Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/regions/volyn/volyn-sered-oblastei-de-naiaktyvnishe-rozmytnyuyut-yevroblyakhy/
     Волинь- серед областей, де найактивніше розмитнюють «євробляхи»
   16 грудня 11:55
   З початку дії нових правил розмитнення авто в Україні було оформлено майже 2,8 тисяч транспортних засобів. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.
   Лише за день, наприклад,   13 грудня було здійснено митне оформлення 575 автівок, за які сплачено 38 млн гривень.
    Загалом,  з початку дії нових правил ввезення транспортних засобів (з 25 листопада) було оформлено майже 2,8 тис. транспортних засобів на єврономерах.
   "Сума сплачених митних платежів становила майже 187 млн гривень", - йдеться у повідомленні.
   "Найактивніше громадяни розмитнюють транспортні засоби у Чернівецькій області – 677 автомобілів, Волинській – 604, місті Києві – 414 та Рівненській області – 202", - повідомила прес-служба. (С)
            А зараз візьмемо калькулятор і визначимо середньостатистичну ціну розмитнення (Це без "благодійного внеску" штрафу та хабарів)  Нехитрі підрахунки 187млн ділимо на 2,8 тис = 2400$
   Скільки євроблях в Україні? Точної кількості не знає ніхто але багато хто сходиться на цифрі 500тисяч.
   Знову візьмемо калькулятор і порахуємо: За 3 тижні розмитнено 2,8тис. А скільки ще такими темпами буде за 9 тижнів? Зрозуміло, що втричі більше. Нехитрі підрахунки дають 2,8 тис. + 8,2тис. Все разом до кінця пільгового розмитнення (25.02.2019) складе 11200 автівок. (А більше при всьому бажанні розмитнити неможливо – там таки черги та побори  :facepalm1: ) Плюс не усі можуть розмитнити – немає таких грошей!!!! :pofig: 
     А тепер уявимо логіку Ніни Южаніної та К: Думали отримати в бюджет 500тис на 2400$ = 1200000000$
    Насправді отримають 11200 на 2400$ = 26880000$
     Різниця між очікуванням та фактом буде вражаюча!
     Через 9 тижнів, коли ця афера з тріском провалиться а Ніна Южаніна та ті 250 так званих народних обранців скорчать гарну міну при їхній поганій грі й будуть повторювати мантру: "Ми не всралися! Ми не всралися!" :gigi:
   Те що я дослідив, це ще не все. Українці покинули сто тисяч своїх автівок за кордоном на паркінгах, у дворах та кинули напризволяще. Немає грошей на те драконівське розмитнення тому що.  :(  Що це означає?
   Якби про той "мудрий указ" урядовці попередили народ зазделегідь, то українці би не витратили даремно 100000 на 1500$ (середня ціна авто) = 150000000$.
Що це означає? А те означає, що вони ці гроші залишили за кордоном у тих покинутих авто а не привезли додому, щоб їх витратити тут й цим самим інвестували економіку України!!!
  "Ми не всралися! Ми не всралися!" Так, Ніна та Южаніна та комашка однодумців у ВР?  :S
P.S. Петро Лексійович, а ви де були, коли ті закони так звані народні обранці приймали?
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Плюс не усі можуть розмитнити – немає таких грошей!!!!
Нема грошей - не купляй машину.
У мене на вертоліт не вистачає - тому я його купляти не буду.
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Нема грошей - не купляй машину.
У мене на вертоліт не вистачає - тому я його купляти не буду.
Не так! Уряд по усіх ЗМІ за три місяці до того мав би оголосити: "Немає грошей - не купуй авто із іноземною реєстрацією тому, що із 25.11. 2018 ставки розмитнення будуть ось такі:ХХХХХХХХХ"
Все так просто. А то вчинили нежданчиком, як нацисти у червні 1941.  :(
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Немає грошей - не купуй авто із іноземною реєстрацією
Так ви ж і не купляли. А віддавали гроші за право покататися.
   
Все так просто. А то вчинили нежданчиком, як нацисти у червні 1941.
А ти, друже, думав, що в Україну дозволено імпортувати автомобілі без митного оформлення?
За всі 27 років незалежності такого не було.
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:
den

Планували зібрати лише мільярд грн акцизу
Зберуть більше
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

А ти, друже, думав, що в Україну дозволено імпортувати автомобілі без митного оформлення?
За всі 27 років незалежності такого не було.
В кінці 1994 я ВАЗ 21043 із-за кордону пригнав. Кордон прошмигнув без жодних зауважень та витрат. Отримання номерних знаків мені коштувало біля 15$ і зайняло годину часу. Урядовці, вчіться Л.М.Кравчука. Він у цьому питанні був розумнішим. ;)
   
В кінці 1994 я ВАЗ 21043 із-за кордону пригнав. Кордон прошмигнув без жодних зауважень та витрат. Отримання номерних знаків мені коштувало біля 15$ і зайняло годину часу. Урядовці, вчіться Л.М.Кравчука. Він у цьому питанні був розумнішим. ;)
Так тогда двухкомнатная в центре Киева стоила $ 1 500.
А на $ 15 можно было жить месяц семьёй из 4-5 человек.
Это, как $ 1 000 сегодня. :)
   
Так тогда двухкомнатная в центре Киева стоила $ 1 500.
А на $ 15 можно было жить месяц семьёй из 4-5 человек.
Это, как $ 1 000 сегодня. :)
На то время - это было практически или абсолютно новое авто, да и 1к баксов сейчас как-бы не деньги.
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

https://www.youtube.com/watch?v=4i4TjTo-3V4
Ось погляньте скільки витрачених українцями грошей пропало. А ці гроші могли б українці привезти до хати й інвестувати в економіку України! Звісно, якби про цю подляну уряд повідомив народ зазделегіть.  :(
   
На то время - это было практически или абсолютно новое авто, да и 1к баксов сейчас как-бы не деньги.
1. Не факт, что новое.
2. Для Антика зелёный штуцер- вполне деньги. И я его понимаю. И даже в США $ 1 000- это большие деньги на сегодня.
   
https://www.youtube.com/watch?v=4i4TjTo-3V4
Ось погляньте скільки витрачених українцями грошей пропало. А ці гроші могли б українці привезти до хати й інвестувати в економіку України! Звісно, якби про цю подляну уряд повідомив народ зазделегіть.  :(
Бидло має страждати. Завжди. Скільки з тих бляхарів голосували за порошенка? % 80 точно. Ну дак ото ж.
   
Звісно, якби про цю подляну уряд повідомив народ зазделегіть.
Так раньше было дороже, чем сейчас.
Ты шо, не в курсе?
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

А на $ 15 можно было жить месяц семьёй из 4-5 человек. (С)
На той час це була на Республіканському стадіоні оптова ціна трьох блоків "Кемел". ;)
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

на митницях черги божевільні. Брокери - найцінніші люди зараз. У Львові щось ормозять, то бляхарі порозповзалися по сусідніх областях і штурмують там. Черги на митницях від 700 до 2200 машин.
   
1. Не факт, что новое.
2. Для Антика зелёный штуцер- вполне деньги. И я его понимаю. И даже в США $ 1 000- это большие деньги на сегодня.
Ну про не деньги это я образно говорю. Деньги конечно,но не такие уж и большие для Киева по крайней мире, для всей остальной Украини пенсы и бюджетники - это огромные деньги. Но 1к за расстаможку авто 4-5 летней давности. Того же пыжа или аудюхи 10 летней было б вообще в шоколаде.
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Так раньше было дороже, чем сейчас.
Ты шо, не в курсе?
Так бляхасті ж хочуть за безплатно.
   
А на $ 15 можно было жить месяц семьёй из 4-5 человек. (С)
На той час це була на Республіканському стадіоні оптова ціна трьох блоків "Кемел". ;)
Розничная, в киоске.
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Так бляхасті ж хочуть за безплатно.
Неправда. Бляхарі хочуть не більше 40% від заплаченої за кордоном ціни.
   
Ну про не деньги это я образно говорю. Деньги конечно,но не такие уж и большие для Киева по крайней мире, для всей остальной Украини пенсы и бюджетники - это огромные деньги. Но 1к за расстаможку авто 4-5 летней давности. Того же пыжа или аудюхи 10 летней было б вообще в шоколаде.
Как в Грузии.
Только, чтоб машины были с немецким техосмотром.
   
Неправда. Бляхарі хочуть не більше 40% від заплаченої за кордоном ціни.

всі претензії - до люлії тимошенко, адже вона ще 10 років назад могла відмінити розмитнення і просто завалити бляхами всю країну для зубожілих,
а не кришувати вітчизняних товарговновиробникі в педро і васадзе  :rotate:
   
Неправда. Бляхарі хочуть не більше 40% від заплаченої за кордоном ціни.
Для собственника машины с техосмотром может это было бы и справедливо.
А для ездуна по доверенности, с каких херов?
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Для собственника машины с техосмотром может это было бы и справедливо.
А для ездуна по доверенности, с каких херов?
А нормально, да ?
Ввозять відвертий металобрухт за 500-600 єврів і хочуть задешево розмитнити.
А людина, яка ввезе нормальну машину за 10 тис, має заплатити в 20 разів більше.
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Нема грошей - не купляй машину.
У мене на вертоліт не вистачає - тому я його купляти не буду.

А якщо пригнати з Польщі? Літатимеш раз на 5 днів туди/сюди, щоб не платити за розмитнення. Хай син порошенки платить, накралися простому українцю вже й гелікоптера задрипаного не купити
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

А тепер порахуємо як згодні платити "бляхарі":
500тис авто у нас і 100тис зависли за кордоном. Це разом 600тис.
Середня ціна за котру там придбали нехай буде 1500 євро. 40% це 600 євро.
600тис авто помножити на 600 євро = 3600тис євро. І усі задоволені, усі сміються. :D
До речі, я придбав своє авто за 2500 злотих (580євро) отож заплатив би 150 євро й був би радий і за державу, і за себе... ;)
   
http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/regions/volyn/volyn-sered-oblastei-de-naiaktyvnishe-rozmytnyuyut-yevroblyakhy/
     Волинь- серед областей, де найактивніше розмитнюють «євробляхи»
   16 грудня 11:55
   З початку дії нових правил розмитнення авто в Україні було оформлено майже 2,8 тисяч транспортних засобів. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.
   Лише за день, наприклад,   13 грудня було здійснено митне оформлення 575 автівок, за які сплачено 38 млн гривень.
    Загалом,  з початку дії нових правил ввезення транспортних засобів (з 25 листопада) було оформлено майже 2,8 тис. транспортних засобів на єврономерах.
   "Сума сплачених митних платежів становила майже 187 млн гривень", - йдеться у повідомленні.
   "Найактивніше громадяни розмитнюють транспортні засоби у Чернівецькій області – 677 автомобілів, Волинській – 604, місті Києві – 414 та Рівненській області – 202", - повідомила прес-служба. (С)
            А зараз візьмемо калькулятор і визначимо середньостатистичну ціну розмитнення (Це без "благодійного внеску" штрафу та хабарів)  Нехитрі підрахунки 187млн ділимо на 2,8 тис = 2400$
   Скільки євроблях в Україні? Точної кількості не знає ніхто але багато хто сходиться на цифрі 500тисяч.
   Знову візьмемо калькулятор і порахуємо: За 3 тижні розмитнено 2,8тис. А скільки ще такими темпами буде за 9 тижнів? Зрозуміло, що втричі більше. Нехитрі підрахунки дають 2,8 тис. + 8,2тис. Все разом до кінця пільгового розмитнення (25.02.2019) складе 11200 автівок. (А більше при всьому бажанні розмитнити неможливо – там таки черги та побори  :facepalm1: ) Плюс не усі можуть розмитнити – немає таких грошей!!!! :pofig: 
     А тепер уявимо логіку Ніни Южаніної та К: Думали отримати в бюджет 500тис на 2400$ = 1200000000$
    Насправді отримають 11200 на 2400$ = 26880000$
     Різниця між очікуванням та фактом буде вражаюча!
     Через 9 тижнів, коли ця афера з тріском провалиться а Ніна Южаніна та ті 250 так званих народних обранців скорчать гарну міну при їхній поганій грі й будуть повторювати мантру: "Ми не всралися! Ми не всралися!" :gigi:
   Те що я дослідив, це ще не все. Українці покинули сто тисяч своїх автівок за кордоном на паркінгах, у дворах та кинули напризволяще. Немає грошей на те драконівське розмитнення тому що.  :(  Що це означає?
   Якби про той "мудрий указ" урядовці попередили народ зазделегідь, то українці би не витратили даремно 100000 на 1500$ (середня ціна авто) = 150000000$.
Що це означає? А те означає, що вони ці гроші залишили за кордоном у тих покинутих авто а не привезли додому, щоб їх витратити тут й цим самим інвестували економіку України!!!
  "Ми не всралися! Ми не всралися!" Так, Ніна та Южаніна та комашка однодумців у ВР?  :S
P.S. Петро Лексійович, а ви де були, коли ті закони так звані народні обранці приймали?

Від розмитнення "євроблях" згідно із нещодавно ухваленим законом у бюджет має надійти ще майже 1 млрд грн.

26880000$ * 28 грн = 752 640 000 грн
   
А тепер порахуємо як згодні платити "бляхарі":
500тис авто у нас і 100тис зависли за кордоном. Це разом 600тис.
Середня ціна за котру там придбали нехай буде 1500 євро. 40% це 600 євро.
600тис авто помножити на 600 євро = 3600тис євро. І усі задоволені, усі сміються. :D
До речі, я придбав своє авто за 2500 злотих (580євро) отож заплатив би 150 євро й був би радий і за державу, і за себе... ;)

всі претензії - до лідера опозиції люлії володимирівни що не очолила ваш блахомайдан і не вибила притомну розтаможку :-G
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

До речі, Luxetenebris із сусідньої гілки за свого Пижика заплатив би 200 євро. Гадаю, ця цифра би його не засмутила. ;)
   
А нормально, да ?
Ввозять відвертий металобрухт за 500-600 єврів і хочуть задешево розмитнити.
А людина, яка ввезе нормальну машину за 10 тис, має заплатити в 20 разів більше.
Б/у только после немецкого техосмотра.
   
До речі, я придбав своє авто за 2500 злотих
тільки не кажи, що ти власник.
   
До речі, Luxetenebris із сусідньої гілки за свого Пижика заплатив би 200 євро. Гадаю, ця цифра би його не засмутила. ;)
Та він би заплатив, але машина вже не їздить.
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

А якщо пригнати з Польщі? Літатимеш раз на 5 днів туди/сюди, щоб не платити за розмитнення. Хай син порошенки платить, накралися простому українцю вже й гелікоптера задрипаного не купити

Та я приглядів один - не біт, не крашєн, малий наліт, один власник, в подарунок два колеса, пильник помінять і можна ще літать і літать.

   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

500тис авто у нас і 100тис зависли за кордоном. Це разом 600тис.

Прогрес. Вже не три мільйони.
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Для бляхарів є старе лапотне прислів'я:

За морем тєлушка полушка, да рубль пєрєвоз. )
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Та я приглядів один - не біт, не крашєн, малий наліт, один власник, в подарунок два колеса, пильник помінять і можна ще літать і літать.

Показати зображення...

Кстатє тут би не прогадать, щоб потім в посадці не викидати гвинти запасні до гелікоптера
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Кстатє тут би не прогадать, щоб потім в посадці не викидати гвинти запасні до гелікоптера
Я ж в курсі. Попрошу бєлоруса мені на тракторі їх завести.
   
Та я приглядів один - не біт, не крашєн, малий наліт, один власник, в подарунок два колеса, пильник помінять і можна ще літать і літать.

Показати зображення...
Ихний?

   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Ихний?
Нє, на цей гроші хіба у Косюка є.
   
Нє, на цей гроші хіба у Косюка є.
Косюк уже не летает. Он себе Зимний дворец рядом с работой построил. Теперь ездит на велике.
   
Re: Про євробляхи з калькулятором в руках... :shuffle:

Теперь ездит на велике.
Босяк. Бляху би хоч купив.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія