Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

Тут не треба змішувати різні аспекти питання. Розмінування-здача Півдня України то чисто військове питання і нам до нього зась. Військові так вирішили, все. Ніяких до того питань в воєнний час. Наказ треба виконати.

Але щодо питання гілки, то Шмигаль тут трохи лукавить, намагаючись звалити то все на військових. Тут треба правильне рішення і економіки, і політики. І правильне рішення може бути дуже корисним. Те, що зараз, не є правильним рішенням, нмд.
Та звідки ти знаєш, хто там що вирішував?
Є факт - просрано Південь, є факт захоплення українських території та репресій проти громадян України внаслідок злочинної некомпетентності та (чи) зради керовників держави.
Закономірно, що громадяни потребують роз'яснень та покарання винних.
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

Невже чоловік під час війни не може знайти собі роботу? Так, це може бути не той заробіток, до якого Ви звикли. Але голодним не залишитесь і за комунальні заплатите.

комунальні ж напевне також будуть знижені, всі ж розуміють ситуацію і таке інше...
   
розстріли -ти вже додавай по порядку до кінця. Бо у воєнний час таких "робінгудів" будуть відстрілювати. Тому най подумають-легких грошей всеодно не буде.Зброї всюди є і люди її мають і вживатимуть проти таких.
всі, да не всі мають зброю, он в тро позабирали
навіть кацапів беруть у полон, мало хто може холоднлкровно застрілити, дивлячись в очі
конєчно, розстрілюватти, поки максимум до стовпа плівкою
треба ближче до реальності
   
А після згвалтування зявиться їжа, житло і гроші?
затовстий тролінг
після пограбування, очевидно, зявляться гроші на шльондр, але у цих особ буде велика спокуса не платити нікому
   
Короткий підсумок гілки - хай хтось воює, тільки не я, бо старий, бідний і взагалі хочу на полуницю в Польщу)
   
Тут не треба змішувати різні аспекти питання. Розмінування-здача Півдня України то чисто військове питання і нам до нього зась. Військові так вирішили, все. Ніяких до того питань в воєнний час. Наказ треба виконати.

Але щодо питання гілки, то Шмигаль тут трохи лукавить, намагаючись звалити то все на військових. Тут треба правильне рішення і економіки, і політики. І правильне рішення може бути дуже корисним. Те, що зараз, не є правильним рішенням, нмд.
а що вважає Шмигаль?
 можливо Шмигаль бачить шо проблема наростає, і це буде дууже велика біда.
але сам не знає як правильно, і спихає рішення на воєнних "хац вони думають"
   
Короткий підсумок гілки - хай хтось воює, тільки не я, бо старий, бідний і взагалі хочу на полуницю в Польщу)
це дуже примітивно.

не всі придатні воювати. якщо чесно то більшість непридатні воювати. бо це війна технологічна, тут мільйонів селян з іржавими калашами не потрібно.

в армії для цих людей місця нема,
економіка в штопорі і робочих місць обмаль,
і держава так само не бере на себе патерналістську організовуючу роль, залучаючи всіх людей до якоїсь діяльності.

   
Короткий підсумок гілки - хай хтось воює, тільки не я, бо старий, бідний і взагалі хочу на полуницю в Польщу)
ні, або воюй, або працюй
а не десь не зрозуміло де. І так, більшість айтішніків не стануть працювати трактористами, але в них хоч є фін подушка і можливість рімоуту.
   
це дуже примітивно.

не всі придатні воювати. якщо чесно то більшість непридатні воювати. бо це війна технологічна, тут мільйонів селян з іржавими калашами не потрібно.

в армії для цих людей місця нема,
економіка в штопорі і робочих місць обмаль,
і держава так само не бере на себе патерналістську організовуючу роль, залучаючи всіх людей до якоїсь діяльності.

А резерв з кого формувати якщо війна затягнеться? А якщо 50 відсотків чоловік в чкурнути і не повернуться? Може взагалі всією країною виїдемо в Європу а тут тількі армію залишим ну і пару мільйонів на її обслуговування?)
   
І чисто з практичної точки зору - кого випускати за кордон? За яким критерієм? За віком? За майновим цензом? )
   
ні, або воюй, або працюй
а не десь не зрозуміло де. І так, більшість айтішніків не стануть працювати трактористами, але в них хоч є фін подушка і можливість рімоуту.
Тобто армію будемо формувати з безробітних) теж ідея)
   
Це вони підуть гвалтувати, бо їм не буде, за що комуналку платити? а як це повязано?
:facepalm:
мільйони біженців з України, це чоловіки?
   
А резерв з кого формувати якщо війна затягнеться? А якщо 50 відсотків чоловік в чкурнути і не повернуться? Може взагалі всією країною виїдемо в Європу а тут тількі армію залишим ну і пару мільйонів на її обслуговування?)
чим довше тримати, тим певніше і більше чкурнуть. тим більше коли дійде до такого напруження, тисячами поломляться через кордон.
ігнорувати проблему і звуидати шапки - ні до чого хороого не призведе.
1. тут говорили про безумовний дохід (не тільки на форумі, а і ек радник ОП), але на це треба гроші,які поки що потрібніші на зброю, але за деякий час озвучені проблеми постануть критичними
2.жінок, що працюють у держсекторі зобовязали зробити вибір, або повернутись, або звільнення.
Від розбитих сімей теж толку небагато, і демографія так само не покращиться

ви очікуєте, що вам тут викладуть ефективне рішення складної проблеми, яка не має такого рішення, натомість пропонуєте всім чекати невідомо чого і вирішувати свої проблеми самим. Так якась частка і вирішить це, грабунками.
Спробуйте і самі щось запропонувати

   
чим довше тримати, тим певніше і більше чкурнуть. тим більше коли дійде до такого напруження, тисячами поломляться через кордон.
ігнорувати проблему і звуидати шапки - ні до чого хороого не призведе.
1. тут говорили про безумовний дохід (не тільки на форумі, а і ек радник ОП), але на це треба гроші,які поки що потрібніші на зброю, але за деякий час озвучені проблеми постануть критичними
2.жінок, що працюють у держсекторі зобовязали зробити вибір, або повернутись, або звільнення.
Від розбитих сімей теж толку небагато, і демографія так само не покращиться

ви очікуєте, що вам тут викладуть ефективне рішення складної проблеми, яка не має такого рішення, натомість пропонуєте всім чекати невідомо чого і вирішувати свої проблеми самим. Так якась частка і вирішить це, грабунками.
Спробуйте і самі щось запропонувати
Ну так над рішенням і працюють, пройшло лише 70 діб війни а вже стоїть ґвалт) просто рішення складне тому і думають як зробити найкраще, а поки не придумали лишають те що є. А то потім інший ґвалт буде стояти - чому всіх чоловіків випустили за кордон і хто буде воювати)
   
Ну так над рішенням і працюють, пройшло лише 70 діб війни а вже стоїть ґвалт) просто рішення складне тому і думають як зробити найкраще, а поки не придумали лишають те що є. А то потім інший ґвалт буде стояти - чому всіх чоловіків випустили за кордон і хто буде воювати)
гвалт завжди буде - це риса української демократії
до речі витком теми послужила заява Шмигаля якраз, який озвучив: не, ми розуміємо, ми працюємо.. а - сідєть на місці! а ви тут це повторюєте
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

От не може держава від совку відійти. Воювати повинні профі. Свої або найманці за гроші.
Наприклад від мене грошей на оборону зараз йде більше, ніж якщо я б був в Україні.
Воювати в свої 54 мені ніякого сенсу, не воїн я по життю тим більше в такому віці.
І таких як я багато. От навіщо мені приїздити, щоб потім доказувати комусь свою користь.
Ще приймуть нехай закон після війни мене люструвати і в лагеря як совєти прадіда.
Сподіваюсь такої дурні влада не утне, бо цим приравняє себе до кремля і нквс.
Застерігаю молоду демократію від скочування до таких дурниць.

Нехай пан Шмигаль почитає історію, як відбирали людей до казацького війська.
Точно не збереженням в країні гарматного м*яса.

Останнє редагування: 10 травня 2022 01:36:36 від б_а_р_с
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

А резерв з кого формувати якщо війна затягнеться? А якщо 50 відсотків чоловік в чкурнути і не повернуться? Може взагалі всією країною виїдемо в Європу а тут тількі армію залишим ну і пару мільйонів на її обслуговування?)
Дурню ти несеш.
Ну не повернуться і не повернуться.
А ти думаєш невмотивований буде воювати?
Буде никатись і заважати військовим.
Так, воювати повинні військові.
Один вмотивований козак воюватиме за десятьох крестян.
Задовбали ви своїм совком.
Не розбігуться.
Доречі штати видилили пів ярда за зарплатню військовим.
Можу приєднатись до питання Де гроші Зін?
Совки чортові, всіх насильницьки поставити під ружжо :S
То чим ти краще кацапа? Нічим. Вовк в вівчий шкурі.
Вкотре повторюю, якщо оборонятись кухарками з вилами ще можна,
то наступати їми річ безперспективна.
Наступ повинні робити профі.
Здається ми збираємось йти в наступ. Мінських не буде.
Чи буде? Чого воно в тебе там несподівано затягуватись планується?

Останнє редагування: 10 травня 2022 01:50:13 від б_а_р_с
   
Взагалі зараз військовий стан, і тому вяя демократія поки ставиться на паузу) по-простому робіть що кажуть і не зрадойопте)
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

Взагалі зараз військовий стан, і тому вяя демократія поки ставиться на паузу) по-простому робіть що кажуть і не зрадойопте)
Це ти зрадойоп, бо настирливо пишеш про війну яка затягнеться.
Нічого затягуватись не повинно. :X
Йде зброя і є кому її використовувати.
Чи ви прощупуєте почву на предмет фіфті-фіфті і затягування.
Ось і по Україна24 якийсь з Ізраілю про фіфті-фіфті зараз каже.
   
Взагалі зараз військовий стан, і тому вяя демократія поки ставиться на паузу) по-простому робіть що кажуть і не зрадойопте)
воно то так, але ні. ніякий військовий стан не змусить притомну людину не вважати маразм - маразмом. І тут іде обговорення, яке може бути рішення. і які наслідки
а зрадойобити - робити вигляд, що проблеми не існує, Шмигаля на мило наче ніхто закликав.
   
А резерв з кого формувати якщо війна затягнеться?
саме тому (і це лише одна з вагомих причин) цю війну затягувати не можна.
До листопада бажано завершити гарячу фазу.
   
саме тому (і це лише одна з вагомих причин) цю війну затягувати не можна.
До листопада бажано завершити гарячу фазу.
І як її завершити без нашої тотальної переваги в тому числі і в чисельності армії? Здатися?
   
Це ти зрадойоп, бо настирливо пишеш про війну яка затягнеться.
Нічого затягуватись не повинно. :X
Йде зброя і є кому її використовувати.
Чи ви прощупуєте почву на предмет фіфті-фіфті і затягування.
Ось і по Україна24 якийсь з Ізраілю про фіфті-фіфті зараз каже.
Війна вже затягується, хочете ви цього чи ні, подивіться на Сирію, Афганістан, інші конфлікти чи ви бачите як її закінчити через пару місяців?
   
І як її завершити без нашої тотальної переваги в тому числі і в чисельності армії? Здатися?

Чи запропонують здатися ліш би нєбило вайни?)

Що ти тут здаєшся по різних гілках, зрадойоб?
   
Що ти тут здаєшся по різних гілках, зрадойоб?
Не п***а, краще візьми поверни диван на 30 градусів так тактична обстановка на фронтах краще проглядається)
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

Короткий підсумок гілки - хай хтось воює, тільки не я, бо старий, бідний і взагалі хочу на полуницю в Польщу)
Сорри а вы таки воюете или только морализаторствуете на ФУП?
   
Сорри а вы таки воюете или только морализаторствуете на ФУП?
Мені сказали чекати повідомлення, поки юристи не потрібні (військова кафедра в інституті), прозвуть - піду, ховатися не буду
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

Мені сказали чекати повідомлення, поки юристи не потрібні (військова кафедра в інституті), прозвуть - піду, ховатися не буду
Респект  [ua]  Тогда вопросов нет  (tu)
   
Респект  [ua]  Тогда вопросов нет  (tu)
З мого села я виїхав 9 травня з сім’єю, а 10 тут все буди кацапи (димерка, Богданівка), зараз знову в селі і теж з сім’єю
   
Цікаво що важко оцінити чи це гарна ідея...

Знайомий працював в Чехії. Там і діти і дуржина працює.

В воєнкомант не взяли не випустили з країни і грошей мамі неможе тепер переслати бо сидить поряд з нею. Раніше вони своїм батькам гроші слали на ремонт хати і інше. А зараз він так само на шиї у дружини яка працю.

В Україні ні роботи ні воєнкомата ні грошей...

Ситуації різні.

Хто працював за кордоном більше 2-3 років і не призивається, має батьків в Україні... Може таких і можна випускати. Але корупція у нас ((((
   
Цікаво що важко оцінити чи це гарна ідея...

Знайомий працював в Чехії. Там і діти і дуржина працює.

В воєнкомант не взяли не випустили з країни і грошей мамі неможе тепер переслати бо сидить поряд з нею. Раніше вони своїм батькам гроші слали на ремонт хати і інше. А зараз він так само на шиї у дружини яка працю.

В Україні ні роботи ні воєнкомата ні грошей...

Ситуації різні.

Хто працював за кордоном більше 2-3 років і не призивається, має батьків в Україні... Може таких і можна випускати. Але корупція у нас ((((
Ось це основне - корупція, комісії що будуть вирішувати кого випускати кого ні - озолотяться, і ті хто без грошей та роботи залишаться в Україні, виїдуть тільки ті в кого є що брати (нікого ж не дивувало що під час призову з киян практично ніхто не служив а в деяких селах забирали багатьох?)
   
Бо є чоловіки, які з розумінням відносяться і готові до того, що їх призовуть, навчать володіти зброєю, і ту зброю дадуть, а є хитровиєбані, які вважають, що краще хай сусід іде, - його не жалко. Відмазка- я не воєнний, то для дебілів. Бо тільки олігофрена чи дауна важко навчити армійському озброєнню і навичкам. Навіть не неможливо, а важко. Нормальний чоловік за два-три тижні підготовки буде впевнено користуватись основними видами озброєння, на які його будуть готувати і вчити.
   
Бо є чоловіки, які з розумінням відносяться і готові до того, що їх призовуть, навчать володіти зброєю, і ту зброю дадуть, а є хитровиєбані, які вважають, що краще хай сусід іде, - його не жалко. Відмазка- я не воєнний, то для дебілів. Бо тільки олігофрена чи дауна важко навчити армійському озброєнню і навичкам. Навіть не неможливо, а важко. Нормальний чоловік за два-три тижні підготовки буде впевнено користуватись основними видами озброєння, на які його будуть готувати і вчити.
Ти помиляєшся, уже давніше зброю в Теробороні дають тільки своїм, тіщо на місці дежурять, реально своїм, а навчити користуватись зброєю тільки у великх містах Тероборона обучає всіх хто хоче.

Нажаль кажу реальний стан речей на місцях.
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

А кто точно знает, выпускают мужчин в 60 или в 61 год. Нигде нет инфы, 60 включительно или нет.
   
І чисто з практичної точки зору - кого випускати за кордон? За яким критерієм? За віком? За майновим цензом? )

всіх бажаючих
гірше зовсім не стане
чьоткіє пацінчики і так вже чи виїхали, чи можуть зробити це коли захочуть
корупцію війна не скасувала

війна переходить у позиційну стадію
атаки у степах = шалені втрати

сила не в тих, хто виїде (якщо виїде), а у тих, хто залишиться
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

А кто точно знает, выпускают мужчин в 60 или в 61 год. Нигде нет инфы, 60 включительно или нет.
Сразу после 60, условно на следующий день(не сарказм)
   
Ребятки,
Думаю что просто сраться в ветке не конструктивно.
Давайте попробуем сформулировать, кого из мужчин призывного возраста имело бы смысл отпуска за границу в нынешних условиях, и с какими обязательствами?

Согласен с Арестовичем, что моряков стОит. Дальнобоев вроде и так выпускают.
Про вброс ТСа с иностранными контрактами - не уверен, дистанционка наше все. Или уточните, о ком конкретно идет речь.

Кого еще?
   
Ребятки,
Думаю что просто сраться в ветке не конструктивно.
Давайте попробуем сформулировать, кого из мужчин призывного возраста имело бы смысл отпуска за границу в нынешних условиях, и с какими обязательствами?

Согласен с Арестовичем, что моряков стОит. Дальнобоев вроде и так выпускают.
Про вброс ТСа с иностранными контрактами - не уверен, дистанционка наше все. Или уточните, о ком конкретно идет речь.

Кого еще?

 з дистанційкою така історія, що замовникки з за ризиків переорієнтовуються на інших підрядників або дуже неохоче працюють, демпінгують по оплаті. Нажаль не панацея.

Треба працювати в 2 напрямках:
короткий брейнсторм

1. Послаблення виїзду
В ідеалі, МО/штаб має визначити резерв, хто конкретно може знадобитись, які спеціальності і скільки. Є ж черговість резерву - останні черги звільнити (тимчасово)?
+ Можна поступово знімати обмеження
+ тимчасові відстрочки давати. тут частина звалить повністю, але багато хто, маючи тут майно чи якісь інші звязки, буде зважувати.
+ вже зараз навчати дефіцитні чи потенційно необхідні спеціальності, щоб не сиділи без діла і доходу, інших випустити

2. Стимули лишитись/повернутись
+ мобілізувати допомогу: ППО/ПРО від обстрілів
+ фіндопомога тим, хто лишиться
+ озвучувалась ідея мобілізувати на роботу по відбудові, але тут складніше спланувати
+ повернення жінок, зрештою вони теж громадяни і мають обовязки, я не кажупро рівність емансипацію, ізраїль  ітпд. Непросте питання
+ "під заставу" випускати?






Останнє редагування: 10 травня 2022 13:09:06 від pashuha
   
тут мільйонів селян
увы, по селам аж бегом повестки носят, даже по недилям

но кто ниче не умеют в бой сразу не отправляют, сначала учебка, это факт
   
війна переходить у позиційну стадію
атаки у степах = шалені втрати
тому ЗСУ не спішать йти в контратаку в степах. Чекають на дальнобійну зброю від союзників.

Але війні не дозволять перейти в позиційну стадію, щоб москалі окопалися і обжилися на окупованих територіях.
тут випадок "куй залізо доки гаряче"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія