Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Переход на латиницу!

Re: Переход на латиницу!

вариантов много и надо выбрать один, а не ничего не выбирать потому что их много)
Не стоит ограничиваться полумерами. Поскольку будущее за Китаем, лучше загодя переходить на иероглифы.   B-) Шоб два раза не вставать.
   
Re: Переход на латиницу!

Narešti htosj vidkryv ciu temu! My z panom magistrom povnistiu pidtrymujemo propozyciju šanovnogo pana Vovčyka.
   
Re: Переход на латиницу!

A vy zmozhete vybraty na jaku same perejty? Jih je dekil'ka :weep:

Osj na tu, jakoju ja pyšu zaraz!
   
Re: Переход на латиницу!

а й справді... Напрягають зайвий раз кацапомовних, гади

Тарас бы тебя уебал по голове за такое.Но ты переходи,чтобы в очередной раз показать бредовость идей имбецилов-лжепатриотов
   
Re: Переход на латиницу!

Osj na tu, jakoju ja pyšu zaraz!


Польский пан на клубнике оценит такого послушного раба
   
Re: Переход на латиницу!

Треба почати скоротивши кирилицю до 26 букв, а тоді взагалі не буде проблем з переходом.
Мій варіант такий. Очевидно, що
Щ -> шч. Ц -> тс. Доречі через останнє спростяться деякі правила правопису.
Далі ліквідатсія я,ю,є,ї. З заміною на ь+голосна, або й+голосна, в залежності від звучанньа.
Заміна й на и. Иакшчо и иде на початку слова або післьа ', то це иотована. Иакшчо післьа голосноі, то це голосна. І шче одне, иакшчо голосна иде післьа голосноі, то вона иотуетьсьа. Иакшчо иотуванньа не бажане, то між голосними ставимо апостроф.
Таким чином назва столитсі стае Киів.
   
Re: Переход на латиницу!

Osj na tu, jakoju ja pyšu zaraz!
Лучуківка?
   
Re: Переход на латиницу!

Тарас бы тебя уебал по голове за такое.Но ты переходи,чтобы в очередной раз показать бредовость идей имбецилов-лжепатриотов

Ти що , довбню, не знаєш, що Тарас писав німецьким транслітом? Є світлини ( фото ) його оригінальних рукописів його віршів власною рукою
   
Re: Переход на латиницу!

Треба почати скоротивши кирилицю до 26 букв, а тоді взагалі не буде проблем з переходом.
Мій варіант такий. Очевидно, що
Щ -> шч. Ц -> тс. Доречі через останнє спростяться деякі правила правопису.
Далі ліквідатсія я,ю,є,ї. З заміною на ь+голосна, або й+голосна, в залежності від звучанньа.
Заміна й на и. Иакшчо и иде на початку слова або післьа ', то це иотована. Иакшчо післьа голосноі, то це голосна. І шче одне, иакшчо голосна иде післьа голосноі, то вона иотуетьсьа. Иакшчо иотуванньа не бажане, то між голосними ставимо апостроф.
Таким чином назва столитсі стае Киів.
Супер  (tu)
   
Re: Переход на латиницу!

Доречі з моім правописом, не носіам легше буде вчити наші відміннки.

Лось-> лосьа.
Буи -> буа.
   
Re: Переход на латиницу!

Ти що , довбню, не знаєш, що Тарас писав німецьким транслітом? Є світлини ( фото ) його оригінальних рукописів його віршів власною рукою

А дневник на русском  :K
   
Re: Переход на латиницу!

А дневник на русском  :K
Бо одною з умов його покарання було, що він не міг писати нічого українською.
   
Re: Переход на латиницу!

Бо одною з умов його покарання було, що він не міг писати нічого українською.


Ну а немецкая была у него родная,как и польская
   
Re: Переход на латиницу!

Треба почати скоротивши кирилицю до 26 букв, а тоді взагалі не буде проблем з переходом.
Мій варіант такий. Очевидно, що
Щ -> шч. Ц -> тс. Доречі через останнє спростяться деякі правила правопису.
Далі ліквідатсія я,ю,є,ї. З заміною на ь+голосна, або й+голосна, в залежності від звучанньа.
Заміна й на и. Иакшчо и иде на початку слова або післьа ', то це иотована. Иакшчо післьа голосноі, то це голосна. І шче одне, иакшчо голосна иде післьа голосноі, то вона иотуетьсьа. Иакшчо иотуванньа не бажане, то між голосними ставимо апостроф.
Таким чином назва столитсі стае Киів.
танунах.
краще вже англійську вчити
   
Re: Переход на латиницу!

Доречі, латинська абетка для української мови називається не латиниця, а латинка.
   
Re: Переход на латиницу!

От ви юродствуєте, а якщо це зелені міністри прочитать...
   
Re: Переход на латиницу!

Треба почати скоротивши кирилицю до 26 букв, а тоді взагалі не буде проблем з переходом.
Мій варіант такий. Очевидно, що
Щ -> шч. Ц -> тс. Доречі через останнє спростяться деякі правила правопису.
Далі ліквідатсія я,ю,є,ї. З заміною на ь+голосна, або й+голосна, в залежності від звучанньа.
Заміна й на и. Иакшчо и иде на початку слова або післьа ', то це иотована. Иакшчо післьа голосноі, то це голосна. І шче одне, иакшчо голосна иде післьа голосноі, то вона иотуетьсьа. Иакшчо иотуванньа не бажане, то між голосними ставимо апостроф.
Таким чином назва столитсі стае Киів.
:facepalm: Дешевше убогий інгліш перевести на кирилицю
   
Re: Переход на латиницу!

Причому навіть можна поточні букви зберегти як лігатури, чи навіть добавити нових лігатур для дж, дз наприклад.
   
Re: Переход на латиницу!

і обов"язново фемінітиви


   
Re: Переход на латиницу!

Переход на латиницу

когда коту нечего делать он лижет яйца
   
Re: Переход на латиницу!

   
Re: Переход на латиницу!

ось варіанти

вибір є...
користуйтеся
   
Re: Переход на латиницу!

повернення до джерел

треба послідовним бути

бо не можна так...отут до джерел--а там рибу загортаємо..
   
Re: Переход на латиницу!

Переход на латиницу поддержат практически все, окромя ебнутых пенсионеров ватных

А хто ті, що не підтримують перехід на українську в Україні?
   
Re: Переход на латиницу!

Шановні переходніки, їхні провідники і напівпровідніки, ви б для початку хоча б досконало вивчили те, чому вас у школі вчили, а потім вже випендрювалися своїм знанням чужинської абетки та власними винаходами у цьому плані. Бо як почитаєш вас, то складається враження, що ваша рідна мова - китайська.
   
Re: Переход на латиницу!

 Панове забувають, що українській мові властивий фонетичний принцип.
 В умовах жорстокої кризи додати зміну алфавіту - суїцидально.
 Хто хоче заперечити, перечитайте ще раз. [ua]

 
   
Re: Переход на латиницу!

Панове забувають, що українській мові властивий фонетичний принцип.
 В умовах жорстокої кризи додати зміну алфавіту - суїцидально.
 Хто хоче заперечити, перечитайте ще раз. [ua]
тому й оригінальну кирилицю

З юсями херами і буками глаголити треба.

А то придумали.
   
Re: Переход на латиницу!

:facepalm: Дешевше убогий інгліш перевести на кирилицю

1)Він зовсім не вбогий, а фонетично набагато (на порядок) багатше
2) давньоукраїнська, а також давньоросійська, фонетично була такими ж складними, як і англійська, з дифтонгами, довгими й короткими голосними, з окремішною артикуляцією голосних і приголосних, щоб вони не впливали на звучання одна на одну , із сонорними приголосними, що були в ролі голосних- всього цього тепер немає як в українській, так і в російській. Тепер в українській вважаються наявними лише 10 голосних звуків ( приблизно, як у іспанській і італійській- мінімум того, що було), в російській- 15. В англійській, якщо рахувати все, включно із складоутворюючими l, n і впливом наступної r на попередню голосну, як у британському варіанті- порядку 30
   
Re: Переход на латиницу!

А хто ті, що не підтримують перехід на українську в Україні?
Напевно, Вовчик є Наффі. Сам пише російською, але українську абетку пропонує жорстко вестернізувати
   
Re: Переход на латиницу!

ось варіанти

вибір є...
користуйтеся

Чувак (ТС) якраз проти всіх цих складнощів, щоб клава була лише латинською
   
Re: Переход на латиницу!

Чувак (ТС) якраз проти всіх цих складнощів, щоб клава була лише латинською

а я за послідовність
   
Re: Переход на латиницу!

Osj na tu, jakoju ja pyšu zaraz!

Ви яку не знаєте - польську чи українську, чи обидві? Поляки правильно розрізнюють між ЗАРАЗ = zaraz (język polski)= (1.1) w krótkim czasie, =

(synonimy: (1.1) niebawem, wkrótce, rychło, w niedługim czasie, za moment, niedługo, niezwłocznie, szybko, natychmiast, od razu, z miejsca, pot. z marszu, od ręki, wnet; gw. (Górny Śląsk) zarozki

і ТЕПЕР/ОТЕПЕР = teraz = przysłówek (1.1) w tej chwili, obecnie.
przykłady: (1.1) Kiedyś mieszkałem w bloku, ale teraz mieszkam już we własnym domu.
(1.1) Teraz zapraszam wszystkich do środka.
   
Re: Переход на латиницу!

а я за послідовність

Послідовність - це відрізок прямої між вихідною точкою та кінцевим пунктом. В данім разі, коли кінцевий пункт лише задається, Ви пропонуєте розглянути ще й сімейство вихідних точок. І тим самим кількість варіантів стає ще більшою
   
Re: Переход на латиницу!

Послідовність - це відрізок прямої між вихідною точкою та кінцевим пунктом. В данім разі, коли кінцевий пункт лише задається, Ви пропонуєте розглянути ще й сімейство вихідних точок. І тим самим кількість варіантів стає ще більшою



Це обов"язково, якщо ми хочемо дотримувати принципу плюралізму і будувати громадянське суспільство...а не пародію на нього
   
Re: Переход на латиницу!

А дневник на русском  :K
Ya sche zi shkoly pam'jataju scho jogo schodennyky pidljagaly obov'jazkovomu cenzuruvannju :K
   
Re: Переход на латиницу!

Ya sche zi shkoly pam'jataju scho jogo schodennyky pidljagaly cenzuruvannju :K

чого без херів глаголиш?

   
Re: Переход на латиницу!

і ще я вимагаю все, написане латинськими літерами перевести на готичні.


Я СКАЗАВ
   
Re: Переход на латиницу!

Польский пан на клубнике оценит такого послушного раба

Ty durenj i ne likuješsia.
   
Re: Переход на латиницу!

Ty durenj i ne likuješsia.

чого директиву не виконуєш?

або готикою або кирилицею...
або самозабан...вибирай ..
   
Re: Переход на латиницу!

когда коту нечего делать он лижет яйца

Ja znav, ščo jakyjsj prydurok ce mysytj skazaty.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія