Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Муедзин спати не дає :(

Муедзин спати не дає   :(

Щоранку,  рівно о пів на шосту включається, хвилин на 3 десь... щось виспівував таке, а потім в кінці тільки чутно було хвилину: "ааааааа...ааа...а.. ..ааа...а...а....."
Розбудив знову, заснути не можу тепер...  добре що є ФУП,  з яким ніколи не занудьгуєш  :love:  [ua]
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

А меня каждую ночь будит что то неведомое внутри. Наверное старость и нехватка мелатонина.
Сильно влияет на качество моей жизни
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

До речі, сьогодні вночі в Турції, десь о другій годині ночі, був такий собі землетрусик, 4,9бали    ;o ,  біля  Анталії (Сіде) дуже добре відчувалось... 
якраз засипала  і відчуваю, що трусити ліжко почало сильно.... скрізь сон розумію, що землетрус, але ліньки просипатися в бити в сполох ...  тільки подумала, що двері на балкон відчинені і не чутно ніяких криків знизу, значить нічого страшного, можна спати далі  :rotate:

А це ось муедзин розбудив,  то вирішила глянути в інтернеті, точно був землетрус в цей час тут :no2:
Епіцентр  між Ізміром і Аданао,    mах 4,9 балів
І це було десь о першій чи о другій годині ночі,  і муедзин нічого і не муркнув.... а о пів на шосту заспівав, ніби нічого і не сталося... дивні звичаї тут в них  8-)

Останнє редагування: 11 вересня 2018 06:30:31 від ценительница алей
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

До речі, сьогодні вночі в Турції, десь о другій годині ночі, був такий собі землетрусик, 4,9бали    ;o ,  біля  Анталії (Сіде) дуже добре відчувалось... 
якраз засипала  і відчуваю, що трусити ліжко почало сильно.... скрізь сон розумію, що землетрус, але ліньки просипатися в бити в сполох ...  тільки подумала, що двері на балкон відчинені і не чутно ніяких криків знизу, значить нічого страшного, можна спати далі  :rotate:

А це ось муедзин розбудив,  то вирішила глянути в інтернеті, точно був землетрус в цей час тут :no2:
Епіцентр  між Ізміром і Аданао,    mах 4,9 балів
І це було десь о першій чи о другій годині ночі,  і муедзин нічого і не муркнув.... а о пів на шосту заспівав, ніби нічого і не сталося... дивні звичаї тут в них  8-)

вот нахера такой отдых?
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

А меня каждую ночь будит что то неведомое внутри. Наверное старость и нехватка мелатонина.
Сильно влияет на качество моей жизни

пороться чаще, будешь спать как убитая
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

А ты че не спишь?
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

Щоранку,  рівно о пів на шосту включається, хвилин на 3 десь... щось виспівував таке, а потім в кінці тільки чутно було хвилину: "ааааааа...ааа...а.. ..ааа...а...а....."
Розбудив знову, заснути не можу тепер...  добре що є ФУП,  з яким ніколи не занудьгуєш  :love:  [ua]

Отель в городе что ли?
Обычно всегда нужно перед бронированием пробежатьсч по гугл картам и посмотреть месторасполодение отеля и что рядом.
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

Щоранку,  рівно о пів на шосту включається, хвилин на 3 десь... щось виспівував таке, а потім в кінці тільки чутно було хвилину: "ааааааа...ааа...а.. ..ааа...а...а....."
Розбудив знову, заснути не можу тепер...  добре що є ФУП,  з яким ніколи не занудьгуєш  :love:  [ua]

Пробуйте ему подпевать. Всё равно не спите.... Глядишь, понравиться... :)
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

Теж у Мармарисі?
Бо теж саме кожного ранку тут.
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

А ты че не спишь?

в школу пора бульдога везти
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

в школу пора бульдога везти

Школа в Києві?
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

У пів на шосту вже треба вставати і бігти на пляж замати лежак . Все правильно муедзин робить   :D
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

А меня каждую ночь будит что то неведомое внутри. Наверное старость и нехватка мелатонина.
Сильно влияет на качество моей жизни
Не хватка секса?
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

Хоча я і не є атеїстом, але все же таки треба поважати тих, хто спить у цей час.
Коли працював у Нігерє, то цей му...звон-муедзін о 4-й рагку завивав.
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

дуже добре відчувалось... 
якраз засипала  і відчуваю, що трусити ліжко почало сильно.... скрізь сон розумію, що землетрус, але ліньки просипатися в бити в сполох ...  тільки подумала, що двері на балкон відчинені і не чутно ніяких криків знизу, значить нічого страшного, можна спати далі  :rotate:


До то соседи сексом занимались, а вы панику подняли )))
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

А мне нравилось  иногда послушать, как с утра они горланят.
Я все равно в 5 встаю.
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

А меня каждую ночь будит что то неведомое внутри. Наверное старость и нехватка мелатонина.
Сильно влияет на качество моей жизни
Было аналогично. Пил всякое (включая Вита-мелатонин) - потом целый день ходил как примороченный. Подсказали на ночь 30 капель корвалола - проблема ушла совсем....
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

Ну, щож, тоді сам бог велів молитися разом)))

Якщо ні, то спробуйте не їсти після 18 години, буде рано вирубати на сон, відповідно, і прокидатись раніше без напрягу....як українське село....заодно й едектроенергію зєкономите, не палячи її ввечері)
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

пороться чаще, будешь спать как убитая
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1015292.0
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

А мене Жуляны ипуть особенно когда ночные взлеты летом на Теремки...цуко в 2-3-4-5-6 утра бобики с арбузами резвятся.....зимой усенью окна закрыты не слышно, а летом зайопують порой
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

А меня ничего не будит  - я сплю как убитая )
Пысы: год не будили муллы берите отели на отшибе.
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

А меня каждую ночь будит что то неведомое внутри. Наверное...

Якийсь такий досить однозначний пост.
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

А меня ничего не будит  - я сплю как убитая )
Пысы: чтобы не будили муллы берите отели на отшибе.
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

Плин, дурной телефон...
   
Re: Муедзин спати не дає   :(

Всьо прально муедзін завиває !  (tu) 
Тре усіх так подривать, а то попривикали сови грьозаспані баньками лупати  :X

традиційна думка:


а тут нетрадиційна...  B-)



   
Re: Муедзин спати не дає   :(

вот нахера такой отдых?

отель нужно брать от 1000 баксов за человека на неделю (лучше 1500) - и отличный отдых
и чтоб были зоны "18+" - без детей. чтоб не бегали и не орали между топчанами
конец августа-начало сентября - воздух 30, море 30, бассейн 28, жратва отличная, номер чистый и большой, от дома до моря вся дорога 5-6 часов.
чего тебе еще нужно?

чем тащиться сутки на лоукостах с пересадками на итальянский остров в средиземном море, лучше нормальными авиа слетать на мальдивы или на карибы за такое же время.
так на мальдивы тюркишами еще и быстрее долетишь - 12-15 часов, если рейс внимательно выбрать.

а то "италия! италия! я такой распальцованый ... "
только чего-то летаю туда лоукостами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія