Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Что то как то совсем скромно.Хотя хз конечно.Если бы я мог жить на десятку в год всей семьей,то я был бы счастливым человеком.Сейчас вот жена вернется из Германии с малой.Одна школа 12000 грн и то это еще скромно по одесским меркам.А одному конечно я бы и в 500 баксов уложился,если бы не ленился все время готовить.Хотя опять же.Сейчас многим тяжело и приходится помогать.И тут хочеш не хочешь,а отказать не можешь,потому что людям тупо негде взять,а это тоже расходы хоть и не на себя
Вам блин не угодишь. Кому- то «жирно», кому- то «скромно».
Я ж написал, что считал из расчета «в какую сумму МОГУ вписаться», если за год ни копейки поступлений.
   
(tu)

тримай бізнес поки в мінуси не полізеш. для людей звісно.
ти дуже важливу річ робиш таким чином.

а там видно буде.
   
Вам блин не угодишь. Кому- то «жирно», кому- то «скромно».
Я ж написал, что считал из расчета «в какую сумму МОГУ вписаться», если за год ни копейки поступлений.

Ну тут у кого какая стоит задача.Если прямо поставить себе цель ужаться до минимума,то конечно можно уложиться и меньше чем в десятку.Да тут и от города много зависит и от прошлого образа жизни.Но это все херня на фоне того что может ждать впереди в прифронтовых областях
   
Что то как то совсем скромно.Хотя хз конечно.Если бы я мог жить на десятку в год всей семьей,то я был бы счастливым человеком.Сейчас вот жена вернется из Германии с малой.Одна школа 12000 грн и то это еще скромно по одесским меркам.А одному конечно я бы и в 500 баксов уложился,если бы не ленился все время готовить.Хотя опять же.Сейчас многим тяжело и приходится помогать.И тут хочеш не хочешь,а отказать не можешь,потому что людям тупо негде взять,а это тоже расходы хоть и не на себя

у мене є купа друзів айтішників які живуть на +150 кілогривень у місяць.
прікінь ? во з жиру бісяться нє ?  :D
   
тримай бізнес поки в мінуси не полізеш. для людей звісно.
ти дуже важливу річ робиш таким чином.

а там видно буде.
Так и делаю.
Считаю , что налогами и зарплатой людям помогаю стране чем могу. И это без пафоса
Персонал пока держу
   
у мене є купа друзів айтішників які живуть на +150 кілогривень у місяць.
прікінь ? во з жиру бісяться нє ?  :D

Ну жить то я могу и на 300 ,но зачем?Тем более когда просто проедаешь.Но мне то грех жаловаться пока.Что то капает с аренды даже в условиях войны.На жизнь то хватит наверное.Но сам тренд конечно печальный.В первую очередь это обнищание населения,а это тормозит любой бизнес
   
Ну жить то я могу и на 300 ,но зачем?Тем более когда просто проедаешь.Но мне то грех жаловаться пока.Что то капает с аренды даже в условиях войны.На жизнь то хватит наверное.Но сам тренд конечно печальный.В первую очередь это обнищание населения,а это тормозит любой бизнес
Не знаю, как в Одессе…
Но в Киеве «с аренды» как быстро перестало капать прям с марта.
И не капало где- то до мая. А когда закапало, так вдвое меньше. И то слава богу.
Так что пассивный доход - он такой, может и оборваться сразу.
И в 14 ом тоже переставало «капать».
Так что, как говорится «плавали - знаем».
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Что то как то совсем скромно.Хотя хз конечно.Если бы я мог жить на десятку в год всей семьей,то я был бы счастливым человеком.Сейчас вот жена вернется из Германии с малой.Одна школа 12000 грн и то это еще скромно по одесским меркам.А одному конечно я бы и в 500 баксов уложился,если бы не ленился все время готовить.Хотя опять же.Сейчас многим тяжело и приходится помогать.И тут хочеш не хочешь,а отказать не можешь,потому что людям тупо негде взять,а это тоже расходы хоть и не на себя
Тебе решать конечно, но я бы не спешил ребёнка с Германии в Одессу привозить
   
Не знаю, как в Одессе…
Но в Киеве «с аренды» как быстро перестало капать прям с марта.
И не капало где- то до мая.
Так что пассивный доход - он такой, может и оборваться сразу.
И в 14 ом тоже переставало «капать».
Так что, как говорится «плавали - знаем».


Ну у меня где минус 50%,где минус 70% но платят пока и закрываться вроде пока не собираются.Но это все за один день может поменяться.Как говорится:слава богу что хоть так
   
Тебе решать конечно, но я бы не спешил ребёнка с Германии в Одессу привозить

Ну от нас до молдавии пару часов на машине.Начнется кипиш уедут обратно.Да и дело не во мне.Жена там с ума сходит и домой хочет.Я все таки надеюсь что до Одессы они не дойдут
   
Ну от нас до молдавии пару часов на машине.Начнется кипиш уедут обратно.Да и дело не во мне.Жена там с ума сходит и домой хочет.Я все таки надеюсь что до Одессы они не дойдут
От нас до Винницы, тоже пару часов езды. Но 5- ого марта я до Винницкой окружной 13 часов ехал. А вся дорога до Львова 26 часов заняла  :(
И это без остановок и ночёвок.
   
От нас до Винницы, тоже пару часов езды. Но 5- ого марта я до Винницкой окружной 13 часов ехал. А вся дорога до Львова 26 часов заняла  :(
И это без остановок и ночёвок.

Да понимаю что Молдова закрыть границы может в один день и планы резко обломаются. Ну ничего.Что то придумаем.Просто если брать Одессу,то в принципе могли и не уезжать.Хотя 1 марта,когда они выехали было реально стремно и неизвестно чем могло закончиться
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

От нас до Винницы, тоже пару часов езды. Но 5- ого марта я до Винницкой окружной 13 часов ехал. А вся дорога до Львова 26 часов заняла  :(
И это без остановок и ночёвок.
   
Как точна днях от нафиг делать сел и прикинул - сколько нужно моей семье, чтобы год прожить в таких условиях как март - апрель в Киеве.
................... ................
Вообщем получилось в аккурат - 10 к баксов на год.
Понятно , что учитывал сегодняшний курс и сегодняшние цены.
Прикинул, что если вдруг уезжать на ЗУ, как в марте, то за счет экономии затрат на дачу и квартиру сумма особо не поменяется.
И да, если шо, то на момент 24 февраля такой суммы у меня в тумбочке живьём не лежало.
Сто раз себя корил, но уже не первый раз попадаю в такую ситуацию. Черти шо вокруг творится - а в доме ни копейки живьём.
Вообщем решил, что надо стараться быть готовым.
тобто на одного 5000 х 40 грн/дол =  200 000 грн

Про себе -  пенсія 2800, за рік 2800 х 12 = 33 600 грн. Плюс до цієї суми  13 000 грн.  субсидії,  загалом  46 600.  Ще має 68 років тому ігнорувати ліки ніяк не можна. Так живу не один рік, не вмер. Так що не переживай, у тебе 200 000 / 46 600  = 4,3 кратний запас  виживання.
   
тобто на одного 5000 х 40 грн/дол =  200 000 грн

Про себе -  пенсія 2800, за рік 2800 х 12 = 33 600 грн. Плюс до цієї суми  13 000 грн.  субсидії,  загалом  46 600.  Ще має 68 років тому ігнорувати ліки ніяк не можна. Так живу не один рік, не вмер. Так що не переживай, у тебе 200 000 / 46 600  = 4,3 кратний запас  виживання.

У кого то жемчуг мелкий,а у кого то суп жидкий (с) И лично я это прекрасно понимаю.Просто когда привык к определенному образу жизни,трудно представить как люди живут по другому и это тоже нормально
   
Заначка, заощадження. Або більш модний в останні роки термін "фінансова подушка безпеки". Написало про це багато авторів, в тому числі згадуваний тут через шановного Бандер1вця, Бодо Шефер. Варто познайомитись з цією темою тим, хто не зовсім знайомий. Бо заощаджувати, то не так просто від жиру відкладати, що вже в пельку не влізло. Заощаджувати можна і при досить скромних доходах. Це питання навіть філософське, воно свідчить про більш високий стан економічної свідомості. Тут включаються поняття мети, мотивації до неї, правльного планування. вибору методів досягнення. І коли є такі складові, то нічого неможливого немає. Нічого неможливого немає. Справді.
Перша мета то сума  в розмірі 6 місяців щомісячного доходу. Наступна 12 місяців. Далі вже буде легше :)
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Заначка, заощадження. Або більш модний в останні роки термін "фінансова подушка безпеки". Написало про це багато авторів, в тому числі згадуваний тут через шановного Бандер1вця, Бодо Шефер. Варто познайомитись з цією темою тим, хто не зовсім знайомий. Бо заощаджувати, то не так просто від жиру відкладати, що вже в пельку не влізло. Заощаджувати можна і при досить скромних доходах. Це питання навіть філософське, воно свідчить про більш високий стан економічної свідомості. Тут включаються поняття мети, мотивації до неї, правльного планування. вибору методів досягнення. І коли є такі складові, то нічого неможливого немає. Нічого неможливого немає. Справді.
Перша мета то сума  в розмірі 6 місяців щомісячного доходу. Наступна 12 місяців. Далі вже буде легше :)
А потім приходить гіперінфляція і банкрутства банків і тю-тю
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

То ви порахували 10тис без врахування допомоги доньці. Я розумію, що вона вже доросла і нормально сама заробляє. Але українська традиція живе, батьки повинні матеріально допомагати дітям, незважаючи ні на що)
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

херня
треба запас харчів бензину  і дров
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

херня
треба запас харчів бензину  і дров
Так
   
херня
треба запас харчів бензину  і дров

Роберт Кіосакі недавно сказав, що зараз найкраще заощадження, то банка рибної консери. Вона точно буде рости в ціні  :D

   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Роберт Кіосакі недавно сказав, що зараз найкраще заощадження, то банка рибної консери. Вона точно буде рости в ціні  :D
правда
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Спросите Антика, как у него с запасом на черный день.  B-)
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Ну у меня где минус 50%,где минус 70% но платят пока и закрываться вроде пока не собираются.Но это все за один день может поменяться.Как говорится:слава богу что хоть так

Тут пару прилетов - и прощай бизнес.
Это очень хрупкое.

   
Напишу таку історію. Минулої осені їхав я в машині з двоюрідною сестрою і братом. Вони малозабезпечені люди, постійно без роботи, коротше перебиваються, чим можуть. Я типа багатий родич. Ну і в машині по радіо була передача про міжнародний день заощаджень (31 жовтня). Ну я і почав розмову в дуже загальних рисах про цю фінансову подушку, про те, що треба заощаджувати і т.п. Брат сидів збоку і зразу став від тієї моєї розмови угрюмий. Сестра ззаді і в дзеркало я побачив, що вона стала дуже зла. І коли я закнічив ту свою тираду, то сестра на мене накинулась. Що мені легко казати. Бо я зажрався. А вони не можуть звести кінці з кінцями і ті всі басні їм до сраки. От так то було. Всі мої спроби їм пояснити про те, що треба мати мету, треба мати мотивацію були як горох об стіну.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

понятно. есть ликвидность?

почка  (чeрный юмор)
   
А вони не можуть звести кінці з кінцями і ті всі басні їм до сраки.

так і є.

Всі мої спроби їм пояснити про те, що треба мати мету, треба мати мотивацію були як горох об стіну.

це сприймається як тупий триндьож з курсів по внутрішньому росту чи інших шахраїв.


людям які зводять кінці з кінцями дуже важко щось змінити, тим більше коли є сім'я
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Роберт Кіосакі недавно сказав, що зараз найкраще заощадження, то банка рибної консери. Вона точно буде рости в ціні  :D

когда придется валить куда подальше от обстрелов - это тяжелый лишний груз, который или сожрать сейчас, или оставить, или отдать кому-то.
   
А я гроші не складаю - колись купила $$ ото вони й валяються. Подушка буде :)
Я вкладаю гроші в дрова, в автоклав, в хороші продукти, в корм для тварин, в якісний зимовий одяг і взуття. Доречі - купила нам трьом нові куртки в квітні - зараз злянула ціна на них і з приємністю дізналася, що зекономила 14 000 грн. Просто зараз все потрібно купувати, що тільки можна - за пів-року воно буде дуже дорогим :_(((
Восени куплю неміряно городини - завалю погріб. Звісно, ми це все не з'їмо - буду роздавати нужденним: бо все рівно мене просять, так не буду ж я весною купляти цибулю по 100 грн...Краще дістану з погріба :)
   
так і є.

це сприймається як тупий триндьож з курсів по внутрішньому росту чи інших шахраїв.


людям які зводять кінці з кінцями дуже важко щось змінити, тим більше коли є сім'я

Вибач, що тобі нагадаю, але ти теж колись писав, що маєш проблеми. Але проблеми і мотивація, то як підвода і кінь. Якщо ти ставиш проблему спереді мотивації, то це якби той кінь пхав ту підводу лобом. Спочатку мотивація. Мета. А мета має свої риси. SMART.

І той триндьож з курсів зразу перестає бути триндежом, якщо ти хоч щось зробиш з того що рекомендують ті "шахраї". І, о диво, виявиться, що то працює.
   
Перегриневич Я розумію. Просто кажу як сприймається і переконати важко.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Вдвох у Києві менше 1 шт. доларів на місяць за поточним курсом? За бажання можна сміливо розділити на 2, з голоду не помреш.
   
Перегриневич Я розумію. Просто кажу як сприймається і переконати важко.

Ок, дякую за розуміння.  :)
   
Бяка Мудро  :)
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Напишу таку історію. Минулої осені їхав я в машині з двоюрідною сестрою і братом. Вони малозабезпечені люди, постійно без роботи, коротше перебиваються, чим можуть. Я типа багатий родич. Ну і в машині по радіо була передача про міжнародний день заощаджень (31 жовтня). Ну я і почав розмову в дуже загальних рисах про цю фінансову подушку, про те, що треба заощаджувати і т.п. Брат сидів збоку і зразу став від тієї моєї розмови угрюмий. Сестра ззаді і в дзеркало я побачив, що вона стала дуже зла. І коли я закнічив ту свою тираду, то сестра на мене накинулась. Що мені легко казати. Бо я зажрався. А вони не можуть звести кінці з кінцями і ті всі басні їм до сраки. От так то було. Всі мої спроби їм пояснити про те, що треба мати мету, треба мати мотивацію були як горох об стіну.
ну реакція тих людей очікувана, передбачувана. Я б не ризикнув навіть починати розмову на таку тему з бідними людьми, бо могли б звіздюлєй надавати, та й ще б потім обговорювали і проклинали у своєму вузькому колі.
Хоча, з іншого боку, Ви можливо зробили перший поштовх для цих людей, який змусить їх над чимось задуматись. Але знову ж таки, зараз війна, і все дуже сумно
   
Бяка Мудро  :)

А! Медикаменти забула....В принципі я в такому режимі жила  з січня 2020 , коли Кєтай закрив Вухань - я зрозуміла: почалося.  Тому моя сім'я ніколи не бігала з виряченими очима по пустим магазам....Якщо доведеться тікати - тут завжди хтось залишиться, той, хто не зможе втікти...І тоді він не буде голодувати.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

А я гроші не складаю - колись купила $$ ото вони й валяються. Подушка буде :)
Я вкладаю гроші в дрова, в автоклав, в хороші продукти, в корм для тварин, в якісний зимовий одяг і взуття. Доречі - купила нам трьом нові куртки в квітні - зараз злянула ціна на них і з приємністю дізналася, що зекономила 14 000 грн. Просто зараз все потрібно купувати, що тільки можна - за пів-року воно буде дуже дорогим :_(((
Восени куплю неміряно городини - завалю погріб. Звісно, ми це все не з'їмо - буду роздавати нужденним: бо все рівно мене просять, так не буду ж я весною купляти цибулю по 100 грн...Краще дістану з погріба :)
цибулю не хранят в погребе
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Бяка  (tu)  [ua]
   
І головне: я купила СОТНІ упаковок насіння всього ! Для наступної весни. Бо вона буде. І буде - в Україні.
   
цибулю не хранят в погребе

Храню - мені удома немає де :) В принципі можна в хату, де зараз переселенець...Якщо там його собака все не роздраконить :))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія