Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смішка усі пам"ятають?

Re: Смішка усі пам"ятають?

   
Re: Смішка усі пам"ятають?

на ютубі є, але вона просто каже шо є така інфа у пабліках, це в мафоні шось було таке
Тобто немає.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Це занадто примітивне трактування. Особисто я за Зе голосував саме за те, що він планував закінчити з мінським форматом й залучити бритів й США. Власне, це нас й врятувало.

та невже????? :laugh:

А хто ж тоді ніс маячню з усіх екранів, що треба договоритись посередині?????  Хто мріяв лише заглянути в очі кремлівському монстру?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

(tu)
то які питання до смешка,

Хто за ним стоїть та пропихує його
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

та невже????? :laugh:

А хто ж тоді ніс маячню з усіх екранів, що треба договоритись посередині?????  Хто мріяв лише заглянути в очі кремлівському монстру?
скіки ж вас тут обдовбаних пропагандою неолігарха
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Я незадоволений пересмикуванням мирося-стайл. Можливо, це корпоративний стиль.
Так, ми всі можемо вважати ким завгодно інших людей, але заявляти про це категорично, наче про загальновідомий і загальновизнаний факт - або наївність, або методика штабної роботи.
так, у декого бувають такі вирази -
"загальновизнаний", "всіма проклятий",
типу "ми, савєцкій нарот" :D
але про який корпоративний стиль мова?
У кого є власна корпорація?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Re: Смішка усі пам"ятають?

Вибори будуть тільки після війни Аби не орки їх проводили
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Вибори будуть тільки після війни Аби не орки їх проводили
какие выборы при орках?
так они и дали выбирать
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

какие выборы при орках?

А ось такі:

"Взялі бюлєтєнь. Падашлі к інструкциі. Паставілі галачкі как там напісана. Падашлі к камісіі. Развєрнулі бюлєтєнь......."
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

вся ця історія зі смешком та подібні готуються для перенаправлення на них незадоволення народу пробйобами влади під час війни .  Адже за ці пройоби хтось повинен відповісти  бо вони стали причиною тисячів смертей  цивільного населення та військових  ЗСУ
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

та невже????? :laugh:

А хто ж тоді ніс маячню з усіх екранів, що треба договоритись посередині?????  Хто мріяв лише заглянути в очі кремлівському монстру?

 :facepalm1:

Не читай/не дивися "хуйлосв..інфо", і не буде маячня з усіх екранів литися  ;)

Цитата:
"Поміркуймо. А які є шляхи? Які взагалі є форми? Мінські угоди не працюють. Правильно? Правильно. Йти туди війною? Я взагалі проти. Хочемо ми чи не хочемо, через себе, хоч з чортом лисим готовий домовитися, аби не вмирала жодна людина. Я вважаю, що це хоча б перший крок. Перший крок — припинити стрілянину і розвивати свою країну", - говорив Зеленський  наприкінці 2018 року в інтерв'ю Дмитру Гордону, ще до заяв про кандидування на президентське крісло.

А тепер порівняй те, що реально зробив Зеленський на посаді президента в цьому питанні, та порівняй з аналогічними діями диякона МП

Останнє редагування: 7 серпня 2022 20:58:48 від _Semen
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Де і коли служив?  :-)o

Випустився ЛС на Іл-76,  служив на ЛіСє, допуск маю  до АД
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

А тепер порівняй те, що реального зробив Зеленський на посаді президента в цьому питанні, і порівняй з діями диякона МП

Ти подивись, вже другий зелений штабнюк на мої слова накинулись.

А реально  Зеленський, прийшовши до влади, забив на армію і кинувся у велике крадівництво. Все, можете не гавкати, відповідати не буду.  Забаните.

 
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Випустився ЛС на Іл-76,  служив на ЛіСє, допуск маю  до АД

Який стосунок Смєшко має до авіації?  8-: 
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Який стосунок Смєшко має до авіації?  8-:
мабудь до ППО-шної має

1972—1977 — навчання в КВЗРІУ ім. Кірова, отримав спеціальність військовий інженер з радіотехніки
1977—1979 — служба в частині ППО радянських військ в НДР.
1979—1982 — ад'юнктура в КВЗРІУ ім. Кірова.
з 1982 — старший викладач в КВЗРІУ
1988—1991 — докторантура Військової академії протиповітряної оборони Сухопутних військ ім. Василевського в Києві. Отримав науковий ступінь доктора наук з військової кібернетики.
1991—1992 — керівник науково-дослідного центру Військової академії ППО ім. Василевського.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

мабудь до ППО-шної має

1972—1977 — навчання в КВЗРІУ ім. Кірова, отримав спеціальність військовий інженер з радіотехніки
1977—1979 — служба в частині ППО радянських військ в НДР.
1979—1982 — ад'юнктура в КВЗРІУ ім. Кірова.
з 1982 — старший викладач в КВЗРІУ
1988—1991 — докторантура Військової академії протиповітряної оборони Сухопутних військ ім. Василевського в Києві. Отримав науковий ступінь доктора наук з військової кібернетики.
1991—1992 — керівник науково-дослідного центру Військової академії ППО ім. Василевського.
???
а де ж карєра в кгб ?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Зеленський, прийшовши до влади, забив на армію і кинувся у велике крадівництво.
він ще планував мулліард дерев посадити

   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ти подивись, вже другий зелений штабнюк на мої слова накинулись.

А реально  Зеленський, прийшовши до влади, забив на армію і кинувся у велике крадівництво. Все, можете не гавкати, відповідати не буду.  Забаните.

 :facepalm1:  :weep:

Найсильніший аргумент! Каци зі своїми шістками саме на таких кадрів і розраховують  :shuffle:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

???
а де ж карєра в кгб ?
ну в темі є ті хто про неї знає, не будуть же вони просто та казати   ;)
шо генерал КГБ Ігарь Смєшко зрадник ?
а хто сумнівався ?
:-)o
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

не знаю, довго чи не довго, все в цьому світі відносно. але те, що Смешко пропонував реальні речі за рік до початку повномасштабного вторгнення - це реальність і до цієї реальності ми прийшли після 24.02 коли почали закликати захід та США з Канадою, Австралією, Японією та ін. забезпечити нас всім необхідним. то хто виявився більш ближчим до мене і тебе-той хто закликав робити це за рік до війни чи той, хто зрозумів, що від ракет та бомб може захистити саме новетнє ППО, новітні Хаймарси, новітня авіація та гвинтокрили з військовими човнами? Хто?
 

Хуйло теж говорив правильні речі як тільки сів на трон.

Реально виглядав краще за п'янюгу Бориса.

Совкові спецслужбісти то окрема порода і вони ніколи не змінюються. Та й гаки здоровенні з компроматом у кожного в дупі є.

Смєшко - гебнявої породи і це незаперечно.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

хуло відразу зайшов з місця в кар'єр типу мочити в сортирі і підривати будинки в печітниках,  так що не туди. 
а щодо смешка, та по великому рахунку, мені пох смешко, але не пох те що він радив робити у 2021 році, і що ми почали робити відразу, як тільки почалося повномасштабне вторгнення. і я вважаю, що не тільки мені одному не пох те, чому не робили те, що мали робити.

Останнє редагування: 7 серпня 2022 21:40:33 від iz sela
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Мирослава, як і всі ми, має свої таргани, але до тупого базарного хамства ніколи не скочується.
підтверджую, у Мирослави своєрідне хамство, не базарне і не тупе.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Як вас легко обдурити, агент фсб і мав би так казати
(tu) то трагічна помилка довіряти словам,
робити висновки про політика варто лише
праналізувавши його бекграунд,
а він у смєшка заплямований кучмом.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

1972—1977 — навчання в КВЗРІУ ім. Кірова, отримав спеціальність військовий інженер з радіотехніки
1977—1979 — служба в частині ППО радянських військ в НДР

Це де?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

КВЗРІУ

Це КВИРТа :gigi:

Киевское высшее инженерное радиотехническое училище ПВО

Блатноє війскове завєдєніє на ті часи, у центрі Києва
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

1972—1977 — навчання в КВЗРІУ ім. Кірова, отримав спеціальність військовий інженер з радіотехніки
1977—1979 — служба в частині ППО радянських військ в НДР
Це де?
Інформація для тих хто народився після повалення Берлінської стіни -  НДР = Німецька Демократична Республіка  :-)o
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

На Лесі Українки поруч був магаз Юний Тєхнік :super:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Інформація для тих хто народився після повалення Берлінської стіни -  НДР = Німецька Демократична Республіка  :-)o

Ага отак після Училища прямо в ГДР, а по гарнізонам  поматаца? І шоб жонатий був бо хрєн випустять.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ага отак після Училища прямо в ГДР, а по гарнізонам  поматаца? І шоб жонатий був бо хрєн випустять.

агентів кдб випускали )
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Хлопці ви хоч ту срану Вікіпедію  читати вмієте?  :laugh:

Українська:

З 1977 — 1979  — служба в частинах протиповітряної оборони Групи радянських військ у Німеччині.
Січень-серпень 1992 — відповідальний секретар Експертної наукової ради Міністерства оборони України


Російська Вікіпедія:

С 1972 г. — служба в Советской армии.
В январе — августе 1992 г. — ответственный секретарь Экспертного научного совета Министерства обороны Украины.
С августа 1992 по июль 1995 г. — военный, военно-морской, военно-воздушный атташе по вопросам обороны Украины в США.


Питаннячко - де хлопчик Ігор був з 1972 або з 1979 року  до 1992 року?

Задайте Гордону на його відосах про смєшка. Посміємось разом.

   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ох йопт...  :laugh:  Гордон працює, вже Вікіпедію поміняли. Ну молодці, чо.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ох йопт...  :laugh:  Гордон працює, вже Вікіпедію поміняли. Ну молодці, чо.

Пише що останнє редагування 4 травня.... Мабуть ти переплутав щось
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

100% ний агент ФСБ Деркач відкриває справу проти того, кого зараз підозрюють в роботі на ФСБ. А тоді підозрювали на роботу на США 8-:
 Ой, чи не вийде так, що справою Смєшка хтось прикриває свої брудні справи?

Проблема не в тому що підозрювали в роботі на США, а в тому що "якось порішали та зам'яли"......
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Проблема не в тому що підозрювали в роботі на США, а в тому що "якось порішали та зам'яли"......
Ну так, могли порішати, за Смєшка могло вступитись посольство США, могло і посольство Кацапії.
Але тепер, коли чувак вже десятки літ не при ділах, не при посадах, такі звинувачення виглядають більше на пошуки цапа відбувайла для прикриття справжніх злочинців.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ну так, могли порішати, за Смєшка могло вступитись посольство США, могло і посольство Кацапії.
Але тепер, коли чувак вже десятки літ не при ділах, не при посадах, такі звинувачення виглядають більше на пошуки цапа відбувайла для прикриття справжніх злочинців.

Та його ж ніхто ні в чому не звинувачує в плані криміналу......
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Та його ж ніхто ні в чому не звинувачує в плані криміналу......
А, як я забув, у нашій країні державна зрада це не кримінал....
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

100% ний агент ФСБ Деркач відкриває справу ....


то не той деркач, то - батько агента)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія