи гірший і не забуваймо, що Зеленський повів себе дуже неочікувано.
Можливий ще варіант хибної попередньої оцінки Зе або просто недооцінки
старання прихильників одного олігарха не минулися дарма - багато хто з українців був повірив у недолугість Зе
   
Ви справді вважаєте це подвигом?
НЕ. Это не подвиг. Как сказал в интервью сам Зеленский - я сделал так, как сделал бы каждый избранный народом Президент. Да только в 19 году НАРОД избрал именно его. И как бы сделали другие уже останется никогда не выясненным. Может кто керував бы из-за Збручу, кто из ЛондОну, где у него детки, а кто и действительно остался в Киеве.
Но история не имеет сослагательного наклонения и в Истории останется Зеленский.
живите с этим, сектанты.
   
Ты ба, оклыгала зрадойобская шобла. Забыли уже, как первые дни срались и ожидали каждый вечер обращения Президента? И не из экзылу, а из Украины? Забыли как именно его настойчивость открыла шлюзы международной поддержки? А теперь гниды повылазили из-под коряг и победно размахивают кальсонами..
Десь треба поритися по початковій гілці і пошукати, що ти писав про нього.... :lol:
   
Можливий ще варіант хибної попередньої оцінки Зе або просто недооцінки
старання прихильників одного олігарха не минулися дарма - багато хто з українців був повірив у недолугість Зе
та якби тільки українці. Хуйло повірив що Зе дебіл, сцикун і наркоман. а зараз Путлер сциться навіть зустрітись з Зеленським, сцикло бункерне підер лідер сраний. А помятаєте прихильники якого потужного лідера розганяли ці наративи тут в Україні? одне для мене не зрозуміло це їхня народна творчість чи  зза поребрика допомогли з такими вигадками і самі потім в  в це ж і повірили.

Останнє редагування: 24 травня 2022 13:36:20 від Didys
   
Re: хороше питання про самого впливового політика

самому  впливовому політику не варто звертати увагу на старшину  запасу окупаційної армії
   
та якби тільки українці. Хуйло повірив що Зе дебіл, сцикун і наркоман. помятаєте прихильники якого потожного лідера розганяли ці наративи? одне для мене не зрозуміло це їхня народна творчість чи  зза поребрика допомогли з такими вигадками і самі потім в  в це ж і повірили.
Навряд чи
ІМХО, парєбрік тут ні до чого
насправді переважна більшість з них - патріоти України, тільки з дещо іншим сприйняттям...деяки х речей
наприклад, вся ця історія з Мудачуком
поза найменшими сумнівами - всі вони усвідомлюють що 99,99% Мудачук каже правду
Але їх така правда не жахає, ланцюжки, описувані Мудачуком, вони сприймають якщо не з захватом, то принаймні спокійно
але це лише у застосунку до Петро, якому вони ладні пробачити будь-що.
Іншим - а особливо капосній ненависній Юльці - нівжисть не пробачили би
   
Він вправний актор. Вміє впливати на маси.

Від його акториських талантів країні зараз є користь, її складно не побачити хоча б з тієї частки подій, яку показують людям з ящика. Шкода, звичайно, теж є. Чого більше - скажуть історики. Потім.

Але щодо впливовості - жодних сумнівів. Посада надала можливості впливати майже на будь-кого. Чому хуйло стійко уникає спроб зустрічі? Бо дрище.

Ну тоді я знаю, що він має робити. Якось спробую написати.
   
зараз Путлер сциться навіть зустрітись з Зеленським, сцикло бункерне підер лідер сраний
А раптом Зе заразить хуйла якою-небудь смертельною дизентерією? Нє, ніззя.
   
Посада надала можливості впливати майже на будь-кого.
Але ж можна було б і не скористатися наданою можливістю, чи не так?
Наприклад, якщо є якісь підкилимні таємні спільні справи з...тією стороною. Або якась залежність від неї.
   
Навряд чи
ІМХО, парєбрік тут ні до чого
насправді переважна більшість з них - патріоти України, тільки з дещо іншим сприйняттям...деяки х речей
наприклад, вся ця історія з Мудачуком
поза найменшими сумнівами - всі вони усвідомлюють що 99,99% Мудачук каже правду
Але їх така правда не жахає, ланцюжки, описувані Мудачуком, вони сприймають якщо не з захватом, то принаймні спокійно
але це лише у застосунку до Петро, якому вони ладні пробачити будь-що.
Іншим - а особливо капосній ненависній Юльці - нівжисть не пробачили би

В нас взагалі таке ставлення до політиків: або любов або ненависть. Раціонального ставлення - як до найманих працівників - майже немає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія