Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коболев: Нам капут

Re: Коболев: Нам капут

   
Re: Коболев: Нам капут

Я думаю что нас спасет теплая зима

"якось воно буде" ©  :weep:
   
Re: Коболев: Нам капут

Думаю, скоро тут на ФУПі у декого почнеться пропаганда "треба випускати Медведчука та домовлятися з Хуйлом"  :laugh:

 :gigi:
зачет  (tu)

И в это время медведчука пытаются посадить за то что он таскал дешевый уголь с ордло для обогрева жоп манюпасов радосно проголосовавших за зеленского. Интересно кому теперь зеленая команда поручит серые закупки угля из ОРДЛО? Может Сивохе?

   
Re: Коболев: Нам капут

Россия проводит такую ​​спецоперацию на европейском рынке газа - она ​​называется "мы сушим европейский рынок". То есть, они уменьшают возможность европейского рынка получать любой газ и перепродавать его нам.
Это очень важное отличие от 14-го, 15-го, 16 лет. Потому что может случиться так, что, когда зимой мы захотим покупать газ в Европе, его там банально не будет. Или нам его не продадут", - сказал Коболев.
Он добавил, что мир сейчас находится в глобальном экономическом кризисе, а хуйло "почувствовал вкус или запах крови".
"Я не говорю, что мы не пройдем эту зиму. Я говорю, что мы сейчас зашли в серьезную зону риска, и мы не имеем поддержки одного из крупнейших партнеров - то есть, Белого дома или США, которая была в 2014-2017 гг", - пояснил Коболев.

та ну
в 2017 коли ПОТУС був Трамп? агєнт йухла?
не вірю
тут кожен гекшперт хвупа знає що Трамп вилизував йухлу, був його агєнтом і був в нього на гачку

не то шо Бідон - Бідон то все навпаки - от він скоро вмаже йухлу
   
Re: Коболев: Нам капут

Ня!

https://www.epravda.com.ua/rus/news/2021/05/11/673731/

"Падает добыча, третий год подряд. В наблюдательном совете нет ни одного специалиста по добыче, который бы имел соответствующее специальное образование и опыт работы. Как человек без специальности может контролировать такую ​​профессиональную отрасль, как добыча газа?", - заявил Витренко.

Там ще Фаворов до того піzдеця приложився.

до чого тут це?
я навела цитату Вітренка стосовно виправдань, чому не закупили достатньо газу,
звісно, що в нього є цитати і про видобуток газу,
але ми обговорювали причину недостатньої закачки газу в сховища, а не проблеми з видобутком, яки теж, звісно, є
   
Re:  Нам  не капут!

Зато подхуйлятников типа тебя полно
+=====================================================================+
Антиукраїнський адепт хуйла загавкав. Скільки знищених кацапів на твоєму рахунку?
На моєму - три...
   
Re: Коболев: Нам капут

Я думаю что нас спасет теплая зима
зима буде рекордно холодною
   
Re: Коболев: Нам капут

Дядьку, в тебе спитали з ким вони мали укладати контракти. А ти у відповідь лайном кидаєшся.
+==================================================================+
Ти дійсно такий тупий? Угоди про постачання газа укладають з поставниками газу.
Ну, а ти можеш укладати такі угоди з Рошеном...
   
Re: Коболев: Нам капут

незважаючи на аматорство та сталу деградацію відповідних державних установ, що "опікуються" енергетикою, нагадаю, що з часів першого закручування вентиля щоосені генерується з десяток тем про неминуче замерзання цією зимою
все ж є якась багаторічна стабільність, як ознака сталого покращення  :D
   
Re: Коболев: Нам капут

Дядьку, в тебе спитали з ким вони мали укладати контракти. А ти у відповідь лайном кидаєшся.
+==============================+
А тебе запитали - кому (нам) капут?
А у відповідь - лише триндьож...
Мене капут хуйла влаштовує...
   
Re: Коболев: Нам капут

Які посадові обов'язки виконавчого директора?
Отто Ватерландер буде відповідати за операційні та трансформаційні процеси в Групі, зокрема для впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління, реалізації крос-функціональних процесів та розробки баз даних процесів.

Ми обговорювали звинувачення з боку вітренка саме цього персонажа. І саме в зриві закупівлі газу.
Ви почали розповідати про зрив нарощування видобутку. І начебто вітренко звинувачує в цьому коболєва.
Потім наводите цитату, де вітренко звинувачує зовсім не коболєва а цілу наглядову раду.
В підсумку виходить на гододі бузина, а в Києві дядько.
   
Re: Коболев: Нам капут

 Ось ЦО (Одеса) лише один приклад, геть голі труби теплотраси, нам не вистачає газу???!!!

   
Re: Коболев: Нам капут

Що туд ? Всі померли ? Смородину повидирали ? Хоч ключі сусідам залишили ?  :)
   
Re: Коболев: Нам капут

Угоди про постачання газа укладають з поставниками газу.
Да, клінічний випадок. Чому тоді нафтогаз не уклав таких угод? Підприємства-споживачі не укладають такі угоди. Та й укладати з ким? Норгами, ктаром, США?
А на спотовому ринку можуть купувати, да. Але теж не напряму, бо не привезеш його в відрах/деріжаблях. Якщо ціна влаштовує. Або у місцевих трейдерів. За ту ж ціну.
Ну, а ти можеш укладати такі угоди з Рошеном.
Та засуньте вже того рошена собі в... Калаша.
   
Re: Коболев: Нам капут

Тю. Так то було відомо ще давно. За що і Коболєва поперли - провал програми нарощування власного видобутку. Вітренко одразу після повернення в Нафтогаз проце волав.
Погугліть.

Що там з кров'якою ? Всю вже випили єврогейці ?  B-)
   
Re: Коболев: Нам капут

ЗЕ зняв мораторій на експорт лісу. Спалять шваби Карпати в цей сезон. За безцінь.

А раніше за гроші ?))) Кому йшли ?)
   
Re: Коболев: Нам капут

Власне, із усього висновок тільки один:
в державі Україна відсутня державна політика як інституція, як явище взагалі.
Держва управляється аферистами, авантюристами та дилетантами.
   
Re: Коболев: Нам капут

Власне, із усього висновок тільки один:
в державі Україна відсутня державна політика як інституція, як явище взагалі.
Держва управляється аферистами, авантюристами та дилетантами.

Вот и хорошо! Дайте хоть немного пожить в свободе! Забыли что такое Держава?
   
Re: Коболев: Нам капут

Вот и хорошо! Дайте хоть немного пожить в свободе! Забыли что такое Держава?
Ні, це не свобода. Це безвладдя.
   
Re: Коболев: Нам капут

Ні, це не свобода. Це безвладдя.

Вот и чудесно! Ну их нафуй

Я жил в Державе - СССР - ну их нафуй
я жил в других странах похожих на Державы, с владой - ну их нафуй
Как только приземляюсь на литаке в Великой Степи
Фухххх - Дома! Епать - Капать!
Обожаю безвладдя! Подольше бы
   
Re: Коболев: Нам капут

:gigi:
зачет  (tu)

таки да если это сможет увеличить завоз угля в Украину из ОРДЛО или сидите морозте сраки в своих холодных панельках. А медведчуку пох сидит в своем теплом особнячке попивая кофеек на домашнем аресте
   
Re: Коболев: Нам капут

Обожаю безвладдя! Подольше бы
Ну это пока ресурс СССР не закончится. Бесконечно так продолжаться не может.
   
Re: Коболев: Нам капут

Ну это пока ресурс СССР не закончится. Бесконечно так продолжаться не может.

В этой части света может. Тут все может
   
Re: Коболев: Нам капут

Власне, із усього висновок тільки один:
в державі Україна відсутня державна політика як інституція, як явище взагалі.
Держва управляється аферистами, авантюристами та дилетантами.

Деріть кущі і тікайте звідси , нє ? Ви хуторки докупили ? То стуліть пельку  :)
   
Re: Коболев: Нам капут

Власне, із усього висновок тільки один:
в державі Україна відсутня державна політика як інституція, як явище взагалі.
Держва управляється аферистами, авантюристами та дилетантами.
голосуючи за блазня нарід свідомо чи несвідомо проголосував за знищення держави. Просто  по наївности вони думали що то буде не боляче. А тепер бігають по хаті і волають: каравул! Шо нам дєлать?!
   
Re: Коболев: Нам капут

голосуючи за блазня педріту нарід свідомо чи несвідомо проголосував за знищення держави. Просто  по наївности вони думали що то буде не боляче. А тепер бігають по хаті і волають: каравул! Шо нам дєлать?!
   
Re: Коболев: Нам капут

голосуючи за блазня нарід свідомо чи несвідомо проголосував за знищення держави. Просто  по наївности вони думали що то буде не боляче. А тепер бігають по хаті і волають: каравул! Шо нам дєлать?!

так зелена влада їм і каже - вакцинуйтеся :gigi:
   
Re: Коболев: Нам капут

Это прививка от популизма
   
Re: Коболев: Нам капут

голосуючи за блазня нарід свідомо чи несвідомо проголосував за знищення держави. Просто  по наївности вони думали що то буде не боляче. А тепер бігають по хаті і волають: каравул! Шо нам дєлать?!
а до блазня держава не знищувалася? 
в цьому знищенні  досягнгення були у всіх попередніх очіільнииків держави та їх оточення і чим далі від часу здобуття незалежності,  тим все більш цинічними та наглими ставали їх дії, 
   
Re: Коболев: Нам капут

голосуючи за блазня нарід свідомо чи несвідомо проголосував за знищення держави. Просто  по наївности вони думали що то буде не боляче. А тепер бігають по хаті і волають: каравул! Шо нам дєлать?!

поки що в основному бігають з воланнями прихильники Поро
   
Re: Коболев: Нам капут

поки що в основному бігають з воланнями прихильники Поро
переможно бігають і кричать "зрадо"  :zrada:
   
Re: Коболев: Нам капут

а до блазня держава не знищувалася? 
в цьому знищенні  досягнгення були у всіх попередніх очіільнииків держави та їх оточення і чим далі від часу здобуття незалежності,  тим все більш цинічними та наглими ставали їх дії, 
а хто же ето сдєлал?
   
Re: Коболев: Нам капут

поки що в основному бігають з воланнями прихильники Поро
почемаємо що ти заспіваєш коли перші морози вдарять [ua]
   
Re: Коболев: Нам капут

То що, пора пора запускати Берлагу випускати Медведчука ?

Вова, навіть не думай. Тоді тобі точно - срака. :D
   
Re: Коболев: Нам капут

почемаємо що ти заспіваєш коли перші морози вдарять [ua]

буду кликать Поро на царство, щоб відправиви Медвечука зализать хуйло пісєчку в обмін на газ :weep:
 правильно я зрозумів твою ідею?
   
Re: Коболев: Нам капут

Мені подобаюсть зелені. Оскільки більшість із них тупі, то навіть не думають, що можна настати реальна жопа.

Ну-ну.

Проте, Я загатовив собі дров на дві холодні зими. 

А раптом дійсно буде жопа. :D
   
Re: Коболев: Нам капут

буду кликать Поро на царство, щоб відправиви Медвечука зализать хуйло пісєчку в обмін на газ :weep:
 правильно я зрозумів твою ідею?

Дрова готуй, а тобі Порох в голові... :lol:
   
Re: Коболев: Нам капут

буду кликать Поро на царство, щоб відправиви Медвечука зализать хуйло пісєчку в обмін на газ :weep:
 правильно я зрозумів твою ідею?
та то вже пох кого ти там почнеш кликать. Лікар сказав в морг значить в морг
   
Re: Коболев: Нам капут

Да, клінічний випадок. Чому тоді нафтогаз не уклав таких угод? Підприємства-споживачі не укладають такі угоди. Та й укладати з ким? Норгами, ктаром, США?
А на спотовому ринку можуть купувати, да. Але теж не напряму, бо не привезеш його в відрах/деріжаблях. Якщо ціна влаштовує. Або у місцевих трейдерів. За ту ж ціну.
Та засуньте вже того рошена собі в... Калаша.
+==========================================================+
Таки да, клінічний випадок калірованого дебіла, що має трубу з Катара.
Наш кооператив має річні угоди з місцевим постачальником газу, де ціна
зафіксована у "тариф річний у 7.99 грн за куб". Тому пі3ди далі....
   
Re: Коболев: Нам капут

таки да если это сможет увеличить завоз угля в Украину из ОРДЛО или сидите морозте сраки в своих холодных панельках. А медведчуку пох сидит в своем теплом особнячке попивая кофеек на домашнем аресте
+===============================================================================+
А звідки він в Дирі візьметься? Більшість шахт зупинені, а деякі вже й затоплені чи обвалилися...
А на цю зиму газу ВЖЕ закачали...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія