Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

КМДА готується підвищувати плату за проїзд у громадському транспорті

Блін, метро та ГТ у Відні дешевше ніж у Києві!!! (370 Є на рік, у нас на рік 14000 грн)... Звідки там збитки, в київпстрансі???
А разова поїздка у Відні скільки?
Я тобі більше скажу: у Празі місячний проїздний на місяць в два рази дешевший, ніж у Києві :laugh:
Це так, просто для довбнів, які не розуміють.
В УСЬ0МУ  цивілізованому світі РАЗОВІ квитки в РАЗИ дорожчі пакетних квитків. Це зроблено для того, щоб туристи платили більше, ніж жителі міста. Є квиток на півгоддини, на дві години, на день, на три дні, на тиждень і т.д. І чим більше ти купуєш пакетних квитків, тим дешевше проїзд. АЛЕ! Там квиток дійсний на ВСІ види транспорту.
Тому, якщо КМДА дійсно перейме зарубіжний досвід, але перейме так, як він працює в усьому світі, а не через жопу, як завжди, тоді це буде супер!
   
Звичайно, треба щось робити. мені 6.50 грн не напрягають... Хоча... У Львові разовий квиток вже 10 грн, а не 8... Але його хоч можна придбати в водія... Уявить не киянина, який проїхав до міста, хоче сплатити ті 8 грн а немає як... Я таких бачу щотижня. Інколи сплачую за них... Або відбиваю від контролерів :(
За кордоном теж можна придбати квиток у водія автобуса, але він буле в півтора рази дорожчий, ніж в касі або в автоматі :)
   
АЛЕ! Там квиток дійсний на ВСІ види транспорту.
в Киеве тоже на все виды транспорта.
   
Не пройшло і двох днів,як я став Нострадамусом. :lol:

Але дехто навіть зараз не зрозумів чому так вийшло,що співпали
введення ветпаспортів в магазинах і транспорті з підвищенням
вартості поки тільки проїзду.
Наступний крок буде підвищення цін на продукти та взагалі на все.
А все ж просто, якщо  аналізувати ситуацію неупереджено.

 Введення ветпаспортів призвело і призведе до падіння купівельної спроможності та до падіння відвідування як міського транспорта так і магазинів.
А це,звісно,втрати.
Я ж говорив ще позавчора,що за все заплатить манюпас,особливо той, що горлає: "Ура!!! Вхід тільки по ветпаспортам! Так їм і треба!"(ц)
Так і сталося! :(
Он з нового року ще ФОПів фіскалізують та п/е пакети відмінять.
Зараз манюпас кричить "Ура! Правильно"
Подивимось, що він закричить після нового року :lol:
   
В тому і справа, що ні.
Це, до речі, комунальні кіоски фактично.

Я не користуюся ГТ зазвичай, але бачив таку картину:
На кінцевій сідає нарід в автобус, в кого є картки платять, інші- ні.
Через 5 зупинок заходять котролери. Штраф 160грн.
Контролерів шлють нахрін і їдуть далі.

Водій, ігнорує оплату взагалі.

Це нормально КМДА зробила?
Ну а з кого бабуся що працювала кондуктором може збити штраф, тільки з того хто сам захоче заплатити.
   
Ну а з кого бабуся що працювала кондуктором може збити штраф, тільки з того хто сам захоче заплатити.
Саме так.
   
в Киеве тоже на все виды транспорта.
Вже зробили на всі? Не знаю, не їзжу в Києві громадським транспортом.
Ну супер! Значить, ідуть у направленні цивілізованого напрямку.
А то мене, якщо чесно, напрягає, що туристи (наприклад, ті ж араби, яких було паломництво цього року, або під час Євро у нас мільйони туристів) платили ту ж саму ціну за квитки, що й кияни, а КМДА їх ще й дотувало :laugh:
Бо кому не скажу за кордоном, що у нас проїзд кощтує 20-30 центів, всі у шоці :laugh:
   
Бо кому не скажу за кордоном, що у нас проїзд кощтує 20-30 центів, всі у шоці
А про ЗП та пенсії?
   
Не знаю, не їзжу в Києві громадським транспортом.
я тоже.
почти никто уже не ездит.
   
Так даже листок с QR-кодом купить невозможно - на Троещине, например, его просто  не продают. Они думают, у всех есть банковские карты и смартфоны. В других европейских столицах, показывали, свободно можно купить билет, а у нас решили впереди планеты всей как всегда не там где надо.
Подтверждаю. У ВСЕХ европейских странах можно купить билеты.
У нас с диджитализацией перебарщивают ну очень сильно. И скоро гордость от того, что у нас все переходит в цифровой формат впервые в мире, обернется экономической катастрофой.
   
Так вот почему кличко метро не копал 8мь лет!
Не выгодно было
   
А про ЗП та пенсії?
какое отношение имеют размеры зарплат и пенсий к стоимости проезда на ОТ?
это вопрос доступности услуг, не более.
   
Цитата: GreenGhost
Так, поїздки залишаються якийсь час (думаю, у картки все одно є якийсь термін дії, і вони можуть  згоріти), але ж сплачені вами гроші уже були використані перевізником.
А студентські картки поповнюються щомісячно на 40+ поїздок і не переносяться на наступний місяць. Картка поповнена на початку місяця, а навчання дистанційне. Гроші сплачені, картка не використовується у повному об'ємі.
Тому я не дуже вірю у те,що вони отримуюють зараз менше. З тими квитками не було ніякого контролю. Бували кондуктори,що самі пропонували зразу прокомпостований талон, по якому, скоріш за все, вже хтось їхав.
   
А про ЗП та пенсії?
При чому тут зарплати та пенсії?
Ще раз: для місцевих жителів проїзд коштує в РАЗИ менше. Якщо неуважно читав написане вище: в Празі проїздний на МІСЯЦЬ коштує в два рази менше, ніж у нас зараз. А якщо придбати літачку на рік, то разовий проїзд взагалі копійки коштує.Більше того, зазвичай роботодавці компенсують робітникам вартість проїзду, а пенсіонерам компенсує держава.
Дорогі разові квитки - це для ГОСТЕЙ МІСТА.
   
При чому тут зарплати та пенсії?
Ще раз: для місцевих жителів проїзд коштує в РАЗИ менше. Якщо неуважно читав написане вище: в Празі проїздний на МІСЯЦЬ коштує в два рази менше, ніж у нас зараз. А якщо придбати літачку на рік, то разовий проїзд взагалі копійки коштує.Більше того, зазвичай роботодавці компенсують робітникам вартість проїзду, а пенсіонерам компенсує держава.
Дорогі разові квитки - це для ГОСТЕЙ МІСТА.

так і треба у нас робити
   
я тоже.
почти никто уже не ездит.
Зате постійно їзжу за кордоном в різних країнах, тому добре знаю їх систему оплати проїзду. У всіх країнах вона майже однакова, за деякими нюансами.
Тому якщо у нас зроблять ТАК САМО (саме так само, а не через жлпу, як завжди), то повірте, це буде набагато вигідніше і для місцевого бюджету, і для жителів міста.
   
какое отношение имеют размеры зарплат и пенсий к стоимости проезда на ОТ?
Безпосереднє.
   
При чому тут зарплати та пенсії?
Ще раз: для місцевих жителів проїзд коштує в РАЗИ менше. Якщо неуважно читав написане вище: в Празі проїздний на МІСЯЦЬ коштує в два рази менше, ніж у нас зараз. А якщо придбати літачку на рік, то разовий проїзд взагалі копійки коштує.Більше того, зазвичай роботодавці компенсують робітникам вартість проїзду, а пенсіонерам компенсує держава.
Дорогі разові квитки - це для ГОСТЕЙ МІСТА.
у нас разовый билет действует одну поездку.
в Праге, насколько я помню, билет действует какое-то время.
например, можно купить билет на 1 час, и можно ездить 1 час на любых видах ОТ с любыми пересадками.
в момент первого компостера на билете отмечается время.
   
Безпосереднє.
правильный ответ - абсолютно никакого.
   
правильный ответ - абсолютно никакого.
Ні.
Тому, наприклад, цигарки/бухло/проїзд в Португалії та Норвегії різняться в рази.
   
у нас разовый билет действует одну поездку.
в Праге, насколько я помню, билет действует какое-то время.
например, можно купить билет на 1 час, и можно ездить 1 час на любых видах ОТ с любыми пересадками.
в момент первого компостера на билете отмечается время.
Не только в Праге. Там билеты на 30 мин, на 90 минут, на 180 минут, на 1 день, на 3 дня, на 7 дней и .т.д.
И, конечно, на ВСЕ виды транспорта.
И чем больше врнмя действия билета, там разовая поездка дешевле.
Поэтому я и говорю, что эта система намного ВЫГОДНЕЕ, чем наша.
   
Сделали дурдом, что нельзя купить билет, теперь все ездят зайцами, кондукторов поувольняли, а контролеров весь вагон посылает, понятно, что прибыли рухнули.
Билет легко купить

Приложение Киев цифровой

Qr билет
   
Так даже листок с QR-кодом купить невозможно - на Троещине, например, его просто  не продают. Они думают, у всех есть банковские карты и смартфоны. В других европейских столицах, показывали, свободно можно купить билет, а у нас решили впереди планеты всей как всегда не там где надо.
Это упущение.

На каждой остановке есть киоски по продаже сигарет. Их нужно обязать продавать билеты
   
Билет легко купить

Приложение Киев цифровой

Qr билет

Ти хліб теж купуєш через пріложєніє?
Хлєб цифровой?
   
Это упущение.

На каждой остановке есть киоски по продаже сигарет. Их нужно обязать продавать билеты
Вони продавали бідети, потім це прикрили.
   
не совсем так.
я полтора года не пользуюсь ОТ, и не пополняю свою смарткарту, у меня там осталось около 20 оплаченных поездок.
А я вообще года два назад закинул на карту 4 тыс гривен

До сих пор есть

Нужно будет еще закинуть. Подорожает, года два по старым ценам буду ездить
   
Подорожает, года два по старым ценам буду ездить
Ти як Паша.
   
З зарплатні в $4000 можна і 20 гривень заплатити.
Епоха бідності закінчилась 2 роки тому!
   
А я вообще года два назад закинул на карту 4 тыс гривен

До сих пор есть

Нужно будет еще закинуть. Подорожает, года два по старым ценам буду ездить
А через два года хоть трава не расти?
   
Ти як Паша.
А ты как 90 летний дед. Технологии для тебя это что-то страшное
   
Ти хліб теж купуєш через пріложєніє?
Хлєб цифровой?
а вот интересно, неужели щас есть люди у которых нет банковской карточки?
   
Сам терминал не очень удобный

Не раз наблюдал, как люди хотят заплатить за себя и за своих друзей, но не могут разобраться как правильно сделать

Может поэтому их забраковали в Латвии, отправили нам

   
А ты как 90 летний дед. Технологии для тебя это что-то страшное
Та в мене все є.
Я дебілізму КМДА не розумію.
   
а вот интересно, неужели щас есть люди у которых нет банковской карточки?
А що, в нас вже заборонили готівкові гроші?
   
А що, в нас вже заборонили готівкові гроші?
вам шашечки или ехать?
   
какое отношение имеют размеры зарплат и пенсий к стоимости проезда на ОТ?
это вопрос доступности услуг, не более.
В среднем каждый пользуется чтобы добраться на работу двумя видами транспорта , при цене 25 грн это 100 грн в день , если зарплата 10000, то человеку нужно на проезд 22% от зп выделить , а ещё комуналка , вот это жизнь!
   
вам шашечки или ехать?
Мені їхати, Клячі- шашечки.
Плюс кеш з маршруток.
   
Та в мене все є.
Я дебілізму КМДА не розумію.
Это да
Недавно помогал сдать квартиру одному человеку
Так получилось, он живёт в Хмельницком
Последний раз был в Киеве в январе (тоже приезжал сдать жилье)

Так говорит: как у вас платить в транспорте? Прикладываю кредитку - не берет.

Пришлось объяснять. Но думаю, в итоге он выбрал перемещение на маршрутке)

   
Это да
Недавно помогал сдать квартиру одному человеку
Так получилось, он живёт в Хмельницком
Последний раз был в Киеве в январе (тоже приезжал сдать жилье)

Так говорит: как у вас платить в транспорте? Прикладываю кредитку - не берет.

Пришлось объяснять. Но думаю, в итоге он выбрал перемещение на маршрутке)
так із кредитною було б зручніше
   
А що, в нас вже заборонили готівкові гроші?

Отказ к приёму державных денежных знаков это как? В Украине нельзя заплатить украинскими деньгами?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія